המדריך, 5–12 בפברואר 2015

תערוכות נפתחות, נסגרות, אירועים, גלריות לאמנות, חללי תצוגה, מוזיאונים

* גרסת בטא
** המדריך נוצר בשיתוף עם המדור "גלריה" בעיתון "הארץ"

***

נפתחות, 5.2–7.2

יום חמישי (5.2)

  • המוזיאון לאמנות ישראלית. רמת-גן (אבא הלל 146). הערב ייפתחו שלוש תערוכות: "יצירות מוקדמות" של אלי שמיר, שיציג עבודות משנות ה-80 ותחילת שנות ה-90. אוצר: רון ברטוש; “המקום שאליו הוא מחובר" של ז'אק ז'אנו, שתכלול מבנים מברזל חלוד בדמות ערים. אוצר: מאיר אהרונסון; והתערוכה "ציורים" של יהודית אולמן, העוסקת בחלומות ילדותה. אוצר: מאיר אהרונסון.
  • גלריה גורדון. תל-אביב (נתן החכם 4). תערוכת היחיד של האמן האמריקאי ראסל טיילר, "Lo-Fi", שתיפתח היום ללא אירוע, תכלול ציורים גיאומטריים בהשראת עיצובי מחשב אנכרוניסטיים.
  • גלריה עינגע. תל-אביב (בר-יוחאי 7). מראות מופשטים מלוס-אנג'לס יופיעו בתערוכת היחיד הראשונה בישראל של האמנית האנגלו/אמריקאית אלי זילברשטיין, "(LA'S Fine (The Sun Shines Most of the Time", שתיפתח הערב.
  • הצימר. תל-אביב (הגדוד העברי 5). נטלי מנדל, אלחנדרה לוי ונטלי פורטונה-באוור יציגו את תערוכתן המשותפת "נשימות קצרות", שתיפתח הערב.
  • גלריה משונע. תל-אביב (הרצל 112). התערוכה הקבוצתית "אוצרים את תל-אביב", שתיפתח הערב, כוללת עבודות של עשרות תל-אביבים אנונימיים. אוצרים ויוצרים: רותם אליעזר, מיטל בדיחי, שחר פיילר ולירן שקד.
עדי ברנדה, ללא כותרת, 2015, גלריה בנימין

עדי ברנדה, ללא כותרת, 2015, גלריה בנימין

  • גלריה בנימין. תל-אביב (צ'לנוב 28). עדי ברנדה, הילה עמרם, רינת שניידובר ועוד ייקחו חלק בתערוכה הקבוצתית "חוצלארץ", שתיפתח הערב. אוצרים: ינאי גבע ולילך מדר.
  • תיאטרון גבעתיים. גבעתיים (דוד רמז 40). בערב תיפתח התערוכה הקבוצתית "מול ים. הים הגדול – על הזמני והנצחי ומה שביניהם". אוצרת: איילת אמוראי-בירן.
  • המקלט לאמנות. ירושלים (יהודה המכבי 7). יהודית מרגוליס, ילידת ניו-יורק, תפתח הערב את תערוכת היחיד "שורשים בשמים". אוצרות: פנינה פרנק ונעה לאה-כה.
  • גלריה טובה אוסמן. תל-אביב (בן-יהודה 100). “שושנת האין", מתוך שירו של פול צלאן, היא כותרת התערוכה של שלווה הדר, שתיפתח הערב. אוצרת: ד"ר נאוה סביליה-שדה.

יום שישי (6.2)

  • המוזיאון לאמנות ישראלית. רמת-גן (אבא הלל 146). בצהריים תיפתח תערוכת היחיד "הבשורה" של האמנית צפיה דגני, המבקשת לעמוד על טיבו של מעשה האמנות. אוצרת: איילת השחר-הכהן.
  • גלריה משרד. תל-אביב (זמנהוף 6). בפרויקט מס' 165 יציג לביא צרפתי את התערוכה "מנוף לאופק", שתיפתח בצהריים. אוצר: אבנר אברהם.
דנה בהרב, "סוסים", 2014. צילום: רן ארדה. הגלריה לפיסול ע"ש י' קונסטנט, רמת-גן

דנה בהרב, "סוסים", 2014. צילום: רן ארדה. הגלריה לפיסול ע"ש י' קונסטנט, רמת-גן

יום שבת (7.2)

  • מחסן 2. נמל יפו. היום תיפתח תערוכת ציורים רטרוספקטיבית לאמן המנוח ברונו פייס. ההכנסות מהמכירות יוקדשו לכישורית, בית לאנשים עם צרכים מיוחדים.
  • גלריית מחניים. קיבוץ מחניים. ציורי מים ופסטלים יוצגו בתערוכה "שלווה בגליל עליון" של לורנס מרקוסון (מרקי), שתיפתח בצהריים.
צפיה דגני, "אברהם יצחק", 2015. המוזיאון לאמנות ישראלית, רמת-גן

צפיה דגני, "אברהם יצחק", 2015. המוזיאון לאמנות ישראלית, רמת-גן

  • הגלריה לפיסול ע"ש י' קונסטנט. רמת-גן (סמדר 42). האמנית דנה בהרב תפתח הערב את תערוכתה "פרגמנטים".
  • גמגלריה. תל-אביב (מאפו 27). קדירות קונספטואליות מעשה ידיה של יעל נובק יופיעו בתערוכה "סדרים", שתיפתח בערב. אוצר: סיני בר.
  • ביתן האמנים. ראשון-לציון (ביל"ו 6). "Repeat", תערוכה קבוצתית בנושא פלינדרום, תיפתח הערב. אוצרות: ג'ניפר בלוך, אסתר שושני, רפאל כרמלי וחן בלילי.

***

נסגרות

  • אגריפס 12: מזל כרמון, "עור משני". עד 10.2.
  • גלריה חזי כהן: גסטון צבי איצקוביץ, "טקסי חולין"; רונה שטרן, "אואזיס". עד 7.2.
  • הקיבוץ: מרב שין בן-אלון, "חמישה קירות". עד 6.2.
  • זומר: מיכאל ארגוב, מקבץ עבודות; מיכל ברתנא, "True Finn". עד 7.2.
  • יאיר: "דובנוב". עד 6.2.
  • רוזנפלד: זויה צ'רקסקי, "תערוכה חדשה". עד 7.2.
  • שלוש: זיגי בן-חיים, "עבודות משנות ה-70". עד 7.2.
  • בית האמנים ירושלים: דבורה מורג, "הפואמה (הלא) ביתית"; אלישבע שקד, "מלח הארץ"; יהודית אפלטון, "מדבר לבן"; ענבל מנדס-פלור, "נקמה ורודה". עד 7.2.
  • בצלאל, הגלריה לצילום: "ילקוט הכזבים". עד 12.2.
  • גלריה כברי: שלומי חגי, "חדר מלחמה". עד 7.2.
  • גלריה Artstation: גיל הלר, "נפגשנו כבר?". עד 7.2.
  • גלריית משונע: "אוצרים את תל-אביב". עד 7.2.
  • גלריית עין-הוד: מאיר כהן, "עבודות". עד 11.2.
  • הגלריה במכללת אורנים: תערוכה שלישית לעונת "25 שנים". עד 8.2.
  • הגלריה העירונית לאמנות, עפולה: חיה גרץ-רן, "על חלוצות ודובים בעפולה"; "מקרוב ומרחוק". עד 10.2.
  • הירקון 19 (המדרשה): עלינא דקל, "My Morning Routine"; אלעד רוזן, "חתול-בננה"; שרון פדידה, "חמש כוכבים". עד 7.2.
  • המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית: "ההבעה הקולקטיבית של המין הכלבי". עד 7.2.
  • הקצה: "צעצועים". עד 7.2.
  • ויטרינה, המכון הטכנולוגי חולון: "התערבות במרחב". עד 11.2.
  • מכללת דוד ילין: דוד הנדלר ובועז ארד, "דוד ובועז". עד 11.2.
  • סדנת ההדפס ירושלים: "רבדים של זהות"; הילה לולו לין, "נו ששש מת". עד 12.2.
  • סלון יפו לאמנות, הקובייה: רפאל סלם, "We were here". עד 10.2.
  • מוזיאון העיר חיפה: "בין חיפה ליריחו". עד 8.2.
  • מוזיאון חיפה לאמנות (במרכז האמנויות): "חם-קר-נוזל-מוצק". עד 8.2.
  • מוזיאון ישראל: "הידור נשים: תשמישי קדושה מאת מעצבות עכשוויות". עד 10.2; "ג'קומטי בשני ממדים". עד 9.2.

***

אירועים

  • המשכן לאמנות בית מאירוב: שיח גלריה בתערוכה "תופרת הסרטים". ו', 6.2, 11:00.
  • משכן לאמנות עין-חרוד: שיח גלריה בתערוכות. מדי ו', 11:00, שבת, 13:15.
  • קריית-המלאכה, תל-אביב: סופ"ש סטודיואים פתוחים באזור קריית-המלאכה בדרום תל-אביב. האירוע מתקיים כל סופ"ש ראשון בחודש. מידע מפורט על הסטודיואים והגלריות המשתתפים באירוע במקום לאמנות, המרץ 6. ו'-שבת, 7.2-6.2, 14:00-11:00.
  • מוזיאון מאנה כץ: הדרכה בתערוכות המוזיאון. מדי שבת, 11:00.
  • גלריה כברי: שיח גלריה בתערוכה של שלומי חגי, "חדר מלחמה". שבת, 7.2, 13:00.
  • מוזיאון ישראל: סיור באוסף הצעצועים באגף הנוער. 40-30 שקל. הרשמה בטל' 02-6708805. ב', 9.2, 17:00; "עד אשר נמצא מקום", מופע מחול במסגרת התערוכה. 65-50 שקל. ג', 10.2, 21:00, שיח גלריה בתערוכה. ד', 11.2, 12:00.
  • נמל יפו: ברונו פייס ז"ל, תערוכת ציורים רטרוספקטיבית. ההכנסות קודש לכישורית, בית לאנשים עם צרכים מיוחדים. פתיחה: שבת, 7.2. 21:00-10:00. אירוע התרמה: ה', 19.2, 17:00. עד 21.2.
  • שנקר: "מעבדת ניסויים". תלמידי עיצוב תכשיטים מציגים תוצרים בהתהוות. ידע העם 8, רמת-גן. א'-ה', 21:00-08:00. אירוע פתיחה: א', 8.2, 18:00. עד 18.2.
  • גלריה 10: רותם ריטוב, גידי סמילנסקי, "בתווך". בית מיכל, הגר"א 10, רחובות. א', ה', 19:00-16:00, ב', 12:00-09:00, 19:00-16:00, ד', 12:00-09:00, 22:00-20:00. עד 28.2.
  • מוזיאון אילנה גור: "מקרינים אמנות". עבודות וידיאו. עד 28.2; א', ג'-ה', ו', 16:00-10:00, שבת, 18:00-10:00. מוזיאון אילנה גור, מזל דגים, יפו. טל' 03-6837676. 30-25 שקל.
  • שדרות דב הוז, חולון: "לכו להצביע!". תערוכת חוצות של קריקטורות על מערכות הבחירות בישראל. עד 28.3.

***

גלריות לאמנות

  • אגריפס 12: מזל כרמון, "עור משני". עד 10.2. אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה', 19:30-16:30, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • אלון שגב: ראסל טיילר, "Lo-Fi". ציור. התערוכה מוצגת גם בגורדון 2. עד 28.2; אלדר פרבר, "ארנסט טלמן פארק, ברלין". ציור. עד 13.2. שד' רוטשילד 6, תל-אביב, טל' 03-6090769. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 13:00-10:00.
  • אלפרד, מכון שיתופי לאמנות ולתרבות: יאיר פרץ ו-ZeroCents, "עבודות חדשות". עד 20.2; בחצר: ורד אהרונוביץ', "המזרקה". ללא מועד סיום. סמטת שלוש 5, תל-אביב, טל' 052-8014848. ג'-ה', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-11:00.
  • אנגל: ז'אק ז'אנו, "יסודות". פתיחה: ה', 12.2, 19:00. עד 26.3. גורדון 26, תל-אביב, טל' 03-5225637. א'-ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00.
  • ברוורמן: רועי אפרת, "כיבוי אורות". מיצב; בבייקרי: שחר פרדי כסלו, "קקטוס". עד 26.3.
  • השרון 12ב', תל-אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • גבעון: פנחס כהן-גן, "הציור הוא כלום חוץ מהקדשים דתיים". עד 21.2. גורדון 35, תל-אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה', 18:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • ג'ולי מ.: דגנית ברסט, "2014". אמנית אורחת: אתי לוי. עד 7.3. בצלאל יפה 10, תל-אביב, טל' 03-5607005. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • גורדון 2: ראסל טיילר, "Lo-Fi". ציור. התערוכה מוצגת גם באלון שגב. עד 28.2. נתן החכם 4, תל-אביב, טל' 03-5290011. ב'-ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.
  • גלריה בנימין: "חוצלארץ". עד 7.3. צ'לנוב 28, תל-אביב. ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית: "מסע אל 'ארבע העונות': האמנות הנאיבית של איטליה". עד 27.2. דיזנגוף 255, תל-אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה', 21:00-12:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00.
  • גלריה חזי כהן: רמי מימון, "לתת בהם סימנים"; אנדריאס גולינסקי, "אבק חפירות". פתיחה: ה', 12.2, 20:000. עד 21.3; גסטון צבי איצקוביץ, "טקסי חולין"; רונה שטרן, "אואזיס". עד 7.2. וולפסון 54, תל-אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה', 19:00-10:30, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • גלריה ליאונרדו: אריה שורק (סאריקו), "לו לצעוק ידעתי". ציורי אקריליק ודיקט. עד 23.2. בית הקיבוצים, ליאונרדו דה-וינצ'י 13, קומה 2-, תל-אביב, טל' 054-6747446. א'-ה', 20:00-08:00, ו', 13:00-08:00.
  • גלריה P8: ינאי יחיאל, "הכלה הופשטה עירומה". תצלומים 2014-2009. עד 14.2. יהודה הלוי 79 (בחצר), תל-אביב, טל' 8616001־050. ד'-ה', 19:00-11:00; ו'-שבת, 15:00-11:00.
  • גלריית משונע: תערוכת מכירה. עד 19.2; "אוצרים את תל-אביב". סטודנטים אוצרים אמנים תל-אביבים אנונימיים. עד 7.2. הרצל 112, תל-אביב. הרצל 112, תל-אביב. ג', ה', 22:00-18:00, ו', 16:00-12:00. שעות פתיחה ל"אוצרים את תל-אביב": ו'-שבת, 7.2-6.2, 15:00-11:00.
  • דביר: מירצ'ה קנטור, "5775 (חלק 1)"; ורד נחמני, "Light Motive". ציור. עד 7.3. ראשית-חוכמה 14, תל-אביב. ג'-ה', 18:00-11:00. ו'-שבת, 13:00-10:00.
  • הקיבוץ: מרב שין-בן-אלון, "חמישה קירות". רישום. עד 6.2. דב הוז 25, תל-אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה', 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו', 14:00-11:00. תערוכה זו פתוחה גם בשבת, 14:00-11:00.
  • זומר: "Opposite of the Other Side". פתיחה: ה', 12.2, 20:00. עד 21.3; מיכאל ארגוב, מקבץ עבודות; בחדר הפרויקטים: מיכל ברתנא, "True Finn". סרט. עד 7.2. שד' רוטשילד 13, תל-אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-11:00.
  • זימאק: לי ינור, "Rooms". וידיאו. עד 15.2. ה' באייר 68, תל-אביב, טל' 03-6915060. א'-ה', 20:00-09:30, ו', 15:00-09:30.
  • טובה אוסמן: שלווה הדר, "שושנת האין". עד 25.2. בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה', 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-11:00.
  • יאיר: "דובנוב". הזדהות עם המאבק נגד סגירת מרכז מאירהוף. עד 6.2. אבן-גבירול 6, תל-אביב, טל' 03-6956927. ב'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00.
  • מקום לאמנות: "טבע דומם וגעגוע / פרק א', פרק ב'". עד 14.2. שביל-המרץ 6, תל-אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה', 19:00-12:00, ו'-שבת, 15:00-10:00.
  • נגא: לאה אביטל, "איש ללא תכונות". עד 14.2. אחד-העם 60, תל-אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • עינגע: אלי סילברשטיין, "The Sun Shines Most of the Time". עבודות גדולות ממדים. עד 14.3. בר-יוחאי 7, תל-אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • פינברג פרוג'קטס: אלון קדם, "יצור עצמי". עד 7.3. שביל-המפעל 3, בניין 5, קומה 2, טל' 077-3452115. ד'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • רוזנפלד: זמיר שץ, "חביבתי, מדינת כל אזרחיה". דיוקנאות ווידיאו. פתיחה: ה', 12.2, 20:00. עד 21.3; זויה צ'רקסקי, "תערוכה חדשה". עד 7.2. שביל-המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל-אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.
  • רוטשילד אמנות: איליה גפטר, "העיר". ציור. עד 7.3. יהודה לוי 48, תל-אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה', 18:30-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • שלוש: אורי גרשוני, "מלבד חשיכה, כלום". פתיחה: ה', 12.2, 20:00. עד 28.3; זיגי בן-חיים, "עבודות משנות ה-70". קולאז'ים. עד 7.2. מזא"ה 7, תל-אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה', 19:00-11:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.
  • Contemporary by Golconda: "חולות, Sand-ness". מצבי כליאה פיזיים ונפשיים; יואב הירש, "פתאום החלטת שאת שמש". עד 28.2. הרצל 117, תל-אביב, טל' 03-6822777. ב'-ה', 19:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • Tempo Rubato: נועה גלזר, תערוכת יחיד. עד 14.2. סגולה 9, תל-אביב, טל' 2150302־072. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • Raw Art: רויטל רטיג, "Fade to Grey". רישומים ווידיאו. עד 28.2. שביל-המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל-אביב, טל' 03-6832559. ג'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. ו'-שבת, 10.10-11.10, ג'-ד', 14.10-15.10, 14:00-11:00.

***

חללי תצוגה

  • אטליה שמי: "מרחקיו המוזרים". עד 14.2. כברי, טל' 04-9952709. ג'-ד', שבת, 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.
  • בית אוסף קופפרמן: "חסימות ופתחים". ללא מועד סיום; משה קופפרמן, עבודות. תערוכת קבע. קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 04-9933792. ו'-שבת, 15:00-10:00.
  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית: "ספר אמן; טבע/עצמי". תערוכת סיכום סדנת ספר אמן. עד 14.2. העמל 17, תל-אביב, טל' 03-5182257. ב'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • בית האמנים ירושלים: דבורה מורג, "הפואמה (הלא) ביתית". ציור; אלישבע שקד, "מלח הארץ". צילום; יהודית אפלטון, "מדבר לבן". ציור; ענבל מנדס-פלור, "נקמה ורודה". ציור. עד 7.2. שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. א'-ה', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב): אלון פורת, "ציורים 2015-2000"; מרסלו פישמן, "תנועה ברוח"; ליאורה זאבי, "בסטודיו"; חנה הורביץ, "הייתי ביפן"; שרה כץ, "חיי שרה"; קרן זמל, "שיינה פונים"; ריקי פוך, "גבורה"; ליאורה קנטרביץ, "השיוט אל תוך הריק"; איליין הוזמן, "הסיפור הבין אישי"; ורדה רותם, פיסול חוץ, סדרת "בראשית". עד 21.2. אלחריזי 9, תל-אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה', 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.
  • בצלאל, הגלריה לצילום: "ילקוט הכזבים". עד 12.2. קמפוס הר-הצופים, קומה 8, ירושלים. א'-ה', 17:00-09:00.
  • גלריה דוויק: אריה ברקוביץ, "מעונן חלקית". ציור, רישום ופסלי קיר מעץ. פתיחה: ו', 6.2, 11:30. עד 30.4. מרכז הכנסים ע"ש אדנאואר, משכנות-שאננים, ימין-משה, ירושלים, טל' 02-6292220. כל השבוע 20:00-10:00.
  • גלריה חנקין: חואני מוקמל, "[ ] בריבוע". עבודות סיבים. עד 21.2. חנקין 109, חולון. א'-ה', 12:30-10:00, 19:00-16:00, ו', 12:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.
  • גלריה טל: קזואו אישיי, "Mujo". עד 25.4. חצב 74, כפר-ורדים, טל' 054-7542699. ג', 19:00-17:00, שבת וחג, 14:00-11:00 ובתיאום מראש.
  • גלריה כברי: שלומי חגי, "חדר מלחמה". ציור. עד 7.2. כורש 14, ירושלים. א', 15:00-11:00, ב', 14:00-11:00, 21:00-17:00, ג', 18:00-14:00, ה', 16:00-12:00, 21:00-17:00.
  • גלריה כורש: "ברברה". השפעת דימוי הברבי על ייצוגי נשיות. עד 29.3. כברי, טל' 04-9952537. ה', 19:00-16:00, ו', 14:00-11:00, שבת וחג, 15:00-11:00.
  • גלריה לאמנות אום-אלפחם: פאטמה שנאן דרע, "רצף מרחבי אחד". ציור; נידאל גאברין, "מתפרק". ציור ופיסול; כרים אבו-שקרה, "אחדות האדם, הטבע והחיה". ציור; סאמח שחאדה, "מבוקשת". ציור. עד 19.4. אום-אלפחם, טל' 04-6315257. א'-ה', שבת, 16:00-09:00.
  • גלריה לאמנות גבעת-חיים איחוד: מרב סודאי, "נכוחה". עד 28.2. גבעת-חיים איחוד, טל' 054-9039945. ו', 15:30-10:30, שבת, 16:00-10:30.
  • גלריה לאמנות ישראלית, טבעון: יאיר גרבוז, "העיקר לא להיות צבוע". ציור. עד 4.3. מרכז ההנצחה, רח' המגדל 2, קריית-טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה', 13:00-08:00, 19:00-16:00, ו', 11:30-08:30, שבת, 13:00-11:00.
  • גלריה Artstation: גיל הלר, "נפגשנו כבר?". ציור. עד 7.2. ביתן 14, מתחם התחנה מנשייה, ביתן 14, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-6201515. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 17:00-11:00.
  • גלריית בית-הספר מוסררה: "מארגנת משבשת מחברת"; שרון קנה, "חצי מגרש להשכרה"; מגדלנה דפנר, "שלושים ואחד לילות". עד 5.3. הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה', 17:00-10:00.
  • גלריית החווה: "4 חדרים". עד 28.2. הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ב', 16:00-13:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • גלריית לוחמי-הגטאות: נדב ויסמן, "אין מקום כזה". מיצב. עד 28.2. קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 054-4993737. ו', 14:00-09:00, שבת, 15:00-10:00 או בתיאום טלפוני.
  • גלריית עין-הוד: מאיר כהן, "עבודות". עד 11.2. עין-הוד, טל' 04-9842548. א', ג', ד'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-11:00.
  • גם גלריה: יעל נובק, "סדרים". קערות קונספטואליות. עד 13.3. מאפו 27, תל-אביב, טל' 03-5229250. א', 19:00-16:00, ג', 13:00-10:30, ד'-ה', 12:00-10:30, ו', 12:00-10:00.
  • הגלריה במכללת אורנים: תערוכה שלישית לעונת "25 שנים". עד 8.2. מכללת אורנים, קריית-טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה', 15:00-08:00, שבת, 14:00-11:00.
  • הגלריה האוניברסיטאית ע"ש גניה שרייבר: "קירות נמסים". מאוסף יגאל אהובי. עד 10.4; "ימים אפלים". עד 27.2. אוניברסיטת תל-אביב, טל' 03-6408860. א'-ד', 19:00-11:00, ה', 21:00-11:00, ו', 14:00-10:00.
  • הגלריה העירונית הרצליה, בית האמנים: "נוף מולדתי". תערוכה קבוצתית. פתיחה: א', 8.2, 19:30. עד 26.2. בן-גוריון 7, הרצליה, טל' 09-9589986. א', ג'-ה', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00.
  • הגלריה העירונית לאמנות, עפולה: חיה גרץ-רן, "על חלוצות ודובים בעפולה". ציור; "מקרוב ומרחוק". עד 10.2. חטיבה תשע 15, עפולה, טל' 04-6591677. ב', ג', ו'-שבת, 13:00-11:00, ד'-ה', 19:00-17:00.
  • הגלריה העירונית לאמנות, ראשון-לציון: "ויאמר, וירא". עבודות העוסקות ביצירה ומלים. עד 1.4. רוטשילד 7, ראשון-לציון. 13:00-10:00.
  • הגלריה העירונית לאמנות, רחובות: ורוניק ענבר ואלינת שורץ, "אזור דמדומים". עד 24.2. יעקב 32, רחובות, טל' 08-9390390. א', ג', 13:00-09:00, 19:00-17:00, ב', ד'-ה', 13:00-09:00, ו', 12:00-09:00.
  • הירקון 19 (המדרשה): עלינא דקל, "My Morning Routine". וידיאו; אלעד רוזן, "חתול-בננה". ציור; שרון פדידה, "חמש כוכבים". עד 7.2. הירקון 19, תל-אביב, טל' 03-6203129. ב'-ה', 20:00-13:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • המרכז האקדמי ויצו חיפה: נוגה שטיינר, "ואן-בורג". צילום. עד 24.2. הגנים 21, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-8562555. א'-ה', 18:00-10:00, ו', 13:00-10:00.
  • המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית: "ההבעה הקולקטיבית של המין הכלבי". תלמידי מוסררה, מוזיקה אקספרימנטלית וסאונד. עד 7.2. האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג'-ד', 20:00-16:00, ה', 14:00-10:00, ו'-שבת, 15:00-10:00.
  • המרכז לאמנות עכשווית: אריאל שלזינגר ווילפרדו פרייטו, "Hiding Wood in Trees".פסלים ומיצבים. עד 21.2. קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל-אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה', 19:00-14:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.
  • המשכן לאמנות בית מאירוב: "תופרת הסרטים". רטרוספקטיבה של מעצבת התלבושות רונה דורון. עד 7.3. הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה', 20:00-17:00; ו'-שבת, 13:00-10:00.
  • הסדנה ברמת-אליהו: עודד הירש, "בחולות". מיצב וידיאו דו-ערוצי. עד 31.3. שאול המלך 5, ראשון-לציון. א'-ג', 14:00-09:00. ד', 14:00-09:00, 19:00-17:00, ה', 19:00-17:00.
  • הקצה: "צעצועים". ממיחזור לקיימות. עד 7.2. לוחמי-הגטאות 34, נהריה, טל' 04-9926819. ב', 19:00-16:30, ה', 13:00-10:30, ו', 15:00-12:00, שבת, 13:00-11:00.
  • ויטרינה, המכון הטכנולוגי חולון: "התערבות במרחב". עד 11.2. גולומב 52, בניין 6, חולון, טל' 03-5026666‏. א'-ה', 17:00-10:00.
  • זהזהזה: "Time Scape ייצוג מרחב וזמן". עד 28.2. מבנה 21, נמל תל-אביב, טל' 03-5444261. ב'-ה', 18:00-12:00, ו', 15:00-10:00, שבת, 19:00-12:00.
  • חנינא: "התלכדות". התערוכה הראשונה בחלל החדש. עד 28.2. שביל-המפעל 3, קומה 1, קריית-המלאכה, תל-אביב. ד'-ה', 18:00-15:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • מיקה, אמנות ישראלית: ג'פרי פאלאדיני, "Not Even Past". עד 15.2. בן-יהודה 97, תל-אביב, טל' 03-9525830. א'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00.
  • מכללת דוד ילין: דוד הנדלר ובועז ארד, "דוד ובועז". עד 11.2. המעגל 7, בית-הכרם, ירושלים, טל' 054-4874684. ב'-ה', 17:00-10:00.
  • מנשר: "בלתי מסווג". התבוננות ביקורתית על לוחמה עכשווית. עד 26.2. דוד חכמי 18, תל-אביב, טל' 03-6887090. א'-ה', 19:00-11:00.
  • סדנת ההדפס ירושלים: "רבדים של זהות"; הילה לולו לין, "נו ששש מת". תצריבים, הדפסי רשת, ספרי אמנית ומיצב. עד 12.2. שבטי-ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה', 15:00-08:00 או בתיאום מראש.
  • סלון יפו לאמנות, הקובייה: רפאל סלם, "We Were Here". ציור. עד 10.2. מחסן 2, נמל יפו. א'-שבת, 20:00-10:00.
  • מרחב לאמנות: ענת מרת והיתם צ'ארלס, "טאנה מאהטיה". עד 26.2. כיכר קדומים 8, יפו, טל' 2353898־052. א'-ה', 18:00-09:00 או בתיאום מראש.
  • מרכז באוהאוס תל-אביב: "באוהאוס: ירושלים". עד 1.5. דיזנגוף 99, תל-אביב, טל' 03-5220249. א'-ה', 19:30-10:00, ו', 14:30-10:00, שבת, 19:30-10:00.
  • מרכז לאמנות ומדיה מעמותה: "המחלקה האתנוגרפית". עד 15.2. בית הנסן, גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. ב'-ג', 15:00-10:00, ד', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00.
  • עמליה ארבל: שולה דבי, פיסול. עד 18.2. בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5444399. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 13:00-11:00.
  • פלורנטין 45: הדר מיץ, רותם ריבק, אינה פולונסקי, "אמזונות". ללא מועד סיום. פלורנטין 45 פינת השוק, תל-אביב, טל' 050-2763249. ג'-ה', 13:00-11:00, 18:00-16:00, ב', ו'-שבת, 13:00-11:00.

***

מוזיאונים לאמנות

  • בית ביאליק: "גילוי וכיסוי". הבעה מעבר למלים. עד 2.3. ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20-10 שקל.
  • בית העיר: "אימרסיה בבית העיר". עולם הגיימינג. ללא מועד סיום. ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20 שקל.
  • בית התפוצות: "איימי ויינהאוס: דיוקן משפחתי". "תופרי החלומות". עיצוב; עד מאי; "2,500 שנות חיים יהודיים בגולה". תצוגת קבע. אוניברסיטת תל-אביב, רמת-אביב, טל' 03-7457800. א'-ג', 16:00-10:00; ד'-ה', 19:00-10:00; ו', 13:00-09:00. כניסה: 40 שקל לתצוגת קבע, 15 שקל לתערוכות מתחלפות.
  • בית ראובן: פימה (אפרים רויטנברג), "מחברות סיניות". עבודות על נייר. עד 31.3; ציורי ראובן מאוסף המוזיאון, תצוגה ביוגרפית. תצוגת קבע. ביאליק 14, טל' 03-5255961. ב', ד'-ו' 15:00-10:00; ג', 20:00-10:00; שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לילדים.
  • ביתן הלנה רובינשטיין: אנרי סאלה, "בלי שמות, בלי כותרת". צילום, פיסול, מיצב. עד 21.3; "פורצלן מייסן"; "אירוסים, נרקיסים, פרפרים: כלי הזכוכית של אמיל גאלה". תצוגת קבע. שד' תרס"ט 6, תל-אביב, טל' 03-5287146. ב', ד', שבת, 16:00-10:00; ג', ה', 22:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.
  • המוזיאון הימי הלאומי: רועי קופר, "ים שקט". צילום. עד 7.3; "אלים, אלות וגיבורים מהמיתולוגיה: בפיסול היווני-רומי". עד 1.5. דרך אלנבי 198, חיפה, טל' 04-8536622. א'-ה', שבת, 15:00-10:00, ו', 13:00-10:00.
  • המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס: מישל קישקה, "קומיקס קוֹם איל פוֹ"; "הטיול הגדול של דובי קייך"; איזה הרשקוביץ, "מאיירת". עד 14.2; "פצעי בגרות". קומיקס בעברית 1995-1975; "קריקטוריסט פובליציסט עברי"; "מה, למה, איפה ואיך". תצוגות קבע. ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד', ו', 13:00-10:00, ג', ה', 20:00-17:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 15 שקל.
  • המוזיאון הפתוח בעומר: "זמן הדפס". סדנת ההדפס בירושלים ומרכז גוטסמן לתחריט. עד פברואר 2015. עומר, טל' 08-9908121/5. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, ראשונה בחודש 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לחיילים.
  • המוזיאון הפתוח בתפן: הרמן שטרוק, "אחרי מאה שנה". ליטוגרפיות, מסמכים, צילומים. עד 30.5.2015. תפן, טל' 04-9109600. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 35-25 שקל.
  • המוזיאון הפתוח לצילום תל-חי: מישל פלטניק, "בעקבות". דיון עם ציוריו של פרנסיס בייקון. עד מאי. גן התעשייה תל-חי, טל' 04-6816702. ב'-ה', 16:00-08:00; שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 20-11 שקל, כניסה חופשית לחיילים.
  • המוזיאון לאדריכלות ע"ש מוניו גיתאי וינרויב: "בזכות האיפוק: הבזקים של ברוטליזם חיפאי". ללא מועד סיום. שד' הנשיא 135, חיפה, טל' 054-5831597. ג'-ד', 13:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.כניסה: 20-10 שקל.
  • המוזיאון לאמנות ישראלית רמת-גן: צפיה דגני, "הבשורה". פתיחה: ו', 6.2. עד 2.3; אלי שמיר – יצירות מוקדמות. ציור; ז'אק זאנו, "המקום שאליו הוא מחובר". מיצב מבנים מברזל המתארים ערים; יהודית אולמן, ציורים; אסתר הלפרין, "זבחים". פיסול בחומר בשילוב אבן וברזל; "מאוסף המוזיאון, אוזיאש הופשטטר וליאון אנגלסברג"; פסי מרגוליס, "ביקור מולדת/זמן אחר". ציור; רותי סגל, "האמנות שמאחורי הנוף"; ג'ון בייל, ציור; רוני סומק, "שריטה במרפק השירה". ציור; מרים גמבורד, "אמת בדויה". רישום; עבודות מאוסף המוזיאון, עבודות של אוזיאש הופשטטר וליאון אנגלסברג. ללא מועד סיום. דרך אבא הלל סילבר 146, רמת-גן, טל' 03-7521876. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 13:00-09:00; שבת, 15:00-09:00. כניסה: 20 שקל.
  • המוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח: "קשרים". שטיחים מאיראן, תורכיה וקווקז; ממצאים ארכיאולוגיים בחצר. ללא מועד סיום. העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מובי מוזיאוני בת-ים: פרנצ'סקו פיניציו, "ארקפארקקראפטראפטקליניקקלאבפאב". יצירות מוכרות ופרויקטים חדשים. פתיחה: ה', 12.2, 20:00. עד 16.5. תערוכה היסטורית לתולדות בת-ים. תצוגות קבע. סטרומה 6, בת-ים, טל' 03-6591140. ג', ה', 20:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון ארץ ישראל: "מדליות מלחמה". מדליות מלחמת העולם הראשונה מאוסף פרנקנהויז. פתיחה: א', 8.2. ללא מועד סיום; "הדרך שלנו". מסע צילומי בקרב קהילת יוצאי אתיופיה. עד 25.3; "רואים שקוף". צילומי זכוכית של חלוצי הצילום בישראל. עד 15.10; נפתלי אופנהיים, אנשי הכנרת". צילום. עד 28.2; מירי דוידוביץ, "רוק בשחור". צילום. תרבות המועדונים בשנות ה-80. עד 28.2. חיים לבנון 2, רמת-אביב, תל-אביב, טל' 03-6415244. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 48-24 שקל, כניסה חופשית עד גיל 18 (כניסה לפלנטריום בתוספת תשלום).
  • מוזיאון אשדוד לאמנות: "דריי-אין". צילום ישראלי בשנות ה-80. ללא מועד סיום. דרך-ארץ 8, אשדוד, טל' 08-8545180/1. א', ג', ד'-ה', 16:00-09:00, ב', 20:00-09:00, ו'-שבת, 13:30-10:30.
  • מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן: "עבודת צוות". אדריכלות; צילה ליס, "VIA". ציור, פיסול, מיצבים. עד 28.3. קיבוץ אשדות-יעקב מאוחד, טל' 04-6757737. ב'-ה', 15:00-10:00, ו' וערבי חג, 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון בר דוד לאמנות ויודאיקה: שמואל טפלר, "שירת הצבעים". ציור. עד 30.5; "אנטי שפע". 10 אמנים מותחים את גבולות החומר. עד 1.5; באגף הנוער: "עולמות מופלאים. עד 30.8; גן פסלים של יגאל תומרקין. תערוכת קבע; אוסף היודאיקה. תערוכת קבע. קיבוץ ברעם, טל' 04-6988295. א'-ה', 16:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00; שבת, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.
  • מוזיאון האסלאם: "יומנו של חמור". בעקבות דמות החמור. עד מרץ 2015. הפלמ"ח 2, ירושלים, טל' 02-5661291/2. ב'-ד', 15:00-10:00, ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון הכט: זוכי תחרות יוצרים צעירים באמנות פלסטית 2014. ללא מועד סיום; תערוכות קבע: ציור צרפתי, אמנות יהודית (אמצע המאה ה-19 עד תחילת המאה ה-20), ארכיאולוגיה. אוניברסיטת חיפה, שדרות אבא חושי 199, חיפה, טל' 04-8240308. א'-ב', ד'-ה', 16:00-10:00, ג', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00. כניסה חופשית.
  • פריסקופ: יעקב קאופמן, "פיגורינות". עד 31.1. בן-יהודה 176, תל-אביב, טל' 03-5226815. ב'-ה', 20:00-17:00, ו'-שבת, 13:00-11:00.
  • מוזיאון הנגב לאמנות: "חמישים שנים לאנדרטת הנגב/חמישים שנים לפיסול הציבורי של דני קרוון". עד 21.2. העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון העיצוב חולון: "קוטור חדש, איריס ואן הרפן". השפעת הטבע על עיצוב בגדים. עד 7.3. פנחס אילון 8, חולון. טל' 2151500 ־073. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 18:00-10:00. כניסה: 35 שקל.
  • מוזיאון העיר חיפה: "בין חיפה ליריחו" צילומים של זאב אלכסנדרוביץ'. עד 8.2. שד' בן-גוריון 11, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-9115888. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-16:00, ו', 13:0-10:00, שבת, 15:00-10:00.
  • מוזיאון וילפריד: ז'אנג שיאטאו, "שלושה אלפי עולמות". וידיאו; כרמל אילן, "שדה של נייר". בין ציור לפיסול. עד 31.3. קיבוץ הזורע, טל' 04-9899566. ב',ד'-ו' 14:00-09:00, ג', 18:00-12:00, שבת וחג, 16:00-10:00.
  • מוזיאון חיפה לאמנות: אולף ברוינינג, "קבוצות". צילום וסרט; שרי כראל, "אי הסימנים". הדפס רשת וצבע על זכוכית; "שימוש משני". עבודות של יאיר ברק, אסף עברון וטליה קינן; "פווקוס, מאוסף מוזיאון חיפה לאמנות". עד 8.3; "שושלות, מאוסף מוזיאון חיפה". עד 25.7; במרכז האמנויות: "חם-קר-נוזל-מוצק". לכל המשפחה. עד 8.2. שבתאי לוי 26, חיפה, טל' 04-9115991. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל; מרכז האמנויות: שבתאי לוי 24. שבת וחג, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 25 שקל לילד כולל סדנה.
  • מוזיאון ינקו-דאדא: "קו-גזרה". מגזרות כביטוי לאירועי אקטואליה. עד 31.5. כפר האמנים עין-הוד, טל' 04-9842350. א'-ה', 15:30-09:30, ו' וערבי חג, 14:00-09:30, שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.
  • מוזיאון ישראל: שישה פרויקטים של שישה אמנים: אורי גרשוני, "אפולו ומנקה הארובות"; דנה לוי, "ספרות של סופות"; טמיר ליכטנברג, "עסקת חבילה"; עידו מיכאלי, "שטיח בנק הפועלים"; גלעד רטמן, "חמש להקות מרומניה"; רועי קופר, "חלום עזה". פתיחה: ג', 10.2. עד 29.8; "חדש באוסף". עד 28.2; אדגרדו סמבו, "סלומה". מוצג מיוחד. עד 11.4; "עד אשר נמצא מקום". על המעגל באמנות המחול בישראל. צילום, וידיאו, רישום וכרזות. עד 28.2; "האמן והסטודיו". עד 2.8.2015; דאג ומייק סטארן, "ביג במבו". עד 30.4; "הידור נשים: תשמישי קדושה מאת מעצבות עכשוויות". עד 10.2; "ג'קומטי בשני ממדים". רישום, הדפס ופיסול. עד 9.2; באגף הנוער: "מסעות". ההתרגשות בגילוי ארץ לא נודעת. עד 28.2. שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. א'-ב', ד'-ה', 17:00-10:00, ג', 21:00-16:00, ו' וערב חג, 14:00-10:00, שבת, 17:00-10:00. מיוחד לקיץ (עד 31.8): ג'-ה', עד 21:00. כניסה: 50-25 שקל; כניסה חופשית לילדים בימים ג', ושבת ובאוגוסט.
  • מוזיאון מאנה כץ: "האוונגרד היהודי". עד 28.7. שדרות יפה-נוף 89, חיפה, טל' 04-9119372. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.
  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות: דוד מערבי, "שירה הנוער". עבודות של חברו של גוטמן מבצלאל. עד 30.4. רוקח 21, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5161970. ב'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18, כניסה מוזלת בשישי).
  • מוזיאון תל-אביב לאמנות: אתל גוטמן, "גידולי פרא, 2014". פיסול סביבתי. ללא מועד סיום; "המוזיאון מציג את עצמו 2". אמנות ישראלית מאוסף המוזיאון. ללא מועד סיום; "מסלולי ייצור". סרטים ודגמים המגלמים את היחס האמביוולנטי לבנייה מודרניסטית. עד 2.5; "והזוכים הם: תערוכת הזוכים בפרסי משרד התרבות והספורט". עד 15.4; מחמוד קייס, "ערבסק #3". מיצב. עד 26.4; אורי גרשט, "רסיסים". גבולות הצילום. עד 2.5; "תחת מחיקה". מבט אל נוכחות המחוק. עד 18.4; טום פרידמן, "למעלה באוויר". מיצב. עד 15.3; "צורות חיות". ז׳ואן מירו, מקס ארנסט: הדפסים מהאוסף. עד 7.3; דוד ינאי, "אדריכלות וגנטיקה". עד 21.2; מרינה אברמוביץ', "Rhythm 0, 1974". מיצב המשחזר את המיצג של אברמוביץ' בנאפולי. עד 14.2; "בשיחה". מבחר יצירות עכשוויות. ללא מועד סיום; "על קווי דמיון". תערוכה לכל המשפחה. ללא מועד סיום; חדרים מיניאטוריים מאוסף הלנה רובינשטיין; אימפרסיוניזם, פוסט-אימפרסיוניזם ואסכולת פריז; אמנות המאה ה-20; אמנות עכשווית: מאוסף המוזיאון ושאילות. תצוגות קבע. שד' שאול המלך 27, תל-אביב, טל' 03-6077020. ב', ד', שבת, 18:00-10:00; ג', ה', 21:00-10:00; ו', 14:00-10:00. כניסה: 48-24 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).
  • משכן לאמנות עין-חרוד: "דוד גבע 10 שנים". עד 17.3; עבודות שטיחים של חברי כישורית. עד 15.3; חנה דיין, "פנים". עד 15.3; חיים מאור, "יהודי טוב". עד 15.5; "אוסף המוזיאון, דיוקנאות". עד 15.3; הסטודיו לזכרו של דודו גבע. תערוכת קבע. עין-חרוד מאוחד, טל' 04-6485701. א'-ה', 16:30-09:00, ו' וערבי חג, 13:30-09:00, שבת וחג, 16:30-10:00. כניסה: 30-13 שקל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.