מדריך, 10–16 בספטמבר 2015

תערוכות נפתחות, נסגרות, אירועים, גלריות לאמנות, חללי תצוגה, מוזיאונים

* גרסת בטא
** המדריך נוצר בשיתוף עם המדור "גלריה" בעיתון "הארץ"

 

***

נפתחות

יום חמישי (10.9)

  • הצימר. תל-אביב (הגדוד העברי 5). הערב תיפתח תערוכת היחיד "אנה טיכו" של האמן אסף סטי.
  • מרכז נווה שכטר. תל-אביב (שלוש 42). התערוכה הקבוצתית "מאזניים", העוסקת באיזונים והפרתם, תיפתח הערב. בין המציגים: לארי אברמסון, מירב הימן, תאי לומס ועוד. אוצרת: שירה פרידמן.
  • גלריה צדיק. יפו (שמעון הצדיק 16). 32 פורטרטים המשקפים את פני התקופה יוצגו בתערוכה רבת המשתתפים "על הפנים, שתיפתח הערב. אוצרת: חנה קומן.
  • גלריה STA. תל-אביב (העלייה 25). התערוכה "Good Night and B Dreams", של האמנית אלכסנדרה סנה ווילצ'ינסקה, תיפתח הערב.
  • יריד המזרח. תל-אביב (ביתן 16). הערב תיפתח התערוכה "Kadishman", המציגה עבודות משנות ה-60 המאוחרות ועד תחילת שנות ה-80 של האמן המנוח מנשה קדישמן. אוצרות: מאיה קדישמן וסיגל קשקש.
  • מוזיאון לאמנות ישראלית. רמת-גן (אבא הלל 146). בערב תיפתח התערוכה הקבוצתית "ציורי ילדות של אמנים ישראלים" בהשתתפות יוכבד וינפלד, בצלאל שץ, אביגדור אריכא ועוד. אוצרת: מיכל ברושי-נחמני.
  • בית הנסן. ירושלים (גדליהו אלון 14). התערוכה הקבוצתית "טנדו", העוסקת ביצירה בשניים, תיפתח הערב. אוצרת: אביטל נאור-וכסלר.ֿ
  • גלריה יאיר. תל-אביב (אבן-גבירול 6). עבודות על אריגים דקים המתאפיינות בגישה מינימליסטית ובזיקה לזן יוצגו בתערוכה של מנוחין, "מעבר לנהר", שתיפתח הערב.
  • גלריה אינדי. תל-אביב (שביל-המרץ 5). הערב תיפתח תערוכת צילום זוגית לאלדד מנוחין ורועי כהן, "כפי הנראה". אוצר: יובל חי.
  • גלריה עמליה ארבל. תל-אביב (בן-יהודה 100). הערב תיפתח התערוכה "ובחרת בחיים" לזכרה של האמנית איזאבל וייס ובמלאות שנה לפטירתה, לאחר שלוש שנים של מאבק במחלת הסרטן. אוצר: אלברט סויסה.
  • אודיטוריום עינן. מודיעין. "בעיני", תערוכת צילום של נערות המשתתפות בתוכנית "בתים חמים", תוכנית לטיפול בנערות במצבי מצוקה וסיכון, תיפתח היום.
  • מוזיאון יפו. יפו (מפרץ שלמה 10). "להתבונן לטבע בעיניים", תערוכת היחיד הראשונה של צלם הטבע רועי גליץ, תיפתח הערב. אוצרות: לימור מרגוליס ודלית מרחב.
  • גלריית החלונות המוזיאליים. רמת-אביב (איינשטיין 40). “דיוקן. נוף. חומר", ארבע תערוכות יחיד של נסים בר-ציון, אילנה דן-חי, יפה וינר וגילה טננבאום-הדר, ייפתחו הערב. אוצרת: איילת אמוראי-בירן.
רפאל לומס, "Dynamic Measurements No 3", 2013. מרכז נווה שכטר, תל-אביב (שלוש 42)

רפאל לומס, "Dynamic Measurements No 3", 2013. מרכז נווה שכטר, תל-אביב (שלוש 42)

יום שישי (11.9)

  • הלובי מקום לאמנות. תל-אביב (ארלוזורוב 6). בתערוכה "ירושה מזדמנת", שתיפתח בצהריים, מציבה דפנה שלום עבודות המנקזות שאלות על קודים של זהות נרכשת, קהילה מדומיינת, שייכות ודמיון.
  • הגלריה העירונית. גבעתיים (השומר 7). בצהריים תיפתח התערוכה "מסע מקומי" של זואי סבר, המציגה ציורים משל נופי הארץ. אוצר: דורון פולק.
רועי כהן, "טוניה", 2015. גלריה אינדי, תל-אביב (שביל-המרץ 5)

רועי כהן, "טוניה", 2015. גלריה אינדי, תל-אביב (שביל-המרץ 5)

יום שבת (12.9)

  • גלריה מרכז ההנצחה. קריית-טבעון. תמצית היצירה האמנותית של אריה ברקוביץ בשנים האחרונות בשלל טכניקות תוצג בתערוכה "כבר חוזר", שתיפתח בצהריים. במקביל יציג איל גזיאל את התערוכה "יהיה בסדר" ובה סדרת צילומים מבוימים בחלל המבואה. אוצרת: טלי כהן-גרבוז.
  • גלריה דביר. תל-אביב (ראשית-חוכמה 14). האמן מתן מיטווך יפתח בצהריים את תערוכתו "New Horizons".
  • גלריה עין-הוד. עין-הוד. בצהריים תיפתח תערוכת היחיד "רשום בעץ" של האמנית חוה גילון. אוצרת: דניאלה טלמור.
  • הגלריה לאמנות רמות-מנשה. קיבוץ רמות-מנשה. תערוכת היחיד של אהרון גלוסקא, "נופים וגבולות", תיפתח בצהריים.
  • גלריה לאמנות. קיבוץ גבעת חיים-איחוד. התערוכה "גבעת-חיים: 1991; 2015" של אלינה ספאשילוב תיפתח בצהריים. אוצרות: חנוש מורג ורותי חינסקי-אמיתי.
  • הקצה. נהריה (לוחמי-הגטאות 34). בצהריים תיפתח התערוכה "מעמקים" של קובי סיבוני. אוצרת: לי רמון.
  • גלריית מלון מצפה-הימים. מצפה-הימים. הולוגרמות, לנטיגרמות וצילומים יוצגו בתערוכה "מבט לעומק" של האמן שמעון מאירי, שתיפתח בצהריים. אוצרת: דליה זלצברג.
איל גזיאל, "דג המשאלות", 2008. גלריה מרכז ההנצחה, קריית-טבעון

איל גזיאל, "דג המשאלות", 2008. גלריה מרכז ההנצחה, קריית-טבעון

***

נסגרות

  • אינדי, גלריה שיתופית לצילום: אלדד מנוחין ורועי כהן, "כפי הנראה". עד 12.9.
  • אלפרד: "שרוליק עבאדי; "קרשנדו". עד 12.9.
  • גלריה בנימין: "חילופי דברים". עד 12.9.
  • גלריית משונע: קבוצת האמדראם, "מיכלים"; סדנת אמני הקיבוץ, "מ-מאיירת". עד 12.9.
  • עינגע: "Twilight Zone". עד 12.9.
  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית: "יותר שחור מעגול". עד 12.9.
  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב): אלי עינת, "מסעותי עם עט ועיפרון על הנייר"; ליסה גרוס, "מערבולת". עד 12.9.
  • גלריה בזל: תערוכת מכירה. עד 12.9.
  • החנות: עודד ורטש, "צוק העתים"; ציון אברהם חזן, "חלומי על הלוחם המביט מעלה". עד 12.9.
  • מחסן 2, נמל יפו: "אני אוהב לשבור לאנשים את הפרצוף". עד 12.9.

***

אירועים

  • מוזיאון הרמן שטרוק: הדרכה בתערוכה "בצלאל החדש: ההשפעה הגרמנית על האמנות הישראלית". ו', 11.9, 10:30.
  • משכן לאמנות עין-חרוד: שיח גלריה בתערוכות. מדי ו', 11:30, שבת, 13:15.
  • מוזיאון חיפה לאמנות: הדרכה בתערוכה "דברים שרואים משם". מדי שבת, 10:00, 11:30.
  • המוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח: סיור מודרך בתערוכות. מדי שבת, 12:00.
  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות: שיח גלריה בתערוכה "ארמון הבדולח והמקדש הארור". שבת, 12.9, 12:00.
  • מוזיאון ינקו-דאדא: הרצאות במסגרת אירועי 120 שנה להולדתו של ינקו דאדא. ד', 16.9, 17:00.
  • הגלריה העירונית הרצליה, בית האמנים: שיח גלריה בתערוכה. ה', 17.9, 18:00.
  • תל-אביב: שבוע האיור, אוהבים אמנות עושים איור. 10 ימים של אירועים ותערוכות המוקדשים לאיור. פרטים באתר. עד 12.9.
  • דב הוז, חולון: "כאן נולדתי", תערוכות חוצות ברחוב דב הוז בחולון. מעצבי אופנה מעצבים לילדות. עד 31.12.
  • תלתן: בוגרי עיצוב ותקשורת חזותית. העצמאות 65, קמפוס הנמל, חיפה. א'-ה', 20:00-09:00, ו', 13:30-09:00. עד 1.10.
  • נמל תל-אביב: תערוכת ענק למנשה קדישמן. 10 שקלים כניסה (חינם לילדים, חיילים ופנסיונרים). פתיחה: ה', 10.9, 20:00. א'-ה', 20:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 20:00-11:00. עד 25.10.
  • יד-ושם, ביתן התערוכות: "ילדות בשואה, כוכבים בלי שמים". סטודנטים מהמחלקה לעיצוב תקשורת חזותית ב-HIT מכון טכנולוגי חולון ומהמחלקה לעיצוב קרמי בבצלאל מציגים סרטונים על ילדים בשואה. הר הזיכרון, ירושלים. א'-ד', 09:00–17:00, ה', 20:00-09:00, ו', 14:00-09:00. ללא מועד סיום.

***

גלריות לאמנות

  • אגריפס 12

נדיה עדינה רוז, "שמי אדמה 2". עד 10.10.

אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה', 19:30-16:30, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • אינדי, גלריה שיתופית לצילום

אלדד מנוחין ורועי כהן, "כפי הנראה". עד 12.9.

שביל-המרץ 5, בניין 7, קומה 3, תל-אביב. ג'-ה', 19:00-12:00, ו-שבת, 14:00-11:00.

  • אלפרד

"שרוליק עבאדי". מחווה של איגוד הקריקטורה והקומיקס הישראלי למגזין "שרלי הבדו". עד 12.9; "קרשנדו". אנשי המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר מציגים איורים נעים. במסגרת שבוע האיור. עד 12.9.

בן-עטר 19, תל-אביב. ג'-ה', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-11:00.

  • גבעון

"תמצית". תערוכה קבוצתית. עד 3.10.

גורדון 35, תל-אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גורדון

אמיר שפט, " כוכבלבפרפרקשת". ציורי שמן. עד 3.10.

בן-יהודה 95, טל' 03-5240323. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00. גלריה גורדון 2 תיפתח בתיאום מראש בטל' 03-5290011.

  • גלריה 32

ג'ון אנדרו פרלו, "Walking to the Sun". ציור. עד 24.9.

צ'לנוב 28, תל-אביב. ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה בנימין

"חילופי דברים". הגלריה מארחת את המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל במסגרת שבוע האיור. עד 12.9.

צ'לנוב 28, תל-אביב. א'-ה', 22:00-15:00, ו', 16:00-11:00, שבת, 22:00-11:00.

  • גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית

"בבת-עין, תפוחים ויין". עד 13.11.

דיזנגוף 255, תל-אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה', 21:00-12:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00.

  • גלריה ליאונרדו

גדי מינץ, "מבט מן השוליים". צילום. עד 19.10.

בית הקיבוצים, ליאונרדו דה-וינצ'י 13, קומה 2-, תל-אביב, טל' 054-6747446. א'-ה', 20:00-08:00, ו', 13:00-08:00.

  • גלריית משונע

אמיר תומשוב, "מודוס אופרנד". מיצב. פתיחה: ד', 17.9. עד 11.10; קבוצת האמדראם, "מיכלים"; סדנת אמני הקיבוץ, "מ-מאיירת". במסגרת שבוע האיור. עד 12.9.

הרצל 112, תל-אביב. ג', ה', 22:00-18:00, ו', 16:00-12:00.

  • גלריה צדיק

"על הפנים". 32 פורטרטים. עד 24.10.

שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה', 17:00-10:00, ו', 14:00-10:00. הגלריה סגורה בתאריכים 15.9-14.9, 23.9-22.9, 28.9, 5.10.

  • דביר

מתן מיטווך, "New Horizons". צילום. פתיחה: שבת, 12.9, 10:00. עד 24.10.

ראשית-חוכמה 14, תל-אביב. ג'-ה', 18:00-11:00. ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • הקיבוץ

חליל בלבין, מרב קמל, "פנחס". מיצב. עד 16.10.

דב הוז 25, תל-אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה', 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו', 14:00-11:00.

  • זומר

טל ר., "The Drawing Class". ציור ורישום. עד 24.10.

שדרות רוטשילד 13, תל-אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-11:00.

  • גלריה חזי כהן

סיגלית לנדאו, עבודות. וידיאו וסדרת תבליטים. עד 24.10.

וולפסון 54, תל-אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה', 19:00-10:30, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • טובה אוסמן

מבחר עבודות נייר. פתיחה: ה', 10.9. עד 29.9.

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה', 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-11:00.

  • יאיר

מנוחין, "מעבר לנהר". עד 16.10.

אבן-גבירול 6, תל-אביב, טל' 03-6956927. ב'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00.

  • מקום לאמנות

"Summer Time". עבודות של כל קבוצת אמני הגלריה. עד 3.10.

שביל-המרץ 6, תל-אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-10:30.

  • נגא

מתן בן-טולילה, "יורד הים הצעיר". ציור. עד 31.10.

אחד העם 60, תל-אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • נ&נ אמן (נלי אמן)

אליהו אריק בוקובזה, עבודות. עד 21.9.

גורדון 21, תל-אביב, טל' 03-5232003; ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • עינגע

"Twilight Zone". עד 12.9.

בר-יוחאי 7, תל-אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • פינברג פרוג'קטס

הילה בן-ארי ושפי בלייר, "פינפוינט". וידיאו, הצבה, צילום. עד 24.10.

שביל-המפעל 3, בניין 5, קומה 2, טל' 077-3452115. ד'-ה', 18:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.

  • רוזנפלד

תערוכה קבוצתית מאוסף הגלריה. עד 10.10.

שביל-המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל-אביב, טל' 03-5229044. ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00 (שעות פתיחה לתערוכה זו בלבד).

  • רוטשילד אמנות

אביטל בורג, נעמה ברקוביץ', אלינור ריי, "לא ביום אחד". מודלים, ציור. עד 10.10.

יהודה לוי 48, תל-אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה', 16:30-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00 (שעות פתיחה לתערוכה זו בלבד).

  • שלוש

תום פניני, " The Light Fantastic Toe". וידיאו, צילומים מטופלים. עד 26.9.

מזא"ה 7, תל-אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה', 19:00-11:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • Contemporary by Golconda

"תליית קיץ". מאוסף הגלריה. עד 30.9; "יהודים". ללא מועד סיום.

הרצל 117, תל-אביב, טל' 03-6822777. ב'-ה', 19:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • Raw Art

"Signal to Noise". וידיאו-ארט, צילום, מיצב. עד 19.9.

שביל-המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל-אביב, טל' 03-6832559. ג'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

***

חללי תצוגה

  • אטליה שמי

עפרי כנעני, "עסק משפחתי". ללא מועד סיום.

כברי, טל' 04-9952709. ג'-ד', שבת, 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.

  • אטליה code2hope

עפר שרנקה אלוני, "צופן התקווה, כי אדם בלי תקווה חשוב למת". ספר, ציור וקולנוע. ללא מועד סיום.

בוסתנאי 22, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 052-8576401​. א'-ו', 18:00-10:00, שבת, 11:00-18:00.

  • אנגל    

יואב בן-דב, "חודו של י". עד 18.10.

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5225637. א'-ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • בית אוסף קופפרמן

"כיסויים". פיסול, ציור, צילום, וידיאו. עד דצמבר; משה קופפרמן, עבודות. תערוכת קבע.

קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 04-9933792. ו'-שבת, 15:00-10:00.

  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית

"יותר שחור מעגול". מפגש בין איור לחומר קרמי. במסגרת שבוע האיור. עד 12.9; "ליד הכד". מחווה לכדים של יוצרים קרמיים וקדרים בישראל. עד 10.10.

העמל 17, תל-אביב, טל' 03-5182257. ב'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. הגלריה סגורה בראש השנה 15.9-14.9.

  • בית האמנים ירושלים

"חברים חדשים 2015": נועה ברזנר, צילום; הדסה גולדויכט, מיצב וידיאו; נתנאל מורן, ציור; ימימה ארגז, "אסדות, משחקי שולחן". מיצב; נעמי טדסקי-בלנקט, "שורשים". רישום ותחריט; עודד יעקב, השירות של ג'וקלוק". מיצב בסדרה "נדבך 19". עד 24.10.

שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. א'-ה', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב)

עמית מרזל, "Self Portrait"; אריק ונטורה, "סיפורים מהקופסא"; מיכל שלי, "E-ודאות"; חוה מצקין עילם, "בתוך הסבך"; עירית יניב, "צבעים יוצאים, חצי מטר פחות או יותר". פתיחה: ה', 17.9, 19:30. עד 10.10; יוכי שרם, "מעקב אחר הקו"; רחל שביט-בנטואיץ, "בן-עמי 3". עד 10.10; "החיים עצמם". תערוכה קבוצתית; אסתר כהן, "פרחים בכחול שחור"; תמר כץ, "רגעים"; אמנון ברקוביץ, ציורים; אלי עינת, "מסעותי עם עט ועיפרון על הנייר". עד 12.9 ; ליסה גרוס, "מערבולת". מיצב. עד 12.9.

אלחריזי 9, תל-אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה', 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש שאגאל (חיפה)

ליאנה סקסונה-הורודי, "חגיגה של צבעים"; סרגיי בונקוב וטנו פנט, "שבילים". פתיחה: שבת, 5.9, 11:00, 11:30 (בהתאמה). עד 29.9.

שדרות הציונות 24, חיפה. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • בית הגפן

אמני החורבה, סדנאות האמנים, "קירות בהפרעה". עד 31.10.

הגפן 2, חיפה, טל' 04-8525252. א'-ה', 15:00-10:00. ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • בית הנסן

"טנדו". אמנות רב-תחומית על היצירה בשניים. עד 6.10.

גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. א'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • גלריה בזל

תערוכת מכירה. עד 12.9.

רח' השל"ה 1, תל-אביב, 03-6024957. ו', 16:00-10:00, שבת, 22:00-12:00 (שעות פתיחה לתערוכה זו בלבד).

  • גלריה דואק

דן בירנבוים, " אינדקס". ציור ורישום. עד 30.9.

משכנות שאננים, ימין משה, ירושלים, טל' 02-6292200. כל השבוע 20:00-10:00.

  • גלריה חנקין

עמרי קורש, "בית הבובות". עצמים ואובייקטים בדמות רהיטים ובובות. עד 10.10.

חנקין 109, חולון. א'-ה', 12:30-10:00, 19:00-16:00, ו', 12:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.

  • גלריה טל

"ציוני דרך". לציון 13 שנה לגלריה. עד 17.10.

חצב 74, כפר-ורדים, טל' 054-7542699. ג', 19:00-17:00, שבת וחג, 14:00-11:00 ובתיאום מראש.

  • גלריה כברי

ינאי קלנר, "משטחים". עד 17.10.

כברי, טל' 04-9952252. ד', 20:00-19:00, ה', 18:00-16:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 15:00-11:00.

  • גלריה לאמנות אום-אלפחם

אסד עזי, רטרוספקטיבה. ציור. עד 6.10.

אום-אלפחם. א'-ה', שבת, 16:00-09:00.

  • גלריה לאמנות גבעת-חיים איחוד

אלינה ספשילוב, ציורים. פתיחה: שבת, 12.9, 12:00. עד 17.10.

גבעת-חיים איחוד, טל' 054-9039945. ו', 15:30-10:30, שבת, 16:00-10:30.

  • גלריה לאמנות ישראלית, טבעון

אריה ברקוביץ, "כבר חוזר". ציור, רישום, פיסול והצבה בחלל. פתיחה: שבת, 12.9, 12:00. עד 1.12.

מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קריית טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה', 13:00-08:00, 19:00-16:00, ו', 11:30-09:00, שבת, 13:00-11:00.

  • גלריה STA

דניה ויינר ושירי טרקו, "PHOTO-MAKI". ללא מועד סיום.

העליה 25, תל-אביב, טל' 054-2397979. ג'-ה', 20:00-16:00, ו', 15:00-11:00.

  • גלריית החווה

"כנפיים". 15 יוצרים בוחנים את המושג "כנפיים". עד 14.11.

הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ג', 16:00-13:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.

  • גלריית לוחמי-הגטאות

אלונה שמואלי, "סורגי רוח". אובייקטים. עד 16.10.

קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 054-4993737. ו', 14:00-09:00, שבת, 15:00-10:00 או בתיאום טלפוני.

  • גלריית עין-הוד

חוה גילון, "רשום בעץ". שבת, 12.9, 11:30. עד 7.10; בוב נצ'ין, "מנסים להשתלב". עבודות זכוכית. עד 7.10; בכניסה: דניאל בורכרד, "From Green to Oche". ציורי נוף. ללא מועד סיום.

עין-הוד, טל' 04-9842548. א', ג'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-11:00.

  • גםגלריה

כרמל גורני ותמר פייקס, "זמן שטיח". שטיחים מטקסטילים ממוחזרים. עד 21.9.

מאפו 27, תל-אביב, טל' 03-5229250. א', 20:00-16:00, ג', 15:00-10:00, ד'-ה', 12:30-10:30, 18:30-16:30, ו', 12:00-10:00.

  • הגלריה העירונית הרצליה, בית האמנים

"מחווה לוואן גוך". עד 27.9.

בן-גוריון 7, הרצליה, טל' 09-9589986. א', ג'-ה', 13:00-10:00, 19:00-13:00, ו', 13:00-10:00.

  • הגלריה העירונית לאמנות ראשון-לציון

חיים מאור, "ממו". עד 20.10.

רוטשילד 7, ראשון-לציון. ב'-שבת, 13:00-10:00, ג', 18:30-16:30.

  • הגלריה העירונית לאמנות, רחובות

ענבל הופמן, "מותו של גמד הגינה". מיצב פיסולי, וידיאו. עד 18.11.

יעקב 32, רחובות, טל' 08-9390390. ב', ד'-ה', 13:00-09:00, א', ה', 19:00-17:00, ו', 12:00-09:00. הגלריה סגורה בערבי חג, ובסוכות.

  • הגלריה לאמנות רמות-מנשה

אהרון גלוסקא, "נופים וגבולות". פתיחה: שבת, 12.9, 11:00. עד 14.11.

רמות מנשה, טל' 052-3864955, 052-6261069. שבת, 13:00-11:00.

  • הגלריה ע"ש אפטר

סוזנה שוגר, "Bones & Soul". עד 20.10.

בן-גוריון 15, מעלות, טל' 04-9977150. א'-ב', ד', 13:00-10:00, 19:00-13:00, ג', ה', 15:00-10:00, שבת, 13:00-11:00.

  • החנות

בחנות: עודד ורטש, "צוק העתים". ציור ואיור; בחלון הראווה: ציון אברהם חזן, "חלומי על הלוחם המביט מעלה". רישומים וטקסט מתוך סיפור גרפי. עד 12.9.

העלייה 31, טל' 054-9794732. ב'-ג' 21:00-18:00, ה'-שבת, 14:00-12:00 או בתיאום מראש. חלון הראווה נגיש כל השבוע, 24 שעות ביממה.

  • הירקון 19 (המדרשה)

מרגו עובדיה, "מיגונית". מיצב; ורד נסים, "מדבר בתוך יער,. וידיאו; רותם רוזנבוים –"יוד". ציור. עד 30.9.

הירקון 19, תל-אביב, טל' 03-6203129. א'-ה', 20:00-13:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • הלובי

דפנה שלום, "ירושה מזדמנת". צילום, וידיאו. פתיחה: ו', 11.9, 12:00. עד 10.10.

ארלוזורוב 6, תל-אביב, טל' 052-8330675. ו'-שבת, 14:00-11:00 או בתיאום מראש.

  • המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית

איליה רבינוביץ', "מוזיאוטופיה". חקירה צילומית של מוזיאונים צבאיים בישראל. ללא מועד סיום.

האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג'-ד' 20:00-16:00, ה', 14:00-10:00, ו'-שבת, 15:00-10:00.

  • המרכז לאמנות עכשווית

מעין אמיר ורותי סלע, "מצור על דימויים". וידיאו. עד 26.9.

קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל-אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה', 19:00-14:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • המשכן לאמנות בית מאירוב

"כן-לא, שחור-לבן". על יחסי הגומלין בין הצבעים והמשמעויות שלהם. עד 28.11.

הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה', 20:00-17:00; ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • הסדנה ברמת-אליהו

גיל יפמן, "חזון העצמות היבשות", מיצב פיסולי; שי עיד אלוני, "קו גבול מגרש". מיצב פיסולי; אורי לוין, וידיאו ומיצב (בחלון הגלריה); דני מיכאל, "איך אדע". וידיאו; "הגלריה של כל הדברים". עבודות פיסול ומיצב של חיים גולדנברג, דרורה הד וד"ר הרמן רייך. עד 31.10.

שאול המלך 5, ראשון-לציון. א'-ד', 14:00-09:00.

  • הקצה

קובי סיבוני, "מעמקים". גופים תלת ממדיים. פתיחה: שבת, 12.9, 11:30. עד 24.10.

לוחמי-הגטאות 34, נהריה, טל' 04-9926819. ב', 13:00-11:00,

ה' 19:00-16:30, ו', 13:00-10:30, שבת, 13:00-11:00.

  • חנינא

"האגף לציפורים משונות". שבעה דיאלוגים מאוירים. במסגרת שבוע האיור. עד 3.10.

שביל-המפעל 3, קומה 1, קרית המלאכה, תל-אביב. ד'-ה', 18:00-15:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • מחסן 2, נמל יפו

"אני אוהב לשבור לאנשים את הפרצוף". עבודות של סטודנטים מהמחלקה לתקשורת חזותית בויצו חיפה עם מירב שחם. מחווה לספריו של דניאיל חארמס. במסגרת שבוע האיור. עד 12.9.

נמל יפו. א'-ה', 21:00-16:00, ו', 17:00-10:00, שבת, 20:00-10:00.

  • מנשר

אסף בן-ארוש, "סנדלים באורגון". במסגרת שבוע האיור. עד 31.10.

דוד חכמי 18, תל-אביב, טל' 03-6887090. א'-ה', 19:00-11:00.

  • מרכז באוהאוס תל-אביב

"שימור והתחדשות: בנייני באוהאוס והסגנון הבינלאומי בתל-אביב". ללא מועד סיום.

דיזנגוף 99, תל-אביב, טל' 03-5220249. א'-ה', 19:30-10:00, ו', 14:30-10:00, שבת, 19:30-12:00.

  • מרכז גוטסמן לתחריט

"נופי תחריט". עד ספטמבר.

קיבוץ כברי, טל' 04-9952713. א'-ה', 16:00-07:30 (מומלץ לתאם), שבת וחג, 15:00-10:30 או בתיאום מראש.

  • מרכז לאמנות ומדיה מעמותה

פיל סולומון, "ארכיאולוגיה ברוורס". מיצבי וידיאו. ללא מועד סיום.

בית הנסן, גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. ב'-ג' 15:00-10:00, ד', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00.

  • סדנאות האמנים, גלריה ת(א)עשייה

"נעלמים". התבוננות במושגי ההיעלמות והטשטוש. עד 2.10.

האומן 26, קומה 4, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ב', 14:00-10:00, ה', 20:00-16:00, ו', 14:00-11:00 ובתיאום מראש.

  • סדנת ההדפס ירושלים

"100 שנות הדפס, הסדרות הגדולות". ללא מועד סיום.

שבטי-ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה', 15:00-08:00 או בתיאום מראש.

  • עמליה ארבל

"ובחרת בחיים". לזכרה של איזבל וייס. עד 7.10.

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5444399. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 13:00-11:00.

  • פריסקופ

יהונתן ריינר, "Colonial Beauty". ללא מועד סיום.

בן-יהודה 176, תל-אביב, טל' 03-5226815. ב'-ה', 20:00-17:00, ו'-שבת, 13:00-11:00.

***

מוזיאונים לאמנות

  • בית העיר

"החולצה שלי נושמת". אופנה וטכנולוגיה. ללא מועד סיום.

ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20 שקל.

  • בית התפוצות

אליהו אריק בוקובזה, "United Colors of Judaica". מבט על זהות יהודית מפוצלת. מיצב, ציור. עד ינואר; "2,500 שנות חיים יהודיים בגולה". תצוגת קבע.

אוניברסיטת תל-אביב, רמת-אביב, טל' 03-7457800. א'-ג', 16:00-10:00; ד'-ה', 19:00-10:00; ו', 13:00-09:00. כניסה: 40 שקל לתצוגת קבע, 15 שקל לתערוכות מתחלפות.

  • בית ראובן        

ציורי ראובן מאוסף המוזיאון, תצוגה ביוגרפית. תצוגת קבע.

ביאליק 14, טל' 03-5255961. ב', ד'-ו', 15:00-10:00; ג', 20:00-10:00; שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לילדים.

  • ביתן הלנה רובינשטיין

"סביבות עבודה". ייבוא מקום עבודה לחלל המוזיאון. עד 31.10; "פורצלן מייסן"; "אירוסים, נרקיסים, פרפרים: כלי הזכוכית של אמיל גאלה". תצוגת קבע.

שדרות תרס"ט 6, תל-אביב, טל' 03-5287146. ב', ד', שבת, 16:00-10:00; ג', ה', 22:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • המוזיאון הימי הלאומי

"דגמי אניות, דגמים מספרים". ללא מועד סיום.

דרך אלנבי 198, חיפה, טל' 04-8536622. א'-ה', שבת, 16:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס

"נשות חיל וסופר גיבורים". סיפורים מהתנ"ך בקומיקס; "התנ"ך של זאב". סיפורי התנ"ך בעבודות של זאב (יעקב פרקש); "מבול של איורים: פירושים חזותיים לילדים של סיפור תיבת נח". ארבעה מאיירים מתמודדים עם הטקסט התנ"כי. עד ינואר. "פצעי בגרות". קומיקס בעברית 1995-1975; "קריקטוריסט פובליציסט עברי"; "מה, למה, איפה ואיך". תצוגות קבע.

ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד', ו', 13:00-10:00, ג', ה', 20:00-17:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 15 שקל.

  • המוזיאון הפתוח בעומר

"נוף ישראלי". צילום. עד 30.10.

עומר, טל' 08-9908121/5. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, ראשונה בחודש 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון הפתוח בתפן

ורדה יתום, "הכי רחוק מתל-אביב". פיסול. עד אוקטובר.

תפן, טל' 04-9109600. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 35-25 שקל.

  • המוזיאון הפתוח לצילום

" דוד עדיקא, "אור אחרון". עד יוני 2016.

גן התעשייה תל-חי, טל' 04-6816702. ב'-ה', 16:00-08:00; שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 22-13 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון לאדריכלות ע"ש מוניו גיתאי וינרויב

"אדוות אקולוגיות". פרויקטים אדריכליים אקולוגיים. ללא מועד סיום.

שדרות הנשיא 135, חיפה. ד'-ה', 13:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • המוזיאון לאמנות האסלאם

"טראז". ריקמה מקומית. עד 20.2. תערוכות קבע: אמנות האסלאם, שעונים עתיקים.

הפלמ"ח 2, ירושלים, טל' 02-5661291. ב'-ד' 15:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • המוזיאון לאמנות ישראלית רמת-גן

יובל אצילי, "מארבעה יוצא אחד". עד 29.9; "ציורי ילדות ובגרות של אמנים ישראלים". עד 10.12; "שישי ראשון, אחרי". עבודות של אמנים שהציגו בסדרה בשנים 2014-2013". ללא מועד סיום; רוני סומק, "שריטה במרפק השירה". ציור; עבודות מאוסף המוזיאון, עבודות של אוזיאש הופשטטר וליאון אנגלסברג. ללא מועד סיום.

דרך אבא הלל סילבר 146, רמת-גן, טל' 03-7521876. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 13:00-09:00; שבת, 15:00-09:00. כניסה: 20 שקל.

  • מובי מוזיאוני בת-ים

"מיניגולף בת-ים". המוזיאון כמסלול מיני-גולף בשילוב מיצבי פיסול אינטראקטיביים. כניסה חופשית לתערוכה, השכרת ציוד למיני-גולף, 10 שקלים; עד 24.10; "הסצינה הבת-ימית: חיים קיוה/יעקב אפשטיין". מאוסף המוזיאון. ללא מועד סיום.

סטרומה 6, בת-ים, טל' 03-6591140. ג', ה', 20:00-12:00, ו'-שבת, 16:00-10:00. ג', 15.9, 22.9 סגור.

  • מוזיאון אילנה גור

"מפגש +II, 2015". עד 6.10.

מזל דגים 4, יפו העתיקה, טל' 03-6837676. א'-ו', 16:00-10:00, ערבי חג, 14:00-10:00, שבת וחג, 18:00-10:00.

  • מוזיאון ארץ ישראל

"דור אחרון". רמיזה לאחרית הימים. ציור, צילום. ללא מועד סיום; "שבתות וחגים". עד אוקטובר; "ריקוד המכונה". צעצועים מכניים המופעלים בלחיצת כפתור". עד 20.10; "אלנבי ומוגרבי, היו זמנים בקולנוע". כרזות סרטים, 1959-1931. עד 28.2; "מדליות מלחמה". מדליות מלחמת העולם הראשונה מאוסף פרנקנהויז. ללא מועד סיום; "רואים שקוף". צילומי זכוכית של חלוצי הצילום בישראל. עד 15.10; "הבנק של ולירו". עד דצמבר.

חיים לבנון 2, רמת אביב, תל-אביב, טל' 03-6415244. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 52-26 שקל, כניסה חופשית עד גיל 18 (כניסה לפלנטריום בתוספת תשלום). המוזיאון סגור בתאריכים 13.9, 23.9-22.9, 27.9.

  • מוזיאון אשדוד לאמנות

"הים האחרון". הים באמנות הישראלית. עד 13.10.

דרך-ארץ 8, אשדוד, טל' 08-8545180/1. א', ג', ד'-ה', 16:00-09:00, ב', 20:00-09:00, ו'-שבת, 13:30-10:30.

  • מוזיאון בר דוד לאמנות ויודאיקה

עדי נס, "כאן ועכשיו". צילום. עד 31.10; גן פסלים של יגאל תומרקין. תערוכת קבע; אוסף היודאיקה. תערוכת קבע.

קיבוץ ברעם, טל' 04-6988295. א'-ה', 16:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00; שבת, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • מוזיאון הכט

תערוכות קבע: ציור צרפתי, אמנות יהודית (אמצע המאה ה-19 עד תחילת המאה ה-20), ארכיאולוגיה.

אוניברסיטת חיפה, שדרות אבא חושי 199, חיפה, טל' 04-8240308. א'-ב', ד'-ה', 16:00-10:00, ג', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00. כניסה חופשית.

  • מוזיאון הנגב לאמנות

"אם אין קמח". ארבעה מיצבים של ארבע אמניות, מאיה גלר, מאיה ז"ק, רעיה ברוקנטל ויפעת בצלאל. ללא מועד סיום.

העצמאות 60, באר שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 20:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון העיצוב חולון

"צל ועכשיו!". מצילים את המרחב הציבורי. ללא מועד סיום.

פנחס אילון 8, חולון. טל' 2151500 ־073. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 18:00-10:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 18:00-10:00. כניסה: 35 שקל.

  • מוזיאון העיר חיפה

"אנשי התחתית: חמודי ג'נאם". מקומות ואנשים שאינם נראים. צילום. עד 1.4; "פורצלן: הזהב הלבן של אירופה". עד 6.10.

שדרות בן-גוריון 11, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-9115888. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00.

  • מוזיאון הרמן שטרוק

"בצלאל החדש: ההשפעה הגרמנית על האמנות הישראלית". ללא מועד סיום.

ארלוזורוב 23, חיפה, טל' 04-6359962. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • מוזיאון חיפה לאמנות

"דברים שרואים משם". אשכול של שמונה תערוכות יחיד ושתי תערוכות קבוצתיות. עד 18.10; במרכז האמנויות: "מטרופוליס/החוויה העירונית". לכל המשפחה. העיר כגוף מורכב. ללא מועד סיום.

שבתאי לוי 26, חיפה, טל' 04-9115991. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל; מרכז האמנויות: שבתאי לוי 24. א'-ד', 14:00-10:00, ה', 14:00-10:00, 19:00-17:00, ו', 13:00-10:00, שבת וחג, 14:00-10:00. שעות הפתיחה מיוחדות לספטמבר. כניסה: 20 שקל למבוגר, 25 שקל לילד כולל סדנה.

  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית

"האראג'וקו סטייל". אופנת רחוב יפנית בצילומים של קילט דואיטס; "דמות האשה באמנות היפנית". עד 26.12.

שדרות הנשיא 89, חיפה, טל' 04-8383554. א'-ה', 16:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון ינקו-דאדא

סניה קאוזו מרטל, "Angry Rabbit". עבודת וידיאו; מחווה ל"הים האדום", 37 אמנים בעקבות יצירתו של מרסל ינקו; "קווים לדמותו". דימוי אנושי ביצירותיו של ינקו. עד סוף נובמבר.

כפר האמנים עין-הוד, טל' 04-9842350. א'-ה', 15:00-10:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00, שבת וחג, 15:30-10:00. כניסה: 24-12 שקל.

  • מוזיאון ישראל

"כל שנה וברכותיה: 100 שנות איגרות 'שנה טובה'". ללא מועד סיום; "לנווט בעקבות התנ"ך". מפות עתיקות. ללא מועד סיום; "טעם אריסטוקרטי". אמנות עתיקה מאוסף בלפר. עד 26.12; "סלון צרפתי". ציורים מאוסף אלכסיס גרגורי. עד 26.12; "יד ביד". שני כרכי משנה תורה לרמב"ם מספריית הוותיקן וממוזיאון ישראל. עד 20.9; "תערוכה בקופסה". 50 שנה לתערוכות באגף הנוער. עד 26.12; "יומולדת". לכל המשפחה. עד 26.12; "קיצור תולדות האנושות". מסע להיסטוריה של המין האנושי בהשראת ספרו של יובל נח הררי. עד 2.1; רלי אברהמי, "יומן". צילום. עד 12.4; "ויהי ננו, התנ"ך הזעיר בעולם". עד 31.12.16; "אמנות ישראלית". תערוכת קבע.

שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. א'-ב', ה', 17:00-10:00, ג', 21:00-16:00, ד', 21:00-10:00, ו' וערב חג, 14:00-10:00, שבת, 17:00-10:00. מיוחד לקיץ (עד 31.8): ג'-ד' עד 21:00; כניסה: 50-25 שקל. כניסה חופשית לילדים ביוני-יולי מ-16:00, ובמהלך אוגוסט.

  • מוזיאון משה שק

יצירות של משה שק. ללא מועד סיום.

קיבוץ בית-ניר. כל השבוע 17:00-11:00, יש לתאם מראש בטל' 054-6874701 או 08-6874368.

  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות

"מעשה בגמד, בענק ובנסיכה". תערוכה פעילה לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

רוקח 21, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5161970. ב'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18, כניסה מוזלת בשישי).

  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות

"ארמון הבדולח והמקדש הארור". המציאות והמרחב העירוני; "אגדה אורבנית". מאוסף המוזיאון. עד 24.10.

ארלוזורוב 30, פתח-תקווה, טל' 03-9286300. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 10 שקלים, בשבת, חינם.

  • מוזיאון תל-אביב לאמנות

אוטה וליש, "פני עם וארץ". כרזות. עד 5.10; חגית לאלו, "ציירת המתחילה מהסוף". ציור מופשט אקספרסיבי. עד 5.10; ליאוניד בלקלב, "חוקר דיוקנאות". עד 5.10; דיוויד הוקני, "מילים ותמונות". הדפס. עד 5.10; ורד קמינסקי, "אבנים מלאכותיות". צורפות. עד 28.11; אן ליסלגארד, "מרחבים מקבילים". מרחב מדומה בעזרת קישורים שונים. עד 19.9; אורי קצנשטיין, "Backyard". פיסול, וידיאו ארט, סאונד ורובוטיקה. עד 5.10; רוברט קאפה, "צלם של החיים". צילום. עד 10.10; אתל גוטמן, "גידולי פרא, 2014". פיסול סביבתי. ללא מועד סיום; "המוזיאון מציג את עצמו 2". אמנות ישראלית מאוסף המוזיאון. ללא מועד סיום; "בשיחה". מבחר יצירות עכשוויות. ללא מועד סיום; "על קווי דמיון". תערוכה לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

שדרות שאול המלך 27, תל-אביב, טל' 03-6077020. ב', ד', שבת, 18:00-10:00; ג', ה', 21:00-10:00; ו', 14:00-10:00. כניסה: 50-25 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).

  • משכן לאמנות עין-חרוד

ז'אק גרינברג, "ציורים". עד 29.9; אסד עזי, "פרש בודד"; רינה קמחי, "בין חימר לחרס". עד 30.9; שרון גלזברג, "משכן"; ללא מועד סיום; הסטודיו לזכרו של דודו גבע. תערוכת קבע.

עין-חרוד מאוחד, טל' 04-6485701. א'-ה', 16:30-09:00, ו' וערבי חג, 13:30-09:00, שבת וחג, 16:30-10:00. כניסה: 26-13 שקל.

  • Amoca, המוזיאון הערבי לאמנות עכשווית

"Hiwar, חיוואר". שיח חזותי ותוכני. ללא מועד סיום.

דוחא 100, סחנין, טל' 04-8235789. א'-ה', 16:00-10:00 (במהלך הרמדאן, 20.7-18.6, המוזיאון פתוח עד 14:00).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.