המדריך, 2–8 ביולי 2015

תערוכות נפתחות, נסגרות, אירועים, גלריות לאמנות, חללי תצוגה, מוזיאונים, תערוכות גמר בבתי-ספר לאמנות

* גרסת בטא
** המדריך נוצר בשיתוף עם המדור "גלריה" בעיתון "הארץ"

***

נפתחות, 2.7–4.7

יום חמישי (2.7)

  • בצלאל. תל-אביב (אבולעפיה 6). בסטודיואים של אמני תוכנית התואר השני באמנות ייפתח מלון זמני למשך סוף-השבוע, החל מהערב.
  • גלריה STA. תל-אביב (העלייה 25). רמי מימון ודניאל צאל יפתחו הערב את תערוכתם "Love Me Love Me Not", העושה שימוש בצבע דיגיטלי ובמושג התשוקה.
  • גלריה רוטשילד. תל-אביב (יהודה הלוי 48). קבוצת ציורים משלוש השנים האחרונות יוצגו ב"התרסה", תערוכת היחיד של אן בר-אור, שתיפתח הערב. אוצרת: אירנה גורדון.
  • מתחם ארטפורט. תל-אביב (דרך בן-צבי 55). עבודות משלוש השנים האחרונות יוצגו באירוע הסטודיו הפתוח של קרן ענבי, שיתקיים בערב.
  • גלריה פריסקופ. תל-אביב (בן-יהודה 176). "עד שתנוח דעתי", תערוכת היחיד של הצורפת ניצה רונה, תיפתח בערב. אוצרת: מירב רהט.
  • מתחם הקארדו. ירושלים (העיר העתיקה). רגעים ירושלמיים, אנשים, מצבים ונופים יופיעו בתערוכת הצילום שתיפתח הערב, "ירושלים שלנו", של שרון גבאי.
  • גלריית בית יד לבנים. ראשון לציון (אחד-העם 20). התערוכה "פנים וחוץ" של האמנית סיליה יצחק תיפתח הערב. אוצרת: ד"ר בתיה ברוטין. 
רינת קוטלר ורות אור, ללא כותרת, 2015. גלריית אינדי, תל-אביב

רינת קוטלר ורות אור, ללא כותרת, 2015. גלריית אינדי, תל-אביב

יום שישי (3.7)

  • גלריית אינדי. תל-אביב (שביל-המרץ 5). בצהריים תיפתח תערוכת הבזק ליומיים בלבד, "סגורסקי – אור – קוטלר", בהשתתפות גוסטבו סגורסקי, רות אור ורינת קוטלר. אוצרים: טל נסים וקרן זלץ.
  • מוזיאון לאמנות בר-דוד. קיבוץ ברעם. שתי תערוכות ייפתחו בצהריים: תערוכת הצילום "כאן ועכשיו" של עדי נס, והתערוכה המשולשת "האקדח המעשן של תומרקין", בהשתתפות יגאל תומרקין, ורד אהרונוביץ וצוקי גרביאן. אוצר: אבי איפרגן.
  • הבימה. תל-אביב (תרס”ט 2). בצהריים תיפתח התערוכה "אני. מדבר. אליך" של איל שחל, ילד בן 14 המתמודד עם קשיי תקשורת.
  • גלריה אורייתא. הושעיה (גני-טל 16). תערוכת היחיד של אסנת רייזמן-בן-שלום, "הארת פנים", תיפתח בצהריים. אוצרת: ליאורה לוי.

יום שבת (4.7)

  • גלריה דביר. תל-אביב (ראשית-חוכמה 14). התערוכה הקבוצתית "שיבולת" תיפתח בצהריים.
  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית. חיפה (שדרות הנשיא 89). שתי תערוכות חיפתחו הערב: "האראג'וקו סטייל", המציגה אופנת רחוב יפנית עכשווית בצילומיו של קילט דואיטס, והתערוכה "דמות האשה באמנות היפנית", המציגה אמנות יפנית מתקופות שונות. אוצרת: ד"ר אילנה זינגר-בליין.
  • ארטפורט. תל-אביב ( דרך בן-צבי 55). בערב יתקיים מיצג עבודות עם אלון שוובה ודניאל פרננדז בשם "The Empire Remains: Tastes-In-Progress", לסיכום תוכנית רזידנסי של שישה שבועות.
  • גלריה עמליה ארבל. תל-אביב (בן-יהודה 100). ציורים על בד במכחול ועל מסך מגע של אייפד באצבע יוצגו בתערוכה שתיפתח הערב, "ממגע הבד למגה-בייט", של מוטי דריאל.
  • ביתו של רו"ח שאול דאנג'לי. נשר (התאנה 9). תערוכה ומכירת עבודות לקידום אירועי 100 שנה לתנועת הדאדא, למען מוזיאון ינקו דאדא, ייפתחו בצהריים.
אוטאגאווה קוניושי, "שלג מתמשך ביושינו", בערך 1843–1845. מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית. חיפה

אוטאגאווה קוניושי, "שלג מתמשך ביושינו", בערך 1843–1845. מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית. חיפה

 

***

נסגרות

  • אגריפס 12: אנדי ארנוביץ, "Please Stop Talking". עד 7.7.
  • אינדי, גלריה שיתופית לצילום: "סגורסקי, אור, קוטלר". עד 4.7.
  • אלפרד, מכון שיתופי לאמנות ולתרבות: נעמי צוקר ואנדראה קוסטנזו מרטיני, "Estasi". עד 3.7.
  • אנגל: חגי ארגוב, "מעשייה יום-יומית". עד 5.7.
  • גורדון: דני קרוון, "50 שנה לאנדרטת הנגב". עד 4.7.
  • גורדון 2: פנינה רייכמן, "Variations I-V". עד 7.7.
  • גלריה בנימין: "עשייה מתמדת". עד 4.7.
  • גלריה צדיק: אמנון יוהס, "העדר". עד 4.7.
  • גלריה P8: אורה ראובן, "אדום פומפיי". עד 5.7.
  • זימאק: אורית אקטע-הילדסהיים, "לא מזכירים חבל…". עד 3.7.
  • בית הנסן: "De Tech: בשבח האיטיות". עד 3.7.
  • גלריה מרכז ההנצחה, קריית-טבעון: דורית רינגרט, "אל המגדלור"; ענבל ניסים, "שמירות". עד 7.7.
  • גלריית עין-הוד: גלעד תדמור, "מצוי ובדוי". עד 7.7; שלומי שוורצברג, "חיי מדף". עד 8.7.
  • הגלריה ע"ש דרפלר, מוסררה: "מסע בין כוכבים". עד 9.7.
  • החנות: נמרוד אלכסנדר גרשוני, "N-Armed Bandit". עד 3.7.
  • היינקן גראז' גאלרי: משה חן, "מאגמה". עד 7.7.
  • חנינא: מילכה בסל, רלי דה-פריס, נעה היינה, "א-תרים". עד 4.7.
  • מובי מוזיאוני בת-ים: "הסצינה הבת-ימית: יעקב אפשטיין/חיים קיוה". עד 9.7.

***

אירועים

  • הגלריה העירונית לאמנות ראשון-לציון: שיח גלריה בתערוכה "מחילות". ו', 3.7, 10:30.
  • מוזיאון ישראל: אירוע לכבוד התערוכה "1965, היום" על שירה צעירה ב-1965. ו', 3.7, 11:00; מפגש בעקבות הסרט "האשה בזהב" על החזרת ציוריו הגנובים של קלימט (ללא הקרנה). המפגש באנגלית. 65 שקל. ג', 7.7, 19:00.
  • משכן לאמנות עין-חרוד: שיח גלריה בתערוכות. מדי ו', 11:30, שבת, 13:15.
  • אטליה שמי: מפגש בתערוכה של שוקה גלוטמן/יחיאל שמי, "All is wrong; Everything is fine". שבת, 4.7, 12:00.
  • גלריה P8: אירועים במסגרת התערוכה של אורה ראובן, "אדום פומפיי". עם ניצן סט. ו', 3.7, 12:00; עם אסד עזי. שבת, 4.7, 12:00.
  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות: שיח גלריה בתערוכה "ארמון הבדולח והמקדש הארור". שבת, 4.7, 12:00.
  • המרכז לאמנות עכשווית (קלישר 5, תל-אביב): שני אירועי פרפורמנס. "נשפ" מאת אנסמבל ABRA. 50-40 שקל. שבת, 4.7, 19:00, 21:00; שרון וזנה ונועה צוק בערב יצירות משותף "HIGH/ארץ הדום דום". 65-55 שקל. ד', 8.7, 19:00, 21:00. מכירה מוקדמת בטל' 03-5106111.
  • מוזיאון פרטי פרסלר: "פסי גירש 2015-2006". צילום. וולפסון 54, תל-אביב. א'-ה', 15:00-10:00, ו', 14:00-10:00. עד 28.7.
  • יד-ושם, ביתן התערוכות: "ילדות בשואה, כוכבים בלי שמים". סטודנטים מהמחלקה לעיצוב תקשורת חזותית ב-HIT מכון טכנולוגי חולון ומהמחלקה לעיצוב קרמי בבצלאל מציגים סרטונים על ילדים בשואה. הר הזיכרון, ירושלים. א'-ד', 17:00-09:00, ה', 20:00-09:00, ו', 14:00-09:00. ללא מועד סיום.
  • פרישמן 46 (בלובי): "דיאלוג בלובי". עבודות של ציבי גבע, סיגלית לנדאו, משה קופפרמן ואחרים לצד אריגי קילים עתיקים. ללא מועד סיום.

***

תערוכות בוגרי בתי-ספר לאמנות

  • מרכז עמיעד: תערוכת המחלקה לאמנות בבית-הספר לעיצוב ואמנות של מכללת סמינר הקיבוצים. מתחם שוק הפשפשים, יפו. א'-ה', 21:00-16:00, ו', 15:00-10:00, שבת, 21:00-10:00. פתיחה: ב', 6.7, 19:30. עד 13.7.
  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית: "ארכיאולוגיה עתידית", בוגרי המכון לאמנויות תל-חי. העמל 17, תל-אביב, טל' 03-5182257. ב'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. עד 18.7.
  • הגלריה במכללת אורנים: תערוכת בוגרים 2015. קריית-טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה', 20:00-16:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. עד 4.7.
  • גרנד Art: "זכר ונקבה ברא אותם". המחלקה לאמנות בסמינר הקיבוצים. גרנד קניון, חיפה. א'-ה', 20:00-12:00, ו', 13:00-10:30. עד 4.8.

***

גלריות לאמנות

  • אגריפס 12

אנדי ארנוביץ, "Please Stop Talking". מגוון טכניקות. עד 7.7.

אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה', 19:30-16:30, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • אינדי, גלריה שיתופית לצילום

"סגורסקי, אור, קוטלר". פתיחה: ו', 3.7, 12:00. עד 4.7 (תערוכת בזק),

שביל-המרץ 5, בניין 7, קומה 3, תל-אביב. ו'-שבת, 16:00-10:00 (מיוחד לתערוכה זו בלבד)

  • אלפרד, מכון שיתופי לאמנות ולתרבות

נעמי צוקר ואנדראה קוסטנזו מרטיני, "Estasi". ציור, וידיאו, מיצג. עד 3.7; בחצר: ורד אהרונוביץ', "המזרקה". ללא מועד סיום.

סמטת שלוש 5, תל-אביב, טל' 052-8014848. ג'-ה', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-11:00.

  • אנגל

חגי ארגוב, "מעשייה יום-יומית". עד 5.7.

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5225637. א'-ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • ברוורמן

"Re:Start". אמני הגלריה מציגים יצירות מהשנים הראשונות. עד 14.8.

השרון 12ב', תל-אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גבעון

ירוסלב מודזלבסקי ולאון טרסביץ', "מעבר לריאליזם ולאבסטרקט". ציור. עד 25.7.

גורדון 35, תל-אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה', 18:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • ג'ולי מ.

ליאת אלבלינג, "דברים כשלעצמם". עד 18.7.

בצלאל יפה 10, תל-אביב, טל' 03-5607005. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גורדון

דני קרוון, "50 שנה לאנדרטת הנגב". פיסול, רישום, מיצב. עד 4.7.

בן-יהודה 95, טל' 03-5240323. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.

  • גורדון 2

פנינה רייכמן, "Variations I-V". ציור ורישום. עד 7.7.

נתן החכם 4, תל-אביב, טל' 03-5290011. ב'-ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.

  • גלריה בנימין

"עשייה מתמדת". תערוכה קבוצתית. עד 4.7.

צ'לנוב 28, תל-אביב. ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה חזי כהן

גלעד אופיר, "עבודות חדשות". צילום וידיאו; שי קון, "סכום חלקיו". עד 22.8.

וולפסון 54, תל-אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה', 19:00-10:30, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה צדיק

אמנון יוהס, "העדר". ציור. עד 4.7.

שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה', 17:00-11:00, ו', 14:00-10:00.

  • גלריה P8

עפרה אוחנה, "מנומר". ציור. פתיחה: ה', 9.7, 20:00. עד 8.8; אורה ראובן-, "אדום פומפיי". מיצב פיסולי בנוכחות הקהל. עד 5.7.

יהודה הלוי 79 (בחצר), תל-אביב, טל' 8616001־050. ד'-ה', 19:00-11:00; ו'-שבת, 15:00-11:00.

  • דביר

"שיבולת". תערוכה קבוצתית. פתיחה: שבת, 4.7, 10:00. עד 5.9.

ראשית חוכמה 14, תל-אביב. ג'-ה', 18:00-11:00. ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • הקיבוץ

מרב סבירסקי, "ארץ". מיצב. עד 1.8.

דב הוז 25, תל-אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה', 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו', 14:00-11:00, שבת, 14:00-11:00 (לתערוכה של סבירסקי בלבד, בנוכחות האמנית).

  • זומר

גיא זגורסקי, "נוסטוס". פיסול. עד 11.7.

שד' רוטשילד 13, תל-אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-11:00.

  • זימאק

אורית אקטע-הילדסהיים, "לא מזכירים חבל…". ציור היפר ריאליסטי. עד 3.7.

ה' באייר 68, תל-אביב, טל' 03-6915060. א'-ה', 20:00-09:30, ו', 15:00-09:30.

  • טובה אוסמן

חניתה בן-ז'נו, "עבודות". עד 18.7; מקס פרידמן, "גן חיות". מיצב חלון. עד 18.7.

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה', 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-11:00.

  • ליטבק קונטמפוררי

"5X5 קולות אחרים". תערוכה קבוצתית. עד 31.7.

שביל-המפעל 3, בניין 5, קומה 1, קריית-המלאכה, תל-אביב. ג'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-11:00.

  • מיקה, אמנות ישראלית

נורה גרס, עבודות בטקסטיל. עד 5.8.

בן-יהודה 97, תל-אביב, טל' 03-9525830. א'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00.

  • מקום לאמנות

"פגיעות". מרצי המחלקה לצילום, מדיה וקולנוע במרכז האקדמי ויצו חיפה מציגים עבודות. פתיחה: ה', 9.7, 20:00. עד 1.8.

שביל-המרץ 6, תל-אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-10:30.

  • נ&נ אמן (נלי אמן)

עודד בלילטי, "סברס". צילום. עד 30.7.

גורדון 21, תל-אביב, טל' 03-5232003. ב'-ה', 14:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 14:00-11:00, שבת, 13:0-11:00.

  • נגא

שחר יהלום, "חיות HAYOT". פיסול, רישום ואנימציה. ללא מועד סיום.

אחד-העם 60, תל-אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • עינגע

רב קמל, חליל בלבין, יואב אפרתי, "הקרנפים". רישומי קיר, פיסול בבד. עד 11.7.

בר-יוחאי 7, תל-אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • פינברג פרוג'קטס

"חלום יום קיץ". עד 15.8.

שביל-המפעל 3, בניין 5, קומה 2, טל' 077-3452115. ד'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • רוזנפלד

רועי רוזן, "מסע מודרך בתוך קברי". מגוון מדיות. עד 11.7.

שביל-המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל-אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.

  • רוטשילד אמנות

אן בן-אור, "התרסה". ציור. ללא מועד סיום.

יהודה לוי 48, תל-אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה', 18:30-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • שלוש גלריה

אורי גרשוני, ניר עברון, מיקי קרצמן, עבודות חדשות. צילום. ללא מועד סיום.

מזא"ה 7, תל-אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה', 19:00-11:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • Contemporary by Golconda

דרור בן-עמי, "Black is a colour". עד 25.7; "יהודים". ללא מועד סיום.

הרצל 117, תל-אביב, טל' 03-6822777. ב'-ה', 19:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • Raw Art

עדי נחשון, "איזור 21". פיסול. עד 1.8.

שביל-המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל-אביב, טל' 03-6832559. ג'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

***

חללי תצוגה

  • אטליה שמי

שוקה גלוטמן/יחיאל שמי, "All is wrong; Everything is fine". רדי מייד. עד 18.7.

כברי, טל' 04-9952709. ג'-ד', שבת, 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.

  • בית אוסף קופפרמן

"כיסויים". פיסול, ציור, צילום, וידיאו. עד דצמבר; משה קופפרמן, עבודות. תערוכת קבע.

קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 04-9933792. ו'-שבת, 15:00-10:00.

  • בית האמנים ירושלים

"מאסף/תצוגה לא שימושית". תחזית תרבותית-חברתית אלטרנטיבית. עד 8.8.

שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. א'-ה', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב)

אתי לוי, "מחיקה חלקית"; איריס סינטרה, "איים בזרם". ציור וצילום מטופל; איריס חבר, "… חבל…". אובייקטים; איילת עמרני נבון, "לא כך נשים בנות תמותה". עבודות פרגמנט, אובייקטים וציורים; עטרה איתן, "תמיד שומקום הופך לבית". צילום; שרון פידל, "מערכת עצבים 2, פרט מתוך". ציור-צילום. עד 18.7; שגיא גרונר, "The Psychonaut, In Quest of Vision"; אריק ונונו, "מתחם קרוואג'יו". מיצב. עד 11.7.

אלחריזי 9, תל-אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה', 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש שאגאל (חיפה)

"התערוכה השנתית 2015". פתיחה חגיגית: שבת, 4.7, 11:00. עד 1.8.

שד' הציונות 24, חיפה. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • בית הנסן

"De Tech: בשבח האטיות". מעצבים בוחנים טכנולוגיה. עד 3.7.

גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. א'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • גבעון פורום לאמנות

"מי מרוצה וחי?". בעקבות העבודה "פיאטה" של יהודית לוין. עד 1.8.

אלרואי 3 פינת שלוש 22, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-9490999. ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • גלריה דוויק

טלי נבון, "צליל לא מכוון". ציור. עד 31.7.

מרכז הכנסים ע"ש אדנאואר, משכנות-שאננים, ימין-משה, ירושלים, טל' 02-6292220. כל השבוע 20:00-10:00.

  • גלריה חנקין

ורד עותמי, "צבע אדום". עיצוב בנייר. עד 18.7.

חנקין 109, חולון. א'-ה', 12:30-10:00, 19:00-16:00, ו', 12:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.

  • גלריה טל

"ציוני דרך". לציון 13 שנה לגלריה. עד 22.8.

חצב 74, כפר-ורדים, טל' 054-7542699. ג', 19:00-17:00, שבת וחג, 14:00-11:00 ובתיאום מראש.

  • גלריה כברי

נעם ונטורה, "30 מטר מהבית". ציור. עד 18.7.

כברי, טל' 04-9952537. ה', 19:00-16:00, ו', 14:00-11:00, שבת וחג, 15:00-11:00.

  • גלריה לאמנות אום-אלפחם

אסד עזי, רטרוספקטיבה. ציור. עד 6.10.

אום-אלפחם. א'-ה', שבת, 16:00-09:00.

  • גלריה מרכז ההנצחה, קריית-טבעון

דורית רינגרט, "אל המגדלור". רישומים; ענבל נסים, "שמירות". עד 7.7.

מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קריית-טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה', 13:00-08:00, 19:00-16:00, ו', 11:30-09:00, שבת, 13:00-11:00.

  • גלריה STA

דניה ויינר ושירי טרקו, "Photo-Maki". ללא מועד סיום.

העליה 25, תל-אביב, טל' 054-2397979. ג'-ה', 20:00-16:00, ו', 15:00-11:00.

  • גלריית בית-הספר מוסררה, הגלריה החדשה

לורטה לוקס, "דיוקנאות דמיוניים". צילום-ציור. עד 13.7.

הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה', 17:00-10:00.

  • גלריית החווה

"מסמר שיער". השיער כחומר גלם. עד 22.8.

הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ב', 16:00-13:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • גלריית עין-הוד

גלעד תדמור, "מצוי ובדוי". עבודות נייר. עד 7.7; שלומי שוורצברג, "חיי מדף". עד 8.7.

עין הוד, טל' 04-9842548. א', ג', ד'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-11:00.

  • גםגלריה

תום שמאלי, "בעיקר הדפסים". עד 25.7.

מאפו 27, תל-אביב, טל' 03-5229250. א', 20:00-16:00, ג', 15:00-10:00, ד'-ה', 12:30-10:30, 18:30-16:30, ו', 12:00-10:00.

  • הגלריה האוניברסיטאית, האוניברסיטה הפתוחה

"יצא מפרופורציות". חוויית עודפות והצפה. עד 20.8.

דרך האוניברסיטה 1, רעננה. א'-ה', 17:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • הגלריה האוניברסיטאית ע"ש גניה שרייבר

"מעבר להירושימה: שובו של המודחק". עד 14.8; עבודות של סיגלית לנדאו ומשה קופפרמן מאוסף יגאל אהובי. עד 14.8.

אוניברסיטת תל-אביב, טל' 03-6408860. א'-ד', 19:00-11:00, ה', 21:00-11:00, ו', 14:00-10:00.

  • הגלריה העירונית הרצליה, בית האמנים

"דמותמונה". תערוכה קבוצתית. פתיחה: ה', 9.7, 19:30. עד 30.7.

בן-גוריון 7, הרצליה, טל' 09-9589986. א', ג'-ה', 13:00-10:00, 19:00-13:00, ו', 13:00-10:00.

  • הגלריה העירונית לאמנות ראשון-לציון

"מחילות". תערוכה קבוצתית. ללא מועד סיום.

רוטשילד 7, ראשון-לציון. ב'-שבת, 13:00-10:00, ג', 18:30-16:30.

  • הגלריה העירונית לאמנות, עפולה

"אמנים צעירים מקרוב ומרחוק". עד 7.10.

חטיבה תשע 15, עפולה, טל' 04-6591677. ב, ג, ו'-שבת, 13:00-11:00, ד'-ה', 19:00-17:00.

  • הגלריה לאמנות רמות-מנשה

סימה מאיר, "מגלי עולם". מיצב וידיאו וציור. עד 18.7.

רמות-מנשה, טל' 052-3864955, 052-6261069. שבת, 13:00-11:00.

  • הגלריה ע"ש דרפלר, מוסררה

"מסע בין כוכבים". גבולות הגוף והסוואה. עד 9.7.

הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א', 19:00-09:00, ב', 21:00-09:00, ג', ה', 17:00-09:00, ד', 18:00-09:00.

  • החנות

נמרוד אלכסנדר גרשוני, "N-Armed Bandit". משחק מזל, שילוב וידיאו וסאונד, הפועל מרדת החשכה עד עלות השחר. עד 3.7.

העלייה 31, טל' 5341223־052. כל השבוע, בשעות החשכה (התצוגה בחלון הראווה).

  • היינקן גראז' גאלרי

משה חן, "מאגמה". וידיאו והצבה. עד 7.7.

סעדיה גאון 24, תל-אביב. א'-שבת, 24:0-20:00.

  • הירקון 19 (המדרשה)

"שקרים ועבירות". על היחס בין חוק לעבירה, שקר לאמת. ללא מועד סיום.

הירקון 19, תל-אביב, טל' 03-6203129. א'-ה', 20:00-13:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • המרכז לאמנות עכשווית

טוני נבוק, "שעות עגולות". הצבה פיסולית קינטית; אוליבר לאריק, מיצב פיסולי ווידיאו. עד 18.7.

קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל-אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה', 19:00-14:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • המשכן לאמנות בית מאירוב

"קיפול בריבוע". אוריגמי ישראלי. עד 22.8.

הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה', 20:00-17:00; ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • הסדנה ברמת-אליהו

גיל יפמן, "חזון העצמות היבשות"מיצב פיסולי; שי עיד אלוני, "קו גבול מגרש". מיצב פיסולי; אורי לוין, וידיאו ומיצב (בחלון הגלריה); דני מיכאל, "איך אדע". וידיאו; "הגלריה של כל הדברים". עבודות פיסול ומיצב של חיים גולדנברג, דרורה הד וד"ר הרמן ריייך. עד 31.10.

שאול המלך 5, ראשון-לציון. א'-ד', 14:00-09:00.

  • הקצה

עינת פלד, צ'נצ'ל בנגה, "מספרי סיפורים". ציור, רישום. עד 25.7.

לוחמי הגטאות 34, נהריה, טל' 04-9926819. ב', 19:00-16:30, ה', 13:00-10:30, ו', 15:00-12:00, שבת, 13:00-11:00.

  • חנינא

מילכה בסל, רלי דה-פריס, נעה היינה, "א-תרים". יחסים בין גוף למקום. עד 4.7.

שביל-המפעל 3, קומה 1, קריית-המלאכה, תל-אביב. ד'-ה', 18:00-15:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • מרכז באוהאוס תל-אביב

"שימור והתחדשות: בנייני באוהאוס והסגנון הבינלאומי בתל-אביב". ללא מועד סיום.

דיזנגוף 99, תל-אביב, טל' 03-5220249. א'-ה', 19:30-10:00, ו', 14:30-10:00, שבת, 19:30-12:00.

  • מרכז גוטסמן לתחריט

"נופי תחריט". עד ספטמבר.

קיבוץ כברי, טל' 04-9952713. א'-ה', 16:00-07:30 (מומלץ לתאם), שבת וחג, 15:00-10:30 או בתיאום מראש.

  • סדנאות האמנים (תל-אביב)

קארין אליהו, "משקפת". צילום. עד 8.8; דנה יואלי, "אשוחית". צילום והשקת ספר אמן. עד 18.7.

קלישר 5, תל-אביב, טל' 03-6830505. ג'-ה', 19:00-15:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • סדנאות האמנים, גלריה ת(א)עשייה

איתמר שמשוני, "מאסטרצ'אט". שיחות וירטואליות עם יאיר גרבוז, מרים כבסה, יצחק ליבנה וזויה צ'רקסקי-נאדי. עד 17.7.

האומן 26, קומה 4, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ה', 20:00-16:00, ו', 14:00-11:00 או בתיאום מראש.

  • סדנת ההדפס ירושלים

"100 שנות הדפס, הסדרות הגדולות". פתיחה: ה', 9.7, 19:00. ללא מועד סיום.

שבטי ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה', 15:00-08:00 או בתיאום מראש.

  • עמליה ארבל

מוטי דריאל, "ממגע הבד למגה-בייט". דיאלוג בין מכחול לאייפד. פתיחה: שבת, 4.7, 19:30. עד 22.7.

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5444399. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 13:00-11:00.

  • פלורנטין 45

"Refresh". תערוכה קבוצתית העוסקת בשינויים גלובליים המשפיעים על החיים בכדור הארץ. עד 15.7.

פלורנטין 45 פינת השוק, תל-אביב, טל' 050-2763249. ב'-ה', 13:00-11:00, 18:00-16:00, ו'-שבת, 13:00-11:00.

  • פריסקופ

ניצה רונה, "עד שתנוח דעתי". צורפות. עד 1.8.

בן-יהודה 176, תל-אביב, טל' 03-5226815. ב'-ד', 20:00-17:00, ה', 20:00-12:00, ו'-שבת, 13:00-11:00.

 

***

מוזיאונים לאמנות

  • בית העיר

"החולצה שלי נושמת". אופנה וטכנולוגיה. ללא מועד סיום.

ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20 שקל.

  • בית התפוצות

"תופרי החלומות". עיצוב אופנה. עד 19.7; "2,500 שנות חיים יהודיים בגולה". תצוגת קבע.

אוניברסיטת תל-אביב, רמת-אביב, טל' 03-7457800. א'-ג' 16:00-10:00; ד'-ה', 19:00-10:00; ו', 13:00-09:00. כניסה: 40 שקל לתצוגת קבע, 15 שקל לתערוכות מתחלפות.

  • בית ראובן

ציורי ראובן, מאוסף המוזיאון, תצוגה ביוגרפית. תצוגת קבע.

ביאליק 14, טל' 03-5255961. ב', ד'-ו', 15:00-10:00; ג', 20:00-10:00; שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לילדים.

  • ביתן הלנה רובינשטיין

"סביבות עבודה". ייבוא מקום עבודה לחלל המוזיאון. עד 31.10; "פורצלן מייסן"; "אירוסים, נרקיסים, פרפרים: כלי הזכוכית של אמיל גאלה". תצוגת קבע.

שד' תרס"ט 6, תל-אביב, טל' 03-5287146. ב', ד', שבת, 16:00-10:00; ג', ה', 22:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס

"נשות חיל וסופר גיבורים". סיפורים מהתנ"ך בקומיקס; "התנ"ך של זאב". סיפורי התנ"ך בעבודות של זאב (יעקב פרקש); "מבול של איורים: פירושים חזותיים לילדים של סיפור תיבת נח". ארבעה מאיירים מתמודדים עם הטקסט התנ"כי. פתיחה: ה', 9.7. עד ינואר. "פצעי בגרות". קומיקס בעברית 1995-1975; "קריקטוריסט פובליציסט עברי"; "מה, למה, איפה ואיך". תצוגות קבע.

ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד', ו', 13:00-10:00, ג', ה', 20:00-17:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 15 שקל.

  • המוזיאון הפתוח בעומר

"נוף ישראלי". צילום. עד 30.10.

עומר, טל' 08-9908121/5. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, ראשונה בחודש, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון הפתוח בתפן

ורדה יתום, "הכי רחוק מתל-אביב". פיסול. עד אוקטובר.

תפן, טל' 04-9109600. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 35-25 שקל.

  • המוזיאון הפתוח לצילום

דוד עדיקא, "אור אחרון". פתיחה: שבת, 4.7, 13:00. ללא מועד סיום.

גן התעשייה תל-חי, טל' 04-6816702. ב'-ה', 16:00-08:00; שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 20-11 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון לאמנות ישראלית רמת-גן

נורה סטנשו, "מאיאסטרה". דיוקנאות עצמיים, טבע דומם ודימויים של ציפור; רוני בן-ארי, "המסע בעקבות 'הציגנקה'. צילום. עד אוגוסט. רוני סומק, "שריטה במרפק השירה". ציור; עבודות מאוסף המוזיאון, עבודות של אוזיאש הופשטטר וליאון אנגלסברג. ללא מועד סיום.

דרך אבא הלל סילבר 146, רמת-גן, טל' 03-7521876. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 13:00-09:00; שבת, 15:00-09:00. כניסה: 20 שקל.

  • המוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח

"קשרים". שטיחים מאיראן, טורקיה וקווקז; ממצאים ארכיאולוגיים בחצר. ללא מועד סיום.

העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מובי מוזיאוני בת-ים

"הסצינה הבת-ימית: יעקב אפשטיין/חיים קיוה". עד 9.7.

סטרומה 6, בת-ים, טל' 03-6591140. ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון אילנה גור

"רכישות חדשות: פרקטיקה של אספנות אחרת". עד 31.7.

מזל דגים 4, יפו העתיקה, טל' 03-6837676. א'-ו', 16:00-10:00, ערבי חג, 14:00-10:00, שבת וחג, 18:00-10:00.

  • מוזיאון ארץ ישראל

"אלנבי ומוגרבי, היו זמנים בקולנוע". כרזות סרטים, 1959-1931. עד 28.2; עודד בלילטי, "עקבות הצבר". צילום. עד 10.8; "מדליות מלחמה". מדליות מלחמת העולם הראשונה מאוסף פרנקנהויז. ללא מועד סיום; "רואים שקוף". צילומי זכוכית של חלוצי הצילום בישראל. עד 15.10; "הבנק של ולירו". עד דצמבר.

חיים לבנון 2, רמת-אביב, תל-אביב, טל' 03-6415244. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 52-26 שקל, כניסה חופשית עד גיל 18 (כניסה לפלנטריום בתוספת תשלום).

  • מוזיאון אשדוד לאמנות

"הים האחרון". הים באמנות הישראלית. עד 13.10.

דרך-ארץ 8, אשדוד, טל' 08-8545180/1. א', ג', ד'-ה', 16:00-09:00, ב', 20:00-09:00, ו'-שבת, 13:30-10:30.

  • מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן

עדי סנד, "פופ כנעני". עבודות 2015-1999; "הקסם שביצירה הקרמית". קרמיקה אמנותית של אמנון ישראלי ותלמידים. עד 22.8.

קיבוץ אשדות-יעקב מאוחד, טל' 04-6757737. ב'-ה', 15:00-10:00, ו' וערבי חג, 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון בר-דוד לאמנות ויודאיקה

עדי נס, "כאן ועכשיו". צילום. פתיחה: ו', 3.7, 13:00. עד 31.10; "האקדח המעשן של תומרקין". עבודות של יגאל תומרקין, ורד אהרונוביץ וצוקי גרביאן. פתיחה: ו', 3.7, 13:00. עד 30.7; שמואל טפלר, "שירת הצבעים". עד 18.7; באגף הנוער: "עולמות מופלאים. עד 30.8; גן פסלים של יגאל תומרקין. תערוכת קבע; אוסף היודאיקה. תערוכת קבע.

קיבוץ ברעם, טל' 04-6988295. א'-ה', 16:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00; שבת, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • מוזיאון הכט

יונתן גולד, אסי משולם, "בין אתוס למיתוס". ציור, פיסול. עד 15.8; תערוכות קבע: ציור צרפתי, אמנות יהודית (אמצע המאה ה-19 עד תחילת המאה ה-20), ארכיאולוגיה.

אוניברסיטת חיפה, שדרות אבא חושי 199, חיפה, טל' 04-8240308. א'-ב', ד'-ה', 16:00-10:00, ג', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00. כניסה חופשית.

  • מוזיאון הנגב לאמנות

"סיפור על נייר". אמנות נייר בינלאומית. עד 15.8.

העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 10 שקלים לילד.

  • מוזיאון העיצוב חולון

"צל ועכשיו!". מצילים את המרחב הציבורי. פתיחה: שבת, 4.7. ללא מועד סיום.

פנחס אילון 8, חולון. טל' 2151500־073. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 18:00-10:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 18:00-10:00. כניסה: 35 שקל.

  • מוזיאון העיר חיפה

"פורצלן: הזהב הלבן-של אירופה". עד 5.10.

שד' בן-גוריון 11, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-9115888. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00.

  • מוזיאון הרמן שטרוק

שטיינהרט ושטרוק, "האמן וחונכו"; דני קרמן, אבנר כץ ומשה הופמן, "מתלמידי יעקב שטיינהרט". ללא מועד סיום.

ארלוזורוב 23, חיפה, טל' 04-6359962. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית

"מעבר זמני", עבודות שהות אמן על שם ברונר; גדעון רובין, "הזיכרון מרחיק לכל עד לבוקר זה"; "The Gift". משתתפי תכנית המרכז לאמנות חזותית, ירושלים. עד 15.8.

הבנים 4, הרצליה, טל' 09-9551011. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 10 שקלים.

  • מוזיאון חיפה לאמנות

"דברים שרואים משם". אשכול של שמונה תערוכות יחיד ושתי תערוכות קבוצתיות. עד 18.10; במרכז האמנויות: "מטרופוליס/החוויה העירונית". לכל המשפחה. העיר כגוף מורכב. ללא מועד סיום.

שבתאי לוי 26, חיפה, טל' 04-9115991. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל; מרכז האמנויות: שבתאי לוי 24. שבת וחג, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 25 שקל לילד כולל סדנה.

  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית

"האראג'וקו סטייל". אופנת רחוב יפנית בצילומים של קילט דואיטס; "דמות האשה באמנות היפנית". פתיחה: א', 5.7. עד 26.12.

שדרות הנשיא 89, חיפה, טל' 04-8383554. א'-ה', 16:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון יפו העתיקה

תערוכת אמנות נייר בינלאומית. עד 30.8.

טיילת מפרץ שלמה 10, יפו. ה', שבת וחג, 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00. סגור בערבי חג. כניסה: 35-35 שקל.

  • מוזיאון ישראל

"רמברנדט מאמסטרדם ומירושלים". עד 29.8; "ים של זהב: האוצר". עד 1.9; "טעם אריסטוקרטי". אמנות עתיקה מאוסף בלפר. עד 26.12; "סלון צרפתי". ציורים מאוסף אלכסיס גרגורי. עד 26.12; "רמברנדט מאמסטרדם ומירושלים". עד 29.8; "יד ביד". שני כרכ משנה תורה לרמב"ם מספריית הוותיקן וממוזיאון ישראל. עד 26.12; "תערוכה בקופסה". 50 שנה לתערוכות באגף הנוער. עד 26.12; "יומולדת". לכל המשפחה. עד 26.12; "קיצור תולדות האנושות". מסע להיסטוריה של המין האנושי בהשראת ספרו של יובל נח הררי. עד 2.1; "ויהי ננו, התנ"ך הזעיר בעולם". ללא מועד סיום; "1965, היום". תערוכה לציון חגיגות היובל של מוזיאון ישראל. עד 29.8; שישה פרויקטים של שישה אמנים: אורי גרשוני, "אפולו ומנקה הארובות"; דנה לוי, "ספרות של סופות"; טמיר ליכטנברג, "עסקת חבילה"; עידו מיכאלי, "שטיח בנק הפועלים"; גלעד רטמן, "חמש להקות מרומניה"; רועי קופר, "חלום עזה". עד 29.8; "האמן והסטודיו". עד יולי. "אמנות ישראלית". תערוכת קבע.

שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. א'-ב', ה', 17:00-10:00, ג', 21:00-16:00, ד', 21:00-10:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00, שבת, 17:00-10:00. מיוחד לקיץ (עד 31.8): ג'-ד', עד 21:00; כניסה: 50-25 שקל. כניסה חופשית לילדים ביוני-יולי מ-16:00, ובמהלך אוגוסט.

  • מוזיאון מאנה כץ

"האוונגרד היהודי". עד 28.7.

שדרות יפה נוף 89, חיפה, טל' 04-9119372. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון משה שק

יצירות של משה שק. ללא מועד סיום.

קיבוץ בית-ניר. כל השבוע 17:00-11:00, יש לתאם מראש בטל' 054-6874701 או 08-6874368.

  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות

גילי אבישר, "לוויתן". דמויות מבד. עד ספטמבר; "מעשה בגמד, בענק ובנסיכה". תערוכה פעילה לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

רוקח 21, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5161970. ב'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18, כניסה מוזלת בשישי).

  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות

"ארמון הבדולח והמקדש הארור". המציאות והמרחב העירוני; "אגדה אורבנית". מאוסף המוזיאון המתייחסות למושג "עיר", בין מציאות לפנטזיה. עד 31.10.

ארלוזורוב 30, פתח-תקווה, טל' 03-9286300. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 10 שקלים, בשבת, חינם.

  • מוזיאון תל-אביב לאמנות

ליאוניד בלקלב, "חוקר דיוקנאות". עד 5.10; ורד קמינסקי, "אבנים מלאכותיות". צורפות. עד 28.11; אן ליסלגארד– "מרחבים מקבילים". מרחב מדומה בעזרת קישורים שונים. עד 19.9; ר"ה קוויטמן, "פרק 29: חקק". ציור על לוחות עץ. עד 5.9; דייוויד הוקני, "מילים ותמונות". הדפס. עד 18.7; אורי קצנשטיין, "Backyard". פיסול, וידיאו ארט, סאונד ורובוטיקה. עד 18.8; רוברט קאפה, "צלם של החיים". צילום. עד 22.8; "Turn On". עבודות וידיאו מאוסף יוליה שטושק. עד 29.8; אתל גוטמן, "גידולי פרא, 2014". פיסול סביבתי. ללא מועד סיום; "המוזיאון מציג את עצמו 2". אמנות ישראלית מאוסף המוזיאון. ללא מועד סיום; "בשיחה". מבחר יצירות עכשוויות. ללא מועד סיום; "על קווי דמיון". תערוכה לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

שד' שאול המלך 27, תל-אביב, טל' 03-6077020. ב', ד', שבת, 18:00-10:00; ג', ה', 21:00-10:00; ו', 14:00-10:00. כניסה: 50-25 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).

  • משכן לאמנות עין-חרוד

אסד עזי, "פרש בודד"; שרון גלזברג, "משכן"; רינה קימחי, "בין חימר לחרס". עד 30.9; חיים מאור, "יהודי טוב". עד 21.7; הסטודיו לזכרו של דודו גבע. תערוכת קבע.

עין-חרוד מאוחד, טל' 04-6485701. א'-ה', 16:30-09:00, ו' וערבי חג, 13:30-09:00, שבת וחג, 16:30-10:00. כניסה: 26-13 שקל.

  • Amoca, המוזיאון הערבי לאמנות עכשווית

"Hiwar, חיוואר". שיח חזותי ותוכני. ללא מועד סיום.

דוחא 100, סחנין, טל' 04-8235789. א'-ה', 16:00-10:00 (במהלך הרמדאן, 20.7-18.6, המוזיאון פתוח עד 14:00).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.