המדריך, 21–27 ביולי 2016

תערוכות נפתחות, נסגרות, אירועים, סטודנטים ובוגרים, גלריות לאמנות, חללי תצוגה, מוזיאונים

* גרסת בטא
** המדריך נוצר בשיתוף עם המדור "גלריה" בעיתון "הארץ"

***

נפתחות

יום חמישי (21.7)

  • פיינברג פרוג'קטס. תל-אביב (המפעל 3). במסגרת המיזם "המפעל 3" תיפתח הערב התערוכה של הצלם והמעצב טדי כהן, "TLV".
  • בית האמנים. תל-אביב (אלחריזי 9). התערוכה הקבוצתית "הסיפור שלה". אוצרות: רות מרקוס ורותי חינסקי-אמיתי; תערוכתו של עמוס רוג'ר, "שתיקה". אוצר: אריה ברקוביץ; תערוכתה של גלי טימן, "It Was A Stormy And Dark Night"; "שורשי אוויר" של רינת יצחק. אוצר: אריה ברקוביץ; מוטי סייר עם "פריחה מחודשת". אוצר: אריה ברקוביץ; התערוכה הקבוצתית "קריאות". אוצרת: ורדה גינוסר; מירב צור עם התערוכה "Story&History". אוצרת: רבקה בקלש; טלי אשכול ותערוכתה "הזכוכית שבינינו". אוצרת: איריס נדל; והתערוכה "Wings" של שרה לוין.
  • גלריה אלפרד. תל-אביב (סמטת שלוש 5). בוריס ומרים יוחבץ, אב ובת, יציגו בתערוכה "הומנואיד", שתיפתח הערב. ציורים בגדלים משתנים, בטכניקה של גואש ואקריליק, ולצדם מיצב שיורכב מפסלים קטנים.
  • המקלט לאמנות. ירושלים (יהודה המכבי 7). המקלט לאמנות, גלריה יחידאית בשכונה חרדית, שהוקמה על-ידי חוזרים בתשובה, מארחת את התערוכה "לחרוט ברוח", עם יצירות חדשות של האמן ישראל פלדמן, בוגר הבוז'אר בפריז, שמצייר בסטודיו בגליל. אוצרת: נעה לאה כהן.
מתוך "לחרוט ברוח", תערוכתו של ישראל פלדמן, המקלט לאמנות, ירושלים (יהודה המכבי 7)

מתוך "לחרוט ברוח", תערוכתו של ישראל פלדמן, המקלט לאמנות, ירושלים (יהודה המכבי 7)

יום שישי (22.7)

  • גלריה גבעון. תל-אביב (גורדון 35). גבי קריכלי, גבי קלזמר, אבי סבח ואמנים אחרים יציגו בתערוכה "קיץ 2016", שתיפתח בשישי.

יום שבת (23.7)

  • מוזיאון חיפה לאמנות. חיפה (שבתאי לוי 26). בערב ייפתח אשכול תערוכות תחת הכותרת "פוסט-פוסטמודרניזם – אוטופיה", באוצרות סבטלנה ריינגולד: התערוכה "ירושלים של מעלה" בהשתתפות רן סלוין, לילך שטיאט, תמיר שר ועוד; תערוכה של ליאורה לאור, הכוללת עבודות מן הסדרות Wanderland"" ו"Pilgr/Image"; המיצב "ירושלים האוטופית שלי" של לילך שטיאט; התערוכה הקבוצתית "קרוב להפליא ורועש להחריד", בהשתתפות גליה גור-זאב, יוסף ז'וזף דדון, באס יאן-אדר ועוד; התערוכה הקבוצתית "בתנודה" בהשתתפות מיכל בקי, גיורא ברגל, טליה קינן ועוד. אוצרת: רויטל סילברמן-גרין; התערוכה "מודרניזם ישראלי משנות ה-70 מאוסף מוזיאון חיפה לאמנות"; המיצב "עשרימון" של אילת כרמי ומירב הימן; התערוכה הקבוצתית "דמיין שאין מדינות… דמיין עולם ללא רכוש…", בהשתתפות ניבי אלרואי, מרתה ריגר, ליהי תורג'מן ועוד; התערוכה רבת המשתתפים "הכמיהה למיתוס". אוצרת: לימור אלפרן-זרד; תערוכת היחיד של רן סלוין, "עולם 5, ורסיה 2"; התערוכה "מקומו של אדם" של אלי שמיר; "ריח בראשית 2056" של בני אפרת; וכן המיצב של טלי נבון, "Forward".

***

נסגרות

  • גורדון: שרון פוליאקין, "מחר-אתמול". עד 23.7.
  • הקיבוץ: יעל בלבן, "פט". עד 23.7.
  • Raw Art: להלי פרילינג, "סירנה". עד 23.7.
  • ארטפורט: "הלשכה להנפקת מסמכי אמינות". עד 28.7.
  • גם גלריה: יעל פנחס-לופיאן, "שערות". עד 23.7.
  • מרכז אדמונד דה-רוטשילד: סנדי פלמן, "אסתטיקה מחוץ לחוק"; ג'ונתן מאי, "Desert Ink". עד 22.7.
  • מוזיאון אילנה גור: "רוח המקום". תערוכה קבוצתית. עד 28.7.
  • מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן: נתן טל, "אסיף"; שלומית לביא, "אנשים אחים". עד 30.7.

***

אירועים

  • באר-שבע: סיורי גלריות בעיר העתיקה. ו', 22.7, 8:30. הרשמה מראש בטל' 08-6464980.
  • גלריה בנימין: שיח גלריה בתערוכה "(לא) עוברות מסך / Blockage". ו', 22.7, 11:00.
  • מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן: שיח גלריה וסיור מודרך בתערוכה של שלומית לביא, "אנשים אחים". שבת, 30.7, 11:00.
  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית: סיור מודרך בתערוכות. מדי שבת, 12:00; "DADA 100". ערב של מיצגים, מפגשים, מופעים וסאונד לציון מאה שנה לתנועת הדאדא. שבת, 23.7, 19:00.
  • סדנאות האמנים: מפגש אמנית בתערוכה של הילה לביב, "ספר ליום גשום". שבת, 23.7, 12:00.
  • פריסקופ: שיח גלריה בתערוכה של נעמה בנזימן, "מי שעומדת מלפני מאחורי ומצדדי". שבת, 23.7, 12:00.
  • זהזהזה: שיחות מסביב למדורה במסגרת "חלל בחופשה". והשבוע: מפגש עם רעי דישון. א', 24.7; עם ועם נעמי אנג'ל. ה', 28.7. כל המפגשים ב-19:30.
  • מוזיאון ישראל: שיח גלריה בתערוכה "בצאת ישראל". ג', 26.7, 19:00; מפגש באנגלית בעקבות התערוכה "פרעה בכנען". ד', 27.7, 12:00; מפגש בתערוכה של אפרת נתן, "סיד וזפת". ד', 27.7, 19:00.
  • אגריפס 12: שיח גלריה בתערוכה של סשה גליצקי, "שכבות". ג', 26.7, 19:30.
  • הגלריה האחרת בתלפיות: שקד אביב, "געגוע". ציור. יטבתה 7, חולון, טל' 03-5128512. א'-ה', 19:00-09:00. עד 11.11.
  • שדרות דב הוז, חולון: תערוכת חוצות של גילת אורקין, "יצאת פיתה!". דמיות ישראליות עשויות מפיתה. עד 31.8.

***

סטודנטים לאמנות ובוגרים מציגים

  • מינוס אחת: תערוכת בוגרות וסטודנטיות של מכללת ספיר לציון עשור לבית-הספר. שוקן 18, תל-אביב. ב'-ה', 19:00-14:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 19:00-11:00. עד 23.7.
  • שנקר: פרויקטי גמר של המחלקה לעיצוב תעשייתי, המחלקה לעיצוב טקסטיל, המחלקה לעיצוב תכשיטים, המחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה והתוכנית לתואר שני. אנה פרנק 12, רמת-גן; פרויקטי גמר של בית-הספר לאמנות רב-תחומית. ז'בוטינסקי 8, רמת-גן; ופרויקטי גמר של המחלקה לתקשורת חזותית. ידע עם 8, רמת-גן. א'-ה', 22:00-10:00, ו', 13:00-10:00. סיורים מודרכים בתערוכות: ד', 27.7, 17:00. הרשמה באתר שנקר www.shenkar.ac.il. עד 31.7.
  • מנשר: תערוכת בוגרי מחלקות צילום, אמנות, תקשורת חזותית, אנימציה. דוד חכמי 18, תל-אביב. א'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. עד 4.8.
  • המדרשה: "לובי", תערוכת בוגרי לימודי המשך במדרשה לאמנות בית ברל. הירקון 19, תל-אביב. א'-ה', 20:00-13:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00. עד 30.8.
  • בית ברל: תערוכת בוגרי תואר ראשון באמנות של המדרשה לאמנות בית ברל. הפקולטה לאמנות, בית ברל, טל' 09-7478788. א'-ה', 20:00-12:00, ו', 14:00-10:00. עד 3.8.
  • בצלאל: תערוכות התואר הראשון, אמנויות המסך, אמנות, עיצוב קרמי, עיצוב תעשייתי, צורפות ועוד. קמפוס בצלאל, הר הצופים. המחלקה לארכיטקטורה מציגה בבניין בצלאל ההיסטורי, שמואל הנגיד 1, ירושלים מיום ו', 15.7, 10:00. א'-ה', 21:00-10:00, ו', 15:00-10:00. עד 29.7.
  • ויצו חיפה: תערוכת בוגרים. תקשורת חזותית, ארכיטקטורה, מדיה צילום וקולנוע ועיצוב אופנה. הגנים 21, חיפה, טל' 04-8562555. א'-ה', 20:00-12:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 22:00-10:00. עד 23.7.
  • מכון טכנולוגי חולון: "For sail". תערוכת בוגרים. הופיין 63, חולון. א'-ב', ד'-ה', 22:00-16:00, ג', 22:00-10:00, ו', 13:00-10:00. עד 27.7.
  • מכללה אקדמית הדסה: "עיצוב תעשייתי מכליל". תערוכת בוגרים. הנביאים 37, ירושלים. א'-ה', 20:00-10:00, ו', 13:00-10:00. עד 24.7.
  • מוסררה: תערוכת בוגרים במחלקות צילום, ניו מדיה ומוזיקה חדשה. הע"ח 9, ירושלים. א'-ה', 17:00-09:00. עד 29.7.
  • מכון אבני: בוגרי אדריכלות ועיצוב פנים, עיצוב תעשייתי, תקשורת אינטראקטיבית ועוד. רח' אילת, תל-אביב. א'-ה', 20:00-10:00, ו', 13:00-10:00. עד 24.7.
  • מקום לאמנות: "10 ייצוגי צילום". תערוכת בוגרי ויצו חיפה, המחלקה למדיה, צילום וקולנוע. שביל-המרץ 6, תל-אביב. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-10:30. עד 23.7.
  • מוזיאון הכט: "תמיד יש מישהו בבית". סטודנטים לתקשורת חזותית בוויצו חיפה מציגים איורים בהשראת שירה. אוניברסיטת חיפה, טל' 04-8240308. א'-ב', ד'-ה', 16:00-10:00, ג', 19:00-10:00, שבת, 14:00-10:00. עד נובמבר-2016.

***

גלריות לאמנות

  • אגריפס 12

סשה גליצקי, "שכבות". בהשתתפות תלמידיו של גליצקי. עד 8.8.

אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה', 19:30-16:30, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • אינדי, גלריה שיתופית לצילום

רונית פורת, "ציד הזמן". עד 13.8.

שביל-המרץ 5, בניין 7, קומה 3, תל-אביב. ג'-ה', 19:00-12:00, ו-שבת, 14:00-11:00.

  • אלון שגב

מאיה ז"ק, "כחשכה כאורה". רישומים והדפסות. עד 29.7.

שדרות רוטשילד 6, תל-אביב, טל' 03-6090769. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • אלפרד

"עונת הרחצה". קבוצתית; אורי ליפשיץ, קיר אמן, תחריטים. עד 1.9.

סמטת שלוש 5, תל-אביב. ג'-ה', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-11:00.

  • אנגל

"עונת הרחצה". קבוצתית; אורי ליפשיץ, קיר אמן. עד 1.9

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5225637. א'-ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • ברוורמן

קתרינה גנסלר, "Bauhaus Staircase — Dessau New York Tel Aviv". עד 31.7.

השרון 12ב', תל-אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גבעון

"קיץ 2016". קבוצתית. עד 3.9.

גורדון 35, תל-אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גבעון פורום לאמנות

"מי מרוצה וחי?". קבוצתית. עד 31.7.

אלרואי 3 פינת שלוש 22, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-9490999. ו'-שבת, 15:00-11:00.

  • ג'ולי מ.

תערוכת פופ-אפ. עד 31.7.

שוקן 27, קומה 3, תל-אביב. ב'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:30-10:30.

  • גורדון

שרון פוליאקין, "מחר-אתמול". עד 23.7.

בן-יהודה 95, תל-אביב. טל' 03-5240323. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.

  • גלריה חזי כהן

ציבי גבע, "אם אתה רוצה מקום נורא תגיד". ציור. עד 27.8.

וולפסון 54, תל-אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה', 19:00-10:30, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה ליאונרדו

חיים ביכובסקי, "צייר הקיבוץ". עד 8.8.

בית הקיבוצים, ליאונרדו דה-וינצ'י 13, קומה 2-, תל-אביב, טל' 054-6747446. א'-ה', 20:00-08:00, ו', 13:00-08:00.

  • גלריה צדיק

דלית פרוטר, " ילד. הורה. בוגר". ציור. עד 31.7.

שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה', 17:00-11:00, ו', 14:00-11:00. בתערוכה של פרוטר הגלריה פתוחה גם בשבת, 14:00-11:00.

  • גלריה P8

טובה פסח, "עת העתיד בבואך". מוקדש לאורי פסח. עד 6.8.

הפטיש 1, תל-אביב. ד', 19:00-16:00, ה', 20:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • דביר

שילפה גופטה, עבודות חדשות; ג'ניפר בורנשטיין, "New Rubbings". פתיחה: שבת, 23.7. עד 10.9.

ראשית-חוכמה 14, תל-אביב. ג'-ה', 18:00-11:00. ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • הקיבוץ

יעל בלבן, "פט". רישום. עד 23.7.

דב הוז 25, תל-אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה', 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו', 14:00-11:00. בתערוכה זו הגלריה פתוחה גם בשבת, 14:00-11:00 בנוכחות האמנית.

  • זימאק

ערן שקין, "מסתכל עליך / מדבר אל עצמי". ציור. עד 14.8.

ה', באייר 68, תל-אביב, טל' 03-6915060. א'-ה', 20:00-09:30, ו', 15:00-09:30.

  • טובה אוסמן

נסים זלאיט, "מופשט"; אלה אורגד, אריה ברקוביץ, "אורבניזם". מיצב חלון. עד 3.8.

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה', 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-11:00.

  • יאיר

תערוכה קבוצתית מאוסף הגלריה. עד 19.8.

אבן-גבירול 6, תל-אביב, טל' 03-6956927. ב'-ה', 16:00-11:00, ו', 14:00-11:00.

  • מקום לאמנות

אסנבי, "הברכה והקללה". ציור; רוני סתר, קיר אמנית. ללא מועד סיום.

שביל-המרץ 6, תל-אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-10:30.

  • נגא

טליה קינן, "פשפש האש". מיצב, וידיאו, ציור ואובייקטים. עד 5.8.

אחד-העם 60, תל-אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • נ&נ אמן (נלי אמן)

תערוכות מכירת קיץ. עד 31.8.

גורדון 21, תל-אביב, טל' 03-5232003. ב'-ה', 14:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 14:00-11:00, שבת, 13:0-11:00.

  • עינגע

מרב קמל, "מעלל". עד 30.7.

בר-יוחאי 7, תל-אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • רוזנפלד

בועז ארד, "מאחורי כל זה הסתתר אושר גדול". ציור; מלכי טסלר, "קולאז' גוף". וידיאו. עד 30.7.

שביל-המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל-אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.

  • רוטשילד אמנות

מאיר אפלפלד, "פסטלים". ציור. ללא מועד סיום.

יהודה לוי 48, תל-אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה', 18:30-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • שלוש

"Untitled". קבוצתית. עד 30.7.

מזא"ה 7, תל-אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה', 19:00-11:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • Contemporary by Golconda

אבי איזנשטיין, "דיוקן עצמי". ציור. ללא מועד סיום.

הרצל 117, תל-אביב, טל' 03-6822777. ב'-ה', 19:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • Raw Art

להלי פרילינג, "סירנה". מיצב. עד 23.7.

שביל-המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל-אביב, טל' 03-6832559. ג'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

***

חללי תצוגה

  • אטליה שמי

"המגמה". אמנים/מורים מנור כברי, קיץ 2016. עד 10.9.

כברי, טל' 04-9952709. ב'-ה', שבת, 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.

  • ארטפורט

"הלשכה להנפקת מסמכי אמינות". תערוכה ופרפורמנס בשיתוף הקהל. פתיחה: שבת, 23.7, 19:30. עד 28.7.

דרך בן-צבי 55, תל-אביב, טל' 03-5182599. שבת, 23.7, 22:30-19:30, ד', 27.7., 20:00-17:00, ה', 28.7, 21:00-19:00.

  • בית אוסף קופפרמן

"מחוץ למסגרת". תערוכה קבוצתית; אירית בצרי, "לראות את מה שנשאר". מיצב. עד נובמבר; משה קופפרמן, עבודות. תערוכת קבע.

קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 054-4993851. ו'-שבת, 15:00-10:00 או בתיאום מראש.

  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית

רועי פביאן ואמיר ויזר, "החברה לשיקום המלאכה בתל-אביב-יפו"; נעמה שטיינבוק ועידן פרידמן, סטודיו Reddish, "משכפלת, חפצים יוצרים חפצים"; "זהב". תערוכה קבוצתית. עד 30.7.

העמל 17, תל-אביב, טל' 03-5182257. ב'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים בנגב

מיכאל ליפל, "ארבע פעמים עשרים". עד 6.8.

האבות 55, באר-שבע , טל' 08-6273828. ב'-ה', 13:30, 10:00, 19:00-16:00, ו', 13:30-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ירושלים

שי הבר-טלר, "Purple Heart". מיצב; מאיר סולומון, "האלמנט החמישי". טכניקה מעורבת; "מקרה שנלר". קבוצתית. עד 27.8.

שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. א'-ה', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב)

"הסיפור שלה". קבוצתית; מרב צור, "Story&History". מיצב; עמוס רוג'ר, "שתיקה"; גלי טימן, "It was a dark and stormy night"; רינת יצחקי, "שורשי אוויר"; מוטי סייר, "פריחה מחודשת"; "קריאות". קבוצתית; טלי אשכול, "הזכוכית שבינינו"; שרה לוין, "Wings". עד 13.8

אלחריזי 9, תל-אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה', 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש שאגאל (חיפה)

"ראש גדול". עבודות בגישה חדשנית. פתיחה: 23.7 (פתיחה חגיגית ב-30.7, 11:30). עד 20.8.

שדרות הציונות 24, חיפה. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • בית האמנים ראשון-לציון

תערוכת זוכי תחרות אמן השנה. עד 10.8.

גבעתי 17, ראשון-לציון. א'-ב', ו', 12:00-10:00, ג'-ד', 12:00-10:00, 19:00-17:30.

  • גלריה בנימין

"(לא) עוברות מסך / blockage". קבוצתית. עד 30.7.

שביל-המרץ 5, בניין 7, תל-אביב. ד'-ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה בסיס

מיכל טוביאס, "קיר נושא". צילומי קירות וחללים. עד 29.7.

המדע 14, אזור התעשייה, הרצליה-פיתוח. ג'-ד', 18:00-12:00, ה', 20:00-12:00, ו', 14:00-10:00 (סגור בערבי חג).

  • גלריה דואק

יאיר גרבוז, "להיגיון יש יגון משלו". עד 1.9.

מרכז הכנסים ע"ש אדנאואר, משכנות-שאננים, ימין-משה, ירושלים, טל' 02-6292200. כל השבוע, 20:00-10:00.

  • גלריה טרומפלדור

ניצה ברזניאק ויותם סיון, "נגד השכחה". עד 21.9.

טרומפלדור 19, העיר העתיקה באר-שבע, טל' 08-6247706. ד'-ה', 17:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • גלריה כברי

עדין בן-חורין, "קדשה". ציור ווידיאו-ארט. עד 20.8.

כברי, טל' 04-9952537. ה', 18:30-15:30, ו', 14:00-11:00, שבת, 15:00-11:00.

  • גלריה מזא"ה 9

"לשון תחבולה". פתיחה: ג', 26.7. עד 4.8.

מזא"ה 9, תל-אביב. א'-ה', 15:00-09:00.

  • גלריה מחניים

אליעזר זוננשיין, "מניצוץ לאובססיה". ללא מועד סיום.

מחניים, טל' 052-6065026. א'-ג', ה'-שבת, 14:00-10:00 או בתיאום מראש.

  • גלריית החווה

"סינדרום סינדרלה: מסע בעקבות הסטילטו". עד 31.8.

הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ב', 16:00-13:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • גלריית לוחמי הגטאות

גלי כנעני, "שטיח". בחינת חפץ וסמל. עד 30.7.

קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 054-4993737. ו', 14:00-19:00, שבת, 15:00-10:00 או בתיאום טלפוני.

  • גלריית עין-הוד

לילך פלד צ'רני, "טבע דומם". צילום. פתיחה: שבת, 23.7, 12:00. עד 10.8; "אגו". קבוצתית. עד 31.8; אמיר גניסלב, "כתמים". עד 30.7.

עין-הוד, טל' 04-9842548. א', ג'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-11:00.

  • גם גלריה

יעל פנחס-לופיאן, "שערות" רישום ווידיאו ארט. עד 23.7.

מאפו 27, תל-אביב, טל' 03-5229250. ב', 19:00-17:00, ה', 21:30-19:30, שבת, 14:00-12:00.

  • דנה גלריה לאמנות

מיכל בראור, "רכוש נטוש". על היחס בין רכוש לפליטות. עד 30.7.

קיבוץ יד-מרדכי. ד', 15:00-10:00, ו', 16:00-11:00.

  • הגלריה במכללת אורנים

כרים אבו-שקרה ושמעון פינטו, "אותו מקום". עד 23.8.

מכללת אורנים, קריית-טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה', 17:00-08:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • הגלריה החדשה, סדנאות האמנים אצטדיון טדי

"Girls Just Wanna Have Fun". עד 4.8.

אגודת הספורט בית"ר 1, איצטדיון טדי, שער 22, ירושלים, טל' 02-5834272. ב', ה', 19:30-16:30, ג', ו', 14:00-11:00 או בתיאום מראש.

  • הגלריה העירונית הרצליה, בית האמנים

יהודית שבדרון, "היא שרה". ציור. עד 30.9.

בן-גוריון 7, הרצליה, טל' 09-9589986. א', ג'-ה', 13:00-10:00, 19:00-13:00, ו', 13:00-10:00.

  • הגלריה העירונית לאמנות, רחובות

"כל מקום אפשרי". מיצב צילומי, רישום ופיסול. עד 31.7.

יעקב 32, רחובות, טל' 08-9390390. ב', ד'-ה', 13:00-09:00, א', ג', 19:00-17:00, ו', 12:00-09:00.

  • הגלריה העירונית לאמנות, ראשון-לציון

ורדה יתום, "רוח חיים", מיצב פיסולי; דורון פישביין, "חום כמוס". ציור ומיצב וידיאו; אפרת גל, נור, "איים בזרם", ציור; ג'ניפר בלוך, "Lap-Top". צילום. עד 13.10

אחד-העם 8, ראשון-לציון. ג', ה', 14:00-11:00, ב', ד', 14:00-11:00, 18:00-16:00, ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • הגלריה לאמנות אום-אלפחם

"זהות האמן הפלסטיני". עד 19.11.

אום-אלפחם, טל' 04-6315257. א'-ה', שבת, 16:00-09:00.

  • החנות

עפרה בן-עמי, "אחת מתוך 13". עד 17.8.

העלייה 31, טל' 054-9794732. ב'-ג', 21:00-18:00, ה'-שבת, 14:00-12:00 או בתיאום מראש. חלון הראווה נגיש כל השבוע, 24 שעות ביממה.

  • המרכז לאמנות עכשווית

ראגנאר קיארטנסון, "ארכיטקטורה ומוסר". וידיאו וציור. עד 6.8.

קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל-אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה', 19:00-14:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • המשכן לאמנות בית מאירוב

"מחשבות על פופ-אפ". עד 31.8.

הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה', 20:00-17:00; ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • הקצה

חדווה אטלס-בן-דוד, "ילדה טובה". עד 6.8.

לוחמי-הגטאות 34, נהריה, טל' 04-9926819. ב', 19:00-16:30, ה', 13:00-10:30, ו', 15:00-12:00, שבת, 13:00-11:00.

  • ויטרינה, המכון הטכנולוגי חולון

"תורת המחברים: מחווה לעמי דרך". עיצוב. עד 6.9.

גולומב 52, בניין 6, חולון, טל' 03-5026666‏. ב'-ה', שבת, 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • זהזהזה

"חלל בחופשה". הגלריה הופכת לאתר קמפינג פעיל. עד 31.7.

מבנה 21, נמל תל-אביב, טל' 03-5444261. ב'-ה', 18:00-12:00, ו', 15:00-10:00, שבת, 19:00-12:00.

  • חנינא

"פארודיה על מעשה הזמן". קבוצתית. עד 30.7.

שביל-המפעל 3, קומה 1, קריית-המלאכה, תל-אביב. ג'-ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • מרכז אדמונד דה-רוטשילד

סנדי פלמן, "אסתטיקה מחוץ לחוק". צילום; ג'ונתן מאי, "Desert Ink". צילום. עד 22.7.

שדרות רוטשילד 104, תל-אביב. א'-ה', 18:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • מרכז באוהאוס תל-אביב

"בין הציבורי לפרטי, הסגנון הבינלאומי בתל-אביב". עד 30.7.

דיזנגוף 99, תל-אביב, טל' 03-5220249. א'-ה', 19:30-10:00, ו', 14:30-10:00, שבת, 19:30-12:00.

  • מרכז גוטסמן לתחריט

"מבפנים ומבחוץ". ללא מועד סיום.

קיבוץ כברי, טל' 04-9952713. א'-ה', 16:00-07:30 (מומלץ לתאם), שבת וחג, 15:00-10:30 או בתיאום מראש.

  • מרכז נווה-שכטר

"עגנון בלורנץ". קבוצתית. עד 11.8.

שלוש 42, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5170358 (שלוחה 4). א'-ה', 17:00-09:00.

  • משכן האמנים הרצליה

דנה רז, יסמין דייוויס, הדס חסיד, "סף". רישומים, וידיאו. עד 3.9.

יודפת 7, הרצליה, טל' 09-9510601. ב', ד', 15:00-11:00, ג', ה', 18:30-15:30, שבת, 13:00-10:00.

  • סדנאות האמנים

הילה לביב, "ספר ליום גשום". ללא מועד סיום.

קלישר 5, תל-אביב, טל' 03-6830505. ג'-ה', 19:00-15:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • סדנת ההדפס ירושלים

לארי אברמסון, "בוטניקה". הדפסי רשת, תצריבים וספרי אמן. עד 25.8.

שבטי-ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה', 15:00-08:00 או בתיאום מראש.

  • פס.פורט

"טוסיק או תחת?". קבוצתית. עד 11.8.

בית הלל 10, תל-אביב. א'-ה', 19:30-09:30, ו', 13:00-09:30.

  • פריסקופ

נעמה בנזימן, "מי שעומדת מלפני מאחורי ומצדדי". מיצב תלת ממדי. עד 6.8.

בן-יהודה 176, תל-אביב, טל' 03-5226815. ב'-ה', 20:00-17:00, שבת, 13:00-11:00.

  • קו 16

עמית קבסה, "מופע סיום". ציור והצבה. עד 29.7.

מרכז קהילתי נווה-אליעזר, שדרות ששת-הימים 6, תל-אביב, טל' 03-7300360. ג', 13:00-10:00, ד'-ה', 20:00-17:00.

  • שער 3

"שירת חפצים". אמנות ושירה פוגשות עיצוב. ללא מועד סיום.

שער פלמר 2, חיפה, טל' 04-6252844. ג', 14:00-11:00, 21:00-17:00, ד'-ו', 14:00-11:00.

  • Pass.Port

"סודותיה של איזיס". בין בנייה להרס. ללא מועד סיום.

בית הלל 10, קומה 3, תל-אביב. א'-ה', 19:30-09:30, ו', 13:00-09:30.

***

מוזיאונים לאמנות

  • בית העיר

זאב אנגלמאייר, "הארץ המובתחת". קומיקס וקריקטורה. ללא מועד סיום.

ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20-10 שקל.

  • בית טיכו

"זום 2016". אמנים ישראלים צעירים. ללא מועד סיום.

הרב קוק 7, ירושלים. א'-ג', ה', 17:00-10:00, ד', 22:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • בית ראובן

ציורי ראובן מאוסף המוזיאון. תצוגת קבע; תצוגה ביוגרפית, סדנת האמן, סרט דוקומנטרי.

ביאליק 14, טל' 03-5255961. ב', ד'-ו', 15:00-10:00; ג', 20:00-10:00; שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לילדים.

  • המוזיאון הגיאולוגי

איתמר בגליקטר, "נוזל שחור". מיצב בהשראת דליפת הנפט בשמורת עברונה. עד 31.8.

הפלמ"ח 12, רמת-השרון, טל' 03-5497185. א'-ה', 13:00-08:30, ד', 18:00-16:00.

  • המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס

פרידל שטרן, "עלי תאנה"; "בקיצור ישראלית". 3 דורות של יוצרות קומיקס; תערוכת המיטב של התחרות ע"ש פרידל שטרן; איה גורדו-נוי, "איורים מפטפטים". השפעת הקומיקס על קולאז'. עד 27.8;"פצעי בגרות". קומיקס בעברית 1995-1975; "קריקטוריסט פובליציסט עברי"; "מה, למה, איפה ואיך". תצוגות קבע.

ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד', ו', 13:00-10:00, ג', ה', 20:00-17:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 15 שקל.

  • המוזיאון הפתוח בעומר

ארדין הלטר, עבודות. עד אוקטובר; משה מילנר, "זכרונות ממשלתיים". צילום. עד מאי 2017.

עומר, טל' 08-9908121/5. ב'-ה', 16:00-09:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון הפתוח בתפן

עפרה צימבליסטה, "המופע הגדול". פיסול. עד מרץ 2017.

תפן, טל' 04-9109600. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 35-25 שקל.

  • המוזיאון הפתוח לצילום

"חיפוש קרוב". קרמיקה וצילום. עד ספטמבר.

גן התעשייה תל-חי, טל' 04-6816702. ב'-ה', 16:00-08:00; שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 22-13 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון לאדריכלות ע"ש מוניו גיתאי וינרויב

"דיור ציבורי". עד 21.8.

שדרות הנשיא 135, חיפה. ד'-ה', 13:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • המוזיאון לאמנות האסלאם

"אות מאיראן". תערוכת כרזות של מעצבים גרפיים מאיראן מ-40 השנה האחרונות". עד 19.11. תערוכות קבע: אמנות האסלאם, שעונים עתיקים.

הפלמ"ח 2, ירושלים, טל' 02-5661291. ב'-ד', 15:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 40 שקל למבוגר, 20 שקל לילד.

  • המוזיאון לאמנות ישראלית רמת-גן

שלומית כרמלי, "תל-אביב-יפו בשחור לבן". עד ספטמבר; רפי קרסו, "החצר האחורית של הציבוריות". ללא מועד סיום; דיה בלזר, "Untitled and Unknown". עד 1.8; נטלי ארביב, "היופי שבסוף". צילום. ללא מועד סיום; עבודות מאוסף המוזיאון, עבודות של אוזיאש הופשטטר וליאון אנגלסברג. ללא מועד סיום.

דרך אבא הלל סילבר 146, רמת-גן, טל' 03-7521876. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 13:00-09:00; שבת, 15:00-09:00. כניסה: 20 שקל.

  • המוזיאון לתרבות פלשתים

"דרך כלה, מתנות נדוניה, אירוסין וחתונה". עד אוקטובר.

השייטים 13, אשדוד, טל' 08-8543092. א', ג'-ה', 16:00-09:00, ב', 20:0-09:00, ו'-שבת, 13:30-10:30; כניסה: 30-25 שקל למבוגר.

  • מובי מוזיאוני בת-ים

רענן חרל"פ ויוני גולד, "הילדים רוצים קומוניזם". עד 21.1.

סטרומה 6, בת-ים, טל' 03-6591140. ג', ה', 20:00-12:00, ו'-שבת, 16:00-10:00.

  • מוז"א, מוזיאון ארץ ישראל

"טבע עולמי, טבע מקומי 3". צילומי טבע. עד 3.9; רולנד פישר, "דיון ישראלי קבוצתי". מיצב ווידיאו. עד 31.12; "מחווה נומיסמטי לאלברט איינשטיין". מוצג מיוחד. עד 31.12; "דבש מלכים". ארכיאולוגיה. עד 31.10.

חיים לבנון 2, רמת-אביב, תל-אביב, טל' 03-6415244. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 52-26 שקל, כניסה חופשית עד גיל 18 (כניסה לפלנטריום בתוספת תשלום).

  • מוזיאון אילנה גור

"רוח המקום". תערוכה קבוצתית. עד 28.7.

מזל דגים 4, יפו העתיקה, טל' 03-6837676. א'-ה', 16:00-10:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00, שבת וחג, 18:00-10:00.

  • מוזיאון אשדוד לאמנות

"במקום מקום". וידיאו, צילום ומיצב. עד נובמבר.

דרך-ארץ 8, אשדוד, טל' 08-8545180/1. א', ג', ד'-ה', 16:00-10:00, ב', 20:00-10:00, ו'-שבת, 13:30-10:30.

  • מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן

נתן טל, "אסיף". מגוון טכניקות; שלומית לביא, "אנשים אחים". ציור. עד 30.7.

קיבוץ אשדות-יעקב מאוחד, טל' 04-6757737. ב'-ה', 15:00-10:00, ו' וערבי חג, 13:00-10:00, שבת וחג, 14:00-10:00.

  • מוזיאון בר-דוד לאמנות ויודאיקה

"מבט על הקיבוץ". עד 25.9; "פופ ארט-ציור של צעצוע". בעקבות אנדי וורהול. עד נובמבר; גן פסלים של יגאל תומרקין. תערוכת קבע; אוסף היודאיקה. תערוכת קבע.

קיבוץ ברעם, טל' 04-6988295. א'-ה', 16:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00; שבת, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • מוזיאון הנגב לאמנות

"אוטוביוגרפית: וידויים בקומיקס של נשים יהודיות". תערוכה בינלאומית נודדת; "אשת חיל: גיבורות-על בקומיקס ישראלי". זווית ישראלית לדמות "אשת חיל". עד 3.9.

העצמאות 60, באר-שבע , טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון העיצוב חולון

"ננדו במוזיאון העיצוב חולון". סטודיו ננדו מציג עיצוב יפני עכשווי. עד 30.10.

פנחס אילון 8, חולון. טל' 2151500–073. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 18:00-10:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 18:00-10:00. כניסה: 35 שקל.

  • מוזיאון העיר חיפה

"ארץ, עיר, ילד, ילדה: ילדות בחיפה 1960-1930". עד 31.3.

שדרות בן-גוריון 11, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-9115888. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-16:00, ו', 13:0-10:00, שבת, 15:00-10:00.

  • מוזיאון הרמן שטרוק

פנחס כהן-גן ודורון פישביין, "נוסחת הקיום האנושית". בעקבות שאלת הרציונליות המדעית של האמנות; "אונורה דומייה: בין פאתוס רומנטי לביקורת חברתית". יצירות של הקריקטוריסט הפוליטי-חברתי. עד 5.8.

ארלוזורוב 23, חיפה, טל' 04-6359962. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 21:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית

אורי ליפשיץ, "בשר ודם". פסלים, תחריטים, צילומים, ציור ועוד; אבי נבו, "טרמולו". מיצב; אורלי סבר, "Wall Run". סביבות פיסוליות; אורלי מיברג, "מחברות פתוחות מס' 2". עד 3.9.

הבנים 4, הרצליה, טל' 09-9551011. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 20 שקל.

  • מוזיאון וילפריד

ראובן קופרמן, " על דרקונים, סמוראים ודים סאם". עד 15.9; לילי והונגליי, "משחק צלליות"; רפי מינץ, "מיתולוגיה עכשיו". עד 4.9.

קיבוץ הזורע, טל' 04-9899566. ב',ד'-ו', 14:00-09:00, ג', 18:00-12:00, שבת, 16:00-10:00.

  • מוזיאון חיפה לאמנות

"פוסט-פוסטמודרניזם ≠ אוטופיה". אשכול תערוכות העוסק בחזון העתיד ובחזרה לרוח המודרניזם בעולם האמנות העכשווית. פתיחה: שבת, 23.7, 20:00. עד 22.1; במרכז האמנויות: "מטרופוליס/החוויה העירונית". לכל המשפחה. העיר כגוף מורכב. ללא מועד סיום.

שבתאי לוי 26, חיפה, טל' 04-9115991. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 21:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל; מרכז האמנויות: שבתאי לוי 24. ה', 17:00-10:00, שבת, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 25 שקל לילד כולל סדנה.

  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית

קילט דואיטס, "קוספליי". צילום; "קימונו". גלימות קימונו. עד 1.1.

שדרות הנשיא 89, חיפה, טל' 04-8383554. א'-ה', 16:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון ינקו-דאדא

אורן פישר, "שוק התקווה". מיצב; בוריס לוריא, מייסד תנועת NO!Art בתערוכה במסגרת 100 שנה לתנועת הדאדא. עד 15.10.

כפר האמנים עין-הוד, טל' 04-9842350. א'-ה', 15:00-10:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00, שבת וחג, 15:30-10:00. כניסה: 24-12 שקל.

  • מוזיאון ישראל

"המומיה, סוד החניטה המצרית". פתיחה: ד', 27.7. עד אפריל; פייר וויג, "מסכה אנושית". עד 1.12; "בניין מקומי: אדריכלות מודרמנית בימי המנדט הבריטי". עד 31.12;"פיקאסו: מחוץ לקווים". עד 19.11; "בניין מקומי, אדריכלות מודרנית בימי המנדט". עד דצמבר; עד פבל וולברג, צילומים. עד אפריל 2017; "חדר אמן: יצחק דנציגר". עבודות נייר. ללא מועד סיום; "מרחק של יום". עד 19.11; אפרת נתן, "סיד וזפת". שחזור המיצב "עבודה על הגג". עד 19.11; "יציאת מצרים השנייה". ללא מועד סיום; "בצאת ישראל". איורים בכתבי יד עבריים. ללא מועד סיום; "פרעה בכנען: הסיפור שלא סופר". "חדש בצילום". ללא מועד סיום; עד 25.10; "קסם הספינקס". מצרים העתיקה באמנות אירופה. עד 1.12; פיטר יעקב מלץ, "יום בא ויום הולך". עבודת קיר מפוסלת. ללא מועד סיום; "ויהי ננו, התנ"ך הזעיר בעולם". עד 31.12; "חוטים וקשרים". לכל המשפחה. עד מרץ 2017; "אמנות ישראלית". תערוכת קבע.

שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. א'-ג', ה', 17:00-10:00, ד', 21:00-10:00, ו' וערב חג, 14:00-10:00, שבת, 17:00-10:00. כניסה: 54-27 שקל. כניסה חופשית לילדים ביולי בימים ג'-ד', אחר הצהריים ובשבת.

  • מוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח

"מאיזניק לירושלים: קרמיקה במפגש בין-תרבותי". עד ספטמבר.

העצמאות 60, באר-שבע , טל' 08-6993535. ב', ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון מאנה כץ

"מוטיב חוזר". כלי קודש ואמנות עכשווית. עד 24.9.

שדרות יפה נוף 89, חיפה, טל' 04-9119372. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות

יזהר כהן, "בראש של יזהר כהן". איורים. ללא מועד סיום; "דבר לילדים, לגדל קורא חושב". תערוכה לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

רוקח 21, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5161970. ב'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).

  • מוזיאון על התפר

"אפגניסטן אהובתי". חיי הנשים בתקופת שלטון הטליבאן ואחריו. עד 1.10.

חיל הנדסה 4, ירושלים, טל' 02-6281278. א'-ב', ד'-ה', 17:00-10:00, ג', 20:00-14:00, ו', 14:00-10:00.

  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות

"מדהים! מהמם! מופלא!"; רוני וייס, "ימי ביניים". עד 20.8.

ארלוזורוב 30, פתח-תקווה, טל' 03-9286300. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 20 שקל, בשבת, חינם.

  • מוזיאון תל-אביב לאמנות

עפר רותם, תערוכת פרס שיף לאמנות פיגורטיבית ריאליסטית. עד 29.10; ניר עברון, "מסד". וידיאו, פילם וצילום 2016-2009. עד 24.10; "האלכימיה של המילים". עבודות של אמני דאדא ולטריזם לציון 100 שנה לתנועת הדאדא. עד 5.11; ו', יוג'ין סמית, מבחר תצלומים. עד 29.10; דוד טרטקובר, "התערוכה". כרזות. עד 17.9; אלי גור אריה, "מנועי צמיחה". מיצב. עד 20.8; קבוצת זיק, "מסגד הביטחון, 2016". מיצב. עד 5.11; מאיה ז"ק, "אור נגדי". וידיאו, מיצב פיסולי, דימויים יצירי מחשב ורישומים. עד 20.8; יסקי ושות', "אדריכלות ישראלית על-פי אברהם יסקי". עד 27.8; אלמגרין ודראגסט, "מבנים נטולי כוח". פסלים והצבה. עד 27.8; "דרומית לסהרה: אורבניזם מואץ באפריקה". עד 27.8; "בשיחה 2". מבחר יצירות עכשוויות. ללא מועד סיום; תצוגת אוסף סוזן ואנטון רולנד-רוזנברג. ללא מועד סיום; "אני והסלפי שלי". לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

שדרות שאול המלך 27, תל-אביב, טל' 03-6077020. ב', ד', שבת, 18:00-10:00; ג', ה', 21:00-10:00; ו', 14:00-10:00. כניסה: 50-25 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).

  • משכן לאמנות עין-חרוד

"אופק חדש לאופקים חדשים"; יצחק דנציגר, "מקום קדוש". עד 30.8; הסטודיו לזכרו של דודו גבע. תערוכת קבע.

עין-חרוד מאוחד, טל' 04-6485701. א'-ה', 16:30-09:00, ו' וערבי חג, 13:30-09:00, שבת וחג, 16:30-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • AMOCA, המוזיאון הערבי לאמנות עכשווית

"Hiwar, חיוואר". שיח חזותי ותוכני. ללא מועד סיום.

דוחא 100, סחנין, טל' 04-8235789. א'-ה', 16:00-10:00.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.