גיא בן-נר ימלא את מקומו של גבי קלזמר, הפורש מהמדרשה

בן-נר ימלא את מקומו של גבי קלזמר, הפורש לאחר ארבע שנים. המדרשה בבית ברל תמנה בהמשך השנה ועדה לאיתור דיקן קבוע. קלזמר: "לאחר סיום קדנציה הייתי רוצה לחשוב ששמרתי על המדרשה כמקום רענן, צעיר ופלורליסטי"

הנהלת המכללה האקדמית בית ברל הודיעה על מינויו של האמן והמרצה גיא בן-נר לממלא-מקום דיקן הפקולטה לאמנויות במדרשה, גבי קלזמר, שהודיע כי בכוונתו לסיים את כהונתו בתום קדנציה של ארבע שנים. ועדה לחיפוש דקאן קבוע תפעל בהמשך השנה.

בן-נר, חבר סגל בכיר במדרשה, הוא אמן וידיאו, צייר ופסל, בוגר תואר ראשון באמנות במדרשה ותואר שני מאוניברסיטת קולומביה בניו-יורק, זוכה פרס סנדברג לאמנות ישראלית (2008) ופרס לנדאו (2018). בן-נר ייצג את ישראל בביתן הישראלי בביאנלה ה-52 בוונציה (2005) והציג תערוכות יחיד רבות בארץ ובעולם.

קלזמר מסר כי "לאחר סיום קדנציה הייתי רוצה לחשוב ששמרתי על המדרשה כמקום רענן, צעיר ופלורליסטי, ושתהליכים אלה יישמרו וימשכו אליהם עוד צעירים מהסצנה. היום יותר מתמיד ישראל זקוקה לכוח מניע ומיטיב בתרבות ובחינוך, ואני בטוח שגם מחליפי בתפקיד ימשיך במשימה ומאחל לו הצלחה".

3 תגובות על גיא בן-נר ימלא את מקומו של גבי קלזמר, הפורש מהמדרשה

    הגיע הזמן לדיקאנית!

    כואב לשמוע את ד"ר קלזמר מפטפט כאחרון הפולטיקאים, במקום לנצל את העזיבה ולומר דברים קשים וביקורתיים על מצבה של המדרשה. מצב בלתי הפיך.
    אכן רצוי לראות אישה בעלת יושרה בראש המדרשה ומבססת את מעמדה כסמינר למורים. זאת לא בושה.

    באמת הגיע הזמן לדיקנית .בעיקר זועק שכל התפקידים הבכירים חוץ מדיקן הן נשים ראש אמנות ראש תרפיה ראש הפקולטה ראש חינוך ראש תואר שני ,תקרת זכוכית!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *