המדריך, 18–24 ביוני 2015

תערוכות נפתחות, נסגרות, אירועים, גלריות לאמנות, חללי תצוגה, מוזיאונים, תערוכות גמר בבתי-ספר לאמנות

* גרסת בטא
** המדריך נוצר בשיתוף עם המדור "גלריה" בעיתון "הארץ"

***

נפתחות, 18.6–20.6

יום חמישי (18.6)

  • המכון לאמנות אורנים. קריית-טבעון (מכללת אורנים). "8+8+8", 24 בוגרים ובוגרות יציגו בתערוכת בוגרי המכון לאמנות שתיפתח הערב. אוצרת: דורית רינגרט.
  • מקום לאמנות. תל-אביב (שביל-המרץ 6). ליליאנה אורבך תפתח הערב את התערוכה "The Eureka Bliss". אוצר: מארק ווסילבסקי. נוסף לכך ייפתח המיצב האינטראקטיבי "Body Screen Body" של יואב כהן, מאיה ברנר ורועי קריימר.
  • גלריה נ&נ אמן. תל-אביב (גורדון 21). הצבר המצוי יעמוד במרכז התערוכה "סברס" של צלם העיתונות עודד בלילטי, שתיפתח הערב.
  • בית האמנים. תל-אביב (אלחריזי 9). הערב תיפתחנה שתי תערוכות יחיד: אריק ונונו יפתח את "מתחם קרוואג'יו". אוצרים: אריה ברקוביץ ואריק ונונו; ושגיא גרונר יפתח את תערוכתו "The Psychonaut – In Quest of Vision". אוצרת: גלית רייך.
  • מכללת סמינר הקיבוצים. תל-אביב (דרך נמיר 149). צעירים בוגרי פנימיות מרחבי הארץ יציגו בתערוכה "רגעים", שתיפתח היום. אוצרת: מאיה חנוך.
  • סינמטק תל-אביב. תל-אביב (שפרינצק 2). "הוליווד ופאונד פוטג'", התוכנית האחרונה בסדרת ההקרנות העוסקת בקשר שבין סרטים אוונגרדיים והוליווד תתקיים בערב. אוצר: חן שינברג.
  • מאז"ה 9. תל-אביב (מאז"ה 9). בערב תיפתח התערוכה "Eclectic TLV" של הצלמת נטליה קוגן והמעצבת הרב-תחומית אלה כנן.
  • מקלט לאמנות. ירושלים (יהודה המכבי 7). ישראל פלדמן וחנן מזל יפתחו הערב את התערוכה המשותפת "במצולות השטח". אוצרות: פנינה פרנק ונעה לאה-כהן.
אריק ונונו, "בבל", 2015, בית האמנים, תל-אביב

אריק ונונו, "בבל", 2015, בית האמנים, תל-אביב

יום שישי (19.6)

  • המשכן לאמנות. עין-חרוד. התערוכה של רינה קמחי "שיטוטים בין חימר לחרס", שתיפתח בצהריים, היא מעין רטרוספקטיבה בזעיר אנפין. אוצר: יניב שפירא.

יום שבת (20.6)

  • בית איילת וצביקה ימיני. יפו (גבעת אנדרומדה, כניסה 12). בצהריים יתקיים אירוע מכירה למען מוזיאון ינקו-דאדא שבו ייקחו חלק מיטב האמנים שהציגו במוזיאון ב-20 השנים האחרונות.
  • גלריה כברי. קיבוץ כברי. התערוכה "30 מטר מהבית" של נעם ונטורה תיפתח בצהריים. אוצר: שלומי חגי.
  • גלריית עין-הוד. קיבוץ עין-הוד. בצהריים תיפתח התערוכה "מצוי ובדוי, עבודות נייר", של גלעד תדמור. אוצר: אילן סגל.
  • גלריית מלון מצפה-הימים. מצפה-הימים. "רטרוספקטיבה", תערוכת ציורים של טלי אלוהב, תיפתח בצהריים. אוצרת: דורית תמיר.
  • גלריה עמליה ארבל. תל-אביב (בן-יהודה 100). ציורי אקריליק יוצגו בתערוכת היחיד של שוקי אלוני "קוראים תיגר על הזמן…", שתיפתח בערב.
רינה קמחי, "שני כלי עבודה מכלאות", 2014. צילום: רן ארדה. המשכן לאמנות, עין-חרוד

רינה קמחי, "שני כלי עבודה מכלאות", 2014. צילום: רן ארדה. המשכן לאמנות, עין-חרוד

***

נסגרות

  • גלריה ליאונרדו: יעל דרור אנג'ל, "קול באשה אהבה". עד 22.6.
  • טובה אוסמן: צילה פרידמן, "טקסט וטקסטורה"; גילה רוסו-צימט, "זהות שאולה". עד 24.6.
  • יאיר: תצוגה לקראת מכירה פומבית. עד 20.6.
  • Raw Art: תומאס מור, "*****". עד 20.6.
  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית: "זמן צרוב". עד 22.6.
  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב): רן הררי, "קפל".; צבי תדמור (2012-1923), "התחבטות אל מול הנראה"; דבורה מורג, "בלא מנוח"; עדן אורבך עפרת, "Starry Night"; כפיר גלאטיה-אזולאי, "כמיהה"; עד 20.6.
  • גלריה מרכז ההנצחה, קריית-טבעון: נעמי זך, תחריט ופיסול. עד 20.6.
  • הגלריה העירונית לאמנות, עפולה: איש גורדון, "ממשמש ובא". עד 21.6.
  • הסדנה לאמנות: "יער ישראלי?! בין זיכרון לאסקפיזם"; שרון שמאי-זהבי, "נחרט ונחרת". עד 22.6.
  • ויטרינה, המכון הטכנולוגי חולון: אודי קרמסקי, "מפרט לחומר וחלל". עד 24.6.
  • המוזיאון הימי הלאומי: "מראות יפו באמנות ההדפס, מאות י"ז-י"ט". עד 22.6.
  • מוזיאון ארץ ישראל: ""זכוכית ישראלית 2015". עד 20.6.
  • מוזיאון מוניו גיתאי וינרויב לאדריכלות: "עירוניות מתועשת". עד 20.6.
  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות: "אשת חיל". עד 20.6.
  • משכן לאמנות עין-חרוד: אריה אלואיל, "אות, דמות, נוף". עד 20.6.

***

אירועים

  • משכן לאמנות עין-חרוד: שיח גלריה בתערוכות. מדי ו', 11:30, שבת, 13:15.
  • זומר: שיח גלריה בתערוכה של גיא זגורסקי, "נוסטוס". פיסול. ו', 19.6, 12:00.
  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות: שיח גלריה בתערוכה של גילי אבישר, "לוויתן". שבת, 20.6, 11:00.
  • בית האמנים ירושלים: מפגש בתערוכה "מאסף/תצוגה לא שימושית". שבת, 20.6, 12:00.
  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב): שיח גלריה והשקת קטלוג בתערוכה של דבורה מורג, "בלא מנוח". שבת, 20.6, 12:00.
  • Contemporary by Golconda: שיח גלריה בתערוכה של דרור בן עמי, "Black is a colour". שבת, 20.6, 12:00.
  • אלפרד, מכון שיתופי לאמנות ולתרבות: מיצג של אנדרא קוסטנזו מרטיני במסגרת התערוכה של מרטיני ונעמי צוקר, "Estasi". שבת, 20.6, 20:00.
  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית: יום עיון במסגרת התערוכה "זמן צרוב". על יופיו של הפגום, סימני הזמן ועוד. 65-50 שקל. ב', 22.6, 19:30-15:00.
  • הירקון 19 (המדרשה): שיח אמן עם תומס פויירשטיין. השיח יתנהל באנגלית. ב', 22.6, 20:00.
  • משכן האמנים הרצליה: הרצאה על הייקו ואמנות ההדפס. יודפת 7, הרצליה, טל' 09-9510601. 30 שקל. ג', 23.6, 19:00.
  • זהזהזה: דיון בנושא "המשפטיזציה של הגנת עצים: הצלחה או כישלון?". 30-15 שקל. ה', 25.6, 18:30.
  • הגלריה העירונית הרצליה, בית האמנים: הרצאה על הציות באמנות העכשווית. 30-20 שקל. ה', 25.6, 19:30.
  • המכללה ע"ש דוד ילין: "אצלנו זה לא כמו אצלכם". תערוכה קבוצתית. המעגל 7, ירושלים. א'-ה', 18:00-10:00. עד 23.6.
  • בסיס: "בסיס ובניין על". תערוכת פתיחה של מתחם בית ספר בסיס לאמנות ותרבות. המדע 14, הרצליה פיתוח, טל' 09-8663004. ב'-ה', 22:00-17:00, ו', 15:00-10:00, שבת, 22:00-10:00. עד 27.6.
  • מוזיאון פרטי פרסלר: "פסי גירש 2015-2006". צילום. וולפסון 54, תל-אביב. א'-ה', 15:00-10:00, ו', 14:00-10:00. עד 28.7.
  • יד-ושם, ביתן התערוכות: "ילדות בשואה, כוכבים בלי שמים". סטודנטים מהמחלקה לעיצוב תקשורת חזותית ב-HIT מכון טכנולוגי חולון ומהמחלקה לעיצוב קרמי בבצלאל מציגים סרטונים על ילדים בשואה. הר הזיכרון, ירושלים. א'-ד', 17:00-09:00, ה', 20:00-09:00, ו', 14:00-09:00. ללא מועד סיום.
  • פרישמן 46 (בלובי): "דיאלוג בלובי". עבודות של ציבי גבע, סיגלית לנדאו, משה קופפרמן ואחרים לצד אריגי קילים עתיקים. ללא מועד סיום.

***

תערוכות בוגרי בית-ספר לאמנות

  • מרכז עמיעד: תערוכת בוגרת המחלקה לעיצוב בבית-הספר לעיצוב ואמנות של מכללת סמינר הקיבוצים. מתחם שוק הפשפשים, יפו. פתיחה: ה', 25.6, 19:30. א'-ה', 21:00-16:00, ו', 15:00-10:00, שבת, 21:00-10:00. עד 2.7.
  • הגלריה במכללת אורנים: תערוכת בוגרים 2015. קריית-טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה', 20:00-16:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-10:00.
  • גרנד Art: "זכר ונקבה ברא אותם". המחלקה לאמנות בסמינר הקיבוצים. גרנד קניון, חיפה. א'-ה', 20:00-12:00, ו', 13:00-10:30. עד 4.8.
  • גלריה בצלאל: תערוכת בוגרי תואר שני באמנויות MFA. דרך סלמה 60, טל' 6824082. ד'-ה', 18:00-12:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 20:00-12:00. עד 20.6.

***

גלריות לאמנות

  • אגריפס 12

אנדי ארנוביץ, "Please Stop Talking". מגוון טכניקות. עד 7.7.

אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה', 19:30-16:30, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • אינדי, גלריה שיתופית לצילום

תמר נסים, "על הבשורה". עד 27.6.

שביל-המרץ 5, בניין 7, קומה 3, תל-אביב. ג'-ה', 19:00-12:00, ו-שבת, 14:00-11:00.

  • אלפרד, מכון שיתופי לאמנות ולתרבות

נעמי צוקר ואנדראה קוסטנזו מרטיני, "Estasi". ציור, וידיאו, מיצג. עד 3.7; בחצר: ורד אהרונוביץ', "המזרקה". ללא מועד סיום.

סמטת שלוש 5, תל-אביב, טל' 052-8014848. ג'-ה', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-11:00.

  • אנגל

חגי ארגוב, "מעשייה יום-יומית". עד 5.7.

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5225637. א'-ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • ברוורמן

"Re:Start". אמני הגלריה מציגים יצירות מהשנים הראשונות. עד 14.8.

השרון 12ב', תל-אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גבעון

ירוסלב מודזלבסקי ולאון טרסביץ', "מעבר לריאליזם ולאבסטרקט". ציור. עד 25.7.

גורדון 35, תל-אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה', 18:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • ג'ולי מ.

ליאת אלבלינג, "דברים כשלעצמם". עד 18.7.

בצלאל יפה 10, תל-אביב, טל' 03-5607005. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גורדון

דני קרוון, "50 שנה לאנדרטת הנגב". פיסול, רישום, מיצב. עד 4.7.

בן-יהודה 95, טל' 03-5240323. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.

  • גורדון 2

פנינה רייכמן, "Variations I-V". ציור ורישום. עד 7.7.

נתן החכם 4, תל-אביב, טל' 03-5290011. ב'-ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.

  • גלריה בנימין

"עשייה מתמדת". תערוכה קבוצתית. עד 4.7.

צ'לנוב 28, תל-אביב. ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית

"שלום לך ארץ נהדרת". ציור. עד 26.6.

דיזנגוף 255, תל-אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה', 21:00-12:00, ו', וערבי חג 14:00-10:00.

  • גלריה חזי כהן

גלעד אופיר, "עבודות חדשות". צילום וודיאו; שי קון, "סכום חלקיו". עד 22.8.

וולפסון 54, תל-אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה', 19:00-10:30, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה ליאונרדו

יעל דרור אנג'ל, "קול באשה אהבה". צילום. עד 22.6.

בית-הקיבוצים, ליאונרדו דה-וינצ'י 13, קומה 2-, תל-אביב, טל' 054-6747446. א'-ה', 20:00-08:30, ו', 13:00-08:30.

  • גלריה צדיק

אמנון יוהס, "העדר". ציור. עד 4.7.

שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה', 17:00-11:00, ו', 14:00-10:00.

  • גלריה P8

אורה ראובן, "אדום פומפיי". מיצב פיסולי בנוכחות הקהל. עד 5.7.

יהודה הלוי 79 (בחצר), תל-אביב, טל' 8616001־050. ד'-ה', 19:00-11:00; ו'-שבת, 15:00-11:00.

  • דביר

מירוסלב בלקה, "RMMBRNC". מיצבים, פסלים, רישומים, וידיאו וצילום. עד 27.6.

ראשית חוכמה 14, תל-אביב. ג'-ה', 18:00-11:00. ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • הקיבוץ

מרב סבירסקי, "ארץ". מיצב. פתיחה: ה', 25.6, 20:00. עד 1.8.

דב הוז 25, תל-אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה', 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו', 14:00-11:00, שבת, 14:00-11:00 (לתערוכה של סבירסקי בלבד, בנוכחות האמנית).

  • זומר

גיא זגורסקי, "נוסטוס". פיסול. עד 11.7.

שדרות, רוטשילד 13, תל-אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-11:00.

  • זימאק

אורית אקטע-הילדסהיים, "לא מזכירים חבל…". ציור היפר ריאליסטי. עד 3.7.

ה' באייר 68, תל-אביב, טל' 03-6915060. א'-ה', 20:00-09:30, ו', 15:00-09:30.

  • טובה אוסמן

חניתה בן ז'נו, "עבודות". פתיחה: ה', 25.6, 20:00. עד 18.7; מקס פרידמן, "גן חיות". מיצב חלון. פתיחה: ה', 25.6, 20:00. עד 18.7; צילה פרידמן, "טקסט וטקסטורה". מיצב; גילה רוסו-צימט, "זהות שאולה". ציור. עד 24.6.

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה', 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-11:00.

  • יאיר

תצוגה לקראת מכירה פומבית. עד 20.6.

אבן גבירול 6, תל-אביב, טל' 03-6956927. ב'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 20.6 14:00-11:00.

  • נ&נ אמן (נלי אמן)

עודד בלילטי, "סברס". צילום. עד 30.7.

גורדון 21, תל-אביב, טל' 03-5232003. ב'-ה', 14:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 14:00-11:00, שבת, 13:0-11:00.

  • נגא

שחר יהלום, "חיות Hayot". פיסול, רישום ואנימציה. ללא מועד סיום.

אחד-העם 60, תל-אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • עינגע

רב קמל, חליל בלבין, יואב אפרתי, "הקרנפים". רישומי קיר, פיסול בבד. עד 11.7.

בר יוחאי 7, תל-אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • פינברג פרוג'קטס

אלי סינגלובסקי, "שוברי שמש". עד 27.6.

שביל המפעל 3, בניין 5, קומה 2, טל' 077-3452115. ד'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • רוזנפלד

רועי רוזן, "מסע מודרך בתוך קברי". מגוון מדיות. עד 27.6.

שביל המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל-אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.

  • רוטשילד אמנות

ירדן וולפסון, ציור ורישום. ללא מועד סיום.

יהודה לוי 48, תל-אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה', 18:30-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • Contemporary by Golconda

דרור בן-עמי, "Black is a colour". עד 11.7; "יהודים". ללא מועד סיום.

הרצל 117, תל-אביב, טל' 03-6822777. ב'-ה', 19:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • Raw Art

עדי נחשון, "איזור 21". פיסול. ה', 25.6, 20:00. עד 1.8; תומאס מור, "*****". יחסי הגומלין בין אמנות, צריכה, תיירות ושיטת תצוגה. עד 20.6.

שביל-המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל-אביב, טל' 03-6832559. ג'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

***

חללי תצוגה

  • אטליה שמי

שוקה גלוטמן/יחיאל שמי, "All is wrong; Everything is fine". רדי מייד. עד 18.7.

כברי, טל' 04-9952709. ג'-ד', שבת, 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.

  • בית אוסף קופפרמן

"כיסויים". פיסול, ציור, צילום, וידיאו. עד דצמבר; משה קופפרמן, עבודות. תערוכת קבע.

קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 04-9933792. ו'-שבת, 15:00-10:00.

  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית

"זמן צרוב". יחסי גומלין בין הרמוניה לדיסהרמוניה. עד 22.6.

העמל 17, תל-אביב, טל' 03-5182257. ב'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ירושלים

"מאסף/תצוגה לא שימושית". תחזית תרבותית-חברתית אלטרנטיבית. עד 8.8.

שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. א'-ה', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב)

איילת עמרני נבון, "לא כך נשים בנות תמותה". עבודות פרגמנט, אובייקטים וציורים. פתיחה: ה', 25.6, 19:30. עד 18.7; שגיא גרונר, "The Psychonaut, In Quest of Vision"; אריק ונונו, "מתחם קרוואג'יו". מיצב. עד 11.7; רן הררי, "קפל". גזירי וקיפולי נייר; צבי תדמור (2012-1923), "התחבטות אל מול הנראה". ציור ורישום; דבורה מורג, "בלא מנוח". מיצב, פיסול, ציור ורישום; עדן אורבך עפרת, "Starry Night". וידיאו; כפיר גלאטיה-אזולאי, "כמיהה". אובייקטים; ורדה רותם, פיסול חוץ. עד 20.6.

אלחריזי 9, תל-אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה', 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • בית הנסן

"De Tech: בשבח האיטיות". מעצבים בוחנים טכנולוגיה. עד 3.7.

גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. א'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • גבעון פורום לאמנות

"מי מרוצה וחי?". עד 1.8.

אלרואי 3 פינת שלוש 22, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-9490999. ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • גלריה 10

"זרים בתוכנו". האמן פוגש את האחר. עד יוני.

בית מיכל, הגר"א 10, רחובות. א', ג', ה', 19:00-16:00, ב', ד', 12:00-09:00, ד', 22:00-17:00 ובתיאום מראש.

  • גלריה דוויק

טלי נבון, "צליל לא מכוון". ציור. עד 31.7.

מרכז הכנסים ע"ש אדנאואר, משכנות-שאננים, ימין-משה, ירושלים, טל' 02-6292220. כל השבוע, 20:00-10:00.

  • גלריה חנקין

ורד עותמי, "צבע אדום". עיצוב בנייר. עד 18.7.

חנקין 109, חולון. א'-ה', 12:30-10:00, 19:00-16:00, ו', 12:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.

  • גלריה טל

"ציוני דרך". לציון 13 שנה לגלריה. עד 22.8.

חצב 74, כפר-ורדים, טל' 054-7542699. ג', 19:00-17:00, שבת וחג, 14:00-11:00 ובתיאום מראש.

  • גלריה כברי

נעם ונטרורה, "30 מטר מהבית". ציור. פתיחה: שבת, 20.6, 13:00. עד 18.7.

כברי, טל' 04-9952537. ה', 19:00-16:00, ו', 14:00-11:00, שבת וחג, 15:00-11:00.

  • גלריה לאמנות אום-אלפחם

אסד עזי, רטרוספקטיבה. ציור. עד 6.10.

אום אל פחם. א'-ה', שבת, 16:00-09:00.

  • גלריה מרכז ההנצחה, קריית-טבעון

נעמי זך, תחריט ופיסול. עד 20.6; דורית רינגרט, "אל המגדלור". רישומים; ענבל ניסים, "שמירות". עד 7.7.

מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קריית-טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה', 13:00-08:00, 19:00-16:00, ו', 11:30-09:00, שבת, 13:00-11:00.

  • גלריה STA

דניה ויינר ושירי טרקו, "Photo-Maki". ללא מועד סיום.

העליה 25, תל-אביב, טל' 054-2397979. ג'-ה', 20:00-16:00, ו', 15:00-11:00.

  • גלריית בית-הספר מוסררה, הגלריה החדשה

לורטה לוקס, "דיוקנאות דמיוניים". צילום-ציור. עד 13.7.

הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה', 17:00-10:00.

  • גלריית לוחמי-הגטאות

רוני ברות, "החדר הפנימי". ציור. עד 30.6.

קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 054-4993737. ו', 14:00-19:00, שבת, 15:00-10:00 או בתיאום טלפוני.

  • גלריית עין-הוד

גלעד תדמור– "מצוי ובדוי". עבודות נייר. פתיחה: שבת, 20.6, 12:00. עד 7.7; שלומי שוורצברג, "חיי מדף". עד 8.7; אולריקה סיבל– "Walk around Ein Hod"; "טפו טפו טפו, אמונות טפלות". עד 30.6.

עין-הוד, טל' 04-9842548. א', ג', ד'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-11:00.

  • גםגלריה

תום שמאלי, "בעיקר הדפסים". עד 25.7.

מאפו 27, תל-אביב, טל' 03-5229250. א', 20:00-16:00, ג', 15:00-10:00, ד'-ה', 12:30-10:30, 18:30-16:30, ו', 12:00-10:00.

  • הגלריה האוניברסיטאית, האוניברסיטה הפתוחה

"יצא מפרופורציות". חוויית עודפות והצפה. עד 20.8.

דרך האוניברסיטה 1, רעננה. א'-ה', 17:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

הגלריה האוניברסיטאית ע"ש גניה שרייבר

"מעבר להירושימה: שובו של המודחק". עד 14.8; עבודות של סיגלית לנדאו ומשה קופפרמן מאוסף יגאל אהובי. עד 14.8.

אוניברסיטת תל-אביב, טל' 03-6408860. א'-ד', 19:00-11:00, ה', 21:00-11:00, ו', 14:00-10:00.

  • הגלריה העירונית הרצליה, בית האמנים

"שחור לבן". תערוכה קבוצתית. עד 28.6; יורי גודקוב, ציור. עד 30.6.

בן-גוריון 7, הרצליה, טל' 09-9589986. א', ג'-ה', 13:00-10:00, 19:00-13:00, ו', 13:00-10:00.

  • הגלריה העירונית כפר-סבא

אניסה אשקר, "שמרי על עצמך". טכניקה מעורבת, דיוקנאות. עד 30.6.

גאולה 12, כפר-סבא, טל' 09-7649303. א'-ה', 20:00-09:00, ו', 12:00-09:00.

  • הגלריה העירונית לאמנות, עפולה

איש גורדון, "ממשמש ובא". מקבץ עבודות 2015-1973. עד 21.6.

חטיבה תשע 15, עפולה, טל' 04-6591677. ב, ג, ו'-שבת, 13:00-11:00, ד'-ה', 19:00-17:00.

  • הגלריה העירונית לאמנות ראשון-לציון

"מחילות". תערוכה קבוצתית. ללא מועד סיום.

רוטשילד 7, ראשון-לציון. ב'-שבת, 13:00-10:00, ג', 18:30-16:30.

  • הגלריה לאמנות רמות-מנשה

סימה מאיר, "מגלי עולם". מיצב וידיאו וציור. עד 18.7.

רמות-מנשה, טל' 052-3864955, 052-6261069. שבת, 13:00-11:00.

  • הגלריה ע"ש דרפלר, מוסררה

"מסע בין כוכבים". גבולות הגוף והסוואה. עד 9.7.

הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א', 19:00-09:00, ב', 21:00-09:00, ג', ה', 17:00-09:00, ד', 18:00-09:00.

  • החנות

נמרוד אלכסנדר גרשוני, "N-Armed Bandit". משחק מזל, שילוב וידיאו וסאונד-הפועל מרדת החשכה עד עלות השחר. עד 3.7.

העלייה 31, טל' 5341223־052. כל השבוע, בשעות החשכה (התצוגה בחלון הראווה).

  • היינקן גראז' גאלרי

משה חן, "מאגמה". וידיאו והצבה. עד 7.7.

סעדיה גאון 24, תל-אביב. א'-שבת, 24:0-20:00.

  • הירקון 19 (המדרשה)

"שקרים ועבירות". על היחס בין חוק לעבירה, שקר לאמת. ללא מועד סיום.

הירקון 19, תל-אביב, טל' 03-6203129. א'-ה', 20:00-13:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • הלובי

הדס עפרת, "תעתיקי תל-אביב". בהשראת יצירת האדריכל ברנרד טשומי. בשיתוף יובל יאירי. עד 26.6.

ארלוזורוב 6, תל-אביב, טל' 054-5482482. ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית

אמנון וולמן, "קומפוזיציה לשתי קומות ומסדרון". רב-תחומי. עד 27.6.

האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג'-ד', 20:00-16:00, ה', 14:00-10:00, ו'-שבת, 15:00-10:00.

  • המרכז לאמנות עכשווית

טוני נבוק, "שעות עגולות". הצבה פיסולית קינטית; אוליבר לאריק, מיצב פיסולי ווידיאו. עד 18.7.

קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל-אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה', 19:00-14:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • הסדנה ברמת-אליהו

גיל יפמן, "חזון העצמות היבשות"מיצב פיסולי; שי עיד אלוני, "קו גבול מגרש". מיצב פיסולי; אורי לוין, וידיאו ומיצב (בחלון הגלריה); דני מיכאל, "איך אדע". וידיאו; "הגלריה של כל הדברים". עבודות פיסול ומיצב של חיים גולדנברג, דרורה הד וד"ר הרמן ריייך. ללא מועד סיום.

שאול המלך 5, ראשון-לציון. א', ג', 14:00-09:00, ב', ד', 14:00-09:00, 19:00-17:00, ה', 19:00-17:00.

  • הסדנה לאמנות

"יער ישראלי?! בין זיכרון לאסקפיזם". תערוכה קבוצתית; שרון שמאי-זהבי, "נחרט ונחרת". עד 22.6.

שדרות דואני 25, יבנה. א'-ב', ד', 13:00-09:00, 19:00-17:00, ג', ה', 13:00-09:00.

  • הקצה

עינת פלד, צ'נצ'ל בנגה, "מספרי סיפורים". ציור, רישום. עד 25.7.

לוחמי-הגטאות 34, נהריה, טל' 04-9926819. ב', 19:00-16:30, ה', 13:00-10:30, ו', 15:00-12:00, שבת, 13:00-11:00.

  • ויטרינה, המכון הטכנולוגי חולון

אודי קרמסקי, "מפרט לחומר וחלל". אדריכלות, מיצב ועבודה בחומר. עד 24.6.

גולומב 52, בניין 6, חולון, טל' 03-5026666‏. א'-ה', 17:00-10:00.

  • זהזהזה

"38/4. מתחמים, התפתוחיות וכיוונים חדשים בתמ"א 38". עד 27.6.

מבנה 21, נמל תל-אביב, טל' 03-5444261. ב'-ה', 18:00-12:00, ו', 15:00-10:00, שבת, 19:00-12:00.

  • חנינא

מילכה בסל, רלי דה-פריס, נעה היינה, "א-תרים". יחסים בין גוף למקום. עד 4.7.

שביל המפעל 3, קומה 1, קריית-המלאכה, תל-אביב. ד'-ה', 18:00-15:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • מנשר

עיד אלהדא'לין מאום-אלח'יר, אובייקטים. עד 2.7.

דוד חכמי 18, תל-אביב, טל' 03-6887090. א'-ה', 19:00-11:00.

  • מרחב לאמנות

גידי גלעם, "Note to Self". גופי עבודה חדשים. עד 2.7.

כיכר קדומים 8, יפו, טל' 2353898־052. א'-ה', 18:00-09:00 או בתיאום מראש.

  • מרכז גוטסמן לתחריט

"נופי תחריט". עד ספטמבר.

קיבוץ כברי, טל' 04-9952713. א'-ה', 16:00-07:30 (מומלץ לתאם), שבת וחג, 15:00-10:30 או בתיאום מראש.

  • סדנת ההדפס ירושלים

אריק קילמניק, "איתקה". רישום, הדפס, פיסול; "Printer's Proof". וידיאו, הדפס, ציור ועוד. עד 28.6.

שבטי-ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה', 15:00-08:00 או בתיאום מראש.

  • פלורנטין 45

"Refresh". תערוכה קבוצתית העוסקת בשינויים גלובליים המשפיעים על החיים בכדור הארץ. פתיחה: ו', 19.6, 11:00. עד 15.7.

פלורנטין 45 פינת השוק, תל-אביב, טל' 050-2763249. ב'-ה', 13:00-11:00, 18:00-16:00, ו'-שבת, 13:00-11:00.

  • פריסקופ

אנה גיטלסון-קאהן, "100% Merino Knits". קולקציית שמיכות. עד 26.6.

בן-יהודה 176, תל-אביב, טל' 03-5226815. ב'-ד', 20:00-17:00, ה', 20:00-12:00, ו'-שבת, 13:00-11:00.

***

מוזיאונים לאמנות

  • בית העיר

"החלצה שלי נושמת". אופנה וטכנולוגיה. ללא מועד סיום.

ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20 שקל.

  • בית התפוצות

"איימי ויינהאוס: דיוקן משפחתי". עד יוני; "תופרי החלומות". עיצוב אופנה. עד יולי; "2,500 שנות חיים יהודיים בגולה". תצוגת קבע.

אוניברסיטת תל-אביב, רמת-אביב, טל' 03-7457800. א'-ג' 16:00-10:00; ד'-ה', 19:00-10:00; ו', 13:00-09:00. כניסה: 40 שקל לתצוגת קבע, 15 שקל לתערוכות מתחלפות.

  • בית ראובן

ציורי ראובן מאוסף המוזיאון, תצוגה ביוגרפית. תצוגת קבע.

ביאליק 14, טל' 5255961. ב', ד'-ו', 15:00-10:00; ג', 20:00-10:00; שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לילדים.

  • ביתן הלנה רובינשטיין

"סביבות עבודה". ייבוא מקום עבודה לחלל המוזיאון. עד 31.10; "פורצלן מייסן"; "אירוסים, נרקיסים, פרפרים: כלי הזכוכית של אמיל גאלה". תצוגת קבע.

שדרות, תרס"ט 6, תל-אביב, טל' 03-5287146. ב', ד', שבת, 16:00-10:00; ג', ה', 22:00-10:00; ו', וערבי חג 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • המוזיאון הימי הלאומי

"מראות יפו באמנות ההדפס, מאוד י"ז-י"ט". עד 22.6.

דרך אלנבי 198, חיפה, טל' 04-8536622. א'-ה', שבת, 15:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס

"פצעי בגרות". קומיקס בעברית 1995-1975; "קריקטוריסט פובליציסט עברי"; "מה, למה, איפה ואיך". תצוגות קבע.

ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד', ו', 13:00-10:00, ג', ה', 20:00-17:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 15 שקל.

  • המוזיאון הפתוח בעומר

"נוף ישראלי". צילום. עד 30.10.

עומר, טל' 08-9908121/5. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, ראשונה בחודש 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון הפתוח בתפן

ורדה יתום, "הכי רחוק מתל-אביב". פיסול. עד אוקטובר.

תפן, טל' 04-9109600. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 35-25 שקל.

המוזיאון לאדריכלות ע"ש מוניו גיתאי וינרויב

"עירוניות מתועשת". הקשר בין עיר לתעשייה. עד 20.6.

שדרות, הנשיא 135, חיפה, טל' 054-5831597. ג'-ד', 13:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.כניסה: 20-10 שקל.

  • המוזיאון לאמנות ישראלית רמת-גן

יעל אזולאי, "Fidelio". וידיאו. במסגרת "שישי ראשון". עד 29.6; נורה סטנשו, "מאיאסטרה". דיוקנאות עצמיים, טבע דומם ודימויים של ציפור; רוני בן ארי, "המסע בעקבות 'הציגנקה'. צילום. עד אוגוסט. רוני סומק, "שריטה במרפק השירה". ציור; עבודות מאוסף המוזיאון, עבודות של אוזיאש הופשטטר וליאון אנגלסברג. ללא מועד סיום.

דרך אבא הלל סילבר 146, רמת-גן, טל' 7521876. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 13:00-09:00; שבת, 15:00-09:00. כניסה: 20 שקל.

  • המוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח

"קשרים". שטיחים מאיראן, טורקיה וקווקז; ממצאים ארכיאולוגיים בחצר. ללא מועד סיום

העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מובי מוזיאוני בת-ים

"הסצינה הבת-ימית: יעקב אפשטיין/חיים קיוה". עד 9.7.

סטרומה 6, בת-ים, טל' 03-6591140. ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון אילנה גור

"רכישות חדשות: פרקטיקה של אספנות אחרת". עד 11.7.

מזל דגים 4, יפו העתיקה, טל' 03-6837676. א'-ו', 16:00-10:00, ערבי חג 14:00-10:00, שבת וחג, 18:00-10:00.

  • מוזיאון ארץ ישראל

"אלנבי ומוגרבי, היו זמנים בקולנוע". כרזות סרטים, 1959-1931. עד 28.2; עודד בלילטי, "עקבות הצבר". צילום. עד 10.8; "זכוכית ישראלית 2015". עד 20.6; "מדליות מלחמה". מדליות מלחמת העולם הראשונה מאוסף פרנקנהויז. ללא מועד סיום; "רואים שקוף". צילומי זכוכית של חלוצי הצילום בישראל. עד 15.10; "הבנק של ולירו". עד דצמבר.

חיים לבנון 2, רמת-אביב, תל-אביב, טל' 03-6415244. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 52-26 שקל, כניסה חופשית עד גיל 18 (כניסה לפלנטריום בתוספת תשלום).

  • מוזיאון אשדוד לאמנות

"הים האחרון". הים באמנות הישראלית. עד 13.10.

דרך-ארץ 8, אשדוד, טל' 08-8545180/1. א', ג', ד'-ה', 16:00-09:00, ב', 20:00-09:00, ו'-שבת, 13:30-10:30.

  • מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן

עדי סנד, "פופ כנעני". עבודות 2015-1999; "הקסם שביצירה הקרמית". קרמיקה אמנותית של אמנון ישראלי ותלמידים. עד 1.8.

קיבוץ אשדות-יעקב מאוחד, טל' 04-6757737. ב'-ה', 15:00-10:00, ו', וערבי חג 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון בר-דוד לאמנות ויודאיקה

שמואל טפלר, "שירת הצבעים". עד 18.7; באגף הנוער: "עולמות מופלאים. עד 30.8; גן פסלים של יגאל תומרקין. תערוכת קבע; אוסף היודאיקה. תערוכת קבע.

קיבוץ ברעם, טל' 04-6988295. א'-ה', 16:00-10:00; ו', וערבי חג 14:00-10:00; שבת, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • מוזיאון הכט

יונתן גולד, אסי משולם, "בין אתוס למיתוס". ציור, פיסול. עד 15.8; תערוכות קבע: ציור צרפתי, אמנות יהודית (אמצע המאה ה-19 עד תחילת המאה ה-20), ארכיאולוגיה.

אוניברסיטת חיפה, שדרות אבא חושי 199, חיפה, טל' 04-8240308. א'-ב', ד'-ה', 16:00-10:00, ג', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00. כניסה חופשית.

  • מוזיאון הנגב לאמנות

"סיפור על נייר". אמנות נייר בינלאומית. פתיחה: ה', 25.6. ללא מועד סיום.

העצמאות 60, באר שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 10 שקלים לילד.

  • מוזיאון העיצוב חולון

"רעיון מגירה". דגמים שלא הגיעו לקו הייצור מתוך אוסף מוזיאון אלסי; יעקב קאופמן, "שרפרפים". תהליכי ייצור של שרפרפים; "מתבנית לשבר". סטודיו קאהן מציג תהליך פיתוח. עד יוני.

פנחס אילון 8, חולון. טל' 2151500–073. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 18:00-10:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 18:00-10:00. כניסה: 35 שקל.

  • מוזיאון העיר חיפה

"פורצלן: הזהב הלבן של אירופה". עד 5.10.

שדרות, בן-גוריון 11, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-9115888. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00.

  • מוזיאון הרמן שטרוק

שטיינהרט ושטרוק, "האמן וחונכו"; דני קרמן, אבנר כץ ומשה הופמן, "מתלמידי יעקב שטיינהרט". ללא מועד סיום.

ארלוזורוב 23, חיפה, טל' 04-6359962. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית

"מעבר זמני", עבודות שהות אמן על שם ברונר; גדעון רובין, "הזיכרון מרחיק לכל עד לבוקר זה"; "The Gift". משתתפי תוכנית המרכז לאמנות חזותית, ירושלים. עד 15.8.

הבנים 4, הרצליה, טל' 09-9551011. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 10 שקלים.

  • מוזיאון חיפה לאמנות

"דברים שרואים משם". אשכול של שמונה תערוכות יחיד ושתי תערוכות קבוצתיות. עד 18.10; במרכז האמנויות: "מטרופוליס/החוויה העירונית". לכל המשפחה. העיר כגוף מורכב. ללא מועד סיום.

שבתאי לוי 26, חיפה, טל' 04-9115991. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל; מרכז האמנויות: שבתאי לוי 24. שבת וחג, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 25 שקל לילד כולל סדנה.

  • מוזיאון ינקו-דאדא

"קו-גזרה". מגזרות כביטוי לאקטואליה; איתמר בגליקטר, "מצאנו נפט!"; קרן ענבי, "בית וגן"; נעה יקותיאלי, מיצב; "יצא מהקשרו". עד 28.6.

כפר האמנים עין-הוד, טל' 04-9842350. א'-ה', 15:30-09:30, ו', וערבי חג 14:00-09:30, שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • מוזיאון יפו העתיקה

תערוכת אמנות נייר בינלאומית. עד 30.8.

טיילת מפרץ שלמה 10, יפו. ה', שבת וחג, 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00. סגור בערבי חג. כניסה: 35-35 שקל.

  • מוזיאון ישראל

"רמברנדט מאמסטרדם ומירושלים". עד 29.8; "ים של זהב: האוצר". עד 1.9; "טעם אריסטוקרטי". אמנות עתיקה מאוסף בלפר. עד 26.12; "סלון צרפתי". ציורים מאוסף אלכסיס גרגורי. עד 26.12; "יד ביד". שני כרכי משנה תורה לרמב"ם מספריית הוותיקן וממוזיאון ישראל. עד 26.12; "תערוכה בקופסה". 50 שנה לתערוכות באגף הנוער. עד 26.12; "יומולדת". לכל המשפחה. עד 26.12; "קיצור תולדות האנושות". מסע להיסטוריה של המין האנושי בהשראת ספרו של יובל נח הררי. עד 2.1; "ויהי ננו, התנ"ך הזעיר בעולם". ללא מועד סיום; "1965, היום". תערוכה לציון חגיגות היובל של מוזיאון ישראל. עד 29.8; שישה פרויקטים של שישה אמנים: אורי גרשוני, "אפולו ומנקה הארובות"; דנה לוי, "ספרות של סופות"; טמיר ליכטנברג, "עסקת חבילה"; עידו מיכאלי, "שטיח בנק הפועלים"; גלעד רטמן, "חמש להקות מרומניה"; רועי קופר, "חלום עזה". עד 29.8; "האמן והסטודיו". עד יולי. "אמנות ישראלית". תערוכת קבע.
שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. א'-ב', ה', 17:00-10:00, ג', 21:00-16:00, ד', 21:00-10:00, ו' וערב חג, 14:00-10:00, שבת 17:00-10:00. מיוחד לקיץ (עד 31.8): ג', ד', עד 21:00. כניסה: 50-25 שקל; כניסה חופשית לילדים במהלך יוני-יולי מ-16:00, ובמהלך כל אוגוסט.

  • מוזיאון מאנה כץ

"האוונגרד היהודי". עד 28.7.

שדרות יפה-נוף 89, חיפה, טל' 04-9119372. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון מוניו גיתאי וינרויב לאדריכלות

"עירוניות מתועשת". עד 20.6.

שדרות הנשיא 135, חיפה. ד'-ה', 13:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • מוזיאון משה שק

יצירות של משה שק. ללא מועד סיום.

קיבוץ בית-ניר. כל השבוע 17:00-11:00, יש לתאם מראש בטל' 054-6874701 או 08-6874368.

  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות

גילי אבישר, "לוויתן". דמויות מבד. עד ספטמבר; "מעשה בגמד, בענק ובנסיכה". תערוכה פעילה לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

רוקח 21, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5161970. ב'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18, כניסה מוזלת בשישי).

  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות

"אשת חיל". דמות החיילת בחברה הישראלית. עד 20.6.

ארלוזורוב 30, פתח-תקווה, טל' 03-9286300. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 10 שקלים, בשבת, חינם.

  • מוזיאון תל-אביב לאמנות

ורד קמינסקי, "אבנים מלאכותיות". צורפות. עד 28.11; אן ליסלגארד– "מרחבים מקבילים". מרחב מדומה בעזרת קישורים שונים. עד 19.9; ר"ה קוויטמן, "פרק 29: חקק". ציור על לוחות עץ. עד 5.9; דיוויד הוקני, "מילים ותמונות". הדפס. עד 18.7; אורי קצנשטיין, "Backyard". פיסול, וידיאו ארט, סאונד ורובוטיקה. עד 18.8; רוברט קאפה, "צלם של החיים". צילום. עד 22.8; "Turn On". עבודות וידיאו מאוסף יוליה שטושק. עד 29.8; אתל גוטמן, "גידולי פרא, 2014". פיסול סביבתי. ללא מועד סיום; "המוזיאון מציג את עצמו 2". אמנות ישראלית מאוסף המוזיאון. ללא מועד סיום; "בשיחה". מבחר יצירות עכשוויות. ללא מועד סיום; "על קווי דמיון". תערוכה לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

שדרות, שאול המלך 27, תל-אביב, טל' 03-6077020. ב', ד', שבת, 18:00-10:00; ג', ה', 21:00-10:00; ו', 14:00-10:00. כניסה: 48-24 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).

  • משכן לאמנות עין-חרוד

אריה אלואיל, "אות, דמות, נוף". עד 20.6; חיים מאור, "יהודי טוב". עד 30.6; הסטודיו לזכרו של דודו גבע. תערוכת קבע.

עין-חרוד מאוחד, טל' 04-6485701. א'-ה', 16:30-09:00, ו', וערבי חג 13:30-09:00, שבת וחג, 16:30-10:00. כניסה: 26-13 שקל.

  • Amoca, המוזיאון הערבי לאמנות עכשווית

"Hiwar, חיוואר". שיח חזותי ותוכני. ללא מועד סיום.

דוחא 100, סחנין, טל' 04-8235789. א'-ה', 16:00-10:00 (במהלך הרמדאן, 20.7-18.6, המוזיאון פתוח עד 14:00).

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.