המדריך, 1–8 בינואר 2014

תערוכות נפתחות, נסגרות, אירועים, גלריות לאמנות, חללי תצוגה, מוזיאונים

* גרסת בטא
** המדריך נוצר בשיתוף עם המדור "גלריה" בעיתון "הארץ"

***

נפתחות, 1.1–3.1

יום חמישי (1.1)

  • גלריה אלון שגב. תל-אביב (רוטשילד 6). הערב תיפתח תערוכת היחיד של הצייר אלדר פרבר, "ארנסט טלמן פארק, ברלין", שתכלול עבודות שצוירו בפארק הגרמני.
  • גלריה חזי כהן. תל-אביב (וולפסון 54). שתי תערוכת יחיד ייפתחו הערב: בחלל התחתון יציג גסטון צבי איצקוביץ את תערוכת הצילום "טקסי חולין", ובחלל העליון תציג רונה שטרן את התערוכה "אואזיס". אוצרת: עפרה חרנ"ם.
  • גלריה קו 16. תל-אביב (ששת-הימים 6). תערוכת היחיד "נשימות" של האמנית אורלי סבר תיפתח הערב. אוצרת: רווית הררי.
  • גלריה נגא. תל-אביב (אחד-העם 60). "איש ללא תכונות", תערוכת היחיד של האמנית לאה אביטל, תיפתח הערב. אוצר: יוסף קריספל.
  • גלריה שלוש. תל-אביב (מאז"ה 7). הערב תיפתח תערוכת היחיד "עבודות משנות ה-70" של האמן זיגי בן-חיים. אוצרת: נירה יצחקי.
זיגי בן-חיים, Formation in Paper, 1978. גלריה שלוש, תל-אביב

זיגי בן-חיים, Formation in Paper, 1978. גלריה שלוש, תל-אביב

  • גלריה בנימין. תל-אביב (צ'לנוב 28). 32 מאיירים עכשוויים המעניקים פרשנות למושג "אזור נוחות" יציגו בתערוכה "Comfort Zone", שתיפתח הערב. אוצרת: אביטל מנור.
  • טמפו רובאטו. תל-אביב (סגולה 9). נועה גלזר תפתח הערב את תערוכת היחיד שלה.
  • אודיטוריום חיפה. חיפה (שדרות הנשיא 138). החל מהיום תוצג תערוכת הצילום "מבט לנשמה" של אייבן פרר.
  • גלריה פריסקופ. תל-אביב (בן-יהודה 176). תערוכת היחיד "פיגורינות" של יעקב קאופמן, מוותיקי שדה העיצוב התעשייתי בישראל, תיפתח הערב. אוצרת: מירב רהט.
  • הגלריה הפתוחה לאמנות וסביבה. ראשון-לציון (פארק שקמה). תצלומי שבילים מן הארץ ומן העולם יוצגו בתערוכה "אם הדרך", שתיפתח לקהל החל מהיום. אוצרת: מורן שוב.
  • תיאטרון גבעתיים. גבעתיים (דוד רמז 40). התערוכה הקבוצתית "Positive-Negative" בהשתתפות אילן ארד, אורה זק, חסיה שימקו ועוד תיפתח הערב. אוצרת: איילת אמוראי-בירן.

יום שישי (2.1)

  • הגלריה העירונית. גבעתיים (השומר 3). תצלומים מהודו של האמנית ועורכת-הדין יוליה ספקטור יוצגו בתערוכה "מסע", שתיפתח בצהריים. אוצרים: ורה פלפול ודורון פולק.
  • בית בנימיני. תל-אביב (העמל 17). התערוכה הקבוצתית "ספר אמן; טבע/עצמי", שתיפתח בצהריים, היא סיכום של סדנת ספר אמן בהנחיית דנה שמיר. אוצר: ניר הרמט.
  • גלריה עמליה ארבל. תל-אביב (בן-יהודה 100). בצהריים תיפתח התערוכה "ביטוי צבעוני ללא מכחול" של אמנון לוי, המצייר באמצעות מייבש שיער.
נועה ברזנר, "רוזמרין", 2014. המוזיאון לאמנות ישראלית, רמת-גן

נועה ברזנר, "רוזמרין", 2014. המוזיאון לאמנות ישראלית, רמת-גן

  • המוזיאון לאמנות ישראלית. רמת-גן (אבא הלל 146). האמנית והרקדנית נועה ברזנר תפתח בצהריים את תערוכתה "הכל מונח במקומו הנכון". אוצרת: איילת השחר-כהן.
  • בית האופרה. תל-אביב (שאול המלך 19). פסלים המעובדים מברזל תעשייתי גולמי יוצגו בתערוכה "ביניים" של רמי אטר, שתיפתח בצהריים.

יום שבת, (3.1)

  • גלריה מרכז ההנצחה לאמנות ישראלית. קריית-טבעון. עבודות באקריליק שחור או בעיפרון יוצגו בתערוכת היחיד "העיקר לא להיות צבוע" של יאיר גרבוז. אוצרת: טלי כהן-גרבוז.
  • גלריה זימאק. תל-אביב (ה' באייר 68). על שני מפלסי הגלריה תציג האמנית לי ינור מיצב וידיאו בתערוכת היחיד שלה "Rooms", שתיפתח הערב. אוצרת: סאלי הפטל-נוה.
לי ינור, ללא כותרת, 2014. גלריה זימאק, תל-אביב

לי ינור, ללא כותרת, 2014. גלריה זימאק, תל-אביב

  • גלריה עין-הוד. עין-הוד. המפגש שבין הצילום הקונקרטי לדימוי המופשט הוא מוקד התערוכה שתיפתח בצהריים, "סימנים", של אביבית סגל. אוצרת: דניאלה טלמור.
  • גלריית מלון מצפה-הימים. מצפה-הימים. תערוכת מנדלות של עדי סונרק, "מלאכת מחשבת הבריאה", תיפתח בצהריים. אוצרת: דורית תמיר.
  • גלריה לאמנות, קיבוץ נען. בצהריים תיפתח תערוכתו של מיקי דרור "חרוטים". אוצרות: חמוטל פרידברג ודורית קופיט.

***

נסגרות

  • גורדון: אסף בן צבי, "עומד נהר"; מיכל נאמן, "מיקי Mouth". עד 3.1.
  • יאיר: ספי סנדיק, "זמן זיכרון". עד 2.1.
  • הגלריה העירונית לאמנות, רחובות: רונית אגסי, "הברכה". עד 3.1.
  • המשכן לאמנות בית מאירוב: "ספורט אלגנט". עד 3.1.
  • מוזיאון ישראל: "אי שקט". עד 3.1; ג'יימס טורל, "מקום לאור". עד 3.1.

 ***

 אירועים

  • משכן לאמנות עין-חרוד: שיח גלריה בתערוכות. מדי ו', 11:00, שבת, 13:15.
  • רוטשילד אמנות: שיח גלריה בתערוכה של סימון אדג'יאשווילי, "עיר אחת, קיץ אחד". ו', 2.1, 12:00.
  • המשכן לאמנות בית מאירוב: שיח גלריה בתערוכה "ספורט אלגנט", קוד התנהגותי או הצהרה אופנתית? במסגרת האירוע תתקיים מכירה של פריטי המעצבים בתערוכה. שבת, 3.1, 14:00-10:00 (מכירה), 12:00 (שיח).
  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית: הדרכה בתערוכות. מדי שבת, 10:00, 11:30.
  • מוזיאון מאנה כץ: הדרכה בתערוכות המוזיאון. מדי שבת, 11:00.
  • גלריה P8: שיח גלריה בתערוכה של כרמלה וייס, "כמו מים בתוך מים". שבת, 3.1, 12:00.
  • מוזיאון ינקו-דאדא: אירוע סגירה של תערוכות המוזיאון. שבת, 31, 12:00.
  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות: שיח גלריה בתערוכה של דנה לוי, "תצוגה ארעית". שבת, 3.1, 12:00.
  • הגלריה העירונית לאמנות, רחובות: אירוע נעילת התערוכה של רונית אגסי, "הברכה". שבת, 3.1, 20:00.
  • הגלריה העירונית לאמנות, עפולה: סיור ומפגש אמן בתערוכה של חיה גרץ-רן, "על חלוצות ודובים בעפולה". א', 4.1, 19:30.
  • מוזיאון ישראל: מופע מחול במסגרת התערוכה "עד אשר נמצא מקום". ג', 6.1, 21:00. 65-50 שקל; שיח גלריה בתערוכה "פנים אל פנים". ד', 7.1, 12:00.
  • מוזיאון הנגב לאמנות: שיח גלריה בתערוכה "חמישים שנים לאנדרטת הנגב/חמישים שנים לפיסול הציבורי של דני קרוון". ד', 7.1, 17:30.
  • מוזיאון העיר חיפה: מפגש בסדרה "חיפה: היסטוריה וזיכרון במוזיאון העיר". והפעם על הכשרת מלאכות מסורתיות. 20 שקל. הרשמה מראש בטל' 04-911588. ה', 8.1, 18:00.
  • מוזיאון האסלאם: שיח גלריה בתערוכה "יומנו של חמור". בעקבות דמות החמור. ה', 8.1, 19:00.
  • מוזיאון ארץ ישראל: מפגשים במסגרת "עדות מקומית". שיח גלריה ב-18:30, שיחה על סיפור מצולם. ה', 8.1, 20:00.
  • גלריה ע"ש וורת, שנקר: "מדבר בעד עצמו". היבטים שונים של ביטויי שפה. ז'בוטינסקי 8, רמת-גן. א'-ה', 21:00-08:00. עד 8.1.
  • נוה שכטר: "מעט מן החומר". פרשנות על אור וחומר בתערוכת גופי תאורה. שלוש 42, נווה-צדק, תל-אביב. א'-ה', 17:00-09:00. עד 9.1.
  • הכיכר הרומית, מזרח ירושלים: "עשוי מאבן". סולטאן סולימן, מתחת לכיכר לשער שכם. עד ינואר.
  • גלריה 10: רותם ריטוב, גידי סמילנסקי, "בתווך". בית מיכל, הגר"א 10, רחובות. א', ה', 19:00-16:00, ב', 12:00-09:00, 19:00-16:00, ד', 12:00-09:00, 22:00-20:00. עד 28.2.

 ***

 גלריות לאמנות

  • אלון שגב: אלדר פרבר, "ארנסט טלמן פארק, ברלין". ציור. עד 13.2. שד' רוטשילד 6, תל-אביב, טל' 03-6090769. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 13:00-10:00.
  • אלפרד, מכון שיתופי לאמנות ולתרבות: אפרת גל וגיא קניגשטיין, "סופרלנד"; בחדר המדרגות: רועי פביאן, "בית אליושה, Maison Dom-Ino". עד 16.1; בחצר: ורד אהרונוביץ', "המזרקה". מיצב פיסולי. ללא מועד סיום. סמטת שלוש 5, תל-אביב, טל' 052-8014848. ג'-ה', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-11:00.
  • גבעון פורום לאמנות: מבחר מאוסף שמואל ותמרה גבעון. עד 31.1. אלרואי 3 פינת שלוש 22, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-9490999. ו'-שבת, 15:00-11:00.
  • ג'ולי מ.: שי יחזקאלי, "עם פלישתים". ציור. עד 17.1. בצלאל יפה 10, תל-אביב, טל' 03-5607005. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • גורדון: אסף בן-צבי, "עומד נהר". ציור; מיכל נאמן, "מיקי Mouth". עד 3.1. בן-יהודה 95, טל' 03-5240323. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.
  • גלריה בנימין: "Comfort Zone". איור. עד 31.1. צ'לנוב 28, תל-אביב. ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • גלריה חזי כהן: גסטון צבי איצקוביץ, "טקסי חולין"; רונה שטרן, "אואזיס". עד 7.2. וולפסון 54, תל-אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה', 19:00-10:30, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • גלריה ליאונרדו: דניאלה וורטמן, "זיקים שלי". ציור. עד 12.1. בית-הקיבוצים, ליאונרדו דה-וינצ'י 13, קומה 2-, תל-אביב, טל' 054-6747446. א'-ה', 20:00-08:00, ו', 13:00-08:00.
  • גלריה משרד בתל-אביב: חגית שחל, "גרייס קלי מרחוב אוליפנט". עד 29.1. זמנהוף 6, תל-אביב, טל' 03-5254191. ב'-ה', 18:00-11:00; ו', 14:00-11:00.
  • גלריה צדיק: דלית גלבוע, "גוש 235". צילום. עד 24.1. שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה', 17:00-10:00, ו', 14:00-10:00.
  • גלריה P8: כרמלה וייס, "כמו מים בתוך מים". עולם הזוי ומסתורי. עד 10.1. יהודה הלוי 79 (בחצר), תל-אביב, טל' 8616001־050. ד'-ה', 19:00-11:00; ו'-שבת, 15:00-11:00.
  • גלריית משונע: תערוכת מכירה. 50 אמנים מכל קשת האמנות הפלסטית. עד 19.2. הרצל 112, תל-אביב. ג', ה', 22:00-18:00, ו', 16:00-12:00.
  • גרשטיין: דוד גרשטיין, "Present Perfect". ללא מועד סיום. בן-יהודה 101, תל-אביב, טל' 03-5293826. א'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00.
  • דביר: אריאל שלזינגר, "ללא שם"; לטיפה אשקש, עבודות חדשות. עד 17.1. ראשית-חוכמה 14, תל-אביב. ג'-ה', 18:00-11:00. ו'-שבת, 13:00-10:00.
  • הקיבוץ: מרב שין-בן-אלון, "חמישה קירות". רישום. פתיחה: ה', 8.1, 20:00. עד 6.2. דב הוז 25, תל-אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה', 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו', 14:00-11:00. תערוכה זו פתוחה גם בשבת, 14:00-11:00.
  • זומר: מיכאל ארגוב, מקבץ עבודות. עד 7.2. שד' רוטשילד 13, תל-אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-11:00.
  • זימאק: לי ינור, "Rooms". וידיאו. פתיחה: שבת, 3.1, 19:00. עד 15.2. ה' באייר 68, תל-אביב, טל' 03-6915060. א'-ה', 20:00-09:30, ו', 15:00-09:30.
  • טובה אוסמן: טלי גיל, "איכה תגיע לחוף". עבודות חדשות; מיצב חלון: מירי ספקטור צ'רניץ, "משחקים ב'יש הנמצא'". עד 14.1. בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה', 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-11:00.
  • יאיר: ספי סנדיק, "זמן זיכרון". עד 2.1. אבן-גבירול 6, תל-אביב, טל' 03-6956927. ב'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00.
  • מינוס 1: "גם הפרופיל הוא אגרסיה". תערוכה קבוצתית מאוסף "הארץ". ללא מועד סיום. שוקן 18, תל-אביב, טל' 03-5121732. ו', 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
  • מקום לאמנות: "אגם". בעקבות הפואטיקה באובייקט; אדם שר, "האבן של הקיסר". מיצב וידיאו, צילום וציור. עד 17.1. שביל-המרץ 6, תל-אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה', 19:00-12:00, ו'-שבת, 15:00-10:00.
  • נגא: לאה אביטל, "איש ללא תכונות". עד 14.2. אחד-העם 60, תל-אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • נ&נ אמן (נלי אמן): רוני סתר, "תל-אביב, מפגש עם סוסקין". שילוב של צילום ורישום בחריטה. עד 15.1. גורדון 21, תל-אביב, טל' 03-5232003. ב'-ה', 14:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.
  • עינגע: אלעד לרום, "נאו פגאניזם". מיתוסים חברתיים, פוליטיים ודתיים. עד 31.1. בר-יוחאי 7, תל-אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • פינברג פרוג'קטס: אלעד קופלר, "פינוי בינוי". ציור ופיסול. עד 24.1. שביל-המפעל 3, בניין 5, קומה 2, טל' 077-3452115. ד'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • רוזנפלד: זויה צ'רקסקי, "תערוכה חדשה". עד 31.1. שביל-המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל-אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.
  • רוטשילד אמנות: סימון אדג'יאשווילי, "עיר אחת, קיץ אחד". ציור. עד 17.1. יהודה לוי 48, תל-אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה', 18:30-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • שלוש: זיגי בן-חיים, "עבודות משנות ה-70". קולאז'ים על נייר ובד. ללא מועד סיום. מזא"ה 7, תל-אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה', 19:00-11:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.
  • Contemporary by Golconda: "חולות, Sand-ness". מצבי כליאה פיזיים ונפשיים; יואב הירש, "פתאום החלטת שאת שמש". עד 28.2. הרצל 117, תל-אביב, טל' 03-6822777. ב'-ה', 19:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • Tempo Rubato: נועה גלזר, תערוכת יחיד. פתיחה: ו', 2.1. עד 14.2. סגולה 9, תל-אביב, טל' 2150302־072. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • Raw Art: כרמל אילן, "עכשיו חומר". עד 17.1. שביל-המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל-אביב, טל' 03-6832559. ג'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. ו'-שבת, 10.10-11.10, ג'-ד', 14.10-15.10, 14:00-11:00.

***

חללי תצוגה

  • אטליה שמי: "מרחקיו המוזרים". גיא רז, יחיאל שמי, אלי שמיר ועודד הירש. עד 14.2. כברי, טל' 04-9952709. ג'-ד', שבת, 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.
  • בית אוסף קופפרמן: "חסימות ופתחים". ללא מועד סיום; משה קופפרמן, עבודות. תערוכת קבע. קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 04-9933792. ו'-שבת, 15:00-10:00.
  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית: "ספר אמן; טבע/עצמי". תערוכת סיכום סדנת ספר אמן. פתיחה: ו', 2.1, 11:30. עד 14.2. העמל 17, תל-אביב, טל'03-5182257. ב'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • בית האמנים ירושלים: דבורה מורג, "הפואמה (הלא) ביתית". ציור; אלישבע שקד, "מלח הארץ". צילום; יהודה אפלטון, "מדבר לבן". ציור; ענבל מנדס-פלור, "נקמה ורודה". ציור. עד 7.2. שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. א'-ה', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב): ג'וזיאן ונונו, "אנמורפוזה"; נילי גליק, "הערת שוליים"; ורדה סאנד, "בעקבות המרחב"; יובל חן, "הצלם הוא צייד שקרע לגזרים את רישיון הציד"; עדי ט' הופמן, "ערימות"; דליה פיש בנארי, "מושבות אור"; גידי סמילנסקי, "גלית_שני_יאנ_ליאת_עודד_שרון_תור_אנסטסיה_ מיט_ יואב_ עמית". רונית חדד, "האדם הסביר"; סיון כהן, "עולם ההד". עד 24.1. אלחריזי 9, תל-אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה', 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.
  • בית הנסן: ליאת סגל, "People You May Know". על הקשר בין טכנולוגי לאנושי. עד 8.1. גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. א'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00.
  • בית יגאל אלון: יגאל מירון, "דוגית שטה"; טלי בלומנאו, "סערה".; יעל קדם, "מים רבים". עד 24.1. קיבוץ גינוסר, טל' 04-6727700. א'-ה', שבת, 16:00-08:30, ו', 15:00-08:30.
  • גבירול: נעה גינזבורג, גידי גילעם (Signor Gi), ענת מרת, "ראש/Rosh. פתיחה: ה', 8.1, 20:00. עד 29.1. אבן-גבירול 108, תל-אביב. ב'-ג', 18:00-15:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • גלריה טל: קזואו אישיי, "Mujo". ציור, קליגרפיה, רישומי דיו ועוד. עד 25.4. חצב 74, כפר-ורדים, טל' 054-7542699. ג', 19:00-17:00, שבת וחג, 14:00-11:00 ובתיאום מראש.
  • גלריה לאמנות ישראלית, טבעון: יאיר גרבוז, "העיקר לא להיות צבוע". ציור. פתיחה: שבת, 3.1, 12:00. עד 4.3. מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קריית-טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה', 13:00-08:00, 19:00-16:00, ו', 11:30-08:30, שבת, 13:00-11:00.
  • גלריה Artstation: גיל הלר, "נפגשנו כבר?". ציור. עד 7.2. ביתן 14, מתחם התחנה מנשייה, ביתן 14, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-6201515. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 17:00-11:00.
  • גלריית בית-הספר מוסררה: "הארכיאולוגיה המבקשת והמשבשת". צילום מתוך שיוט בתת מודע; שרון קנה, "חצי מגרש להשכרה". צילומי מגרשי כדורגל וסביבתם; מגדלנה דפנר, "שלושים ואחד לילות". השקת ספר ותערוכה. פתיחה: ה', 8.1, 19:00. עד 5.3. הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה', 17:00-10:00.
  • גלריית החווה: "4 חדרים". 4 תערוכות יחיד של רייצ'ל ארדוס, עמיר רוזנברג, רותם ריטוב ואמיר תומשוב. עד 28.2. הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ב', 16:00-13:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • גלריית השלום: "אני מכאן". תערוכה משותפת לאמנים ערבים ויהודים. עד 5.1. גבעת-חביבה. א'-ה', 16:00-08:00.
  • גלריית עין-הוד: אביבית סגל, "סימנים". פתיחה: שבת, 3.1, 11:00; אסנת בן דב, "בשלה". ציור. עד 21.1. עין-הוד, טל' 04-9842548. א', ג', ד'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-11:00.
  • גםגלריה: אלון אורדונה, פסלים. עד 24.1. מאפו 27, תל-אביב, טל' 03-5229250. א', 19:00-16:00, ג', 13:00-10:30, ד'-ה', 12:00-10:30, 18:00-16:30, ו', 12:00-10:00.
  • האגף השני: "אלכימיה". אמני מלטשה. עד 17.1. הנמל 67, חיפה, טל' 04-8669463. ג', 24:00-20:00, ד', 21:00-18:00, ה', 14:00-11:00, ו', 12:00-09:00.
  • הגלריה במכללת אורנים: תערוכה שנייה לעונת "25 שנים". הקרנת פרקים מסדרת "שיחות" מדי שבת, ב-11:00. ללא מועד סיום. מכללת אורנים, קריית-טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה', 15:00-08:00, שבת, 14:00-11:00.
  • הגלריה האוניברסיטאית ע"ש גניה שרייבר: "קירות נמסים". מאוסף יגאל אהובי. עד 10.4; "ימים אפלים". הלכי רוח ברגע היסטורי נתון. עד 27.2. אוניברסיטת תל-אביב, טל' 03-6408860. א'-ד', 19:00-11:00, ה', 21:00-11:00, ו', 14:00-10:00.
  • הגלריה העירונית הרצליה, בית האמנים: "המציאות כתפאורה לחיים". תערוכה קבוצתית. פתיחה: ה', 8.1, 19:30. עד 29.1. בן-גוריון 7, הרצליה, טל' 09-9589986. א', ג'-ה', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00.
  • הגלריה העירונית כפר-סבא: מנשה קדישמן, "עמק העצבות, סיכום ביניים 2014-2012". רישומים. עד 15.1. גאולה 12, כפר-סבא, טל' 09-7649303. א'-ה', 12:00-09:00, 20:00-16:00, ו', 12:00-09:00.
  • הגלריה העירונית לאמנות, עפולה: חיה גרץ-רן, "על חלוצות ודובים בעפולה". ציור; "מקרוב ומרחוק". עד 10.2. חטיבה תשע 15, עפולה, טל' 04-6591677. ב, ג, ו'-שבת, 13:00-11:00, ד'-ה', 19:00-17:00.
  • הגלריה העירונית לאמנות, ראשון-לציון: "ויאמר, וירא". עבודות העוסקות ביצירה ומלים. עד 1.4. רוטשילד 7, ראשון-לציון. ב'-שבת 13:00-10:00.
  • הגלריה העירונית לאמנות, רחובות: רונית אגסי, "הברכה". מחווה לפואמה של ביאליק. עד 3.1. יעקב 32, רחובות, טל' 08-9390390. א', ה', 13:00-09:00, 19:00-17:00, ב'-ד', 13:00-09:00.
  • הגלריה לאמנות רמות-מנשה: רינה חייקין, "בים העתיק שלנו". עד 17.1. רמות-מנשה, טל' 052-3864955, 052-6261069. שבת, 13:00-11:00.
  • הגלריה ע"ש מורל דרפלר, ויצו חיפה: שני נחמיאס, "Cut with Nail Scissors". עד 25.1. הגנים 21, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-8562540. א'-ה', 17:00-10:00.
  • החנות: רוני וייס וישי שפירא קלטר, "רגיעה זמנית". עד 15.1. העלייה 31, טל' 5341223־052. כל השבוע 24 שעות (התצוגה בחלון הראווה).
  • הירקון 19 (המדרשה): עלינא דקל, "My Morning Routine". וידיאו; אלעד רוזן, "חתול-בננה". ציור; שרון פדידה, "חמש כוכבים". פתיחה: ה', 8.1, 20:00. עד 7.2. הירקון 19, תל-אביב, טל' 03-6203129. ב'-ה', 20:00-13:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית: "מכניקה עדינה"; בקי מיינר, "התנאים 11/6". עד 17.1. האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג'-ד', 20:00-16:00, ה', 14:00-10:00, ו'-שבת, 15:00-10:00.
  • המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית: בקי מיינר, "התנאים 11/6". קולאז'ים של שכונת ג'סי כהן. עד 17.1. האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג'-ד', 20:00-16:00, ה', 14:00-10:00, ו'-שבת, 15:00-10:00.
  • המרכז לאמנות עכשווית: אריאל שלזינגר ווילפרדו פרייטו, "Hiding Wood in Trees". פסלים ומיצבים. עד 21.2. קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל-אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה', 19:00-14:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.
  • המשכן לאמנות בית מאירוב: "ספורט אלגנט". עד 3.1. הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה', 20:00-17:00; ו'-שבת, 13:00-10:00.
  • הקצה: "צעצועים". ממיחזור לקיימות. פתיחה: שבת, 3.1, 11:30. עד 7.2. לוחמי-הגטאות 34, נהריה, טל' 04-9926819. ב', 19:00-16:30, ה', 13:00-10:30, ו', 15:00-12:00, שבת, 13:00-11:00.
  • ויטרינה, המכון הטכנולוגי חולון: עודד עזר, "Practical Particles". טיפוגרפיה. עד 28.1. הופיין 63, בניין 6, חולון, טל' 03-5026666‏. א'-ה', 17:00-10:00.
  • מכללת דוד ילין: דוד הנדלר ובועז ארד, "דוד ובועז". עד 11.2. המעגל 7, בית-הכרם, ירושלים, טל' 054-4874684. ב'-ה', 17:00-10:00.
  • מנשר: איליה יפימוביץ', "הישענות". צילום. עד 28.1. דוד חכמי 18, תל-אביב, טל' 03-6887090. א'-ה', 19:00-11:00.
  • מרכז באוהאוס תל-אביב: "כרמל, בנייה בסגנון הבינלאומי בחיפה". עד 13.1. דיזנגוף 99, תל-אביב, טל' 03-5220249. א'-ה', 19:30-10:00, ו', 14:30-10:00, שבת, 19:30-12:00.
  • מרכז גוטסמן לתחריט: "קירות פורחים". הדפסים. ללא מועד סיום. קיבוץ כברי, טל' 04-9952713. א'-ה', 16:00-07:30 (מומלץ לתאם), שבת וחג, 15:00-10:30 או בתיאום מראש.
  • סדנת ההדפס ירושלים: "רבדים של זהות". עד 12.2; הילה לולו לין, "נו ששש מת". תצריבים, הדפסי רשת, ספרי אמנית ומיצב. ללא מועד סיום. שבטי-ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה', 15:00-08:00 או בתיאום מראש.
  • עמליה ארבל: אמנון לוי, "ביטוי צבעוני, ללא מכחול. פתיחה: ו', 2.1, 12:00. עד 14.1. בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5444399. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 13:00-11:00.
  • מרכז חייק לאמנות עכשווית: חני כהן זדה, "כתב, ראי". ציורי שמן על לוחות עץ. עד 7.1. לואי פסטר 4, יפו, טל' 03-6816446. א'-ה', 17:00-09:00.
  • מרכז לאמנות ומדיה מעמותה: "המחלקה האתנוגרפית". עד 15.2. בית הנסן, גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. ב'-ג', 15:00-10:00, ד', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00.
  • פריסקופ: יעקב קאופמן, "פיגורינות". עד 31.1. בן-יהודה 176, תל-אביב, טל' 03-5226815. ב'-ה', 20:00-17:00, ו'-שבת, 13:00-11:00.

***

מוזיאונים לאמנות

  • בית ביאליק: "גילוי וכיסוי". הבעה מעבר למילים. עד 15.1. ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20-10 שקל.
  • בית העיר: "אימרסיה בבית העיר". גיימינג והגבול בין אמיתי לווירטואלי. ללא מועד סיום. ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20 שקל.
  • בית התפוצות: "איימי ויינהאוס: דיוקן משפחתי". "תופרי החלומות". עיצוב; עד מאי; "2,500 שנות חיים יהודיים בגולה". תצוגת קבע. אוניברסיטת תל-אביב, רמת-אביב, טל' 03-7457800. א'-ג', 16:00-10:00; ד'-ה', 19:00-10:00; ו', 13:00-09:00. כניסה: 40 שקל לתצוגת קבע, 15 שקל לתערוכות מתחלפות.
  • בית ראובן: פימה (אפרים רויטנברג), "מחברות סיניות". עבודות על נייר. ללא מועד סיום; ציורי ראובן מאוסף המוזיאון, תצוגה ביוגרפית. תצוגת קבע. ביאליק 14, טל' 03-5255961. ב', ד'-ו', 15:00-10:00; ג', 20:00-10:00; שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לילדים, כניסה חופשית בימי שלישי 20:00-16:00 (במסגרת שנת ראובן).
  • ביתן הלנה רובינשטיין: אנרי סאלה, "בלי שמות, בלי כותרת". צילום, פיסול, מיצב. עד 21.3; "פורצלן מייסן"; "אירוסים, נרקיסים, פרפרים: כלי הזכוכית של אמיל גאלה". תצוגת קבע. שד' תרס"ט 6, תל-אביב, טל' 03-5287146. ב', ד', שבת, 16:00-10:00; ג', ה', 22:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.
  • המוזיאון הימי הלאומי: רועי קופר, "ים שקט". צילום. עד 7.3; "אלים, אלות וגיבורים מהמיתולוגיה: בפיסול היווני-רומי". עד 1.5. דרך אלנבי 198, חיפה, טל' 04-8536622. א'-ה', שבת, 15:00-10:00, ו', 13:00-10:00.
  • המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס: מישל קישקה, "קומיקס קוֹם איל פוֹ". עולם הקומיקס של קישקה לילדים; "הטיול הגדול של דובי קייך". מסע של קומיקס מעיתון לספר; איזה הרשקוביץ, "מאיירת". עד 14.2; "פצעי בגרות". קומיקס בעברית 1995-1975; "קריקטוריסט פובליציסט עברי"; "מה, למה, איפה ואיך". תצוגות קבע. ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד', ו', 13:00-10:00, ג', ה', 20:00-17:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 15 שקל.
  • המוזיאון הפתוח בעומר: "זמן הדפס". סדנת ההדפס בירושלים ומרכז גוטסמן לתחריט. עד פברואר 2015. עומר, טל' 08-9908121/5. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, ראשונה בחודש 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לחיילים.
  • המוזיאון הפתוח בתפן: אלה אמיתי-סדובסקי, "חלקי חילוף". עד דצמבר; הרמן שטרוק, "אחרי מאה שנה". ליטוגרפיות, מסמכים, צילומים. עד 30.5.2015. תפן, טל' 04-9109600. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 35-25 שקל.
  • המוזיאון הפתוח לצילום תל-חי: מישל פלטניק, "בעקבות". דיון עם ציוריו של פרנסיס בייקון. עד מאי. גן התעשייה תל-חי, טל' 04-6816702. ב'-ה', 16:00-08:00; שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 20-11 שקל, כניסה חופשית לחיילים.
  • המוזיאון לאדריכלות ע"ש מוניו גיתאי וינרויב: "בזכות האיפוק: הבזקים של ברוטליזם חיפאי". ללא מועד סיום. שד' הנשיא 135, חיפה, טל' 054-5831597. ג'-ד', 13:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.כניסה: 20-10 שקל.
  • המוזיאון לאמנות ישראלית רמת-גן: נועה ברזנר, "הכל מונח במקומו הנכון". פעולה צילומית בחללי תצוגה. פתיחה: ו', 2.1, 12:00. עד 2.2; אסתר הלפרין, "זבחים". פיסול בחומר בשילוב אבן וברזל. ללא מועד סיום; "מאוסף המוזיאון, אוזיאש הופשטטר וליאון אנגלסברג". ללא מועד סיום; פסי מרגוליס, "ביקור מולדת/זמן אחר". ציור; רותי סגל, "האמנות שמאחורי הנוף"; ג'ון בייל, ציור. ללא מועד סיום; רוני סומק, "שריטה במרפק השירה". ציור; מרים גמבורד, "אמת בדויה". רישום. ללא מועד סיום. עבודות מאוסף המוזיאון, עבודות של אוזיאש הופשטטר וליאון אנגלסברג. ללא מועד סיום. דרך אבא הלל סילבר 146, רמת-גן, טל' 03-7521876. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 13:00-09:00; שבת, 15:00-09:00. כניסה: 20 שקל.
  • המוזיאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח: "קשרים". שטיחים מאיראן, תורכיה וקווקז; ממצאים ארכיאולוגיים בחצר. ללא מועד סיום. העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מובי מוזיאוני בת-ים: חיים דעואל לוסקי, "צילום אופקי". גוף עבודות מארבעה עשורים. התערוכה בנויה סביב 12 מצלמות שלוסקי בנה. עד 10.1; תערוכה היסטורית לתולדות בת ים. תצוגות קבע. סטרומה 6, בת-ים, טל' 03-6591140. ג', ה', 20:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון ארץ ישראל: "עדות מקומית", "World Press Photo". אירועי השנה דרך עדשת המצלמה. עד 24.1; נפתלי אופנהיים, אנשי הכנרת". צילום. עד 28.2; מירי דוידוביץ, "רוק בשחור". צילום. תרבות המועדונים בשנות ה-80. עד 28.2. חיים לבנון 2, רמת-אביב, תל-אביב, טל' 03-6415244. א'-ד' 16:00-10:00, ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 48-24 שקל, כניסה חופשית עד גיל 18 (כניסה לפלנטריום בתוספת תשלום).
  • מוזיאון בר דוד לאמנות ויודאיקה: "אנטי שפע". 10 אמנים מותחים את גבולות החומר. עד אפריל; "ציור ואות". עד 14.1; גן פסלים של יגאל תומרקין. תערוכת קבע; אוסף היודאיקה. תערוכת קבע. קיבוץ ברעם, טל' 04-6988295. א'-ה', 16:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00; שבת, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.
  • מוזיאון האסלאם: "יומנו של חמור". בעקבות דמות החמור. עד מרץ 2015. הפלמ"ח 2, ירושלים, טל' 02-5661291/2. ב'-ד', 15:00-10:00, ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון הכט: זוכי תחרות יוצרים צעירים באמנות פלסטית 2014. ללא מועד סיום; תערוכות קבע: ציור צרפתי, אמנות יהודית (אמצע המאה ה-19 עד תחילת המאה ה-20), ארכיאולוגיה. אוניברסיטת חיפה, שדרות אבא חושי 199, חיפה, טל' 04-8240308. א'-ב', ד'-ה', 16:00-10:00, ג', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00. כניסה חופשית.
  • מוזיאון הנגב לאמנות: "חמישים שנים לאנדרטת הנגב/חמישים שנים לפיסול הציבורי של דני קרוון". עד 31.1. העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון העיצוב חולון: "קוטור חדש, איריס ואן הרפן". השפעת הטבע על עיצוב בגדים. עד 7.3. פנחס אילון 8, חולון. טל' 2151500 ־073. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 18:00-10:00. כניסה: 35 שקל.
  • מוזיאון העיר חיפה: "בין חיפה ליריחו" צילומים של זאב אלכסנדרוביץ'. עד 8.2. שד' בן-גוריון 11, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-9115888. א'-ד'16:00-10:00, ה', 19:00-16:00, ו', 13:0-10:00, שבת, 15:00-10:00.
  • מוזיאון הרמן שטרוק: פרנסיסקו גויה, "יצירות מופת על נייר". עד 25.1; הרמן שטרוק, "רומנטיקן על הכרמל". ללא מועד סיום. ארלוזורוב 23, חיפה, טל' 04-6359962. א'-ד' 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00.
  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית: "בחזרה לברלין". הקבץ תערוכות: עילית אזולאי, "הכמוס הגמור בגלוי". מיצב צילום וקול; "מכתב ממר פאוסטוס, שבע קריאות מברלין". וידיאו וקול; אֵריק שימן, "ספר מבקרים: תצלומים מתוך ארכיון אישי". עד 17.1; תערוכות במסגרת "אוסף+": צבי לחמן, "עמודים"; "מאוסף יעקב אלקוב". ללא מועד סיום. הבנים 4, הרצליה, טל' 09-9551011. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 10 שקלים.
  • מוזיאון וילפריד: ז'אנג שיאטאו, "שלושה אלפי עולמות". וידיאו; כרמל אילן, "שדה של נייר". בין ציור לפיסול. עד 31.3. קיבוץ הזורע, טל' 04-9899566. ב', ד'-ו', 14:00-09:00, ג', 18:00-12:00, שבת וחג, 16:00-10:00.
  • מוזיאון חיפה לאמנות: אולף ברוינינג, "קבוצות". צילום וסרט; שרי כראל, "אי הסימנים". הדפס רשת וצבע על זכוכית; "שימוש משני". עבודות של יאיר ברק, אסף עברון וטליה קינן; "פווקוס, מאוסף מוזיאון חיפה לאמנות". עד 8.3; "שושלות, מאוסף מוזיאון חיפה". עד 25.7; במרכז האמנויות: "חם-קר-נוזל-מוצק". לכל המשפחה. עד 8.2. שבתאי לוי 26, חיפה, טל' 04-9115991. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל; מרכז האמנויות: שבתאי לוי 24. שבת וחג, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 25 שקל לילד כולל סדנה.
  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית: "מאניושו: מסע שכולו אהבה ברחבי יפן הקדומה". עיצוב אופנה וצילום; "קרוב ורחוק: פרספקטיבה יפנית". רישומים והדפסי עץ. עד 27.12. שדרות הנשיא 89, חיפה, טל' 04-8383554. א'-ה', 16:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.
  • מוזיאון יפו: "מיני ארט". מיניאטורות. עד 31.1. טיילת מפרד שלמה 10, יפו. א'-ה', שבת, 18:00-10:00, ו', 14:00-10:0 (מספטמבר סגור בימי א'). 50 שקל למבוגר, 45 שקל לילד.
  • מוזיאון ינקו-דאדא: רעיה טרינקר ובות'ינה אבו-מלחם, עבודות רקמה ותפירה; דניז רונה וחליל בלבין, עבודות מאתגרות ומטרידות; דורון פישביין ודורון וולף, מודלים קלאסיים שעברו תהליך פוסט-מודרניסטי; אלינת שורץ וורוניק ענבר, עבודות. עד 15.1. כפר האמנים עין-הוד, טל' 04-9842350. א'-ה', 15:30-09:30, ו' וערבי חג, 14:00-09:30, שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.
  • מוזיאון ישראל: "עד אשר נמצא מקום". על המעגל באמנות המחול בישראל. צילום, וידיאו, רישום וכרזות. עד 28.2; "האמן והסטודיו". עד 2.8.2015; "אי שקט" חדש באמנות העכשווית. עד 3.1; ג'יימס טורל, "מקום לאור". עד 3.1; "שפת הלבוש: ארון הבגדים היהודי". עד 3.1; "חומר מכושף באמנות אפריקאית". עד 17.1; דאג ומייק סטארן, "ביג במבו". עד 30.4; "הידור נשים: תשמישי קדושה מאת מעצבות עכשוויות". עד 10.2; פנים אל פנים". עד 31.1. "ג'קומטי בשני ממדים". רישום, הדפס ופיסול. עד 9.2; באגף הנוער: "מסעות". ההתרגשות בגילוי ארץ לא נודעת. עד 28.2. שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. א'-ב', ד'-ה', 17:00-10:00, ג', 21:00-16:00, ו', וערב חג 14:00-10:00, שבת, 17:00-10:00. מיוחד לקיץ (עד 31.8): ג'-ה', עד 21:00. כניסה: 50-25 שקל; כניסה חופשית לילדים בימים ג', ושבת ובאוגוסט.
  • מוזיאון מאנה כץ: "האוונגרד היהודי". עד 28.7. שדרות יפה-נוף 89, חיפה, טל' 04-9119372. א'-ד' 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.
  • מוזיאון משה שק: יצירות של משה שק. ללא מועד סיום. קיבוץ בית-ניר. כל השבוע 17:00-11:00, יש לתאם מראש בטל' 054-6874701 או 08-6874368.
  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות: דוד מערבי, "שירה הנוער". עבודות של חברו של גוטמן מבצלאל. עד 30.4. רוקח 21, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5161970. ב'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18, כניסה מוזלת בשישי).
  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות: "מחשב מסלול מחדש". המעבר לעולם פוסט-גלובלי; דנה לוי, "תצוגה ארעית". וידיאו. עד 24.1. ארלוזורוב 30, פתח-תקווה, טל' 03-9286300. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 10 שקלים, בשבת חינם.
  • מוזיאון תל-אביב לאמנות: מחמוד קייס, "ערבסק #3". מיצב. פתיחה: ו', 2.1. עד 26.4; אורי גרשט, "רסיסים". גבולות הצילום. עד 2.5; "תחת מחיקה". מבט אל נוכחות המחוק. עד 18.4; אוהד מטלון, "פוטו אופ". עד 17.1; טום פרידמן, "למעלה באוויר". מיצב. עד 15.3; "צורות חיות". ז׳ואן מירו, מקס ארנסט: הדפסים מהאוסף. עד 7.3; דוד ינאי, "אדריכלות וגנטיקה". עד 21.2; יאיר ברק, "מתרחק ממשהו, נועץ בו את עיניו". צילום. עד 7.2; מיכאל בורמנס, "אין מתוק מזה". עבודות על נייר, ציורים וסרטים. עד 31.1; מרינה אברמוביץ', "Rhythm 0, 1974". מיצב המשחזר את המיצג של אברמוביץ' בנאפולי. עד 14.2; "בשיחה". מבחר יצירות עכשוויות. ללא מועד סיום; "על קווי דמיון". תערוכה לכל המשפחה. ללא מועד סיום; חדרים מיניאטוריים מאוסף הלנה רובינשטיין; אימפרסיוניזם, פוסט אימפרסיוניזם ואסכולת פריז; אמנות המאה ה-20; אמנות עכשווית: מאוסף המוזיאון ושאילות. תצוגות קבע. שד' שאול המלך 27, תל-אביב, טל' 03-6077020. ב', ד', שבת, 18:00-10:00; ג', ה', 21:00-10:00; ו', 14:00-10:00. כניסה: 48-24 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).
  • משכן לאמנות עין-חרוד: חנה דיין, "פנים". עד 20.2; חיים מאור, "יהודי טוב". עד 20.3; דוד וקשטיין, "דוד וקשטיין ציור, 2014-1975". עד 10.1; "אוסף המוזאון, דיוקנאות". עד 20.3; הסטודיו לזכרו של דודו גבע. תערוכת קבע. עין-חרוד מאוחד, טל' 04-6485701. א'-ה', 16:30-09:00, ו' וערבי חג, 13:30-09:00, שבת וחג, 16:30-10:00. כניסה: 26-13 שקל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.