המדריך, 27.8–2.9

תערוכות נפתחות, נסגרות, אירועים, גלריות לאמנות, חללי תצוגה, מוזיאונים – וגם: המלצה מיוחדת ואירועי ילדים

* גרסת בטא
** המדריך נוצר בשיתוף עם המדור "גלריה" בעיתון "הארץ"

***

  • המלצה

"ליד כד", 57 קדרים בבית בנימיני
פתיחה: חמישי, 27.8.15, ב-19:30
נעילה: 10.10.15, ב-14:00
אוצרת: תרצה ילון-קולטון
עיצוב תערוכה: איתי אהלי

כדים הם נפחים המכילים תרבות. על אף שרובם כבר אינם משמשים לאחסון, הם לא נעלמו ממרחב המחיה שלנו, ונוכחותם יוצרת עומק רב שנים של חפץ השזור בדי.אן.איי של התרבות האנושית. כדים שימשו בעבר לאגירת מזון (חיטה, שמן) ומים, וסימלו את מקור החיים, אך גם את סיומם – כמכילים את אפרם של המתים כפי שנהוג בתרבויות שונות. עבור יוצרים קרמיים כד הוא מעין קנבס – משטח גנרי מעוגל שעליו ניתן להתבטא באופן חומרי, ציורי וצבעוני. הכד שימש וממשיך לשמש ליצירת שפה חזותית וחומרית, ביטוי אישי, הבעת עמדה, יופי וביקורת. לכד מעמד של "אנושי"; הוא גוף. לפיכך ניתנו לו שמות של גוף: רגל, אגן ובטן, כתף, צוואר, אוזניים ושפה או שפתיים. הקשר בין המתבונן לכד מרחיב את הקשר שבין המתבונן ליצירת אמנות. מתקיימים בו הזרה וקרבה בו בזמן. הוא מזמין להתבוננות ממרחק, אך גם למגע ולקרבה חושניים. תפיסת הקשר בין הגוף/צופה לכד היא שהובילה להצבה הייחודית של התערוכה. הצופים בתערוכה אינם מתבוננים בכד כחפץ מנוכר, אלא מוזמנים לשבת לידו, לגעת, לשהות. בכך מוטענת התערוכה בחשיבה מחודשת על יחסי צופה/אובייקט/חלל.
בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית, רח' העמל 17, תל-אביב. טל' 03-5182257. שני עד חמישי, 11:00–19:00, שישי ושבת, 11:00–14:00.

***

נפתחות, 27.8–29.8

יום חמישי (27.8)

  • מוזיאון פרטי פרסלר. תל-אביב (וולפסון 54). עבודות משל האמן יוסף הלוי (1923-2009) מהתקופה בה יצר באמסטרדם יוצגו בתערוכה "משנה סודית" שתיפתח הערב. אוצרת: שולמית גורצקי-פדרמן.
  • מוזיאון תל-אביב. תל-אביב (שאול המלך 27). דניאל לנדאו יקיים הערב את הפרפורמנס "Cave Study". אוצרת: חגית ורנר.
  • בית בנימיני. תל-אביב (העמל 17). התערוכה רבת המשתתפים "ליד כד", שתיפתח הערב, היא תערוכת מחווה לכדים שנוצרו על-ידי יוצרים קרמיים בישראל. אוצרת: תרצה ילון-קולטון.
  • גלריה המגדלור. יפו (המגדלור 13). "פרחים של העולם", תערוכה של חברי התאחדות האמנים המקצועיים בישראל, תיפתח הערב. אוצר: אנדריאן ז'ודרו.
יוסף הלוי, ללא כותרת, שנות ה-90. מוזיאון פרטי פרסלר, תל-אביב (וולפסון 54)

יוסף הלוי, ללא כותרת, שנות ה-90. מוזיאון פרטי פרסלר, תל-אביב (וולפסון 54)

יום שישי (28.8)

  • בית יפו קריאטיב. יפו (שבטי-ישראל 33). התערוכה "Depixt" של טליה בן-אבו, המתרכזת באי-סדר ויזואלי, תיפתח בצהריים.
  • גלריה עמליה ארבל. תל-אביב (בן-יהודה 100). עמנואל בר-קדמא, אמנון לוי ואיציק מור יציגו בתערוכה משולשת שתיפתח בצהריים.
  • גלריה על הצוק. נתניה (המעפילים 19). בצהריים תיפתח התערוכה הקבוצתית "עונות", התערוכה השנתית של עמותת אמני נתניה.

***

ילדים

  • יום העטלף – נחל מערות

מפגש עטלפי לציון יום העטלף הבינלאומי וסיום החופש הגדול. בתפריט: הרצאה קצרה על היונק המעופף וסיור בעקבותיו במערות, תוך התייחסות לאדם הקדמון ולמאובנים. לקינוח: פעילות יצירה בהשראת העטלף.

שבת, 28.8. הרשמה מראש בטל' 3639*. שמורת נחל מערות (צפון), טל' 04-9841750/2. 64 שקל למבוגר, 38 שקל לילד, כולל כניסה לאתר.

  • גלישת חולות

הפינאלה ההרפתקנית לחופש הגדול – גלישת חולות בדיונות. תוך כדי גלישה אפשר ללמוד כיצד נוצרת דיונה, ומה ההבדלים בין החול במדבר לחול שבחוף הים. משך הפעילות כ-90 דקות. במסגרת אירועי קיץ 2015 בהר הנגב.

הפעילות בצומת טללים, בתיאום מראש בטל' 053-7892251, 054-3046054. 550 שקל לשישה אנשים.

  • ריקוד המכונה 2

תערוכה של הקברט המכני – צעצועים נעים ומסתובבים שאתם יכולים להפעיל בלחיצת כפתור. את הצעצועים יצרו אמנים-אומנים העובדים בטכניקות מסורתיות המשלבות נגרות, עיצוב, דמיון וחוש טכני. צמוד לתערוכה פועלת סדנה.

מוזיאון ארץ ישראל, טל' 03-6415244. שעות פתיחה באוגוסט: א'-ד', 20:00-10:00, ה', 22:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 20:00-10:00. עד 15.10. 50 שקל לילד (כולל סדנה וצעצוע אישי), 52 שקל למבוגר (כניסה למוזיאון).

  • נקודת אור

הצגה על ילדותו של לואיס ברייל, ממציא כתב הברייל לעיוורים. ברייל התעוור בגיל שלוש, ופיתח את עולמו בעזרת צלילים ומגע. כשהבין שבספרים טמון ידע עצום שאינו נגיש לו, ובזכות תשוקתו לידע, הוא פיתח את הכתב המיוחד לעיוורים. ההצגה משלבת חומרים מעולם הספר (נייר, דיו, עפרונות), תאורה, צלילים ודימויים. לבני 6 ומעלה.

א', 30.8, 11:00, 17:00. תיאטרון הקרון, גן הפעמון, ירושלים, טל' 02-5618514. 42 שקל.

***

נסגרות

  • אלון שגב: טוני נבוק ואיתן בן-משה, "לשחרר פרפר". עד 28.8.
  • גלריה בנימין: "בק 2 קריפטונייט". עד 29.8.
  • גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית: "אמנות נאיבית: חגיגת קיץ 2015, חלק א'". עד 28.8.
  • זומר: "In Search of Lost Time"; אריאל רייכמן, "Conservation". עד 29.8.
  • מקום לאמנות: איילת ריזה, "1759"; דניאל פלדהקר, אנה פרומצ'נקו, "חפץ.לב". עד 29.8.
  • נגא: "Summerset". עד 28.8.
  • עינגע: "Twilight Zone". עד 29.8.
  • רוזנפלד: קבוצת הברביזון החדש, עבודות על נייר. עד 29.8.
  • Tempo Rubato: "עשרים ושתיים". עד 3.9.
  • ארטפורט: "נונפינטו". עד 29.8.
  • בית האמנים ע"ש שאגאל (חיפה): דבורה ספז, "ציפור גן העדן"; "אמני חיפה חוזרים מבאר-שבע". עד 29.8.
  • גלריה כברי: עידן ארז, "יחסים דיפלומטיים". עד 29.8.
  • הגלריה בתמונע: רונית פורת, "קינספרה". עד 31.8.
  • הגלריה העירונית הרצליה, בית האמנים: "בין חלום ומציאות". עד 30.8.
  • החנות: ליאור שחר, "Sumer Is Icumen In". עד 31.8.
  • הלובי: "משוטטות". עד 2.9.
  • זהזהזה: "הפרמטר האנושי. אדריכלות ישראלית פרמטרית". עד 28.8.
  • מרחב לאמנות: יאנה רישה, "האלים של פלורנטין". עד 31.8.
  • המוזיאון הפתוח לצילום: "רחוק מהעין". עד 30.8.
  • המוזיאון לאמנות ישראלית רמת-גן: ורד קורן, "witchקראפט". עד 31.8.
  • המוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח: "קשרים". עד 29.8.
  • מוזיאון בר דוד לאמנות ויודאיקה: "עולמות מופלאים". עד 30.8.
  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית: תערוכות "שהות אמן" . עד 29.8.
  • מוזיאון יפו העתיקה: תערוכת אמנות נייר בינלאומית. עד 30.8.
  • מוזיאון ישראל: "רמברנדט מאמסטרדם ומירושלים". עד 29.8; "ים של זהב: האוצר". עד 1.9; "1965, היום". עד 29.8; שישה פרויקטים של שישה אמנים. עד 29.8;
  • מוזיאון תל-אביב לאמנות: עבודות וידיאו מאוסף יוליה שטושק. עד 29.8.

***

אירועים

  • הגלריה העירונית לאמנות ראשון-לציון: שיח על ייצוגי זיכרון בעקבות התערוכה של חיים מאור, "ממו". ו', 28.8, 10:30.
  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב): שיח גלריה בתערוכה של אבנר שר, "סימני דרך". ו', 28.8, 11:00.
  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית: הדרכה בתערוכות המוזיאון. ו', 28.8, 11:00.
  • גלריה דואק: שיח גלריה בתערוכה של דן בירנבוים, " אינדקס". ו', 28.8., 11:30.
  • משכן לאמנות עין-חרוד: שיח גלריה בתערוכות. מדי ו', 11:30, שבת, 13:15.
  • מוזיאון חיפה לאמנות: הדרכה בתערוכה "דברים שרואים משם". מדי שבת, 10:00, 11:30.
  • בית האמנים ע"ש שאגאל (חיפה): רב שיח על "נופים ונופי נפש" במסגרת התערוכה "אמני חיפה חוזרים מבאר-שבע". שבת, 29.8, 11:00.
  • המוזיאון לאמנות ישראלית רמת-גן: שיח גלריה בתערוכה של רוני בן-ארי, "המסע בעקבות הציגנקה". שבת, 29.8, 12:00.
  • המוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח: סיור מודרך בתערוכות. מדי שבת, 12:00.
  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית: סיור מודרך בתערוכת "שהות אמן". מדי שבת, 12:00.
  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות: שיח גלריה בתערוכה "ארמון הבדולח והמקדש הארור". שבת, 29.8, 12:00.
  • מוזיאון העיר חיפה: שיח גלריה בתערוכה "פורצלן: הזהב הלבן של אירופה". שבת, 29.8, 12:00.
  • המוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח: מפגש לסיום התערוכה "קשרים". א', 30.8, 19:00.
  • זהזהזה: ערב דיון במסגרת התערוכה "הפרמטר האנושי. אדריכלות ישראלית פרמטרית". ג', 1.9, 19:00; הרצאה על הקשר בין יצירתיות ואוכל. ה', 3.9, 19:00.
  • מוזיאון ישראל: שיח גלריה בתערוכה "כל שנה וברכותיה". ג', 1.9, 19:00; שיח גלריה באנגלית בתערוכה "יומולדת". ד', 2.9, 12:00; "חכמים בלילה". ערב של לימוד ויצירה עם אמנים, אוצרים ומרצים (הרצאות בזק). ה', 3.9, 19:00.
  • סדנת ההדפס ירושלים: הרצאה במסגרת התערוכה "100 שנות הדפס, הסדרות הגדולות". ד', 2.9, 19:00.
  • יד-ושם, ביתן התערוכות: "ילדות בשואה, כוכבים בלי שמים". סטודנטים מהמחלקה לעיצוב תקשורת חזותית ב-HIT מכון טכנולוגי חולון ומהמחלקה לעיצוב קרמי בבצלאל מציגים סרטונים על ילדים בשואה. הר הזיכרון, ירושלים. א'-ד', 17:00-09:00, ה', 20:00-09:00, ו', 14:00-09:00. ללא מועד סיום.
  • תלתן: בוגרי עיצוב ותקשורת חזותית. העצמאות 65, קמפוס הנמל, חיפה. א'-ה', 20:00-09:00, ו', 13:30-09:00. עד 1.10.

***

גלריות לאמנות

  • אינדי, גלריה שיתופית לצילום

בועז לניר, "אנשים בקיבוץ 2013-1983". עד 5.9.

שביל-המרץ 5, בניין 7, קומה 3, תל-אביב. ג'-ה', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • אלון שגב

טוני נבוק ואיתן בן-משה, "לשחרר פרפר". קולאז'ים, רישומים, עבודת קיר (נבוק); פסלי גבס וזכוכית (בן-משה). עד 28.8.

שדרות רוטשילד 6, תל-אביב, 03-6090769. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • אלפרד

"קרשנדו". אנשי המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר מציגים איורים נעים. במסגרת שבוע האיור. פתיחה: ה', 3.9, 20:00. עד 12.9.

בן-עטר 19, תל-אביב. ג'-ה', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-11:00.

  • גבעון

"תמצית". תערוכה קבוצתית. עד 3.10.

גורדון 35, תל-אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה', 16:00-11:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 14:00-11:00.

  • גורדון

אמיר שפט, " כוכבלבפרפרקשת". ציורי שמן. פתיחה: ה', 3.9, 19:30. עד 3.10.

בן-יהודה 95, טל' 03-5240323. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00. גלריה גורדון 2 תיפתח בתיאום מראש בטל' 03-5290011.

  • גלריה 32

ג'ון אנדרו פרלו, "Walking to the Sun". ציור. עד 24.9.

צ'לנוב 28, תל-אביב. ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה בנימין

"בק 2 קריפטונייט". ציור, פיסול, וידיאו-ארט. פתיחה: עד 29.8.

צ'לנוב 28, תל-אביב. ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית

"בבת-עין, תפוחים ויין". פתיחה: ה', 3.9, 2015. עד 13.11; "אמנות נאיבית: חגיגת קיץ 2015, חלק א'". עד 28.8.

דיזנגוף 255, תל-אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה', 21:00-12:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00.

  • דביר

"שיבולת". תערוכה קבוצתית. עד 5.9.

ראשית-חוכמה 14, תל-אביב. ג'-ה', 18:00-11:00. ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • גלריה צדיק

"נגיעות של רגש". עד 1.9.

שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה', 17:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • זומר

טל ר., "The Drawing Class". ציור ורישום. פתיחה: ה', 3.9, 20:00. עד 24.10; "In Search of Lost Time". תערוכה קבוצתית; בחדר הפרויקטים: אריאל רייכמן, "Conservation". עד 29.8.

שדרות רוטשילד 13, תל-אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-11:00.

  • יאיר

תערוכה לקראת מכירה פומבית. עד 29.8.

אבן-גבירול 6, תל-אביב, טל' 03-6956927. ו', 28.8, 14:00-10:00, שבת, 29.8, 14:00-11:00.

  • מקום לאמנות

איילת ריזה, "1759". ציורים; דניאל פלדהקר, אנה פרומצ'נקו, "חפץ.לב". עד 29.8.

שביל-המרץ 6, תל-אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-10:30.

  • נגא

"Summerset". תערוכת קיץ. עד 28.8.

אחד העם 60, תל-אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • נ&נ אמן (נלי אמן)

תערוכת קיץ. עד ספטמבר.

גורדון 21, תל-אביב, טל' 03-5232003; ו', 14:00-11:00.

  • עינגע

"Twilight Zone". עד 29.8.

בר יוחאי 7, תל-אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה', 20:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • פינברג פרוג'קטס

הילה בן-ארי ושפי בלייר, "פינפוינט". וידיאו, הצבה, צילום. פתיחה: ה', 3.9, 20:00. עד 24.10.

שביל-המפעל 3, בניין 5, קומה 2, טל' 077-3452115. ד'-ה', 18:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.

  • רוזנפלד

קבוצת הברביזון החדש, עבודות על נייר. עד 29.8.

שביל-המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל-אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.

  • רוטשילד אמנות

אביטל בורג, נעמה ברקוביץ', אלינור ריי, "לא ביום אחד". מודלים, ציור. פתיחה: ה', 3.9, 20:00. עד 10.10.

יהודה לוי 48, תל-אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה', 18:30-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • שלוש

תום פניני, " The Light Fantastic Toe". וידיאו, צילומים מטופלים. עד 26.9.

מזא"ה 7, תל-אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה', 19:00-11:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • Contemporary by Golconda

"תליית קיץ". מאוסף הגלריה. עד 30.9; "יהודים". ללא מועד סיום.

הרצל 117, תל-אביב, טל' 03-6822777. ב'-ה', 19:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • Raw Art

"Signal to Noise". וידיאו-ארט, צילום, מיצב. עד 19.9.

שביל-המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל-אביב, טל' 03-6832559. ג'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • Tempo Rubato

"עשרים ושתיים". תערוכה קבוצתית. עד 3.9.

סגולה 9, תל-אביב, טל' 2150302־072. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

 ***

חללי תצוגה

  • אטליה שמי

עפרי כנעני, "עסק משפחתי". ללא מועד סיום.

כברי, טל' 04-9952709. ג'-ד', שבת, 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215. הגלריה סגורה עד 28.8 כולל.

  • אטליה code2hope

עפר שרנקה אלוני, "צופן התקווה, כי אדם בלי תקווה חשוב למת". ספר, ציור וקולנוע. ללא מועד סיום.

בוסתנאי 22, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 052-8576401​. א'-ו', 18:00-10:00, שבת, 11:00-18:00.

  • ארטפורט

"נונפינטו". תערוכת המחזור השלישי בארטפורט. עד 29.8.

דרך בן-צבי 55, תל-אביב, טל' 03-5182599. ה', 20:00-12:00, ו'-שבת, 16:00-11:00, או בתיאום מראש.

  • בית אוסף קופפרמן

"כיסויים". פיסול, ציור, צילום, וידיאו. עד דצמבר; משה קופפרמן, עבודות. תערוכת קבע.

קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 04-9933792. ו'-שבת, 15:00-10:00.

  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית

"ליד הכד". מחווה לכדים של יוצרים קרמיים וקדרים בישראל. עד 10.10.

העמל 17, תל-אביב, טל' 03-5182257. ב'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ירושלים

"חברים חדשים 2015": נועה ברזנר, צילום; הדסה גולדויכט, מיצב וידיאו; נתנאל מורן, ציור; ימימה ארגז, "אסדות, משחקי שולחן". מיצב; נעמי טדסקי בלנקט, "שורשים". רישום ותחריט; עודד יעקב, השירות של ג'וקלוק". מיצב בסדרה "נדבך 19". פתיחה: שבת, 29.8, 12:00. עד 24.10.

שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. א'-ה', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב)

"החיים עצמם". תערוכה קבוצתית; אסתר כהן, "פרחים בכחול שחור"; תמר כץ, "רגעים"; אמנון ברקוביץ, ציורים; אלי עינת, "מסעותי עם עט ועיפרון על הנייר". עד 12.9 ; ליסה גרוס, "מערבולת". מיצב. עד 12.9 ; אבנר שר, "סימני דרך". ציור. עד 5.9.

אלחריזי 9, תל-אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה', 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש שאגאל (חיפה)

דבורה ספז, "ציפור גן העדן". ציור; "אמני חיפה חוזרים מבאר-שבע". תערוכה קבוצתית. עד 29.8.

שדרות הציונות 24, חיפה. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • בית הגפן

אמני החורבה, סדנאות האמנים = "קירות בהפרעה". פתיחה: ו', 28.8. עד 31.10.

הגפן 2, חיפה, טל' 04-8525252. א'-ה', 15:00-10:00. ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • גלריה דואק

דן בירנבוים, " אינדקס". ציור ורישום. עד 30.9.

משכנות שאננים, ימין משה, ירושלים, טל' 02-6292200. כל השבוע 20:00-10:00.

  • גלריה טל

"ציוני דרך". לציון 13 שנה לגלריה. עד 17.10.

חצב 74, כפר ורדים, טל' 054-7542699. ג', 19:00-17:00, שבת וחג, 14:00-11:00 ובתיאום מראש.

  • גלריה כברי

עידן ארז, "יחסים דיפלומטיים". ציור. עד 29.8.

כברי, טל' 04-9952252. ד', 20:00-19:00, ה', 18:00-16:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 15:00-11:00.

  • גלריה לאמנות אום-אלפחם

אסד עזי, רטרוספקטיבה. ציור. עד 6.10.

אום-אלפחם. א'-ה', שבת, 16:00-09:00.

  • גלריה משרד בתל-אביב

מתי פישר, "האוויר צונן ואפל". עד 10.9.

זמנהוף 6, תל-אביב, טל' 03-5254191. ב'-ה', 18:00-11:00; ו', 14:00-11:00.

  • גלריה STA

דניה ויינר ושירי טרקו, "Photo-maki". ללא מועד סיום.

העלייה 25, תל-אביב, טל' 054-2397979. ג'-ה', 20:00-16:00, ו', 15:00-11:00.

  • גלריית עין-הוד

"טפו, טפו, טפו". עד 6.9.

עין-הוד, טל' 04-9842548. א', ג'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-11:00.

  • גםגלריה

כרמל גורני ותמר פייקס, "זמן שטיח". שטיחים מטקסטילים ממוחזרים. עד 21.9

מאפו 27, תל-אביב, טל' 03-5229250. א', 20:00-16:00, ג', 15:00-10:00, ד'-ה', 12:30-10:30, 18:30-16:30, ו', 12:00-10:00.

  • הגלריה בתמונע

רונית פורת, "קינספרה". מיצב צילומי. עד 31.8.

שונצינו 8, תל-אביב, טל' 03-5611211. א'-ו', 20:00-10:00.

  • הגלריה העירונית הרצליה, בית האמנים

"מחווה ל-ואן גוך". פתיחה: ה', 3.9, 19:30. עד 27.9; "בין חלום ומציאות". תשוקות, מחשבות וחלומות של האמנים. עד 30.8.

בן גוריון 7, הרצליה, טל' 09-9589986. א', ג'-ה', 13:00-10:00, 19:00-13:00, ו', 13:00-10:00.

  • הגלריה העירונית לאמנות ראשון-לציון

חיים מאור, "ממו". עד 20.10.

רוטשילד 7, ראשון-לציון. ב'-שבת, 13:00-10:00, ג', 18:30-16:30.

החנות

ליאור שחר, "Sumer Is Icumen In". מיצב. עד 31.8.

העלייה 31, טל' 5341223־052. כל השבוע 24 שעות (התצוגה בחלון הראווה).

  • הירקון 19 (המדרשה)

מרגו עובדיה, "מיגונית". מיצב; ורד נסים, "מדבר בתוך יער,. וידיאו; רותם רוזנבוים –"יוד". ציור. עד 30.9.

הירקון 19, תל-אביב, טל' 03-6203129. א'-ה', 20:00-13:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • הלובי

"משוטטות". צילום. עד 2.9.

ארלוזורוב 6, תל-אביב, טל' 052-8330675. ו'-שבת, 14:00-11:00 או בתיאום מראש.

  • המרכז האקדמי ויצו חיפה

"חדר עבודה". תערוכת סוף שנה, לימודי חוץ. פתיחה: ה', 3.9, 18:00. עד 9.9.

הגנים 21, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-8562555. א'-ה', 18:00-12:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 22:00-10:00.

  • המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית

איליה רבינוביץ', "מוזיאוטופיה". חקירה צילומית של מוזיאונים צבאיים בישראל. ללא מועד סיום.

האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג'-ד', 20:00-16:00, ה', 14:00-10:00, ו'-שבת, 15:00-10:00.

  • המרכז לאמנות עכשווית

מעין אמיר ורותי סלע, "מצור על דימויים". וידיאו. עד 26.9.

קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל-אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה', 19:00-14:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • הסדנה ברמת-אליהו

גיל יפמן, "חזון העצמות היבשות", מיצב פיסולי; שי עיד אלוני, "קו גבול מגרש". מיצב פיסולי; אורי לוין, וידיאו ומיצב (בחלון הגלריה); דני מיכאל, "איך אדע". וידיאו; "הגלריה של כל הדברים". עבודות פיסול ומיצב של חיים גולדנברג, דרורה הד וד"ר הרמן ריייך. עד 31.10.

שאול המלך 5, ראשון-לציון. א'-ד', 14:00-09:00.

  • זהזהזה

"הפרמטר האנושי. אדריכלות ישראלית פרמטרית". עד 28.8.

מבנה 21, נמל תל-אביב, טל' 03-5444261. ב'-ה', 18:00-12:00, ו', 15:00-10:00, שבת, 19:00-12:00.

  • חנינא

"האגף לציפורים משונות". שבעה דיאלוגים מאוירים. במסגרת שבוע האיור. פתיחה: ה', 3.9, 20:00. עד 3.10.

שביל-המפעל 3, קומה 1, קרית המלאכה, תל-אביב. ד'-ה', 18:00-15:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • מחסן 2, נמל יפו

"אני אוהב לשבור לאנשים את הפרצוף". עבודות של סטודנטים מהמחלקה לתקשורת חזותית בויצו חיפה עם מירב שחם. מחווה לספריו של דניאיל חארמס. במסגרת שבוע האיור. פתיחה: ה', 3.9, 18:00. עד 12.9.

נמל יפו. א'-ה', 21:00-16:00, ו', 17:00-10:00, שבת, 20:00-10:00.

  • מנשר

אסף בן-ארוש, "סנדלים באורגון". במסגרת שבוע האיור. עד 31.10.

דוד חכמי 18, תל-אביב, טל' 03-6887090. א'-ה', 19:00-11:00.

  • מרחב לאמנות

יאנה רישה, "האלים של פלורנטין". ציור. עד 31.8.

כיכר קדומים 8, יפו, טל' 2353898־052. א'-ה', 18:00-10:00.

  • מרכז באוהאוס תל-אביב

"שימור והתחדשות: בנייני באוהאוס והסגנון הבינלאומי בתל-אביב". ללא מועד סיום.

דיזנגוף 99, תל-אביב, טל' 03-5220249. א'-ה', 19:30-10:00, ו', 14:30-10:00, שבת, 19:30-12:00.

  • מרכז גוטסמן לתחריט

"נופי תחריט". עד ספטמבר.

קיבוץ כברי, טל' 04-9952713. א'-ה', 16:00-07:30 (מומלץ לתאם), שבת וחג, 15:00-10:30 או בתיאום מראש.

  • מרכז לאמנות ומדיה מעמותה

פיל סולומון, "ארכיאולוגיה ברוורס". מיצבי וידיאו. ללא מועד סיום.

בית הנסן, גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. ב'-ג', 15:00-10:00, ד', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00.

  • סדנאות האמנים, גלריה ת(א)עשייה

"נעלמים". התבוננות במושגי ההיעלמות והטשטוש. עד 2.10.

האומן 26, קומה 4, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ב', 14:00-10:00, ה', 20:00-16:00, ו', 14:00-11:00 ובתיאום מראש.

  • סדנת ההדפס ירושלים

"100 שנות הדפס, הסדרות הגדולות". ללא מועד סיום.

שבטי ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה', 15:00-08:00 או בתיאום מראש.

  • עמליה ארבל

עמנואל בר קדמה, אמנון לוי ואיציק מור, תערוכה משותפת. פתיחה: ו', 28.8, 12:00. עד 9.9.

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5444399. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 13:00-11:00.

***

מוזיאונים לאמנות

  • בית העיר

"החולצה שלי נושמת". אופנה וטכנולוגיה. ללא מועד סיום.

ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20 שקל.

  • בית התפוצות

אליהו אריק בוקובזה, "United Colors of Judaica". מבט על זהות יהודית מפוצלת. מיצב, ציור. עד ינואר; "2,500 שנות חיים יהודיים בגולה". תצוגת קבע.

אוניברסיטת תל-אביב, רמת-אביב, טל' 03-7457800. א'-ג' 16:00-10:00; ד'-ה', 19:00-10:00; ו', 13:00-09:00. כניסה: 40 שקל לתצוגת קבע, 15 שקל לתערוכות מתחלפות.

  • בית ראובן

ציורי ראובן מאוסף המוזיאון, תצוגה ביוגרפית. תצוגת קבע.

ביאליק 14, טל' 03-5255961. ב', ד'-ו', 15:00-10:00; ג', 20:00-10:00; שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לילדים.

  • ביתן הלנה רובינשטיין

"סביבות עבודה". ייבוא מקום עבודה לחלל המוזיאון. עד 31.10; "פורצלן מייסן"; "אירוסים, נרקיסים, פרפרים: כלי הזכוכית של אמיל גאלה". תצוגת קבע.

שדרות תרס"ט 6, תל-אביב, טל' 03-5287146. ב', ד', שבת, 16:00-10:00; ג', ה', 22:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • המוזיאון הימי הלאומי

"דגמי אניות, דגמים מספרים". ללא מועד סיום.

דרך אלנבי 198, חיפה, טל' 04-8536622. א'-ה', שבת, 16:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס

"נשות חיל וסופר גיבורים". סיפורים מהתנ"ך בקומיקס; "התנ"ך של זאב". סיפורי התנ"ך בעבודות של זאב (יעקב פרקש); "מבול של איורים: פירושים חזותיים לילדים של סיפור תיבת נח". ארבעה מאיירים מתמודדים עם הטקסט התנ"כי. עד ינואר. "פצעי בגרות". קומיקס בעברית 1995-1975; "קריקטוריסט פובליציסט עברי"; "מה, למה, איפה ואיך". תצוגות קבע.

ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד', ו', 13:00-10:00, ג', ה', 20:00-17:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 15 שקל.

  • המוזיאון הפתוח בעומר

"נוף ישראלי". צילום. עד 30.10.

עומר, טל' 08-9908121/5. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, ראשונה בחודש 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון הפתוח בתפן

ורדה יתום, "הכי רחוק מתל-אביב". פיסול. עד אוקטובר.

תפן, טל' 04-9109600. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 35-25 שקל.

  • המוזיאון הפתוח לצילום

"רחוק מהעין". חברי מועדון צילום גליל בתוך מלבן. עד 30.8; דוד עדיקא, "אור אחרון". עד יוני 2016.

גן התעשייה תל חי, טל' 04-6816702. ב'-ה', 16:00-08:00; שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 22-13 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון לאדריכלות ע"ש מוניו גיתאי וינרויב

"אדוות אקולוגיות". פרויקטים אדריכליים אקולוגיים. ללא מועד סיום.

שדרות הנשיא 135, חיפה. ד'-ה', 13:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • המוזיאון לאמנות האסלאם

"טראז". רקמה מקומית. עד 20.2. תערוכות קבע: אמנות האסלאם, שעונים עתיקים.

הפלמ"ח 2, ירושלים, טל' 02-5661291. א'-ד', 15:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • המוזיאון לאמנות ישראלית רמת-גן

"שישי ראשון, אחרי". עבודות של אמנים שהציגו בסדרה בשנים 2014-2013". ללא מועד סיום; ורד קורן, "witchקראפט". קולאז' של דימויים. עד 31.8; נורה סטנשו, "מאיאסטרה". דיוקנאות עצמיים, טבע דומם ודימויים של ציפור; רוני בן-ארי, "המסע בעקבות הציגנקה". צילום. עד אוגוסט; רוני סומק, "שריטה במרפק השירה". ציור; עבודות מאוסף המוזיאון, עבודות של אוזיאש הופשטטר וליאון אנגלסברג. ללא מועד סיום.

דרך אבא הלל סילבר 146, רמת-גן, טל' 03-7521876. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 13:00-09:00; שבת, 15:00-09:00. כניסה: 20 שקל.

  • המוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח

"קשרים". שטיחים מאיראן, תורכיה וקווקז; ממצאים ארכיאולוגיים בחצר. עד 29.8.

העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מובי מוזיאוני בת-ים

"מיני גולף בת-ים". המוזיאון כמסלול מיני גולף בשילוב מיצבי פיסול אינטראקטיביים. כניסה חופשית לתערוכה, השכרת ציוד למיני גולף, 10 שקלים; עד 10.10; "הסצינה בת-ימית: חיים קיוה/יעקב אפשטיין". מאוסף המוזיאון. ללא מועד סיום.

סטרומה 6, בת-ים, טל' 03-6591140. ג', ה', 20:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון אילנה גור

"מפגש +II, 2015". עד 6.10.

מזל דגים 4, יפו העתיקה, טל' 03-6837676. א'-ו', 16:00-10:00, ערבי חג, 14:00-10:00, שבת וחג, 18:00-10:00.

  • מוזיאון ארץ ישראל

"שבתות וחגים". עד אוקטובר; "ריקוד המכונה". צעצועים מכניים המופעלים בלחיצת כפתור". עד 20.10; "אלנבי ומוגרבי, היו זמנים בקולנוע". כרזות סרטים, 1959-1931. עד 28.2; "מדליות מלחמה". מדליות מלחמת העולם הראשונה מאוסף פרנקנהויז. ללא מועד סיום; "רואים שקוף". צילומי זכוכית של חלוצי הצילום בישראל. עד 15.10; "הבנק של ולירו". עד דצמבר.

חיים לבנון 2, רמת-אביב, תל-אביב, טל' 03-6415244. א'-ד', 20:00-10:00, ה', 22:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 20:00-10:00. כניסה: 52-26 שקל, כניסה חופשית עד גיל 18 (כניסה לפלנטריום בתוספת תשלום).

  • מוזיאון אשדוד לאמנות

"הים האחרון". הים באמנות הישראלית. עד 13.10.

דרך-ארץ 8, אשדוד, טל' 08-8545180/1. א', ג', ד'-ה', 16:00-09:00, ב', 20:00-09:00, ו'-שבת, 13:30-10:30.

  • מוזיאון בר דוד לאמנות ויודאיקה

עדי נס, "כאן ועכשיו". צילום. עד 31.10; באגף הנוער: "עולמות מופלאים. עד 30.8; גן פסלים של יגאל תומרקין. תערוכת קבע; אוסף היודאיקה. תערוכת קבע.

קיבוץ ברעם, טל' 04-6988295. א'-ה', 16:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00; שבת, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • מוזיאון הכט

תערוכות קבע: ציור צרפתי, אמנות יהודית (אמצע המאה ה-19 עד תחילת המאה ה-20), ארכיאולוגיה.

אוניברסיטת חיפה, שדרות אבא חושי 199, חיפה, טל' 04-8240308. א'-ב', ד'-ה', 16:00-10:00, ג', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00. כניסה חופשית.

  • מוזיאון הנגב לאמנות

"קווים לדמותו: הדימוי האנושי ביצירת מרסל ינקו". בשיתוף מוזיאון ינקו דאדא ולציון 120 שנה להולדתו של האמן. עד 22.8; "סיפור על נייר". אמנות נייר בינלאומית. עד 22.8.

העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 10 שקלים לילד.

  • מוזיאון העיצוב חולון

"צל ועכשיו!". מצילים את המרחב הציבורי. ללא מועד סיום.

פנחס אילון 8, חולון. טל' 2151500 ־073. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 18:00-10:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 18:00-10:00. כניסה: 35 שקל.

  • מוזיאון העיר חיפה

"אנשי התחתית: חמודי ג'נאם". מקומות ואנשים שאינם נראים. צילום. עד 1.4; "פורצלן: הזהב הלבן של אירופה". עד 6.10.

שדרות בן-גוריון 11, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-9115888. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00.

  • מוזיאון הרמן שטרוק

"בצלאל החדש: ההשפעה הגרמנית על האמנות הישראלית". ללא מועד סיום.

ארלוזורוב 23, חיפה, טל' 04-6359962. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית

תערוכות "שהות אמן", "מעבר זמני"; גדעון רובין, "הזיכרון מרחיק לכל עד לבוקר זה"; "The Gift". משתתפי תכנית המרכז לאמנות חזותית, ירושלים. עד 29.8.

הבנים 4, הרצליה, טל' 09-9551011. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 20 שקל.

  • מוזיאון חיפה לאמנות

"דברים שרואים משם". אשכול של שמונה תערוכות יחיד ושתי תערוכות קבוצתיות. עד 18.10; במרכז האמנויות: "מטרופוליס/החוויה העירונית". לכל המשפחה. העיר כגוף מורכב. ללא מועד סיום.

שבתאי לוי 26, חיפה, טל' 04-9115991. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל; מרכז האמנויות: שבתאי לוי 24. שבת וחג, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 25 שקל לילד כולל סדנה.

  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית

"האראג'וקו סטייל". אופנת רחוב יפנית בצילומים של קילט דואיטס; "דמות האשה באמנות היפנית". עד 26.12.

שדרות הנשיא 89, חיפה, טל' 04-8383554. א'-ה', 16:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון ינקו-דאדא

סניה קאוזו מרטל, "Angry Rabbit". עבודת וידיאו; מחווה ל"הים האדום", 37 אמנים בעקבות יצירתו של מרסל ינקו; "קווים לדמותו". דימוי אנושי ביצירותיו של ינקו. עד סוף נובמבר.

כפר האמנים עין-הוד, טל' 04-9842350. א'-ה', 15:00-10:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00, שבת וחג, 15:30-10:00. כניסה: 24-12 שקל.

  • מוזיאון יפו העתיקה

תערוכת אמנות נייר בינלאומית. עד 30.8.

טיילת מפרץ שלמה 10, יפו. ה', שבת וחג, 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00. סגור בערבי חג. כניסה: 35-35 שקל.

  • מוזיאון ישראל

"כל שנה וברכותיה: 100 שנות איגרות 'שנה טובה'". ללא מועד סיום; "לנווט בעקבות התנ"ך". מפות עתיקות. ללא מועד סיום; "רמברנדט מאמסטרדם ומירושלים". עד 29.8; "ים של זהב: האוצר". עד 1.9; "טעם אריסטוקרטי". אמנות עתיקה מאוסף בלפר. עד 26.12; "סלון צרפתי". ציורים מאוסף אלכסיס גרגורי. עד 26.12; "יד ביד". שני כרכי משנה תורה לרמב"ם מספריית הוותיקן וממוזיאון ישראל. עד 20.9; "תערוכה בקופסה". 50 שנה לתערוכות באגף הנוער. עד 26.12; "יומולדת". לכל המשפחה. עד 26.12; "קיצור תולדות האנושות". מסע להיסטוריה של המין האנושי בהשראת ספרו של יובל נח הררי. עד 2.1; רלי אברהמי, "יומן". צילום. עד 12.4; "ויהי ננו, התנ"ך הזעיר בעולם". עד 31.12.16; "1965, היום". תערוכה לציון חגיגות היובל של מוזיאון ישראל. עד 29.8; "אמנות ישראלית". תערוכת קבע.

שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. א'-ב', ה', 17:00-10:00, ג', 21:00-16:00, ד', 21:00-10:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00, שבת, 17:00-10:00. מיוחד לקיץ (עד 31.8): ג'-ד', עד 21:00; כניסה: 50-25 שקל. כניסה חופשית לילדים ביוני-יולי מ-16:00, ובמהלך אוגוסט.

  • מוזיאון משה שק

יצירות של משה שק. ללא מועד סיום.

קיבוץ בית ניר. כל השבוע 17:00-11:00, יש לתאם מראש בטל' 054-6874701 או 08-6874368.

  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות

גילי אבישר, "לוויתן". דמויות מבד. עד ספטמבר; "מעשה בגמד, בענק ובנסיכה". תערוכה פעילה לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

רוקח 21, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5161970. ב'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18, כניסה מוזלת בשישי).

  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות

"ארמון הבדולח והמקדש הארור". המציאות והמרחב העירוני; "אגדה אורבנית". מאוסף המוזיאון. עד 31.10.

ארלוזורוב 30, פתח-תקווה, טל' 03-9286300. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 10 שקלים, בשבת, חינם.

  • מוזיאון תל-אביב לאמנות

אוטה וליש, "פני עם וארץ". כרזות. עד 5.10; חגית לאלו, "ציירת המתחילה מהסוף". ציור מופשט אקספרסיבי. עד 5.10; ליאוניד בלקלב, "חוקר דיוקנאות". עד 5.10; דיוויד הוקני, "מילים ותמונות". הדפס. עד 5.10; ורד קמינסקי, "אבנים מלאכותיות". צורפות. עד 28.11; אן ליסלגארד, "מרחבים מקבילים". מרחב מדומה בעזרת קישורים שונים. עד 19.9; ר"ה קוויטמן, "פרק 29: חקק". ציור על לוחות עץ. עד 5.9; אורי קצנשטיין, "Backyard". פיסול, וידיאו-ארט, סאונד ורובוטיקה. עד 5.10; "Turn On". עבודות וידיאו מאוסף יוליה שטושק. עד 29.8; רוברט קאפה, "צלם של החיים". צילום. עד 10.10; אתל גוטמן, "גידולי פרא, 2014". פיסול סביבתי. ללא מועד סיום; "המוזיאון מציג את עצמו 2". אמנות ישראלית מאוסף המוזיאון. ללא מועד סיום; "בשיחה". מבחר יצירות עכשוויות. ללא מועד סיום; "על קווי דמיון". תערוכה לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

שדרות שאול המלך 27, תל-אביב, טל' 03-6077020. ב', ד', שבת, 18:00-10:00; ג', ה', 21:00-10:00; ו', 14:00-10:00. כניסה: 50-25 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).

  • משכן לאמנות עין-חרוד

ז'אק גרינברג, "ציורים". עד 29.9; אסד עזי, "פרש בודד"; רינה קימחי, "בין חימר לחרס". עד 30.9; שרון גלזברג, "משכן"; ללא מועד סיום; הסטודיו לזכרו של דודו גבע. תערוכת קבע.

עין-חרוד מאוחד, טל' 04-6485701. א'-ה', 16:30-09:00, ו' וערבי חג, 13:30-09:00, שבת וחג, 16:30-10:00. כניסה: 26-13 שקל.

  • Amoca, המוזיאון הערבי לאמנות עכשווית

"Hiwar, חיוואר". שיח חזותי ותוכני. ללא מועד סיום.

דוחא 100, סחנין, טל' 04-8235789. א'-ה', 16:00-10:00 (במהלך הרמדאן 20.7-18.6 המוזיאון פתוח עד 14:00).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.