המדריך, 18–24 בפברואר 2016

תערוכות נפתחות, נסגרות, אירועים, גלריות לאמנות, חללי תצוגה, מוזיאונים

* גרסת בטא
** המדריך נוצר בשיתוף עם המדור "גלריה" בעיתון "הארץ"

***

נפתחות

יום חמישי (18.2)

  • גלריה הקיבוץ. תל-אביב (דב הוז 25). 13 ציורים גדולי ממדים יוצגו בתערוכה "מותו של סופרמן" של האמנית חנה יגר, שתיפתח הערב. אוצרת: יעל קיני.
  • גלריה ויטרינה. חולון (רופין 63). הערב תיפתח תערוכת הצילום "Imitating Michal Joy" של יגאל פליקס, מיכל גיל ושי גובהרי. אוצר: אריה ברקוביץ'.
  • המקלט לאמנות. ירושלים (יהודה מכבי 7). ארבע צלמות מציגות בתערוכה "מקצב אישי", שתיפתח הערב. אוצרות: פנינה פרנק ונעה לאה כהן.
חנה יגר, ללא כותרת, 2014. צילום: סיגל קולטון. גלריה הקיבוץ, תל-אביב

חנה יגר, ללא כותרת, 2014. צילום: סיגל קולטון. גלריה הקיבוץ, תל-אביב

  • גלריה חנינא. תל-אביב (שביל-המפעל 3). ציורים, תבליטים, אובייקטים מן השנים האחרונות ועבודות חדשות יוצגו בתערוכה של האמן יאשה צירינסקי, הנושאת את שמו.
  • המכון לאמנות. בת-ים (הגבול 18). הערב תיפתח התערוכה "בין הישן לחדש", בהשתתפות קבוצת אמנים קווקזים ישראלים. אוצר: יהודה רחנייב.
  • גלריה סוקה ארט. תל-אביב (שביל-המרץ 6). "Mama Africa", תערוכת הצילום של גיל גופר, המתעדת את היבשת השחורה, תיפתח הערב.
יאשה צירינסקי, ללא כותרת, 2013–2015. גלריה חנינא, תל-אביב

יאשה צירינסקי, ללא כותרת, 2013–2015. גלריה חנינא, תל-אביב

יום שישי (19.2)

  • גלריה בארי. קיבוץ בארי. בערב תיפתח תערוכתה של נועה צדקה "ואני שוב, שוב, שוב עושה אמנות מנייר טואלט, חול ודשא", שבה תסתגר האמנית בגלריה. אוצרת: זיוה ילין.
  • גלריה בזל. תל-אביב (השל"ה 1). "טבע", תערוכתו של יואב אפרתי, שתכלול פסלים ורישומים, תיפתח בצהריים.
  • בנק הפועלים. תל-אביב (יהודה הלוי 63). תערוכת האמנות הישראלית 2016 למען המלחמה באיידס בחסות בנק הפועלים תיפתח החל מהבוקר. בין המציגים: יגאל תומרקין, עידו בראל, סיגלית לנדאו ועוד.
  • גלריה נ&נ אמן. תל-אביב (גורדון 21). "אולגה", תערוכתו של כוכי דוקטורי, תיפתח בצהריים.
דרורה דומיני, מתוך התערוכה "פ נ פועל נופל", גלריה חזי כהן, תל-אביב

דרורה דומיני, מתוך התערוכה "פ נ פועל נופל", גלריה חזי כהן, תל-אביב

יום שבת (20.2)

  • סדנאות האמנים. תל-אביב (קלישר 5). הערב תיפתח האמנית גליה עופרי את התערוכה "חופשת מחלה" ותשיק במקביל את ספר האמן שלה.
  • מוזיאון ארץ ישראל. תל-אביב (חיים לבנון 2). היום תיפתח התערוכה "בר-כוכבא", המציגה מבט חוצה תרבויות ותקופות על הבניית דמותו האיקונית של בר-כוכבא. אוצרת: שרה טוראל.
  • בית גורדון לונדון. ראשון-לציון (אחד-העם 8). תחת הכותרת "ויהי ערב ויהי בוקר – שפה אחת", ייפתחו בערב שש תערוכות לרגל כנס השפה העברית: התערוכה הקבוצתית "שורשים בזמן" והתערוכה "אני המשורר והיא העולם" בהשתתפות שמונה אמניות. אוצרות: אפי גן וקרן ויסהוז. במקביל, בבניין העירייה (הכרמל 20), תיפתחנה שתי תערוכות: "קריעת עיתון", תערוכה קבוצתית הבוחנת את השימוש שנעשה בשפה בעיתון, והתערוכה "חומר למחשבה". אוצרות: אפי גן וקרן ויסהוז. בגלריה יד-לבנים (אחד-העם 20) תיפתח התערוכה "שפת אם" בהשתתפות הני שקולניק וסבינה סעד. אוצרת: קרן ויסהוז. בגלריה הפתוחה לאמנות וסביבה בפארק שקמה תיפתח התערוכה הקבוצתית "להוציא מלים החוצה". אוצר: שיראל ספרא; והתערוכה "שירה וגרפיטי ברחבי העיר". אוצרת: חן בללי.
  • גלריה סוקה ארט. תל-אביב (שביל-המרץ 6). "9 כתרים", תערוכה קבוצתית המציגה את העיסוק בין קודש לחול, תיפתח היום. אוצרת: אורלי דביר.
  • גלריה משמר-העמק. משמר-העמק. תערוכת יחיד ראשונה של האמנית לי שי, "Zarelika", תיפתח בצהריים.
מוש קאשי, "A Cappella". נגא, תל-אביב

מוש קאשי, "A Cappella". נגא, תל-אביב

***

נסגרות

  • אינדי, גלריה שיתופית לצילום: טל נסים, "השמים עוברים לארץ אחרת". עד 20.2.
  • טובה אוסמן: חדווה אטלס בן-דוד, "ישועה". עד 24.2.
  • יאיר: יוסף הירש, "על ההתבוננות". עד 19.2.
  • שלוש: אבי נבו, "אופק אירועים". ציור; נדב וייסמן, "There Is No Such Place". עד 20.2.
  • Tempo Rubato: מאיה גלר, "Factory". עד 25.2.
  • אטליה שמי: עידית לבבי גבאי, "הברות פתוחות". עד 20.2.
  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית: "קראפט ישן קראפט חדש". עד 20.2.
  • בית האמנים באר-שבע: "ציפורים". עד 25.2.
  • בית הנסן: עידו גוברין, "לשוב למקום, זה, כמו למות"; חמוטל פישמן, "כיפה אדומה – מתווים". עד 20.2.
  • גלריה בית דרור: איילת טיקוצקי, "העצים בשלהם". עד 20.2.
  • גלריה לאמנות ישראלית, טבעון: "מראה דרך". עד 22.2.
  • גם גלריה: דרור ורבר, "עלמא דאתכסיה". עד 20.2.
  • הירקון 19 (המדרשה): גבריאלה קליין, "מסצ'וסטס"; אדם קפלן, "תופת הפינוק". עד 20.2.
  • המוזיאון לאמנות האסלאם: "טראז". רקמה מקומית. עד 20.2.
  • מוזיאון תל-אביב לאמנות: עדו בר-אל, "בגטלה: ציורים 2015-1986". עד 20.2.

***

אירועים

  • גלריה לאמנות ישראלית, טבעון: שיח גלריה בתערוכה "מראה דרך". ו', 19.12, 10:30.
  • גורדון: שיח גלריה בתערוכה של פיליפ רנצר, "פורטרט מלנכולי 1976-2016". ו', 19.2, 12:00.
  • גלריה משרד בתל-אביב: שיח גלריה בתערוכה של צבי גרטי, "הפריזמה של גרטי". ו', 19.2, 13:00.
  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות: פרפורמנס של מאיה וינברג ולי מאיר במסגרת התערוכה "בִּיבְּלִיוֹלוֹגְיָה: הספר כגוף". ו', 19.2, 12:00.
  • שדרות דב הוז, חולון: סיור מודרך בתערוכת החוצות. מפגש בדב הוז 81. שבת, 20.2, 11:00.
  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית: שיח וסיור בתערוכות המוזיאון. מדי שבת, 12:00; מפגש עם יוליאן רוזפלדט בעקבות סרטו "מחסה". שבת, 20.2, 12:30.
  • מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן: מפגש בעקבות התערוכה של יוסף-ז'וזף דדון, "למי נועדו הנחשים הלוחשים שעל ראשיכם?". שבת, 20.2, 11:30.
  • זהזהזה: מפגש שיחות על עיר. והפעם: "הצעה לחיבור בין תל-אביב ליפו". מבנה 21, נמל תל-אביב, טל' 03-5444261. ג', 23.2, 19:00.
  • מוזיאון ישראל: שיח גלריה בתערוכה "כל שנה וברכותיה". ג', 23.2, 19:00; שיח גלריה בתערוכה "יומולדת" ד', 24.2, 12:00.
  • מוזיאון טיקוטין: הקרנת סרט ושיח "השיבה לחיפה". ה', 25.2, 10:30.
  • רע בית מלאכה לצילום: "צלמים מצלמים צלמים". המנוע 14, תל-אביב. ו'-שבת, 20.2-19.2, 13:00-10:00.
  • גלריות קיי, המכללה האקדמית לחינוך: "איראן איראן". עזריאל ניצני 6, באר-שבע. שיח גלריה בתערוכה ייערך בגלריה מקום לאמנות בתל-אביב (שביל-המרץ 6) ביום ב', 22.2, 19:30. א'-ה', 19:00-09:00. עד 18.3.
  • מוזיאון פרסלר: בן קדישמן, "בעלמא די ברא כרעותה". וולפסון 54, תל-אביב. א'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00. עד 28.2.
  • מרכז צימבליסטה: אביב לבנת, "נשמות אילמות". צילום, וידיאו, טקסט ונחושות. מרכז צימבליסטה, אוניברסיטת תל-אביב. א'-ה', 18:00-10:00. עד 14.2.
  • האוניברסיטה המורמונית: "צופים בלילה". עבודות של בוגרי אמנות בבצלאל. א', 21:30-19:00, ד'-ו', 11:30-10:00, 15:30-14:00. עד 5.6.
  • שער 3: "דרז'ה". אמני עיר תחתית ואמנים אורחים מהצפון. שער פלמר 2, חיפה, טל' 04-6252844. ג'-ו', 14.00-11.00, ה', 21.00-17.00, שבת, 15.00-11.00. ללא מועד סיום.

***

גלריות לאמנות

  • אגריפס 12

בתיה רוזנק, "אקווה בלה". ציורי אקוורל. עד 5.3.

אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה', 19:30-16:30, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • אינדי, גלריה שיתופית לצילום

טל ניסים, "השמים עוברים לארץ אחרת". עד 20.2.

שביל-המרץ 5, בניין 7, קומה 3, תל-אביב. ג'-ה', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • אלפרד

אלמה מכנס קז ורחל קיני, "הכלום והיתר". צילום (קז) ורישומי גרפיט על נייר (קיני). עד 26.2.

סמטת שלוש 5, תל-אביב. ג'-ה', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-11:00.

  • ברוורמן

יונתן ויניצקי, "אחרי 12 מגיע 1". עד 17.3.

השרון 12ב', תל-אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גבעון

רפי לביא, "רפיזם [עכשיו]". עד 12.3.

גורדון 35, תל-אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גורדון

פיליפ רנצר, "פורטרט מלנכולי 1976-2016". סדרת אובייקטים ועבודות קיר. עד 7.3.

בן-יהודה 95, טל' 03-5240323. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.

  • גלריה בנימין

"C, חלק שלישי בטרילוגיה ABC, נוף בשלושה חלקים". עד 5.3.

שביל-המרץ 5, תל-אביב. ד'-ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית

"גן השעשועים של התודעה". עד 25.3.

דיזנגוף 255, תל-אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה', 21:00-12:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00.

  • גלריה חזי כהן

דרורה דומיני, "פ נ פועל נופל"; מדלן בושאן, " in which its gaze, bent merely on itself, upholds and gleams". עד 2.4.

וולפסון 54, תל-אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה', 19:00-10:30, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה ליאונרדו

מקס (מרדכי) קרייקו, "ציוריו של מקס". ציור. עד 21.3.

בית הקיבוצים, ליאונרדו דה-וינצ'י 13, קומה 2-, תל-אביב, טל' 054-6747446. א'-ה', 20:00-08:00, ו', 13:00-08:00.

  • גלריה ליטבק

"Arachne’s Woof". עד 26.3.

שביל-המפעל 3, קומה 1, קריית-המלאכה, תל-אביב. ג'-ד', 16:00-10:00; ה', 19:00-10:00; ו', 14:00-10:00.

  • גלריה רוזנבך

"אלט-ניו". היחס של האמן לעולם הרוח. עד 14.3.

דוד המלך 16 פינת הס, ירושלים. א'-ה', 19:00-11:00, ו', 13:00-10:00.

  • גלריית משונע

אורן פישר, "המרכולת של אורן". מיצב. עד 28.2.

הרצל 112, תל-אביב. ד'-ה', 22:00-18:00, ו'-שבת, 15:00-11:00.

  • דביר

יהודית לוין, "עבודות מוקדמות". מירצ'ה קנטור, "5775". עד 19.3.

ראשית-חוכמה 14, תל-אביב. ג'-ה', 18:00-11:00. ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • הקיבוץ

חנה יגר, "מותו של סופרמן". ציור. עד 19.3.

דב הוז 25, תל-אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה', 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו', 14:00-11:00. בתערוכה של חנה יגר הגלריה פתוחה גם בשבת, 14:00-11:00.

  • זומר

אמיר נוה, "בוחן כליות". ציור; בחדר הפרויקטים: יצחק ליבנה, "גילוי נאות". ציור. עד 19.3.

שדרות רוטשילד 13, תל-אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-11:00.

  • טובה אוסמן

חדווה אטלס בן-דוד, "ישועה". עד 24.2.

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה', 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-11:00.

  • יאיר

יוסף הירש, "על ההתבוננות". עבודות על נייר. עד 19.2.

אבן-גבירול 6, תל-אביב, טל' 03-6956927. ב'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00.

  • נגא

מוש קאשי, "A cappella". רישום וציור. עד 8.4.

אחד-העם 60, תל-אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • נ&נ אמן (נלי אמן)

כוכי דוקטורי, "אולגה". ציור. פתיחה: ו', 19.2, 12:00. עד 4.3.

גורדון 21, תל-אביב, טל' 03-5232003. ב'-ה', 14:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.

  • עינגע

מרתה ריגר, "ביצת קולומבוס". קרמיקה. עד 19.3.

בר-יוחאי 7, תל-אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • פינברג פרוג'קטס

נעמה רוט, "ארכיטקטורה". מיצב סייט ספסיפיק. עד 28.3.

שביל-המפעל 3, בניין 5, קומה 2, טל' 077-3452115. ד'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00 או בתיאום מראש.

  • רוזנפלד

רינת שניידובר, "גליה יהב: דיוקן עצמי". עד 27.2.

שביל-המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל-אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.

  • רוטשילד אמנות

"Genius Loci". תערוכה קבוצתית. עד 13.3.

יהודה לוי 48, תל-אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה', 18:30-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • שלוש

אבי נבו, "אופק אירועים". ציור; נדב וייסמן, "There Is No Such Place". עד 20.2.

מזא"ה 7, תל-אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה', 19:00-11:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • Contemporary by Golconda

רוני טהרלב, "בתולות וחוחיות". ציור; איתן בוגנים, "האריסטוקרטית". רישומים. עד 26.3.

הרצל 117, תל-אביב, טל' 03-6822777. ב'-ה', 19:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • Tempo Rubato

מאיה גלר, "Factory". עד 25.2.

סגולה 9, תל-אביב, טל' 2150302־072. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • Raw Art

ניר סגל, "Two Work". מיצב. עד 5.3.

שביל-המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל-אביב, טל' 03-6832559. ג'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

***

חללי תצוגה

  • אטליה שמי

עידית לבבי-גבאי, "הברות פתוחות". בחינת המפגש בין חוויית היחיד לקולקטיב. עד 20.2.

כברי, טל' 04-9952709. ב'-ה', שבת, 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.

  • אטליה code2hope

עפר שרנקה-אלוני, "מרד גטו ורשה, הסיפור האנושי ולא הפוליטי". ספר, ציור וקולנוע. ללא מועד סיום.

בוסתנאי 22, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 052-8576401​. א'-ו', 18:00-10:00, שבת, 11:00-18:00.

  • בית אוסף קופפרמן

"מונוכרום". עד אפריל; משה קופפרמן, עבודות. תערוכת קבע.

קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 04-9933792. ו'-שבת, 15:00-10:00.

  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית

אודי אבן, "קדר". פתיחה: ה', 25.2, 19:30. עד 9.4; "קראפט ישן קראפט חדש". עד 20.2.

העמל 17, תל-אביב, טל' 03-5182257. ב'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים אשדוד

"שבת אחים". תערוכה המתמקדת בכיסא. עד 15.5.

יאיר 2, אשדוד. טל' 08-9221883. א'-ה', 17:00-07:30.

  • בית האמנים באר-שבע

רות גרסר, "מבטים". ציור. עד 6.3; "ציפורים". תערוכה לט"ו בשבט. עד 25.2.

האבות 55, באר-שבע. ב'-ה', 17:00-10:00, ו', 13:30-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ירושלים

בן לם, "מאניה, ורה ופולה". צילום; אן בן-אור, ציורים; יעל רשף, "צל ברושים". טכניקה מעורבת; רננה לאוב, "לחישות". תערוכה בסדרה "נדבך 19". טכניקה מעורבת. עד 27.2.

שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. א'-ה', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב)

"אלגוריות של ההווה". תערוכת פיסול קבוצתית. עד 27.2.

אלחריזי 9, תל-אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה', 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש שאגאל (חיפה)

ללה וידרא -ינור, "שמים ומעבר". ציור. עד 29.2.

שדרות הציונות 24, חיפה. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • בית הגפן

"נקודת מגוז". נרטיבים מכוננים במזרח התיכון ובתת-היבשת ההודית. עד 27.2.

הגפן 2, חיפה, טל' 04-8525252. א'-ד' 15:00-10:00.

  • בית הנסן

עידו גוברין, " לשוב למקום, זה, כמו למות"; חמוטל פישמן, "כיפה אדומה – מתווים". עד 20.2.

גדליהו אלון, 14, ירושלים, טל' 02-5793702. א'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • גבעון פורום לאמנות

"מי מרוצה וחי?". תערוכה קבוצתית. ללא מועד סיום.

אלרואי 3 פינת שלוש 22, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-9490999. ו'-שבת, 15:00-11:00.

  • גלריה בית דרור

איילת טיקוצקי, "העצים בשלהם". ציור. עד 20.2.

קיבוץ עינת, טל' 052-3952222. ו'-שבת, 13:00-11:00 או בתיאום מראש.

  • גלריה בסיס

"הפרדת צבעים". עד 26.3.

המדע 14, הרצליה פיתוח. ג'-ד', 18:00-12:00, ה', 20:00-12:00, ו', 14:00-10:00 (סגור בערבי חג).

  • גלריה דואק

אסתר כהן, "פיליגרן ומיני בשמים". עד 15.5.

מרכז הכנסים ע"ש אדנאואר, משכנות-שאננים, ימין-משה, ירושלים, טל' 02-6292200. כל השבוע, 20:00-10:00.

  • גלריה חנקין

יונית קריסטל, "שורשים וכנפיים". שימור מלאכות מסורתיות. עד 5.3.

חנקין 109, חולון. א'-ה', 12:30-10:00, 19:00-16:00, ו', 12:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.

  • גלריה טל

שירלי סיגל, "מכוסה וחשוף". ציורים, רישומים, אבנים. עד 5.3.

חצב 74, כפר-ורדים, טל' 054-7542699. ג', 19:00-17:00, שבת וחג, 14:00-11:00 ובתיאום מראש.

  • גלריה טרומפלדור

"גלריה לאמנות כ"ץ: סיפורה של הגלריה הראשונה בתל-אביב"; שלדון שונברג, "שלדון שונברג בישראל, 1956-1948". עד 31.3.

טרומפלדור 19, העיר העתיקה באר-שבע, טל' 08-6247706. ד'-ה', 17:00-10:00, ו', 13:00-09:00.

  • גלריה לאמנות ישראלית, טבעון

"מראה דרך". עד 22.2.

מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קריית-טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה', 13:00-08:00, 19:00-16:00, ו', 12:00-08:00 (בתיאום מראש), שבת, 13:00-11:00.

  • גלריה משרד בתל-אביב

צבי גרטי, "הפריזמה של גרטי". ציורים. עד 26.2.

זמנהוף 6, תל-אביב, טל' 03-5254191. ב'-ה', 18:00-11:00; ו', 14:00-11:00.

  • גלריית החווה

"סניקרס". בעקבות תרבות הסניקרס. עד 12.3.

הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ב', 16:00-13:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • גלריית עין-הוד

בתיה איזנוסר, "עבודות, דיסלדורף 2015". עד 9.3; "ריאליטי". צילום. עד 29.2.

עין-הוד, טל' 04-9842548. א', ג'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-11:00.

  • גם גלריה

דרור ורבר, "עלמא דאתכסיה". צילום. עד 20.2.

מאפו 27, תל-אביב, טל' 03-5229250. ב', 20:00-17:00, ה', 21:30-19:30, שבת, 14:00-12:00.

  • הגלריה בבארי

"רעידות משנה". אמניות מגיבות לעשות להתנתקות מגוש קטיף. ללא מועד סיום.

בארי, טל' 054-7918049, 054-7918464. ה', 20:00-17:00, ו', 13:00-09:00, שבת, 14:30-11:30 או בתיאום מראש.

  • הגלריה במכללת אורנים

"מות העורך". אמנים ישראלים מגיבים לירידת ערך ההשכלה. עד 8.3; הקיר (גלריה פתוחה בגן הבוטני): יוהניס סיניג, עבודת צילום. עד 15.3.

מכללת אורנים, קריית-טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה', 17:00-08:00, שבת, 14:00-11:00.

  • הגלריה בתמונע

עדוא יאיר, ציורים. עד 29.2.

שונצינו 8, תל-אביב, טל' 03-5611211. א'-ה', 17:00-10:00 ובתיאום טלפוני.

  • הגלריה האוניברסיטאית ע"ש גניה שרייבר

"אנשים". עבודות מאוסף יגאל אהובי. עד 1.4.

אוניברסיטת תל-אביב, טל' 03-6408860. א'-ד' 19:00-11:00, ה', 21:00-11:00, ו', 14:00-10:00.

  • הגלריה העירונית הרצליה, בית האמנים

"לשבור את הכלים". פיסול וציור. עד 3.3.

בן-גוריון 7, הרצליה, טל' 09-9589986. א', ג'-ה', 13:00-10:00, 19:00-13:00, ו', 13:00-10:00.

  • הגלריה העירונית כפר-סבא

קבוצת אנטי-מחיקון, "משרד התרבות והספורט". מיצבים ועבודות וידיאו. עד 31.3.

גאולה 12, כפר-סבא, טל' 09-7649303. א'-ה', 20:00-09:00, ו', 12:00-09:00.

  • הגלריה לאמנות רמות-מנשה

Jose Gurvich, "יוסקה ברמות-מנשה". ציור. עד 5.3.

רמות-מנשה, טל' 052-3864955, 052-6261069. שבת, 13:00-11:00.

  • הגלריה ע"ש אפטר

"שכבות הזמן, מפגש עכשווי בזכוכית וחומר". עד 12.3.

בן-גוריון 15, מעלות, טל' 04-9977150. א'-ב', ד', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ג', ה', 15:00-10:00, שבת, 13:00-11:00.

  • הגלריה ע"ש מורל דרפלר, ויצו חיפה

מארק יאשאייב, "גם חור שחור מסיים את חייו". צילום ומיצב. עד 28.2.

הגנים 21, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-8562540. א'-ה', 17:00-08:00.

  • הירקון 19 (המדרשה)

גבריאלה קליין, "מסצוסטס". ציור; אדם קפלן, "תופת הפינוק". מיצב. עד 20.2.

הירקון 19, תל-אביב, טל' 03-6203129. ב'-ה', 20:00-13:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • הלובי

דוד בן-הרא"ש, "דומם-מנוע". אובייקטים הומוריסטיים-חידתיים. עד 26.3.

ארלוזורוב 6, תל-אביב, טל' 052-8330675. ו'-שבת, 14:00-11:00 או בתיאום מראש.

  • המרכז לאמנות עכשווית

מאיה דוניץ, "רועד / Sound require a medium". אמנות סאונד תלוית חלל. עד 27.2.

קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל-אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה', 19:00-14:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • ויטרינה, המכון הטכנולוגי חולון

יגאל פליקס, מיכל גיל ושי גובהרי, "Imitating Michal Joy". צילום. עד 17.3.

גולומב 52, בניין 6, חולון, טל' 03-5026666‏. א'-ה', 17:00-10:00.

  • חנינא

יאשה צירינסקי, תערוכת יחיד. עד 12.3.

שביל-המפעל 3, קומה 1, קריית-המלאכה, תל-אביב. ג'-ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • מוסררה, הגלריה החברתית

"המשפחה, בראי ההיסטוריה של הצילום, 1955-1839". עד 1.3.

הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה', 17:00-10:00.

  • מוסררה, הגלריה החדשה

אלינור קרוצ'י, "The Family of (Wo)man". צילום. עד 1.3.

הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה', 17:00-10:00.

  • מוסררה, הגלריה ע"ש דרפלר

"עובדים במשפחה". תפקידו ונראותו של העובד הזר. עד 1.3.

הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה', 17:00-10:00.

  • מינוס אחת

"Space Time". וידיאו ומיצב מאוסף "הארץ". ללא מועד סיום.

שוקן 18, תל-אביב, טל' 03-5121732. ו', 14:00-11:00 או בתיאום מראש.

  • מנשר

נטליה זורבוב, "עבודות קטנות". ציור. עד 10.3.

דוד חכמי 18, תל-אביב, טל' 03-6887090. א'-ה', 19:00-11:00.

  • מרכז אמנויות אלמא

"דרוכים". אמנות ישראלית עכשווית. עד 29.2.

יאיר 1, זכרון-יעקב. א'-שבת, 20:00-08:00.

  • מרכז גוטסמן לתחריט

עפר ללוש, חיתוכי עץ ופיסול בעץ. עד 13.3.

קיבוץ כברי, טל' 04-9952713. א'-ה', 16:00-07:30 (מומלץ לתאם), שבת וחג, 15:00-10:30 או בתיאום מראש.

  • סדנאות האמנים, גלריה ת(א)עשייה

"צומח דומם". דימויי צמחייה מתורבתת. טכניקות שונות. עד 25.3.

האומן 26, קומה 4, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ב', 14:00-10:00, ה', 20:00-16:00, ו', 14:00-11:00 ובתיאום מראש.

  • סדנאות האמנים תל-אביב 

גליה עופר, "חופשת מחלה". רישום, ציור על נייר. פתיחה: שבת, 20.2. עד 26.3.

קלישר 5, תל-אביב, טל' 03-6830505. ג'-ה', 19:00-15:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • סדנת ההדפס ירושלים

סיגל צברי, "סינקופה". תצריבים; "סדרות חדשות". תערוכה קבוצתית. עד 31.3.

שבטי-ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה', 15:00-08:00 או בתיאום מראש.

  • פריסקופ

מוריאל דז'לדטי, "אדוםכחולזהב". פרטי לבוש סרוגים בעבודת יד. עד 12.3.

בן-יהודה 176, תל-אביב, טל' 03-5226815. ב'-ה', 14:00-11:00, 20:00-17:00, ו'-שבת, 13:00-11:00.

***

מוזיאונים לאמנות

  • בית ביאליק

"הזר והמוכר". איור. ללא מועד סיום.

ביאליק 22, תל-אביב, טל' 03-5254538. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20 שקל.

  • בית העיר

"מתקן 27", תערוכת פרפורמנס של תיאטרון קליפה, אמנים מציגים מיצב, מיצג ואמנות פלסטית. עד 12.3.

ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20 שקל. מופעי פרפורמנס בימי ג', בלבד, 21:40-20:30. 70 שקל לפרפורמנס של תיאטרון קליפה בהזמנה מראש.

  • בית ראובן

"בין נוף למופשט". מאוסף בנק דיסקונט. עד 1.3.

ביאליק 14, טל' 03-5255961. ב', ד'-ו', 15:00-10:00; ג', 20:00-10:00; שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לילדים.

  • ביתן הלנה רובינשטיין

"פורצלן מייסן"; "אירוסים, נרקיסים, פרפרים: כלי הזכוכית של אמיל גאלה". תצוגת קבע.

שדרות תרס"ט 6, תל-אביב, טל' 03-5287146. ב', ד', שבת, 16:00-10:00; ג', ה', 22:00-10:00; ו', וערבי חג 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • המוזיאון הימי הלאומי

מיכה בר־עם, "חוף". צילום; "כלי חרס מעוטרים מיוון ומדרום איטליה". עד 23.4.

דרך אלנבי 198, חיפה, טל' 04-8536622. א'-ה', שבת, 16:00-10:00, ו', 13:00-10:00. כניסה: 30-10 שקל.

  • המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס

פרידל שטרן, "עלי תאנה"; "בקיצור ישראלית". 3 דורות של יוצרות קומיקס; תערוכת המיטב של התחרות ע"ש פרידל שטרן; איה גורדו-נוי, "איורים מפטפטים". השפעת הקומיקס על קולאז'. עד 27.8;"פצעי בגרות". קומיקס בעברית 1995-1975; "קריקטוריסט פובליציסט עברי"; "מה, למה, איפה ואיך". תצוגות קבע.

ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד', ו', 13:00-10:00, ג', ה', 20:00-17:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 15 שקל.

  • המוזיאון הפתוח בעומר

ז'אן דוד, "עבודות על ניר". עד 30.4.

עומר, טל' 08-9908121/5. ב'-ה', 16:00-09:00כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון הפתוח בתפן

ארדין הלטר, "ציורים-הדפסים". עבודות ציור והדפס. עד 5.5.

תפן, טל' 04-9109600. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 35-25 שקל.

  • המוזיאון הפתוח לצילום

"שדות הצבע". עד מרץ; "תמונת מחזור". התערוכה השנתית של בוגרי בתי ספר לצילום. עד 29.2; דוד עדיקא, "אור אחרון". עד יוני 2016.

גן התעשייה תל חי, טל' 04-6816702. ב'-ה', 16:00-08:00; שבת, וחג, 16:00-10:00. כניסה: 22-13 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון לאמנות האסלאם

"טראז". ריקמה מקומית. עד 20.2. תערוכות קבע: אמנות האסלאם, שעונים עתיקים.

הפלמ"ח 2, ירושלים, טל' 02-5661291. ב'-ד' 15:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • המוזיאון לאמנות ישראלית רמת-גן

יוג'ין למאי, "בין זהויות: טראומה ומוסר". פתיחה: ה', 25.2, 19:30. עד 24.5; הילי גרינפלד, "הבריטיש מיוזיאום". ללא מועד סיום; "שישי ראשון, אחרי". עבודות של אמנים שהציגו בסדרה בשנים 2014-2013". ללא מועד סיום; רוני סומק, "שריטה במרפק השירה". ציור; עבודות מאוסף המוזיאון, עבודות של אוזיאש הופשטטר וליאון אנגלסברג. ללא מועד סיום.

דרך אבא הלל סילבר 146, רמת-גן, טל' 03-7521876. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 13:00-09:00; שבת, 15:00-09:00. כניסה: 20 שקל.

  • המוזיאון לאמנות רוסית ע"ש צטלין

יבגני שישקו/איליה הרשברג, "תצלומים כטקסטים של הזמן הסובייטי". עד 31.3.

חיבת ציון 18, רמת-גן, טל' 03-6188243. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 13:00-10:00; שבת, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • מוזיאון אילנה גור

"בת חיל". עד 10.3.

מזל דגים 4, יפו העתיקה, טל' 03-6837676. א'-ה', 16:00-10:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00, שבת וחג, 18:00-10:00.

  • מוזיאון ארץ ישראל

"בר-כוכבא, זיכרון היסטורי ומיתוס הגבורה". פתיחה: שבת, 20.2. עד 20.6; "טקסים שצילמתי". ללא מועד סיום; "חומרי הזמן". תכשיט ישראלי 7. עד 28.2; "אלנבי ומוגרבי, היו זמנים בקולנוע". כרזות סרטים, 1959-1931. עד 28.2; "דבש מלכים". ארכיאולוגיה. עד 31.10.

חיים לבנון 2, רמת-אביב, תל-אביב, טל' 03-6415244. א'-ד' 16:00-10:00, ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. "עדות מקומית": א'-ה', שבת, 22:00-10:00, ו', 14:00-10:00. כניסה: 52-26 שקל, כניסה חופשית עד גיל 18 (כניסה לפלנטריום בתוספת תשלום).

  • מוזיאון ארצות המקרא

משה צברי, "רטרוספקטיבה". עד 1.5; "על נהרות בבל". עד 15.5.

סטפן וייז 21, ירושלים, טל' 02-5611066. א'-ג', ה', 17:30-09:30, ד', 21:30-09:30, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 40-20 שקל (כניסה חופשית לילדים בשבת ובימי ד', אחר הצהריים).

  • מוזיאון אשדוד לאמנות

"מרחק נגיעה". ציור, צילום, וידיאו, פיסול; לנה גומון, "ריצה בכיוון הנגדי". צילום; טליה ישראלי, "מולדת 1 ב'". ציור. עד 14.5.

דרך-ארץ 8, אשדוד, טל' 08-8545180/1. ג', ד'-ה', 16:00-10:00, ב', 20:00-10:00, ו'-שבת, 13:30-10:30.

  • מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן

יוסף-ז'וזף דדון, "למי נועדו הנחשים הלוחשים שעל ראשיכם?". ארבע סדרות של תצלומים ורישומי דיות לצד מצגת שיקופיות. עד 2.4.

קיבוץ אשדות-יעקב מאוחד, טל' 04-6757737. ב'-ה', 15:00-10:00, ו' וערבי חג, 13:00-10:00, שבת וחג, 14:00-10:00.

  • מוזיאון בר-דוד לאמנות ויודאיקה

רחל רבינוביץ, "מרמתוק". ציור. עד 28.3; "מתחת לעור". עד 30.4; "פופ ארט-ציור של צעצוע". בעקבות אנדי וורהול. עד נובמבר; רחל רבינוביץ, "מרמתוק". עד מרץ; "הפשטה והאינסופי". מאוסף המוזיאון. עד 17.4; גן פסלים של יגאל תומרקין. תערוכת קבע; אוסף היודאיקה. תערוכת קבע.

קיבוץ ברעם, טל' 04-6988295. א'-ה', 16:00-10:00; ו', וערבי חג 14:00-10:00; שבת, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • מוזיאון הכט

תערוכות קבע: ציור צרפתי, אמנות יהודית (אמצע המאה ה-19 עד תחילת המאה ה-20), ארכיאולוגיה.

אוניברסיטת חיפה, שדרות אבא חושי 199, חיפה, טל' 04-8240308. א'-ב', ד'-ה', 16:00-10:00, ג', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00. כניסה חופשית.

  • מוזיאון הנגב לאמנות

פבל וולברג, "רודינה מאט/מולדת". צילום. עד 30.4.

העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית

רן סלוין, "עולם 5". מיצבי וידיאו-סאונד-אור; אמיר נוה, "עד אפס מקום". ציורים גדולי ממדים; טליה לינק, "Talialink.com". סרטוני הדרכה; לי אורפז, "ההווה מתמשך". וידיאו וצילום; יוליאן רוזפלדט, "Asylum". סרט; אורית בן-שטרית, "ONOMONO". הקרנת וידיאו; "מחברות פתוחות". הצצה למחברות רישום של 12 אמנים ואמניות; "זמן אמת- Makers". עד 30.4.

הבנים 4, הרצליה, טל' 09-9551011. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 20 שקל.

  • מוזיאון העיצוב חולון

חיימה חיון, "פאנטסטיקו". מיצבי עיצוב. עד 30.4.

פנחס אילון 8, חולון. טל' 2151500־073. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 18:00-10:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 18:00-10:00. כניסה: 35 שקל.

  • מוזיאון העיר חיפה

"אדריכלות ערבית: חיפה". דפוסים וצורות בנייה בסוף המאה ה-19. עד 14.5; "אנשי התחתית: חמודי ג'נאם". מקומות ואנשים שאינם נראים. צילום. עד 1.4.

שדרות בן-גוריון 11, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-9115888. א'-ד' 16:00-10:00, ה', 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00.

  • מוזיאון הרמן שטרוק

"בצלאל החדש: ההשפעה הגרמנית על האמנות הישראלית". ללא מועד סיום.

ארלוזורוב 23, חיפה, טל' 04-6359962. א'-ד' 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • מוזיאון חיפה לאמנות

"מאנדי וורהול ועד היום: התרבות, הצבע, הגוף". מקבץ תערוכות על היעדר האותנטיות בעידן הטכנולוגי. עד 1.5; במרכז האמנויות: "מטרופוליס/החוויה העירונית". לכל המשפחה. העיר כגוף מורכב. ללא מועד סיום.

שבתאי לוי 26, חיפה, טל' 04-9115991. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל; מרכז האמנויות: שבתאי לוי 24. שבת, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 25 שקל לילד כולל סדנה.

  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית

"נישיאורה-יאקי". קרמיקת נישיאורה; קיהאצ'ירו נישיאורה, "מוזיקה דוממת. קליגרפיה; "גרפיקה בהדפס יפני מודרני"; "פומיזוקאי". סרט אנימציה. עד 29.5.

שדרות הנשיא 89, חיפה, טל' 04-8383554. א'-ה', 16:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון יפו העתיקה

שרה גייגר גינור, "מעגלי החיים". ציור. עד 5.3.

טיילת מפרץ שלמה 10, יפו. ג', 22:00-10:00, ה', שבת, 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • מוזיאון ישראל

ז'ורז' אדאגבו, "אפריקה בירושלים". מיצב. עד 18.6; חגית לאלו, עבודות. ציור. ללא מועד סיום; "הדריאנוס: שובו של הקיסר". פיסול. עד 30.6; פיטר יעקב מלץ, "יום בא ויום הולך". עבודת קיר מפוסלת. ללא מועד סיום; "לילה יורד על ברלין". יצירות מופת מהגלריה הלאומית בברלין 1905-1945 עד 26.3; "דפוסים משתנים". מלאכת העיצוב של משה שפיצר, פרנציסקה ברוך והנרי פרידלנדר. עד יוני; "גוף ראשון רבים (We the People)". עד 19.3; "סלון צרפתי". עד אפריל; "תערוכה בקופסה". עד 26.3; "יומולדת". לכל המשפחה. עד 26.3; רלי אברהמי, "יומן". צילום. עד 12.4; "ויהי ננו, התנ"ך הזעיר בעולם". עד 31.12; "Dailydoodlegram". מהאינסטגרם למוזיאון ובחזרה. עד 4.6; "אמנות ישראלית". תערוכת קבע.

שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. א'-ב', ד'-ה', 17:00-10:00, ג', 21:00-16:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00, שבת, 17:00-10:00. כניסה: 54-27 שקל.

  • מוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח

"מאיזניק לירושלים: קרמיקה במפגש בין-תרבותי". עד ספטמבר.

העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב', ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון מאנה כץ

"היהודי הנודד". עד 28.2.

שדרות יפה נוף 89, חיפה, טל' 04-9119372. א'-ד' 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון משה שק

יצירות של משה שק. ללא מועד סיום.

קיבוץ בית ניר. כל השבוע 17:00-11:00, יש לתאם מראש בטל' 054-6874701 או 08-6874368.

  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות

"דבר לילדים, לגדל קורא חושב". תערוכה לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

רוקח 21, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5161970. ב'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).

  • מוזיאון על התפר

"מרחב לא מוגן". התנהלות הפרט במרחב אישי וציבורי. עד מרץ 2016.

חיל הנדסה 4, ירושלים, טל' 02-6281278. ב', ד'-ה', 17:00-10:00, ג', 21:00-14:00, ו', 14:00-10:00.

  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות

"בִּיבְּלִיוֹלוֹגְיָה: הספר כגוף"; עדן אורבך עפרת, "טרמינל". וידיאו. מחווה לארנולד בקלין. עד 26.3.

ארלוזורוב 30, פתח-תקווה, טל' 03-9286300. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 20 שקל, בשבת חינם.

  • מוזיאון תל-אביב לאמנות

רועי רוזן, "תערוכה קבוצתית". מגוון מדיות. עד 30.4; נעמה ערד, "הר שולחן". מיצב. עד 27.2; רונאן וארוון בורולק, "17 מחיצות". עד 19.3; רמי מימון, "קריאה נוספת". צילום. עד 13.2; " עדו בר-אל, "בגטלה: ציורים 2015-1986". עד 20.2; "בשיחה 2". מבחר יצירות עכשוויות. עד 14.4; תצוגת אוסף סוזן ואנטון רולנד-רוזנברג. ללא מועד סיום; "אני והסלפי שלי". תערוכה לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

שדרות שאול המלך 27, תל-אביב, טל' 03-6077020. ב', ד', שבת, 18:00-10:00; ג', ה', 21:00-10:00; ו', 14:00-10:00. כניסה: 50-25 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).

  • משכן לאמנות עין-חרוד

יצחק דנציגר, "מקום קדוש". עד 30.8; הסטודיו לזכרו של דודו גבע. תערוכת קבע.

עין-חרוד מאוחד, טל' 04-6485701. א'-ה', 16:30-09:00, ו' וערבי חג, 13:30-09:00, שבת וחג, 16:30-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • Amoca, המוזיאון הערבי לאמנות עכשווית

"Hiwar, חיוואר". שיח חזותי ותוכני. ללא מועד סיום.

דוחא 100, סחנין, טל' 04-8235789. א'-ה', 16:00-10:00.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.