המדריך, 21–26 במאי 2014

תערוכות נפתחות, נסגרות, אירועים, גלריות לאמנות, חללי תצוגה, מוזיאונים

* גרסת בטא
** המדריך נוצר בשיתוף עם המדור "גלריה" בעיתון "הארץ"

***

נפתחות, 21.5–23.5

יום חמישי (21.5)

  • גלריה רוזנפלד: תל-אביב (שביל-המפעל 1). תערוכת היחיד החדשה של רועי רוזן, "מסע מודרך בתוך קברי", שתיפתח הערב, מפגישה יחדיו עבר והווה, זהויות שונות ומצבי ביניים זומביים של חיים ומוות, ומשלבת מגוון מדיות, ובהן סרט, ציור, צילום וספר.
  • גלריית מנשר: תל-אביב (דוד חכמי 18). בתערוכה רבת המשתתפים "עשרת הדיברות", שתיפתח הערב, מוצגת הפרשנות של סטודנטים ממכללת מנשר וממוסד אקדמי בלייפציג לעשרת הדיברות. אוצרים: עודד ידעיה ופיטר פילר.
  • מוזיאון תל-אביב: תל-אביב (שאול המלך 27). הערב יתקיים האירוע רב המשתתפים והפעילויות "הללויה", לילה סוריאליסטי שישלב מופעים, סיורים, הרצאות, הקרנות ועוד.
  • בית האמנים: תל-אביב (אלחריזי 9). כמה תערוכות יפתחו הערב: האמן רן הררי יציג גזירי וקיפולי נייר בתערוכה "קפל". אוצרת: ענת מנדיל; התערוכה "התחבטות אל מול הנראה" תחשוף עבודות של צבי תדמור המנוח. אוצרת: דורית קידר; האמנית דבורה מורג ותערוכתה "בלא מנוח". אוצרת: אירנה גורדון; והאמן והארכיטקט כפיר גלאטיה-אזולאי יציג את "כמיהה". אוצרת: ורה פלפול.
  • סינמטק תל-אביב. תל-אביב (שפרינצק 2). במסגרת הסדרה "Off 4 – הוליווד והאוונגרד", יוקרן הערב סרטו הראשון של הבמאי בוב רפלסון "Head", לאחר הרצאה של חן שינברג.
  • גלריה אנגל. תל-אביב (בן-יהודה 100). אובייקטים תלת-ממדים מצוירים יוצגו בתערוכת היחיד "מעשייה יום-יומית" של חגי ארגוב, שתיפתח הערב.
  • משכן לאמנויות ע"ש ד"ר ראובן הכט. חיפה (אוניברסיטת חיפה). הערב תפתח תערוכת הגמר של בוגרי התואר השני באמנות. בין המסיימים: עינת אמיר, יהונתן ה. משעל, מחמוד קייס ועוד. אוצר: יצחק גולומבק.
  • בית האמנים. מודיעין (חצב 3). התערוכה הקבוצתית "ארוחת ארבע", שתיפתח הערב, תכלול עבודות וידיאו וצילום. אוצרת: אורית ישי.
  • גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית בינלאומית. תל-אביב (דיזנגוף 255). לרגל שנת העשור של הגלריה תפתח היום התערוכה "שלום לך ארץ נהדרת" בהשתתפות עשרת האמנים הבולטים בז'אנר הנאיבי.
כפיר גלאטיה-אזולאי, הדמיה תלת-מימד, 2015, בית האמנים, תל-אביב (אלחריזי 9)

כפיר גלאטיה-אזולאי, הדמיה תלת-מימד, 2015, בית האמנים, תל-אביב (אלחריזי 9)

יום שישי (22.5)

  • מקום לאמנות בקריית-המלאכה. תל-אביב (שביל-המרץ 6). שתי תערוכות ייפתחו בצהריים: "יבוא גדי זהב", תערוכת היחיד של צביקה לחמן, ותערוכה קבוצתית בשם "פנים חדשות". אוצר: צביקה לחמן. כמו כן ייפתח אירוע קיר האמן של מירית כהן-כספי.
  • הלובי מקום לאמנות. תל-אביב (ארלוזורוב 6). תעתיקים המתעדים נסיונות פריצה מזוויות הראייה של מצלמות האבטחה של הבניין יוצגו בתערוכה "תעתיקי תל-אביב" של הדס עפרת בשיתוף יובל יאירי, שתיפתח בצהריים.
  • גלריית האמנות. מטולה (חצר בית שלום). במלאות 15 שנים לנסיגת צה"ל מלבנון, תיפתח היום התערוכה "זכרון נסיגה" של האמנית מרים הוד.
זואי סבר, "עמק האלה – פריחת הסברס", 2015. גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית בינלאומית, תל-אביב (דיזנגוף 255)

זואי סבר, "עמק האלה – פריחת הסברס", 2015. גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית בינלאומית, תל-אביב (דיזנגוף 255)

יום שבת (23.5)

  • הגלריה לאמנות. קיבוץ רמות-מנשה. התערוכה "מגלי עולם" של האמנית סימה מאיר תיפתח בצהריים. אוצרת: יונית קדוש.
  • גלריה טל. כפר-ורדים. לציון 13 שנות פעילות של הגלריה תיפתח בצהריים תערוכה רטרוספקטיבית מאוסף הגלריה "ציוני דרך". אוצרת: עדי גרינפלד.
  • מרכז נווה שכטר. תל-אביב (שלוש 42). הערב תיפתח התערוכה "שבור/שלם – על תיקון וזהות בגבולות פרוצים", שתעסוק במתח שבין שבר לתיקון בתחומי עיצוב שונים. אוצר: יובל סער.
הדס עפרת בשיתוף יובל יאירי, דימוי של פורץ בחלל המדרגות של הלובי, 2015. הלובי מקום לאמנות, תל-אביב (ארלוזורוב 6)

הדס עפרת בשיתוף יובל יאירי, דימוי של פורץ בחלל המדרגות של הלובי, 2015. הלובי מקום לאמנות, תל-אביב (ארלוזורוב 6)

***

נסגרות

  • אינדי, גלריה שיתופית לצילום: יובל חי, "גרנוליט". עד 26.5.
  • זומר: Peter Halley, "Recent Wors", Lyle Ashton Harris, תערוכת יחיד. עד 23.5.
  • נ&נ אמן (נלי אמן): מתוך העיזבון של א"מ ליליאן. עד 24.5.
  • עינגע: "ShowRoom2". זוכי המלגה של בית המלאכה לצילום; עידן אפשטיין, קיר אמן. עד 23.5.
  • רוטשילד אמנות: מאיר אפלפלד, ציורים. עד 25.5.
  • גלריית עין-הוד: הרי ברון, "סף המציאות". עד 29.5; רייצי סרנוף-וולפיש, "צל על הדרך". עד 27.5.
  • המכון הטכנולוגי חולון HIT: "ביו דיזיין: היברידים עיצוביים". עד 22.5.
  • המרכז האקדמי ויצו חיפה: "D3 בעיבוד טקסטיל". עד 22.5.
  • חנינא: אדר אביעם, רון וינטר, יואש פלדש, "הגבורה ואחוות הלוחמים". עד 25.5.
  • שרה ארמן: "פרחים לשרה". עד 23.5.

***

אירועים

  • משכן לאמנות עין-חרוד: שיח גלריה בתערוכות. מדי ו', 11:30, שבת, 13:15.
  • גלריה P8: שיח גלריה בתערוכה של איתי זלאיט, "חרושת התלמים". ו', 22.5, 12:00.
  • גלריה חזי כהן: שיח גלריה בתערוכה של עמית קבסה, "זה לא אישי". ו', 22.5, 12:30.
  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות: שיח גלריה במסגרת "התערוכה החקלאית". שבת, 23.5, 12:00.
  • שנקר: הרצאה על טיפוגרפיה של מעצב הפונטים ריינר אירק שישלבאור (באנגלית) והרצאה של חביב חורי, "הווידויים של טיפוגרף תלת-שפתי", על עיצוב ומיתוג רב-שפתי. בניין מיטשל, ידע העם 8, רמת-גן. ג', 26.5, 12:00.
  • מוזיאון ישראל: שיח גלריה בתערוכה "אמנות ישראלית". ג', 26.5, 19:00; שיח גלריה בתערוכה "1965, היום". ד', 27.5, 12:00.
  • מתחם התחנה החדשה בירושלים: "עשרת הדיברות". פרויקט משותף למנשר ולאקדמיה לאמנויות לייפציג. התערוכה תוצג גם במנשר תל-אביב ובמרחב הציבורי. פתיחה: ג', 26.5. עד 4.6.
  • פרישמן 46 (בלובי): "דיאלוג בלובי". עבודות של ציבי גבע, סיגלית לנדאו, משה קופפרמן ואחרים לצד אריגי קילים עתיקים. ללא מועד סיום.
  • גורדון 26: מיכל בלסן וגיא קפלן, "טובים השניים". עבודות במגוון טכניקות (קפלן) והדפסים (בלסן). גורדון 26, תל-אביב. ב'-ה', 20:00-15:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. עד 22.5.
  • יד-ושם, ביתן התערוכות: "ילדות בשואה, כוכבים בלי שמים". סטודנטים מהמחלקה לעיצוב תקשורת חזותית ב-HIT מכון טכנולוגי חולון ומהמחלקה לעיצוב קרמי בבצלאל מציגים סרטונים על ילדים בשואה. הר הזיכרון, ירושלים. א'-ד', 17:00-09:00, ה', 20:00-09:00, ו', 14:00-09:00. ללא מועד סיום.

***

גלריות לאמנות

  • אגריפס 12: דורון אדר, "אני בסדר". צילום. עד 7.6. אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה', 19:30-16:30, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • אינדי, גלריה שיתופית לצילום: יובל חי, "גרנוליט". עד 26.5. שביל-המרץ 5, בניין 7, קומה 3, תל-אביב. ג'-ה', 19:00-12:00, ו-שבת 14:00-11:00.
  • אלפרד, מכון שיתופי לאמנות ולתרבות: "השלמות". תערוכה קבוצתית; גלי טימן, " It was in the bag of the spices, that is the only clue". עד 5.6; בחצר: ורד אהרונוביץ', "המזרקה". ללא מועד סיום. סמטת שלוש 5, תל-אביב, טל' 052-8014848. ג'-ה', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-11:00.
  • אנגל: חגי ארגוב, "מעשייה יום-יומית". עד 5.7. בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5225637. א'-ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00.
  • ברוורמן: ביליאנה דיורדייביץ', "Instrument of Activity". שילוב ציור ואנימציה. עד 2.6. השרון 12ב', תל-אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • גבעון: יצחק גולומבק, "זרעים של שאר ירקות". עד 30.5. גורדון 35, תל-אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה', 18:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • ג'ולי מ.: טלי בן-בסט, "תמונה קבוצתית". ציור. עד 6.6. בצלאל יפה 10, תל-אביב, טל' 03-5607005. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • גורדון: אביבה אורי, יאיר גרבוז, יעקב דורצ'ין, "רישומים. מפויחים. חלודים". עד 30.5. בן-יהודה 95, טל' 5240323. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.
  • גורדון 2: נעה יקותיאלי, "While They Were Moving, They Were Moved". ספר ותערוכה. עד 30.5. נתן החכם 4, תל-אביב, טל' 03-5290011. ב'-ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.
  • גלריה בנימין: "A", תערוכה ראשונה בטרילוגיה "ABC, נוף בשלושה חלקים". עד 30.5. צ'לנוב 28, תל-אביב. ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית: "שלום לך ארץ נהדרת". ציור. עד 26.6. דיזנגוף 255, תל-אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה', 21:00-12:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00.
  • גלריה חזי כהן: עמית קבסה, "זה לא אישי"; אריק מירנדה, "Forever and a Day". עד 13.6. וולפסון 54, תל-אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה', 19:00-10:30, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • גלריה ליאונרדו: יעל דרור אנג'ל, "קול באשה אהבה". צילום. עד 22.6. בית הקיבוצים, ליאונרדו דה-וינצ'י 13, קומה 2-, תל-אביב, טל' 054-6747446. א'-ה', 20:00-08:30, ו', 13:00-08:30.
  • גלריה צדיק: צנצ'ל בנגה ורות נורמן, "גשרים". ציור. עד 30.5. שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה', 17:00-10:00, ו', 14:00-10:00.
  • גלריה P8: איתי זלאיט, "חרושת התלמים". אובייקטים שהם הכלאות או חפצים המקבלים ביטוי חדש. עד 30.5. יהודה הלוי 79 (בחצר), תל-אביב, טל' 8616001־050. ד'-ה', 19:00-11:00; ו'-שבת, 15:00-11:00.
  • גלריית משונע: ערן ענבר, ענת מעוז, ״קרמשניט״. אובייקטים והדפסים. עד 13.6. הרצל 112, תל-אביב. ג'-ה', 22:00-12:00, ו'-שבת, 15:00-11:00.
  • דביר: מירוסלב בלקה, "RMMBRNC". מיצבים, פסלים, רישומים, וידיאו וצילום. עד 7.6. ראשית-חוכמה 14, תל-אביב. ג'-ה', 18:00-11:00. ו'-שבת, 13:00-10:00.
  • הקיבוץ: אורית אדר, "רמיד". עד 5.6. דב הוז 25, תל-אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה', 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו'-שבת, 14:00-11:00 (הפתיחה בשבת לתערוכה של בסט בלבד).
  • זומר: גיא זגורסקי, "נוסטוס". פיסול. פתיחה: ה', 28.5, 20:00. עד 11.7; Peter Halley, "Recent Wors". בחדר הפרויקטים: Lyle Ashton Harris, תערוכת יחיד. עד 23.5. שדרות רוטשילד 13, תל-אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-11:00.
  • טובה אוסמן: נורית זרחי, "הומאג' לעובד אדמה". קולאז'; ניב ברונשטיין, "אין איש פה". ציור. עד 3.6. בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה', 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-11:00.
  • יאיר: ירמי עדני, "אבק ברוח". עבודות נייר וקרטון. עד 5.6. אבן-גבירול 6, תל-אביב, טל' 03-6956927. ב'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00.
  • מיקה, אמנות ישראלית: שרה באבא, "Sex and Takeout". צילום. עד 31.5. בן-יהודה 97, תל-אביב, טל' 03-9525830. א'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00.
  • מקום לאמנות: צביקה לחמן, "יבוא גדי זהב". תחריטים, רישומים, ציור; "פנים חדשות". תערוכה קבוצתית. יחסים בין האני לסביבה. פתיחה: ו', 22.5, 12:00. עד 13.6. שביל-המרץ 6, תל-אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-10:30.
  • נ&נ אמן (נלי אמן): מתוך העיזבון של א"מ ליליאן. עד 24.5. גורדון 21, תל-אביב, טל' 03-5232003. ב'-ה', 14:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 14:00-11:00, שבת, 13:0-11:00.
  • נגא: אורלי מיברג, "דיו לבנה". הגדלות ענק של רישומים. עד 6.6. אחד-העם 60, תל-אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • עינגע: "ShowRoom2". זוכי המלגה של בית-המלאכה לצילום; עידן אפשטיין, קיר אמן. עד 23.5. בר-יוחאי 7, תל-אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • פינברג פרוג'קטס: אלי סינגלובסקי, "שוברי שמש". עד 13.6. שביל-המפעל 3, בניין 5, קומה 2, טל' 077-3452115. ד'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • רוזנפלד: רועי רוזן, "מסע מודרך בתוך קברי". מגוון מדיות. עד 27.6. שביל-המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל-אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.
  • רוטשילד אמנות: מאיר אפלפלד, ציורים. עד 25.5. יהודה לוי 48, תל-אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה', 18:30-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • שלוש: יוסי מרק, "קרוב יותר". ציור. עד 30.5. מזא"ה 7, תל-אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה', 19:00-11:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.
  • Contemporary by Golconda: דרור בן-עמי, "Black is a Colour". עד 11.7. הרצל 117, תל-אביב, טל' 03-6822777. ב'-ה', 19:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • Raw Art: תומאס מור, "*****". יחסי הגומלין בין אמנות, צריכה, תיירות ושיטת תצוגה; ישי שפירא קלטר, "Hobby". עד 20.6. שביל-המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל-אביב, טל' 03-6832559. ג'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

***

חללי תצוגה

  • אטליה שמי: "יוצא מעץ". פיסול. עד 30.5. כברי, טל' 04-9952709. ב'-ה', שבת, 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.
  • בית אוסף קופפרמן: "כיסויים". פיסול, ציור, צילום, וידיאו. עד דצמבר; משה קופפרמן, עבודות. תערוכת קבע. קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 04-9933792. ו'-שבת, 15:00-10:00.
  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית: "זמן צרוב". יחסי גומלין בין הרמוניה לדיסהרמוניה. עד 20.6. העמל 17, תל-אביב, טל' 03-5182257. ב'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • בית האמנים ירושלים: "מאסף/תצוגה לא שימושית". תחזית תרבותית-חברתית אלטרנטיבית. עד 8.8. שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. א'-ה', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב): רן הררי, "קפל". גזירי וקיפולי נייר; צבי תדמור (2012-1923), "התחבטות אל מול הנראה". ציור ורישום; דבורה מורג, "בלא מנוח". מיצב, פיסול, ציור ורישום; עדן אורבך עפרת, "Starry Night". וידיאו; כפיר גלאטיה-אזולאי, "כמיהה". אובייקטים; ורדה רותם, פיסול חוץ. עד 20.6. אלחריזי 9, תל-אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה', 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.
  • בית האמנים ע"ש שאגאל (חיפה): אהובה שרמן, "אודיסיאה בלבן". ציור; רותי סגל, "האמת מאחורי הנוף". ציור; תערוכה שנתי של החוג לפיסול. עד 8.6. שדרות הציונות 24, חיפה. א'-ג', ה', 13:00-09:30, ד', 13:00-09:30, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.
  • בית יגאל אלון: אורנה אורן-יזרעאלי, "סיפור מסגרת"; אמירה זיאן, "לדעת ספר"; ליאת לבני, "בנבכי הנייר". עד 30.5. קיבוץ גינוסר, טל' 04-6727700. א'-ה', שבת, 16:00-08:30, ו', 15:00-08:30.
  • גלריה 10: "זרים בתוכנו". האמן פוגש את האחר. עד יוני. בית מיכל, הגר"א 10, רחובות. א', ג', ה', 19:00-16:00, ב', ד', 12:00-09:00, ד', 22:00-17:00 ובתיאום מראש.
  • גלריה דוויק: טלי נבון, "צליל לא מכוון". ציור. עד 31.7. מרכז הכנסים ע"ש אדנאואר, משכנות-שאננים, ימין-משה, ירושלים, טל' 02-6292220. כל השבוע, 20:00-10:00.
  • גלריה התחנה: אביב גד קלר, "רחוב אלף-בית". ציור. עד 4.6. בן אביגדור 20, קומה 3, תל-אביב, טל' 052-7466459. ב', 18:000-10:00, ג', 18:00-13:00, ד'-ה', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00.
  • גלריה חנקין: "צורפים פתגם". צורפות. עד 31.5. חנקין 109, חולון. א'-ה', 12:30-10:00, 19:00-16:00, ו', 12:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.
  • גלריה טל: "ציוני דרך". לציון 13 שנה לגלריה. פתיחה: שבת, 23.5, 12:00. עד 22.8. חצב 74, כפר-ורדים, טל' 054-7542699. ג', 19:00-17:00, שבת וחג, 14:00-11:00 ובתיאום מראש.
  • גלריה כברי: רויטל לסיק, "אשה ב-שלה". רישום וציור. עד 6.6. כברי, טל' 04-9952537. ה', 19:00-16:00, ו', 14:00-11:00, שבת וחג, 15:00-11:00.
  • גלריה מרכז ההנצחה, קריית-טבעון: דורית רינגרט, "אל המגדלור". רישומים; ענבל ניסים, "שמירות". עד 7.7. מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קריית-טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה', 13:00-08:00, 19:00-16:00, ו', 11:30-09:00, שבת, 13:00-11:00.
  • גלריה STA: דניה ויינר ושירי טרקו, "PHOTO-MAKI". פתיחה: ה', 28.5, 20:00. ללא מועד סיום. העלייה 25, תל-אביב, טל' 054-2397979. ג'-ה', 20:00-16:00, ו', 15:00-11:00.
  • גלריית בית-הספר מוסררה, הגלריה החדשה: לורטה לוקס, "דיוקנאות דמיוניים". צילום-ציור. עד 13.7. הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה', 17:00-10:00.
  • גלריית החווה: רונן וסרמן, "איש הפח". אמנות שימושית. עד 30.5. הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ב', 16:00-13:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • גלריית טרומפלדור: "רואים אורות". תערוכה קבוצתית. עד 18.6. טרומפלדור 19, באר-שבע, טל' 08-6247706. א' 18:00-14:00, ה', 13:30-09:30, ו', 14:00-10:00.
  • גלריית לוחמי-הגטאות: רוני ברות, "החדר הפנימי". ציור. עד 30.6. קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 054-4993737. ו', 14:00-19:00, שבת, 15:00-10:00 או בתיאום טלפוני.
  • גלריית עין-הוד: הרי ברון, "סף המציאות". עד 29.5; רייצי סרנוף-וולפיש, "צל על הדרך". עד 27.5. עין-הוד, טל' 04-9842548. א', ג', ד'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-11:00.
  • הגלריה האוניברסיטאית ע"ש גניה שרייבר: "מעבר להירושימה: שובו של המודחק". עד 14.8; עבודות של סיגלית לנדאו ומשה קופפרמן מאוסף יגאל אהובי. עד 14.8. אוניברסיטת תל-אביב, טל' 03-6408860. א'-ד', 19:00-11:00, ה', 21:00-11:00, ו', 14:00-10:00.
  • הגלריה העירונית כפר-סבא: אניסה אשקר, "שמרי על עצמך". טכניקה מעורבת, דיוקנאות. עד 30.6. גאולה 12, כפר-סבא, טל' 09-7649303. א'-ה', 20:00-09:00, ו', 12:00-09:00.
  • הגלריה העירונית לאמנות, עפולה: איש גורדון, "ממשמש ובא". מקבץ עבודות 2015-1973. עד 21.6. חטיבה תשע 15, עפולה, טל' 04-6591677. ב', ג, ו'-שבת, 13:00-11:00, ד'-ה', 19:00-17:00.
  • הגלריה העירונית לאמנות ראשון-לציון: "מחילות". תערוכה קבוצתית. ללא מועד סיום. רוטשילד 7, ראשון-לציון. ב'-שבת, 13:00-10:00, ג', 18:30-16:30.
  • הגלריה לאמנות רמות-מנשה: סימה מאיר, "מגלי עולם". מיצב וידיאו וציור. פתיחה: שבת, 23.5. עד 18.7. רמות-מנשה, טל' 052-3864955, 052-6261069. שבת, 13:00-11:00.
  • הגלריה ע"ש מורל דרפלר, ויצו חיפה: אוהד מטלון, אסף שחם וינאי טויסטר, "בחזרה לחומר החדש". תנאי המדיום הצילומי. עד 12.6. הגנים 21, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-8562540. א'-ה', 18:00-08:00.
  • הגלריה של המכון לאמנות בת-ים: פאני הורביץ, שקד אביב, "התמזגות". ציור. עד 18.6. הגבול (שמחה הולצברג) 18, בת-ים, טל' 03-5064237. ב', ה', 20:00-18:00, ו', 12:00-10:00.
  • היינקן גראז' גאלרי: משה חן, "מאגמה". וידיאו והצבה. פתיחה: ג', 26.5, 19:30. עד 7.7. סעדיה גאון 24, תל-אביב. א'-שבת, 24:0-20:00.
  • הירקון 19 (המדרשה): "שקרים ועבירות". על היחס בין חוק לעבירה, שקר לאמת. ללא מועד סיום. הירקון 19, תל-אביב, טל' 03-6203129. א'-ה', 20:00-13:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • המכון הטכנולוגי חולון HIT: "ביו דיזיין: היברידים עיצוביים". תערוכת תואר שני בעיצוב משולב. עד 22.5. גולומב 52, בניין 6, קומת כניסה, חולון, טל' 03-5026666‏. א'-ה', 17:00-10:00.
  • המרכז האקדמי ויצו חיפה: "D3 בעיבוד טקסטיל". עד 22.5. הגנים 21, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-8562555. א'-ה', 18:00-12:00, ו', 13:00-10:00.
  • המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית: אמנון וולמן, "קומפוזיציה לשתי קומות ומסדרון". רב תחומי. עד 27.6. האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג'-ד', 20:00-16:00, ה', 14:00-10:00, ו'-שבת, 15:00-10:00.
  • המרכז לאמנות עכשווית: טוני נבוק, "שעות עגולות". הצבה פיסולית קינטית; אוליבר לאריק, מיצב פיסולי ווידיאו. עד 18.7. קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל-אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה', 19:00-14:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.
  • המשכן לאמנות בית מאירוב: "ביקור הצעצועים". צעצועים ומשחקים. עד 30.5. הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה', 20:00-17:00; ו'-שבת, 13:00-10:00.
  • הקצה: סילבן שלמה לוי ועמוס סטמפל, "בית וגעגוע". עד 30.5. לוחמי-הגטאות 34, נהריה, טל' 04-9926819. ב', 19:00-16:30, ה', 13:00-10:30, ו', 15:00-12:00, שבת, 13:00-11:00.
  • זהזהזה: "38/4. מתחמים, התפתחויות וכיוונים חדשים בתמ"א 38". פתיחה: ג', 19.5, 20:00. עד 27.6. מבנה 21, נמל תל-אביב, טל' 03-5444261. ב'-ה', 18:00-12:00, ו', 15:00-10:00, שבת, 19:00-12:00.
  • חנינא: "Juxtaposition / סמיכות". שיתוף פעולה בין אמני חנינא לאמני גלריה bbk בדיסלדורף. עד 30.5; אדר אביעם, רון וינטר, יואש פלדש, "הגבורה ואחוות הלוחמים". עד 25.5. שביל-המפעל 3, קומה 1, קריית-המלאכה, תל-אביב. ד'-ה', 18:00-15:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • מנשר: "עשרת הדיברות". פרויקט משותף למנשר ולאקדמיה לאמנויות לייפציג. התערוכה תוצג גם במתחם התחנה החדשה בירושלים ובמרחב הציבורי. עד 10.6. דוד חכמי 18, תל-אביב, טל' 03-6887090. א'-ה', 19:00-11:00.
  • מרחב לאמנות: משה גרשון, "איך קרה שפשפש עלה למעלה". עד 5.6. כיכר קדומים 8, יפו, טל' 2353898־052. א'-ה', 18:00-10:00 או בתיאום מראש.
  • מרכז גוטסמן לתחריט: "נופי תחריט". עד ספטמבר. קיבוץ כברי, טל' 04-9952713. א'-ה', 16:00-07:30 (מומלץ לתאם), שבת וחג, 15:00-10:30 או בתיאום מראש.
  • סדנאות האמנים: תמיר שר, "How is Your Heart". צילום; עינת לידר, דייוויד גוס, "סינדרום בהשאלה". תכשיטים ואובייקטים (לידר), ציור (גוס). עד 30.5. קלישר 5, תל-אביב, טל' 03-6830505. ג'-ה', 19:00-15:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • סדנת ההדפס ירושלים: אריק קילמניק, "איתקה". רישום, הדפס, פיסול; "Printer's Proof". וידיאו, הדפס, ציור ועוד. עד 11.6. שבטי-ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה', 15:00-08:00 או בתיאום מראש.
  • פריסקופ: אנה גיטלסון-קאהן, "100% Merino Knits". קולקציית שמיכות. עד 27.6. בן-יהודה 176, תל-אביב, טל' 03-5226815. ב'-ד' 20:00-17:00, ה', 20:00-12:00, ו'-שבת, 13:00-11:00.
  • שרה ארמן: "פרחים לשרה". עד 23.5. גורדון 29, דירה 4, תל-אביב, טל' 03-5225790. ו'-שבת, 13:00-11:00.

***

מוזיאונים לאמנות

  • בית העיר: "החלצה שלי נושמת". אופנה וטכנולוגיה. ללא מועד סיום. ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20 שקל.
  • בית התפוצות: "איימי ויינהאוס: דיוקן משפחתי". "תופרי החלומות". עיצוב. עד מאי; "2,500 שנות חיים יהודיים בגולה". תצוגת קבע. אוניברסיטת תל-אביב, רמת-אביב, טל' 03-7457800. א'-ג' 16:00-10:00; ד'-ה', 19:00-10:00; ו', 13:00-09:00. כניסה: 40 שקל לתצוגת קבע, 15 שקל לתערוכות מתחלפות.
  • בית ראובן: ציורי ראובן מאוסף המוזיאון, תצוגה ביוגרפית. תצוגת קבע. ביאליק 14, טל' 5255961. ב', ד'-ו', 15:00-10:00; ג', 20:00-10:00; שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לילדים.
  • ביתן הלנה רובינשטיין: "פורצלן מייסן"; "אירוסים, נרקיסים, פרפרים: כלי הזכוכית של אמיל גאלה". תצוגת קבע. שדרות תרס"ט 6, תל-אביב, טל' 03-5287146. ב', ד', שבת, 16:00-10:00; ג', ה', 22:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.
  • המוזיאון הימי הלאומי: "מראות יפו באמנות ההדפס, מאוד י"ז-י"ט". עד 22.6. דרך אלנבי 198, חיפה, טל' 04-8536622. א'-ה', שבת, 15:00-10:00, ו', 13:00-10:00.
  • המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס: "קווים אדומים". זרקור לקריקטורה פוליטית; "שמוליק כץ מצייר אמנות". שתי סדרות של כץ; "יניב שמעוני, קווים לדמותו". ביקור בחדר העבודה של היוצר. עד 13.6; "פצעי בגרות". קומיקס בעברית 1995-1975; "קריקטוריסט פובליציסט עברי"; "מה, למה, איפה ואיך". תצוגות קבע. ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד', ו', 13:00-10:00, ג', ה', 20:00-17:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 15 שקל.
  • המוזיאון הפתוח בתפן: ורדה יתום, "הכי רחוק מתל-אביב". פיסול. עד אוקטובר; הרמן שטרוק, "אחרי מאה שנה". ליטוגרפיות, מסמכים, צילומים. עד 30.5.2015. תפן, טל' 04-9109600. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 35-25 שקל.
  • המוזיאון הפתוח לצילום תל-חי: תערוכת עבודות של בוגרי קורס צילום דיגיטלי. עד 30.5; מישל פלטניק, "בעקבות". דיון עם ציוריו של פרנסיס בייקון. עד מאי. גן התעשייה תל-חי, טל' 04-6816702. ב'-ה', 16:00-08:00; שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 20-11 שקל, כניסה חופשית לחיילים.
  • המוזיאון לאדריכלות ע"ש מוניו גיתאי וינרויב: "עירוניות מתועשת". הקשר בין עיר לתעשייה. עד 20.6. שדרות הנשיא 135, חיפה, טל' 054-5831597. ג'-ד', 13:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל.
  • המוזיאון לאמנות ישראלית רמת-גן: אביה וייס/רחל ארז, "מלנין". במסגרת "שישי ראשון". עד 1.6; נורה סטנשו, "מאיאסטרה". דיוקנאות עצמיים, טבע דומם ודימויים של ציפור; רוני בן-ארי, "המסע בעקבות 'הציגנקה'. צילום. עד אוגוסט. רוני סומק, "שריטה במרפק השירה". ציור; עבודות מאוסף המוזיאון, עבודות של אוזיאש הופשטטר וליאון אנגלסברג. ללא מועד סיום. דרך אבא הלל סילבר 146, רמת-גן, טל' 03-7521876. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 13:00-09:00; שבת, 15:00-09:00. כניסה: 20 שקל.
  • המוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח: "קשרים". שטיחים מאיראן, טורקיה וקווקז; ממצאים ארכיאולוגיים בחצר. ללא מועד סיום. העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מובי מוזיאוני בת-ים: פרנצ'סקו פיניציו, "ארקפארקקראפטראפטקליניקקלאבפאב". יצירות מוכרות ופרויקטים חדשים. עד 30.5. תערוכה היסטורית לתולדות בת ים. תצוגות קבע. סטרומה 6, בת-ים, טל' 03-6591140. ג', ה', 20:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון אילנה גור: "רכישות חדשות: פרקטיקה של אספנות אחרת". עד 20.6. מזל דגים 4, יפו העתיקה, טל' 03-6837676. א'-ו', 16:00-10:00, ערבי חג, 14:00-10:00, שבת וחג, 18:00-10:00.
  • מוזיאון ארץ ישראל: "אלנבי ומוגרבי, היו זמנים בקולנוע". כרזות סרטים, 1959-1931. עד 8.6; עודד בלילטי, "עקבות הצבר". צילום. עד 10.8; "זכוכית ישראלית 2015". עד 20.6; "מדליות מלחמה". מדליות מלחמת העולם הראשונה מאוסף פרנקנהויז. ללא מועד סיום; "רואים שקוף". צילומי זכוכית של חלוצי הצילום בישראל. עד 15.10; "הבנק של ולירו". עד דצמבר. חיים לבנון 2, רמת-אביב, תל-אביב, טל' 03-6415244. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 48-24 שקל, כניסה חופשית עד גיל 18 (כניסה לפלנטריום בתוספת תשלום).
  • מוזיאון אשדוד לאמנות: "דריי-אין". צילום ישראלי בשנות ה-80. ללא מועד סיום. דרך-ארץ 8, אשדוד, טל' 08-8545180/1. א', ג', ד'-ה', 16:00-09:00, ב', 20:00-09:00, ו'-שבת, 13:30-10:30.
  • מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן: עדי סנד, "פופ כנעני". עבודות 2015-1999; "הקסם שביצירה הקרמית". קרמיקה אמנותית של אמנון ישראלי ותלמידים. עד 1.8. קיבוץ אשדות-יעקב מאוחד, טל' 04-6757737. ב'-ה', 15:00-10:00, ו' וערבי חג, 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון בר דוד לאמנות ויודאיקה: שמואל טפלר, "שירת הצבעים". ציור. עד 30.5; "אנטי שפע". 10 אמנים מותחים את גבולות החומר. עד 1.5; באגף הנוער: "עולמות מופלאים". עד 30.8; גן פסלים של יגאל תומרקין. תערוכת קבע; אוסף היודאיקה. תערוכת קבע. קיבוץ ברעם, טל' 04-6988295. א'-ה', 16:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00; שבת, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.
  • מוזיאון האסלאם: אנדי ארנוביץ, "יופי מאוים". עד 4.6. הפלמ"ח 2, ירושלים, טל' 02-5661291/2. ב'-ד', 15:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון הכט: יונתן גולד, אסי משולם, "בין אתוס למיתוס". ציור, פיסול. עד 15.8; תערוכות קבע: ציור צרפתי, אמנות יהודית (אמצע המאה ה-19 עד תחילת המאה ה-20), ארכיאולוגיה. אוניברסיטת חיפה, שדרות אבא חושי 199, חיפה, טל' 04-8240308. א'-ב', ד'-ה', 16:00-10:00, ג', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00. כניסה חופשית.
  • מוזיאון הנגב לאמנות: "חמור עכשיו: דימוי החמור בתרבות הארץ ישראלית". עד 30.5. העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון העיצוב חולון: "רעיון מגירה". דגמים שלא הגיעו לקו הייצור מתוך אוסף מוזיאון אלסי; יעקב קאופמן, "שרפרפים". תהליכי ייצור של שרפרפים; "מתבנית לשבר". סטודיו קאהן מציג תהליך פיתוח. עד יוני. פנחס אילון 8, חולון. טל' 2151500 ־073. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 18:00-10:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 18:00-10:00. כניסה: 35 שקל.
  • מוזיאון העיר חיפה: "פורצלן: הזהב הלבן של אירופה". עד 5.10. שדרות בן-גוריון 11, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-9115888. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00.
  • מוזיאון הרמן שטרוק: שטיינהרט ושטרוק, "האמן וחונכו"; דני קרמן, אבנר כץ ומשה הופמן, "מתלמידי יעקב שטיינהרט". ללא מועד סיום. ארלוזורוב 23, חיפה, טל' 04-6359962. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00.
  • מוזיאון חיפה לאמנות: "דברים שרואים משם". אשכול של שמונה תערוכות יחיד ושתי תערוכות קבוצתיות. עד 18.10; אולף ברוינינג, "קבוצות". צילום וסרט; שרי כראל, "אי הסימנים". הדפס רשת וצבע על זכוכית; "שימוש משני". עבודות של יאיר ברק, אסף עברון וטליה קינן; "שושלות, מאוסף מוזיאון חיפה". עד 25.7. שבתאי לוי 26, חיפה, טל' 04-9115991. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל; מרכז האמנויות: שבתאי לוי 24. שבת וחג, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 25 שקל לילד כולל סדנה.
  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית: "מבלי להותיר עקבות". אמנות בהשפעות בודהיסטיות; "אוטאגאווה קוניושי וממשיכי דרכו"; "צבע החיים". האדום באמנות ובתרבות היפנית; "שינה ערבה ילדתי בעריסת השמים". אנימציה. ללא מועד סיום. שדרות הנשיא 89, חיפה, טל' 04-8383554. א'-ה', 16:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.
  • מוזיאון ינקו-דאדא: "קו-גזרה". מגזרות כביטוי לאקטואליה. עד 28.6; איתמר בגליקטר, "מצאנו נפט!"; קרן ענבי, "בית וגן"; נעה יקותיאלי, מיצב; "יצא מהקשרו". עד 31.5. כפר האמנים עין-הוד, טל' 04-9842350. א'-ה', 15:30-09:30, ו' וערבי חג, 14:00-09:30, שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.
  • מוזיאון יפו העתיקה: תערוכת אמנות נייר בינלאומית. עד 30.8. טיילת מפרץ שלמה 10, יפו. ה', שבת וחג, 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00. סגור בערבי חג. כניסה: 35-35 שקל.
  • מוזיאון ישראל: "יד ביד". שני כרכי משנה תורה לרמב"ם מספריית הוותיקן וממוזיאון ישראל. עד 26.12; "תערוכה בקופסה". 50 שנה לתערוכות באגף הנוער. עד 26.12; "יומולדת". לכל המשפחה. עד 26.12; "קיצור תולדות האנושות". מסע להיסטוריה של המין האנושי בהשראת ספרו של יובל נח הררי. עד 2.1; "ויהי ננו, התנ"ך הזעיר בעולם". ללא מועד סיום; "1965, היום". תערוכה לציון חגיגות היובל של מוזיאון ישראל. עד 29.8; שישה פרויקטים של שישה אמנים: אורי גרשוני, "אפולו ומנקה הארובות"; דנה לוי, "ספרות של סופות"; טמיר ליכטנברג, "עסקת חבילה"; עידו מיכאלי, "שטיח בנק הפועלים"; גלעד רטמן, "חמש להקות מרומניה"; רועי קופר, "חלום עזה". עד 29.8; "האמן והסטודיו". עד יולי. "אמנות ישראלית". תערוכת קבע. שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. א'-ב', ד'-ה', 17:00-10:00, ג', 21:00-16:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00, שבת, 17:00-10:00. מיוחד לקיץ (עד 31.8): ג'-ה', עד 21:00. כניסה: 50-25 שקל; כניסה חופשית לילדים בימים ג', ושבת ובאוגוסט.
  • מוזיאון מאנה כץ: "האוונגרד היהודי". עד 28.7. שדרות יפה-נוף 89, חיפה, טל' 04-9119372. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.
  • מוזיאון מוניו גיתאי וינרויב לאדריכלות: "עירוניות מתועשת". עד 20.6. שדרות הנשיא 135, חיפה. ד'-ה', 13:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • מוזיאון משה שק: יצירות של משה שק. ללא מועד סיום. קיבוץ בית-ניר. כל השבוע, 17:00-11:00, יש לתאם מראש בטל' 054-6874701 או 08-6874368.
  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות: "מעשה בגמד, בענק ובנסיכה". תערוכה פעילה לכל המשפחה. ללא מועד סיום. רוקח 21, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5161970. ב'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18, כניסה מוזלת בשישי).
  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות: "אשת חיל". דמות החיילת בחברה הישראלית. עד 13.6; "התערוכה החקלאית". חקלאות מקומית באמנות עכשווית; שחר מרקוס ונקט אקיג'י, "מאובנים". וידיאו; עד 13.6. ארלוזורוב 30, פתח-תקווה, טל' 03-9286300. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 10 שקלים, בשבת חינם.
  • מוזיאון תל-אביב לאמנות: ר"ה קוויטמן, "פרק 29: חקק". ציור על לוחות עץ. עד 5.9; אורי גרשט, "רסיסים". גבולות הצילום ומגבלותיו. עד 30.5; מחמוד קייס, "ערבסק #3". מיצב. עד 6.6; דייוויד הוקני, "מלים ותמונות". הדפס. עד 18.7; אורי קצנשטיין, "Backyard". פיסול, וידיאו ארט, סאונד ורובוטיקה. עד 18.8; רוברט קאפה, "צלם של החיים". צילום. עד 22.8; "Turn On". עבודות וידיאו מאוסף יוליה שטושק. עד 29.8; אתל גוטמן, "גידולי פרא, 2014". פיסול סביבתי. ללא מועד סיום; "המוזיאון מציג את עצמו 2". אמנות ישראלית מאוסף המוזיאון. ללא מועד סיום; "בשיחה". מבחר יצירות עכשוויות. ללא מועד סיום; "על קווי דמיון". תערוכה לכל המשפחה. ללא מועד סיום. שדרות שאול המלך 27, תל-אביב, טל' 03-6077020. ב', ד', שבת, 18:00-10:00; ג', ה', 21:00-10:00; ו', 14:00-10:00. כניסה: 48-24 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).
  • משכן לאמנות עין-חרוד: אריה אלואיל, "אות, דמות, נוף"; עודד הירש, "תוכנית מגירה". עד 13.6; הילה בן-ארי, "נעמה, מחווה לנחום בנארי"; חיים מאור, "יהודי טוב". עד 30.6; הסטודיו לזכרו של דודו גבע. תערוכת קבע. עין-חרוד מאוחד, טל' 04-6485701. א'-ה', 16:30-09:00, ו' וערבי חג, 13:30-09:00, שבת וחג, 16:30-10:00. כניסה: 26-13 שקל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.