המדריך, 14–20 ביולי 2017

תערוכות נפתחות, נסגרות, אירועים, סטודנטים ובוגרים, גלריות לאמנות, חללי תצוגה, מוזיאונים

* גרסת בטא
** המדריך נוצר בשיתוף עם המדור "גלריה" בעיתון "הארץ"

***

נפתחות

יום חמישי (14.6)

  • גלריה אגריפס 12. ירושלים (אגריפס 12). האמן סשה גליצקי ותלמידיו יציגו בתערוכה "שכבות", שתיפתח הערב.
  • גלריה מונטיפיורי. תל-אביב (גורדון 36). ציורי נוף וטבע דומם בפורמטים קטנים יוצגו בתערוכה הראשונה של ירון כהן, "ביכורים", שתיפתח הערב. (דימוי לכרוניקה: ירון כהן, דמויות בפארק הירקון, 2016)
  • גלריה P8. תל-אביב (הפטיש 1). תערוכת היחיד של האמנית טובה פסח, "עת העתיד בבואך", תיפתח הערב. אוצרת: נורית טל-טנא.
  • גלריה טובה אוסמן. תל-אביב (בן-יהודה 100). התערוכה "אדום" של האמן נסים זלאיט תיפתח הערב. במקביל יציגו אלה אורגד ואריה ברקוביץ את מיצב החלון "אורבניזם".
  • רביעיית פלורנטין. תל-אביב (המעון 3). האמן הצעיר רועי פלנט יפתח הערב את התערוכה "טיזינג", המתמקדת בשלוש זמרות שהוא מעריץ. אוצר: ד"ר גיא מורג-צפלביץ'.
  • בית יד לבנים. חיפה (הירקון 48). האמן מילוא שור יפתח הערב את התערוכה "עבודות חדשות".
  • שנקר. רמת-גן (ז'בוטינסקי 8). בבית-הספר לאמנות רב-תחומית שנקר תיפתח הערב תערוכת הבוגרים החמישית.
  • בצלאל. ירושלים (הר-הצופים). המחלקה לאמנות, יחד עם שאר המחלקות של האקדמיה בצלאל, תפתח הערב את תערוכת הבוגרים.
  • מוסררה. ירושלים (הע"ח 9). תערוכות הבוגרים של בית-הספר מוסררה במחלקות צילום, ניו-מדיה ומוזיקה חדשה תיפתחנה הערב.
  • מכללת אורנים. קריית-טבעון. תערוכת בוגרי המחזור הראשון במסלול אמן-מורה במכללת אורנים תיפתח הערב. אוצר: פריד אבו-שקרה.
  • גלריה מינוס אחת. תל-אביב (שוקן 18). הערב תיפתח תערוכת בוגרות וסטודנטיות של בית-הספר לאמנות וחברה, המכללה האקדמית ספיר. אוצרת: מעין אמיר.
  • תילתן. חיפה (העצמאות 65). "אם תרצו אין זו אגדה", תערוכת הבוגרים של שלל המחלקות בתילתן, המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית, תיפתח הערב.
  • מכון אבני. תל-אביב (אילת 8). הערב תיפתח תערוכות הבוגרים של שש המחלקות במכון אבני.
ירון כהן, "דמויות בפארק הירקון", 2016. גלריה מונטיפיורי, תל-אביב (גורדון 36)

ירון כהן, "דמויות בפארק הירקון", 2016. גלריה מונטיפיורי, תל-אביב (גורדון 36)

יום שישי (15.7)

  • גלריית המדרשה. תל-אביב (הירקון 19). "לובי", תערוכת הבוגרים של לימודי ההמשך באמנות של המכללה האקדמית בית ברל, תיפתח בצהריים. אוצרת: הילה כהן-שניידרמן.
  • מוזיאון בית התפוצות. רמת-אביב (קלאוזנר). התערוכה "גיבורים – פורצי הדרך של העם היהודי" תיפתח בצהריים.

יום שבת (16.7)

  • בית האמנים החדש. ראשון-לציון (גבעתי 17). עבודות מהעשור האחרון יוצגו בתערוכה "סוכן חשאי" של דן כרמלי, שתיפתח בערב. אוצר: שרון תובל.

***

נסגרות

  • גבעון: מריק לכנר, "מי תהום". עד 16.7.
  • גורדון 2: נדב נאור, עבודות; יוסל ברגנר, עבודות. עד 21.7.
  • דביר: יוסי ברגר, "מורה נבוכים: מלים משותפות"; "דילמה". עד 16.7.
  • Raw Art: להלי פרילינג, "סירנה". עד 16.7.
  • בית האמנים בנגב: ברוריה טיברגר, "לתפוס את הרגע". עד 15.7.
  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב): ורדה סולל-שמאי, "מסע הוורד"; "ירוק סלדון"; נעמה אופנהיים, "מודבק ברוק"; אליזבט בניאל, "דמדומים"; ישראלה הרגיל, "רורשאך כאן ועכשיו"; חנה אשורי, "כל חמודותי תוצגנה"; רות נועם, "באין סערה"; דובי רונן, "Wire Frame". עד 16.7.
  • בית האמנים ע"ש שאגאל (חיפה): התערוכה השנתית של אגודת הציירים והפסלים חיפה והצפון. עד 16.7.
  • גלריה לאמנות ישראלית, טבעון: אתי אברג'ל, "ברוש לאור ירח"; באכסדרה: אברהם אונצ'ה קרבר, "פוטו קרבר". עד 19.7.
  • גלריית עין-הוד: "אגו"; אמיר גניסלב, "כתמים"; ד"ר בט ארז, "ביבר החיות". עד 21.7.
  • הגלריה העירונית הרצליה, בית האמנים: "מים". עד 21.7.
  • הגלריה ע"ש אפטר: "דבר אלי בפרחים". עד 21.7.
  • הלובי: דנה דרויש, "הפנים היו הפשטה". עד 17.7.
  • פלורנטין 45: "In Between". עד 20.7.
  • מוזיאון בר-דוד לאמנות ויודאיקה: אליעזר זוננשיין, "פרחי בר וחרקים בארץ ישראל". עד 16.7.
  • מוזיאון תל-אביב לאמנות: דוד טרטקובר, "התערוכה". עד 17.9; מרסל אודנבך, "פנים-חוץ". עד 16.7.

***

אירועים

  • באר-שבע: סיורי גלריות בעיר העתיקה. ו', 15.7, 22.7, 8:30. הרשמה מראש בטל' 08-6464980.
  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב): אליזבט בניאל, "דמדומים", ו', 15.7, 11:30; שיח גלריה בתערוכה של רות נועם, "באין סערה". שבת, 16.7, 12:00.
  • הקיבוץ: שיח גלריה בתערוכה של יעל בלבן, "פט". שבת, 16.7, 12:00.
  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית: סיור מודרך בתערוכות. מדי שבת, 12:00.
  • זהזהזה: שיחות מסביב למדורה במסגרת "חלל בחופשה". והשבוע: מפגש עם חנה שפירא. א', 17.7; עם ירמי הופמן. ג', 19.7; ועדם ענבל גיל. ה', 21.7. כל המפגשים ב-19:30.
  • המרכז לאמנות עכשווית: דיון על אירוניה, אותנטיות ורגשות באמנות בהשראת תערוכתו של ראגנאר קיארטנסון, "ארכיטקטורה ומוסר". ב', 18.7, 19:00.
  • מוזיאון ישראל: שיח גלריה בתערוכה "פיקאסו, מחוץ לקווים". ג', 19.7, 19:00; מפגש באנגלית בעקבות התערוכה "פרעה בכנען". ד', 20.7, 12:00.
  • בית העיר: מפע תיאטרלי של מרכז ביזאר לטאבו במסגרת התערוכה של זאב אנגלמאייר, "הארץ המובתחת". יש להזמין מראש בטל' 03-7240311. ג', 19.7, 20:30.
  • המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית: סיור במסגרת פרויקט "מוזיאון ג'סי כהן השלם". מפגש במרכז, האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ד', 20.7, 18:15.
  • גלריה ליזה גרשוני: בעז לוונטל, "עבודות 2016-2011". בן-אביגדור 20, קומה 3, תל-אביב. א', ג', 19:00-13:00, ב', 12:00-10:00, ד', 22:00-17:00, ו', 15:00-10:00, שבת, 15:00-12:00. עד 18.7.
  • שדרות דב הוז, חולון: תערוכת חוצות של גילת אורקין, "יצאת פיתה!". דמויות ישראליות עשויות מפיתה. עד 31.8.

***

סטודנטים לאמנות ובוגרים מציגים

  • שנקר: פרויקטי גמר של המחלקה לעיצוב תעשייתי, המחלקה לעיצוב טקסטיל, המחלקה לעיצוב תכשיטים, המחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה והתוכנית לתואר שני. אנה פרנק 12, רמת-גן; פרויקטי גמר של בי"ס לאמנות רב-תחומית. ז'בוטינסקי 8, רמת-גן; ופרויקטי גמר של המחלקה לתקשורת חזותית. ידע עם 8, רמת-גן. א'-ה', 22:00-10:00, ו', 13:00-10:00. סיורים מודרכים בתערוכות: ד', 20.7, 27.7, 17:00. הרשמה באתר שנקר www.shenkar.ac.il. עד 31.7.
  • מכללת אורנים: בוגרי מסלול אמן-מורה. אולם הספורט של המכללה, קריית-טבעון. א'-ג', שבת, 18:00-10:00, ה', 20:30-18:00, ו', 14:00-10:00. עד 19.7.
  • מנשר: תערוכת בוגרי מחלקות צילום, אמנות, תקשורת חזותית, אנימציה. דוד חכמי 18, תל-אביב. א'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. פתיחה: ד', 20.7, 19:30. עד 4.8.
  • המדרשה: תערוכת בוגרי המדרשה לאמנות בית ברל. הירקון 19, תל-אביב. א'-ה', 20:00-13:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00. פתיחה: ו', 15.7, 12:00. עד 30.8.
  • בצלאל: תערוכות התואר הראשון, אמנויות המסך, אמנות, עיצוב קרמי, עיצוב תעשייתי, צורפות ועוד. קמפוס בצלאל, הר הצופים. המחלקה לארכיטקטורה מציגה בבניין בצלאל ההיסטורי, שמואל הנגיד 1, ירושלים מיום ו', 15.7, 10:00. א'-ה', 21:00-10:00, ו', 15:00-10:00. עד 29.7.
  • ויצו חיפה: תערוכת בוגרים. תקשורת חזותית, ארכיטקטורה, מדיה צילום וקולנוע ועיצוב אופנה. הגנים 21, חיפה, טל' 04-8562555. א'-ה', 20:00-12:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 22:00-10:00. עד 23.7.
  • מכון טכנולוגי חולון: "For sail". תערוכת בוגרים. הופיין 63, חולון. א'-ב', ד'-ה', 22:00-16:00, ג', 22:00-10:00, ו', 13:00-10:00. עד 27.7.
  • מכללה אקדמית הדסה: "Overexposure". בוגרי החוג לתקשורת צילומית. עד 19.7; "עיצוב תעשייתי מכליל". תערוכת בוגרים. הנביאים 37, ירושלים. א'-ה', 20:00-10:00, ו', 13:00-10:00. עד 24.7.
  • מוסררה: תערוכת בוגרים במחלקות צילום, ניו מדיה ומוזיקה חדשה. הע"ח 9, ירושלים. א'-ה', 17:00-09:00. עד 29.7.
  • מכון אבני: בוגרי אדריכלות ועיצוב פנים, עיצוב תעשייתי, תקשורת אינטראקטיבית ועוד. רח' אילת, תל-אביב. א'-ה', 20:00-10:00, ו', 13:00-10:00. עד 24.7.
  • מקום לאמנות: "10 ייצוגי צילום". תערוכת בוגרי ויצו חיפה, המחלקה למדיה, צילום וקולנוע. שביל-המרץ 6, תל-אביב. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-10:30. עד 23.7.
  • מוזיאון הכט: "תמיד יש מישהו בבית". סטודנטים לתקשורת חזותית בויצו חיפה מציגים איורים בהשראת שירה. אוניברסיטת חיפה, טל' 04-8240308. א'-ב', ד'-ה', 16:00-10:00, ג', 19:00-10:00, שבת, 14:00-10:00. עד נובמבר 2016.
  • הגלריה במכללת הדסה: "Overexposure". בוגרי החוג לתקשורת צילומית. הנביאים 37, ירושלים, טל' 02-6291950. א'-ה', 18:00-10:00. עד 19.7.

***

גלריות לאמנות

  • אגריפס 12

סשה גליצקי, "שכבות". בהשתתפות תלמידיו של גליצקי. עד 8.8.

אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה', 19:30-16:30, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • אלון שגב

מאיה ז"ק, "כחשכה כאורה". רישומים והדפסות. עד 29.7.

שדרות רוטשילד 6, תל-אביב, טל' 03-6090769. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • אנגל

"עונת הרחצה". קבוצתית; אורי ליפשיץ, קיר אמן. עד 1.9

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5225637. א'-ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • ברוורמן

קתרינה גנסלר, "Bauhaus Staircase — Dessau New York Tel Aviv". עד 31.7.

השרון 12ב', תל-אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גבעון

מריק לכנר, "מי תהום". עד 16.7.

גורדון 35, תל-אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גבעון פורום לאמנות

"מי מרוצה וחי?". קבוצתית. עד 31.7.

אלרואי 3 פינת שלוש 22, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-9490999. ו'-שבת, 15:00-11:00.

  • ג'ולי מ.

תערוכת פופ-אפ. עד 31.7.

שוקן 27, קומה 3, תל-אביב. ב'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:30-10:30.

  • גורדון

שרון פוליאקין, "מחר-אתמול". עד 23.7.

בן-יהודה 95, טל' 03-5240323. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.

  • גורדון 2

נדב נאור, עבודות; יוסל ברגנר, עבודות. עד 21.7.

נתן החכם 4, תל-אביב, טל' 03-5290011. ב'-ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.

  • גלריה חזי כהן

ציבי גבע, "אם אתה רוצה מקום נורא תגיד". ציור. עד 27.8.

וולפסון 54, תל-אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה', 19:00-10:30, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה ליאונרדו

חיים ביכובסקי, "צייר הקיבוץ". עד 8.8.

בית-הקיבוצים, ליאונרדו דה-וינצ'י 13, קומה 2-, תל-אביב, טל' 054-6747446. א'-ה', 20:00-08:00, ו', 13:00-08:00.

  • גלריה צדיק

דלית פרוטר, "ילד. הורה. בוגר.". ציור. עד 31.7.

שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה', 17:00-11:00, ו', 14:00-11:00. בתערוכה של פרוטר הגלריה פתוחה גם בשבת, 14:00-11:00.

  • גלריה P8

טובה פסח, "עת העתיד בבואך". מוקדש לאורי פסח. עד 6.8.

הפטיש 1, תל-אביב. ד', 19:00-16:00, ה', 20:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • דביר

יוסי ברגר, "מורה נבוכים: מלים משותפות"; "דילמה". קבוצתית. עד 16.7.

ראשית-חוכמה 14, תל-אביב. ג'-ה', 18:00-11:00. ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • הקיבוץ

יעל בלבן, "פט". רישום. עד 23.7.

דב הוז 25, תל-אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה', 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו', 14:00-11:00. בתערוכה זו הגלריה פתוחה גם בשבת, 14:00-11:00 בנוכחות האמנית.

  • זימאק

ערן שקין, "מסתכל עליך / מדבר אל עצמי". ציור. עד 14.8.

ה', באייר 68, תל-אביב, טל' 03-6915060. א'-ה', 20:00-09:30, ו', 15:00-09:30.

  • טובה אוסמן

נסים זלאיט, "מופשט". עד 3.8.

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה', 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-11:00.

  • יאיר

תערוכה קבוצתית מאוסף הגלריה. פתיחה: ה', 21.7 (ללא אירוע). עד 19.8.

אבן-גבירול 6, תל-אביב, טל' 03-6956927. ב'-ה', 16:00-11:00, ו', 14:00-11:00.

  • נגא

טליה קינן, "פשפש האש". מיצב, וידיאו, ציור ואובייקטים. עד 5.8.

אחד העם 60, תל-אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • עינגע

מרב קמל, "מעלל". עד 30.7.

בר-יוחאי 7, תל-אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • רוזנפלד

בועז ארד, "מאחורי כל זה הסתתר אושר גדול". ציור; מלכי טסלר, "קולאז' גוף". וידיאו. עד 30.7.

שביל-המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל-אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.

  • רוטשילד אמנות

מאיר אפלפלד, "פסטלים". ציור. ללא מועד סיום.

יהודה לוי 48, תל-אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה', 18:30-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • שלוש

"Untitled". קבוצתית. עד 30.7.

מזא"ה 7, תל-אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה', 19:00-11:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • Contemporary by Golconda

אבי איזנשטיין, "דיוקן עצמי". ציור. ללא מועד סיום.

הרצל 117, תל-אביב, טל' 03-6822777. ב'-ה', 19:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • Raw Art

להלי פרילינג, "סירנה". מיצב. עד 16.7.

שביל-המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל-אביב, טל' 03-6832559. ג'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

***

חללי תצוגה

  • אטליה שמי

"המגמה". אמנים/מורים מנור כברי, קיץ 2016. עד 10.9.

כברי, טל' 04-9952709. ב'-ה', שבת, 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.

  • בית אוסף קופפרמן

"מחוץ למסגרת". תערוכה קבוצתית; אירית בצרי, "לראות את מה שנשאר". מיצב. עד נובמבר; משה קופפרמן, עבודות. תערוכת קבע.

קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993851. ו'-שבת, 15:00-10:00 או בתיאום מראש.

  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית

רועי פביאן ואמיר ויזר, "החברה לשיקום המלאכה בתל-אביב-יפו"; נעמה שטיינבוק ועידן פרידמן, סטודיו Reddish, "משכפלת, חפצים יוצרים חפצים"; "זהב". תערוכה קבוצתית. עד 30.7.

העמל 17, תל-אביב, טל' 03-5182257. ב'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים בנגב

מיכאל ליפל, "ארבע פעמים עשרים". עד 6.8; ברוריה טיברגר, "לתפוס את הרגע". עד 15.7.

האבות 55, באר-שבע, טל' 08-6273828. ב'-ה', 13:30, 10:00, 19:00-16:00, ו', 13:30-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ירושלים

שי הבר-טלר, "Purple Heart". מיצב; מאיר סולומון, "האלמנט החמישי". טכניקה מעורבת; "מקרה שנלר". קבוצתית. עד 27.8.

שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. א'-ה', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב)

"הסיפור שלה". קבוצתית; מרב צור, "Story&History". מיצב; עמוס רוג'ר, "שתיקה"; גלי טימן, "It was a dark and stormy night"; רינת יצחקי, "שורשי אוויר"; מוטי סייר, "פריחה מחודשת"; "קריאות". קבוצתית; טלי אשכול, "הזכוכית שבינינו"; שרה לוין, "Wings". פתיחה: ה', 21.7, 20:00. עד 13.8; ורדה סולל-שמאי, "מסע הוורד". ציור; "ירוק סלדון". קבוצתית; נעמה אופנהיים, "מודבק ברוק"; אליזבט בניאל, "דמדומים"; ישראלה הרגיל, "רורשאך כאן ועכשיו"; חנה אשורי, "כל חמודותיי תוצגנה"; רות נועם, "באין סערה"; דובי רונן, "Wire Frame". יחסי קו-גריד. עד 16.7.

אלחריזי 9, תל-אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה', 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש שאגאל (חיפה)

התערוכה השנתית של אגודת הציירים והפסלים חיפה והצפון. עד 16.7.

שדרות הציונות 24, חיפה. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • גלריה בנימין

"(לא) עוברות מסך / blockage". קבוצתית. עד 30.7.

שביל-המרץ 5, בניין 7, תל-אביב. ד'-ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה בסיס

מיכל טוביאס, "קיר נושא". צילומי קירות וחללים. עד 29.7.

המדע 14, אזור התעשייה, הרצליה-פיתוח. ג'-ד', 18:00-12:00, ה', 20:00-12:00, ו', 14:00-10:00 (סגור בערבי חג).

  • גלריה דואק

יאיר גרבוז, "להיגיון יש יגון משלו". עד 1.9.

מרכז הכנסים ע"ש אדנאואר, משכנות-שאננים, ימין-משה, ירושלים, טל' 02-6292200. כל השבוע, 20:00-10:00.

  • גלריה טרומפלדור

ניצה ברזניאק ויותם סיון, "נגד השכחה". עד 21.9.

טרומפלדור 19, העיר העתיקה באר-שבע, טל' 08-6247706. ד'-ה', 17:00-10:00, ו', 13:00-09:00.

  • גלריה כברי

עדין בן-חורין, "קדשה". ציור ווידיאו ארט. פתיחה: שבת, 16.7, 13:00. עד 20.8.

כברי, טל' 04-9952537. ה', 18:30-15:30, ו', 14:00-11:00, שבת, 15:00-11:00.

  • גלריה לאמנות ישראלית, טבעון

אתי אברג'ל, "ברוש לאור ירח". מיצב פיסולי; באכסדרה: אברהם אונצ'ה קרבר, "פוטו קרבר". צילום. עד 19.7.

מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קריית-טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה', 13:00-08:00, 19:00-16:00, ו', 11:30-08:30 (בתיאום מראש), שבת, 13:00-11:00.

  • גלריה מחניים

אליעזר זוננשיין, "מניצוץ לאובססיה". ללא מועד סיום.

מחניים, טל' 052-6065026. א'-ג', ה'-שבת, 14:00-10:00 או בתיאום מראש.

  • גלריית החווה

"סינדרום סינדרלה: מסע בעקבות הסטילטו". עד 31.8.

הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ב', 16:00-13:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • גלריית לוחמי הגטאות

גלי כנעני, "שטיח". בחינת חפץ וסמל. עד 30.7.

קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993737. ו', 14:00-19:00, שבת, 15:00-10:00 או בתיאום טלפוני.

  • גלריית עין-הוד

"אגו". קבוצתית; אמיר גניסלב, "כתמים"; ד"ר בט ארז, "ביבר החיות". עד 21.7.

עין-הוד, טל' 04-9842548. א', ג'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-11:00.

  • גם גלריה

יעל פנחס-לופיאן, "שערות", רישום ווידיאו-ארט. עד 23.7.

מאפו 27, תל-אביב, טל' 03-5229250. ב', 19:00-17:00, ה', 21:30-19:30, שבת, 14:00-12:00.

  • דנה גלריה לאמנות

מיכל בראור, "רכוש נטוש". על היחס בין רכוש לפליטות. עד 30.7.

קיבוץ יד-מרדכי. ד', 15:00-10:00, ו', 16:00-11:00.

  • הגלריה במכללת אורנים

כרים אבו-שקרה ושמעון פינטו, "אותו מקום". עד 23.8.

מכללת אורנים, קריית-טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה', 17:00-08:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • הגלריה החדשה, סדנאות האמנים איצטדיון טדי

"Girls Just Wanna Have Fun". עד 4.8.

אגודת הספורט בית"ר 1, איצטדיון טדי, שער 22, ירושלים, טל' 02-5834272. ב', ה', 19:30-16:30, ג', ו', 14:00-11:00 או בתיאום מראש.

  • הגלריה העירונית הרצליה, בית האמנים

יהודית שבדרון, "היא שרה". ציור. עד 30.9; "מים". קבוצתית. עד 21.7.

בן-גוריון 7, הרצליה, טל' 09-9589986. א', ג'-ה', 13:00-10:00, 19:00-13:00, ו', 13:00-10:00.

  • הגלריה העירונית לאמנות, רחובות

"כל מקום אפשרי". מיצב צילומי, רישום ופיסול. עד 31.7.

יעקב 32, רחובות, טל' 08-9390390. ב', ד'-ה', 13:00-09:00, א', ג', 19:00-17:00, ו', 12:00-09:00.

  • הגלריה לאמנות אום-אלפחם

"זהות האמן הפלסטיני". עד 19.11.

אום-אלפחם, טל' 04-6315257. א'-ה', שבת, 16:00-09:00.

  • הגלריה ע"ש אפטר

"דבר אלי בפרחים". עד 21.7.

בן-גוריון 15, מעלות, טל' 04-9977150. א'-ב', ד', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ג', ה', 15:00-10:00, שבת, 13:00-11:00.

  • החנות

עפרה בן-עמי, "אחת מתוך 13". עד 17.8.

העלייה 31, טל' 054-9794732. ב'-ג', 21:00-18:00, ה'-שבת, 14:00-12:00 או בתיאום מראש. חלון הראווה נגיש כל השבוע,, 24 שעות ביממה.

  • הלובי

דנה דרויש, "הפנים היו הפשטה". עד 17.7.

ארלוזורוב 6, תל-אביב, טל' 054-5482482. ו'-שבת, 14:00-11:00 או בתיאום מראש.

  • המרכז לאמנות עכשווית

ראגנאר קיארטנסון, "ארכיטקטורה ומוסר". וידיאו וציור. עד 6.8.

קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל-אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה', 19:00-14:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • המשכן לאמנות בית מאירוב

"מחשבות על פופ אפ". עד 31.8.

הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה', 20:00-17:00; ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • הקצה

חדווה אטלס בן-דוד, "ילדה טובה". עד 6.8.

לוחמי-הגטאות 34, נהריה, טל' 04-9926819. ב', 19:00-16:30, ה', 13:00-10:30, ו', 15:00-12:00, שבת, 13:00-11:00.

  • ויטרינה, המכון הטכנולוגי חולון

"תורת המחברים: מחווה לעמי דרך". עיצוב. עד 6.9.

גולומב 52, בניין 6, חולון, טל' 03-5026666‏. ב'-ה', שבת, 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • זהזהזה

"חלל בחופשה". הגלריה הופכת לאתר קמפינג פעיל. עד 31.7.

מבנה 21, נמל תל-אביב, טל' 03-5444261. ב'-ה', 18:00-12:00, ו', 15:00-10:00, שבת, 19:00-12:00.

  • חנינא

"פארודיה על מעשה הזמן". קבוצתית. עד 30.7.

שביל-המפעל 3, קומה 1, קריית-המלאכה, תל-אביב. ג'-ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • מרכז אדמונד דה-רוטשילד

סנדי פלמן, "אסתטיקה מחוץ לחוק". צילום; ג'ונתן מאי, "Desert Ink". צילום. עד 22.7.

שדרות רוטשילד 104, תל-אביב. א'-ה', 18:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • מרכז באוהאוס תל-אביב

"בין הציבורי לפרטי, הסגנון הבינלאומי בתל-אביב". עד 30.7.

דיזנגוף 99, תל-אביב, טל' 03-5220249. א'-ה', 19:30-10:00, ו', 14:30-10:00, שבת, 19:30-12:00.

  • מרכז גוטסמן לתחריט

"מבפנים ומבחוץ". ללא מועד סיום.

קיבוץ כברי, טל' 04-9952713. א'-ה', 16:00-07:30 (מומלץ לתאם), שבת וחג, 15:00-10:30 או בתיאום מראש.

  • מרכז נווה-שכטר

"עגנון בלורנץ". קבוצתית. עד 11.8.

שלוש 42, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5170358 (שלוחה 4). א'-ה', 17:00-09:00.

  • משכן האמנים הרצליה

דנה רז, יסמין דייוויס, הדס חסיד, "סף". רישומים, וידיאו. פתיחה: ה', 21.7, 20:00. עד 3.9.

יודפת 7, הרצליה, טל' 09-9510601. ב', ד', 15:00-11:00, ג', ה', 18:30-15:30, שבת, 13:00-10:00.

  • סדנת ההדפס ירושלים

לארי אברמסון, "בוטניקה". הדפסי רשת, תצריבים וספרי אמן. עד 25.8.

שבטי ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה', 15:00-08:00 או בתיאום מראש.

  • פלורנטין 45

"In Between". תערוכה קבוצתית הבוחנת יחסי חוץ ופנים. עד 20.7.

פלורנטין 45 פינת השוק, תל-אביב, טל' 050-2763249. ב'-ה', 13:00-11:00, 18:00-16:00, ו'-שבת, 13:00-11:00.

  • פס.פורט

"טוסיק או תחת?". קבוצתית. עד 11.8.

בית הלל 10, תל-אביב. א'-ה', 19:30-09:30, ו', 13:00-09:30.

  • פריסקופ

נעמה בנזימן, "מי שעומדת מלפני מאחורי ומצדדי". מיצב תלת ממדי. עד 6.8.

בן-יהודה 176, תל-אביב, טל' 03-5226815. ב'-ה', 20:00-17:00, שבת, 13:00-11:00.

  • קו 16

עמית קבסה, "מופע סיום". ציור והצבה. עד 29.7.

מרכז קהילתי נווה-אליעזר, שדרות ששת-הימים 6, תל-אביב, טל' 03-7300360. ג', 13:00-10:00, ד'-ה', 20:00-17:00.

  • Pass.Port

"סודותיה של איזיס". בין בנייה להרס. ללא מועד סיום.

בית לל 10, קומה 3, תל-אביב. א'-ה', 19:30-09:30, ו', 13:00-09:30.

***

מוזיאונים לאמנות

  • בית העיר

זאב אנגלמאייר, "הארץ המובתחת". קומיקס וקריקטורה. ללא מועד סיום

ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20-10 שקל.

  • בית טיכו

"זום 2016". אמנים ישראלים צעירים. ללא מועד סיום.

הרב קוק 7, ירושלים. א'-ג', ה', 17:00-10:00, ד', 22:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • בית ראובן

ציורי ראובן מאוסף המוזיאון. תצוגת קבע; תצוגה ביוגרפית, סדנת האמן, סרט דוקומנטרי.

ביאליק 14, טל' 03-5255961. ב', ד'-ו', 15:00-10:00; ג', 20:00-10:00; שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לילדים.

  • המוזיאון הגיאולוגי

איתמר בגליקטר, "נוזל שחור". מיצב בהשראת דליפת הנפט בשמורת עברונה. עד 31.8.

הפלמ"ח 12, רמת-השרון, טל' 03-5497185. א'-ה', 13:00-08:30, ד', 18:00-16:00.

  • המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס

פרידל שטרן, "עלי תאנה"; "בקיצור ישראלית". 3 דורות של יוצרות קומיקס; תערוכת המיטב של התחרות ע"ש פרידל שטרן; איה גורדו-נוי, "איורים מפטפטים". השפעת הקומיקס על קולאז'. עד 27.8;"פצעי בגרות". קומיקס בעברית 1995-1975; "קריקטוריסט פובליציסט עברי"; "מה, למה, איפה ואיך". תצוגות קבע.

ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד', ו', 13:00-10:00, ג', ה', 20:00-17:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 15 שקל.

  • המוזיאון הפתוח בעומר

ארדין הלטר, עבודות. עד אוקטובר; משה מילנר, "זכרונות ממשלתיים". צילום. עד מאי 2017.

עומר, טל' 08-9908121/5. ב'-ה', 16:00-09:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון הפתוח בתפן

עפרה צימבליסטה, "המופע הגדול". פיסול. עד מרץ 2017.

תפן, טל' 04-9109600. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 35-25 שקל.

  • המוזיאון הפתוח לצילום

"חיפוש קרוב". קרמיקה וצילום. עד ספטמבר.

גן התעשייה תל-חי, טל' 04-6816702. ב'-ה', 16:00-08:00; שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 22-13 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון לאדריכלות ע"ש מוניו גיתאי וינרויב

"דיור ציבורי". עד 21.8.

שדרות הנשיא 135, חיפה. ד'-ה', 13:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • המוזיאון לאמנות האסלאם

"אות מאיראן". תערוכת כרזות של מעצבים גרפיים מאיראן מ-40 השנה האחרונות". עד 19.11. תערוכות קבע: אמנות האסלאם, שעונים עתיקים.

הפלמ"ח 2, ירושלים, טל' 02-5661291. ב'-ד', 15:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 40 שקל למבוגר, 20 שקל לילד.

  • המוזיאון לאמנות ישראלית רמת-גן

שלומית כרמלי, "תל-אביב-יפו בשחור לבן". ללא מועד סיום; רפי קרסו, "החצר האחורית של הציבוריות". ללא מועד סיום; דיה בלזר, "Untitled and Unknown". עד 1.8; נטלי ארביב, "היופי שבסוף". צילום. ללא מועד סיום; עבודות מאוסף המוזיאון, עבודות של אוזיאש הופשטטר וליאון אנגלסברג. ללא מועד סיום.

דרך אבא הלל סילבר 146, רמת-גן, טל' 03-7521876. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 13:00-09:00; שבת, 15:00-09:00. כניסה: 20 שקל.

  • המוזיאון לתרבות פלשתים

"דרך כלה, מתנות נדוניה, אירוסין וחתונה". עד אוקטובר.

השייטים 13, אשדוד, טל' 08-8543092. א', ג'-ה', 16:00-09:00, ב', 20:0-09:00, ו'-שבת, 13:30-10:30; כניסה: 30-25 שקל למבוגר.

  • מובי מוזיאוני בת-ים

רענן חרל"פ ויוני גולד, "הילדים רוצים קומוניזם". עד 21.1.

סטרומה 6, בת-ים, טל' 03-6591140. ג', ה', 20:00-12:00, ו'-שבת, 16:00-10:00.

  • מוז"א, מוזיאון ארץ ישראל

"טבע עולמי, טבע מקומי 3". צילומי טבע. עד 3.9; רולנד פישר, "דיון ישראלי קבוצתי". מיצב ווידיאו. עד 31.12; "מחווה נומיסמטי לאלברט איינשטיין". מוצג מיוחד. עד 31 בדצמבר 2016; "דבש מלכים". ארכיאולוגיה. עד 31.10.

חיים לבנון 2, רמת-אביב, תל-אביב, טל' 03-6415244. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 52-26 שקל, כניסה חופשית עד גיל 18 (כניסה לפלנטריום בתוספת תשלום).

  • מוזיאון אילנה גור

"רוח המקום". תערוכה קבוצתית. עד 28.7.

מזל דגים 4, יפו העתיקה, טל' 03-6837676. א'-ה', 16:00-10:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00, שבת וחג, 18:00-10:00.

  • מוזיאון אשדוד לאמנות

"במקום מקום". וידיאו, צילום ומיצב. עד נובמבר.

דרך-ארץ 8, אשדוד, טל' 08-8545180/1. א', ג', ד'-ה', 16:00-10:00, ב', 20:00-10:00, ו'-שבת, 13:30-10:30.

  • מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן

נתן טל, "אסיף". מגוון טכניקות; שלומית לביא, "אנשים אחים". ציור. עד 30.7.

קיבוץ אשדות-יעקב מאוחד, טל' 04-6757737. ב'-ה', 15:00-10:00, ו' וערבי חג, 13:00-10:00, שבת וחג, 14:00-10:00.

  • מוזיאון בר-דוד לאמנות ויודאיקה

"מבט על הקיבוץ". עד 25.9; "הפשטה ואינסופי". מאוסף המוזיאון. עד יוני; אליעזר זוננשיין, "פרחי בר וחרקים בארץ ישראל". עד 16.7; "פופ ארט-ציור של צעצוע". בעקבות אנדי וורהול. עד נובמבר; גן פסלים של יגאל תומרקין. תערוכת קבע; אוסף היודאיקה. תערוכת קבע.

קיבוץ ברעם, טל' 04-6988295. א'-ה', 16:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00; שבת, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • מוזיאון הנגב לאמנות

"אוטוביוגרפית: וידויים בקומיקס של נשים יהודיות". תערוכה בינלאומית נודדת; "אשת חיל: גיבורות-על בקומיקס ישראלי". זווית ישראלית לדמות "אשת חיל". עד 3.9.

העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון העיצוב חולון

"ננדו במוזיאון העיצוב חולון". סטודיו ננדו מציג עיצוב יפני עכשווי. עד 30.10.

פנחס אילון 8, חולון. טל' 2151500–073. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 18:00-10:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 18:00-10:00. כניסה: 35 שקל.

  • מוזיאון העיר חיפה

"ארץ, עיר, ילד, ילדה: ילדות בחיפה 1960-1930". עד 31.3.

שדרות בן-גוריון 11, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-9115888. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-16:00, ו', 13:0-10:00, שבת, 15:00-10:00.

  • מוזיאון הרמן שטרוק

פנחס כהן-גן ודורון פישביין, "נוסחת הקיום האנושית". בעקבות שאלת הרציונליות המדעית של האמנות; "אונורה דומייה: בין פתוס רומנטי לביקורת חברתית". יצירות של הקריקטוריסט הפוליטי-חברתי. עד 5.8.

ארלוזורוב 23, חיפה, טל' 04-6359962. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 21:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית

אורי ליפשיץ, "בשר ודם". פסלים, תחריטים, צילומים, ציור ועוד; אבי נבו, "טרמולו". מיצב; אורלי סבר, "Wall Run". סביבות פיסוליות; אורלי מיברג, "מחברות פתוחות מס' 2". עד 3.9.

הבנים 4, הרצליה, טל' 09-9551011. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 20 שקל.

  • מוזיאון וילפריד

ראובן קופרמן, "על דרקונים, סמוראים ודים סאם". עד 15.9; לילי והונגליי, "משחק צלליות"; רפי מינץ, "מיתולוגיה עכשיו". עד 4.9.

קיבוץ הזורע, טל' 04-9899566. ב', ד'-ו', 14:00-09:00, ג', 18:00-12:00, שבת, 16:00-10:00.

  • מוזיאון חיפה לאמנות

במרכז האמנויות: "מטרופוליס/החוויה העירונית". לכל המשפחה. העיר כגוף מורכב. ללא מועד סיום.

שבתאי לוי 26, חיפה, טל' 04-9115991. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 21:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל; מרכז האמנויות: שבתאי לוי 24. ה', 17:00-10:00, שבת, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 25 שקל לילד כולל סדנה.

  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית

קילט דואיטס, "קוספליי". צילום; "קימונו". גלימות קימונו. עד 1.1.

שדרות הנשיא 89, חיפה, טל' 04-8383554. א'-ה', 16:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון ינקו-דאדא

אורן פישר, "שוק התקווה". מיצב; בוריס לוריא, מייסד תנועת NO!Art בתערוכה במסגרת 100 שנה לתנועת הדאדא. עד 15.10.

כפר האמנים עין-הוד, טל' 04-9842350. א'-ה', 15:00-10:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00, שבת וחג, 15:30-10:00. כניסה: 24-12 שקל.

  • מוזיאון ישראל

פייר וויג, "מסכה אנושית". עד 1.12; "בניין מקומי: אדריכלות מודרמנית בימי המנדט הבריטי". עד 31.12; "פיקאסו: מחוץ לקווים". עד 19.11; "בניין מקומי, אדריכלות מודרנית בימי המנדט". עד דצמבר; עד פבל וולברג, צילומים. עד אפריל 2017; "חדר אמן: יצחק דנציגר". עבודות נייר. ללא מועד סיום; "מרחק של יום". עד 19.11; אפרת נתן, "סיד וזפת". שחזור המיצב "עבודה על הגג". עד 19.11; "יציאת מצרים השנייה". ללא מועד סיום; "בצאת ישראל". איורים בכתבי יד עבריים. ללא מועד סיום; "פרעה בכנען: הסיפור שלא סופר". "חדש בצילום". ללא מועד סיום; עד 25.10; "קסם הספינקס". מצרים העתיקה באמנות אירופה. עד 1.12; פיטר יעקב מלץ, "יום בא ויום הולך". עבודת קיר מפוסלת. ללא מועד סיום; "ויהי ננו, התנ"ך הזעיר בעולם". עד 31.12; "חוטים וקשרים". לכל המשפחה. עד מרץ 2017; "אמנות ישראלית". תערוכת קבע.

שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. א'-ב', ד'-ה', 17:00-10:00, ג', 21:00-10:00, ו' וערב חג, 14:00-10:00, שבת, 17:00-10:00. כניסה: 54-27 שקל. כניסה חופשית לילדים ביולי בימים ג'-ד', אחר הצהריים ובשבת.

  • מוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח

"מאיזניק לירושלים: קרמיקה במפגש בין-תרבותי". עד ספטמבר.

העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב', ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון מאנה כץ

"מוטיב חוזר". כלי קודש ואמנות עכשווית. עד 24.9.

שדרות יפה-נוף 89, חיפה, טל' 04-9119372. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות

יזהר כהן, "בראש של יזהר כהן". איורים. ללא מועד סיום; "דבר לילדים, לגדל קורא חושב". תערוכה לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

רוקח 21, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5161970. ב'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).

  • מוזיאון על התפר

"אפגניסטן אהובתי". חיי הנשים בתקופת שלטון הטליבא+ ואחריו. עד 1.10.

חיל הנדסה 4, ירושלים, טל' 02-6281278. א'-ב', ד'-ה', 17:00-10:00, ג', 20:00-14:00, ו', 14:00-10:00.

  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות

"מדהים! מהמם! מופלא!"; רוני וייס, "ימי ביניים". עד 20.8.

ארלוזורוב 30, פתח-תקווה, טל' 03-9286300. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 20 שקל, בשבת, חינם.

  • מוזיאון תל-אביב לאמנות

עפר רותם, תערוכת פרס שיף לאמנות פיגורטיבית ריאליסטית. עד 29.10; ניר עברון, "מסד". וידיאו, פילם וצילום 2016-2009. עד 24.10; "האלכימיה של המלים". עבודות של אמני דאדא ולטריזם לציון 100 שנה לתנועת הדאדא. עד 5.11; ו', יוג'ין סמית, מבחר תצלומים. עד 29.10; דוד טרטקובר, "התערוכה". כרזות. עד 17.9; אלי גור אריה, "מנועי צמיחה". מיצב. עד 20.8; קבוצת זיק, "מסגד הביטחון, 2016". מיצב. עד 5.11; מאיה ז"ק, "אור נגדי". וידיאו, מיצב פיסולי, דימויים יצירי מחשב ורישומים. עד 20.8; יסקי ושות', "אדריכלות ישראלית על-פי אברהם יסקי". עד 27.8; אלמגרין ודראגסט, "מבנים נטולי כוח". פסלים והצבה. עד 27.8; "דרומית לסהרה: אורבניזם מואץ באפריקה". עד 27.8; מרסל אודנבך, "פנים-חוץ". עד 16.7; "בשיחה 2". מבחר יצירות עכשוויות. ללא מועד סיום; תצוגת אוסף סוזן ואנטון רולנד-רוזנברג. ללא מועד סיום; "אני והסלפי שלי". לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

שדרות שאול המלך 27, תל-אביב, טל' 03-6077020. ב', ד', שבת, 18:00-10:00; ג', ה', 21:00-10:00; ו', 14:00-10:00. כניסה: 50-25 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).

  • משכן לאמנות עין-חרוד

"אופק חדש לאופקים חדשים". עד 30.8; יצחק דנציגר, "מקום קדוש". עד 30.8; הסטודיו לזכרו של דודו גבע. תערוכת קבע.

עין-חרוד מאוחד, טל' 04-6485701. א'-ה', 16:30-09:00, ו' וערבי חג, 13:30-09:00, שבת וחג, 16:30-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • Amoca, המוזיאון הערבי לאמנות עכשווית

"Hiwar, חיוואר". שיח חזותי ותוכני. ללא מועד סיום.

דוחא 100, סחנין, טל' 04-8235789. א'-ה', 16:00-10:00.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.