מדריך, 20–27 בנובמבר 2014

תערוכות נפתחות | נסגרות | אירועים | מדריך גלריות ארצי | מוזיאונים לאמנות

* גרסת בטא
** המדריך נוצר בשיתוף עם המדור "גלריה" בעיתון "הארץ"

  1. תערוכות נפתחות
  2. תערוכות נסגרות
  3. אירועים
  4. מדריך גלריות ארצי

***
תערוכות נפתחות

 חמישי

  • אולם הפדרציה. נמל תל-אביב (האנגר 11). הערב ייפתח סלון הסתיו השני, "Salon d'Automne", אירוע האמנות הבינלאומי שיארח מאות יצירות של אמנים צרפתים לצד ישראלים.
  • חצר ענבל. מרכז סוזן דלל, תל-אביב (יחיאלי 6). הערב תוקרן תערוכת הווידיאו-ארט הקבוצתית "תחנות 1" בהשתתפות דנה לוי, שחף דקל, רועי מנחם מרקוביץ ועוד. אוצרת: כרמל גוטליב-קמחי.
  • בית ביאליק. תל-אביב (ביאליק 22). בתערוכה "גילוי וכיסוי", שתיפתח הערב, יציגו חמישה אמנים עבודות העוסקות בדרך שבה פועלת הבעה שמעבר למלים. אוצרת: ד"ר סמדר שפי.
  • גלריה אלפרד. תל-אביב (סמטת שלוש 5). בתערוכה הזוגית שתיפתח הערב, "When X and Y", תציג ליליאנה פרבר עבודות וידיאו ועבודות מודפסות, ולצדה תציג מיכל אורגיל ציורי שמן. אוצרת: טליה רז.
  • מוזיאון הרצלילינבלום. תל-אביב (הרצל 13). במרכז התערוכה "פאפוריש" של האמנית רות וינשטין, שתיפתח הערב, תוצג סדרת עבודות בעקבות מורשתו של אביה, הגיאוגרף ד"ר יהויקים פאפוריש. אוצר: אריה ברקוביץ.
  • גלריה מנשר. תל-אביב (דוד חכמי 18). אוהד אשר, שגית זלוף נמיר, דור אבן-חן ועוד אמנים יציגו בתערוכה הקבוצתית "סטנדרט כפול", שתיפתח הערב. אוצרת: רונית ידעיה.
  • מרכז ענב לתרבות. תל-אביב (אבן-גבירול 71). אוסף עשיר של ציורים, ספרים ומסמכים של האמן והאתנוגרף הלטבי יוחנן כריסטוף ברוטז' (1742–1823) יוצגו בתערוכה שתיפתח הערב.
  • גלריה משונע. תל-אביב (הרצל 112). מיצב פיסולי וסדרת ציורי שמן יוצגו בתערוכת היחיד של אבינועם שטרנהיים, "Home Defender", שתיפתח הערב.
  • טמפו רובאטו. תל-אביב (סגולה 9). תערוכת היחיד הראשונה של אורן הופמן, "Event Horizon", המתייחסת ליכולת של הצילום ליצור מציאות ורסטילית לחלל מסוים, תיפתח הערב.
  • התחנה המרכזית החדשה. תל-אביב (לוינסקי 128). התערוכה הקבוצתית "שבר/חלק", בהשתתפות דורון פישביין, מרב קמל, הדר פרי ועוד, תיפתח הערב. אוצר: אוהד אשר.

שישי

  • בית יפו קריאייטיב. יפו (שבטי-ישראל 33). הטרנספורמציה מהרישום אל הפיסול עומדת במרכז תערוכת היחיד של נעה נה, "עבודות קיר", שתיפתח בצהריים.
  • גלריה משרד. תל-אביב (זמנהוף 6). בפרויקט מס' 163 תציג האמנית דפנה ערוד את תערוכתה "יומן מלחמה צוק איתן", שתיפתח בצהריים. אוצרת: רחל סוקמן.
  • גלריה נ&נ אמן. תל-אביב (גורדון 21). תערוכה מאיורי האמנית צילה בינדר משנת 1955 להצגה "כטוב בעיניכם" מאת שייקספיר תחנוך את המשכן החדש של הגלריה.
  • סינמטק תל-אביב. תל-אביב (שפרינצק 2). הקרנות העונה השביעית של הסדרה "Art:21", המתרכזת באמנות עכשווית, יחלו היום בצהריים.
  • גלריה שרה ארמן. תל-אביב (גורדון 29). סדרה של ציורי שמן מופשטים וכמה אובייקטים יוצגו בתערוכת היחיד שתיפתח בצהריים, "פרומו" של האמנית מירה צדר.
  • אודיטוריום רמת הנדיב. זכרון-יעקב. "גלויות וגילויים", תערוכה של גלויות דמיוניות מביקור דמיוני של הברון אדמונד דה-רוטשילד, תיפתח בבוקר.
"פרומו", מירה צדר, תערוכת יחיד בגלריה שרה ארמן, תל-אביב (גורדון 29). סדרה של ציורי שמן מופשטים וכמה אובייקטים

"פרומו", מירה צדר, תערוכת יחיד בגלריה שרה ארמן, תל-אביב (גורדון 29). סדרה של ציורי שמן מופשטים וכמה אובייקטים

שבת

  • גלריה רוזלין ליונס. כרמיאל (המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה). בערב תיפתח התערוכה הזוגית "שכנות", המשותפת לאחמד כנעאן מתמרה ולמשה קסירר מיודפת. אוצרת: שושי נורמן.
  • גלריה כברי. קיבוץ כברי. תערוכת היחיד "ארוחת צהריים עם התאומות" של האמן ירון אתר תיפתח בצהריים. אוצר: אבי איפרגן.

עיצוב

  • חולון. שלוש תערוכות עיצוב ייפתחו בחולון לקראת שבוע האופנה שיתקיים בעיר בשבוע הבא. היום (חמישי) תיפתח בגלריה על-שם חנקין (רחוב חנקין 109) התערוכה "שידור חוזר, באופנה" של האמנית והמעצבת נאזה קרמן. בשבת תיפתח בגלריית המשכן בית מאירוב (רחוב הרצפלד 31) התערוכה "ספורט אלגנט", שתעסוק בהשפעה של טכנולוגיות וחומרים חדשים על הפונקציונליות של בגדי הספורט; אוצרת: חנה הרצמן. ביום שלישי תיפתח במוזיאון העיצוב (רחוב פנחס אילון 8) תערוכת היחיד של המעצבת ההולנדית איריס ון-האפרן, "קוטור חדש"; אוצרים: מארק וילסון וסו-אן ואן דר זיפ.
  • עמותת אדריכלים מאוחדים. יפו (רח' המגדלור 15). היום תיפתח תערוכה שתציג את העבודות שהוגשו לתחרות שערי הכניסה לטכניון בחיפה.

***
נסגרות

  • גלריה בנימין: "מפגשים מיתולוגיים". עד 22.11.
  • גלריה P8: "רוך וקושי, הגיל השלישי והמגדר הרביעי", חלק ב'. עד 27.11.
  • הקיבוץ: גליה אורי, "נעורים בספרטה". עד 22.11.
  • בית הנסן: יצחק גולומבק, "פצע וחבורה ומכה טרייה". עד 21.11.
  • בצלאל בהר-צופים: "האמת הפוטוגרפית אמת טבעית היא*". עד 27.11.
  • המקלט לאמנות: רונן סימן-וב, "קומי צאי מתוך ההפיכה". עד 27.11.
  • סדנאות האמנים: ליז חג'ג' וצחי בוחבוט, "Domino Dancing"; הראל לוז, תערוכת יחיד. עד 22.11.
  • פריסקופ: רינה פלג, "חלומות קלועים ברשת". עד 22.11.

 ***
אירועים

 

  • משכן לאמנות עין-חרוד: שיח גלריה בתערוכות. מדי ו', 11:00, שבת, 13:15.
  • מובי מוזיאוני בת-ים: סיור ושיח במסגרת התערוכה של חיים דעואל לוסקי, "צילום אופקי". ו', 21.11, 12:00.
  • מקום לאמנות: שיח גלריה בתערוכה של אריה ברקוביץ, "24". ו', 21.11, 12:00.
  • מוזיאון מאנה כץ: הדרכה בתערוכות המוזיאון. מדי שבת, 11:00.
  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית: הדרכה בתערוכות המוזיאון. מדי שבת, 11:30.
  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב): שיח גלריה בתערוכה של שרה פלד, "סיסמוגרפיה". שבת, 22.11, 12:00.
  • גלריה בנימין: שיח גלריה בתערוכה "מפגשים מיתולוגיים". שבת, 21.11, 12:00.
  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות: שיח גלריה בתערוכה "תצוגה ארעית". שבת, 22.11, 12:00; פרפורמנס "מוזיאון המכתבים" מאת ברברה נובקוביץ' קולמנק. ד', 26.11, 01:00, 20:00.
  • סדנאות האמנים: שיח גלריה בתערוכות של ליז חג'ג' וצחי בוחבוט, "Domino Dancing"; הראל לוז, תערוכת יחיד. שבת, 22.11, 12:00.
  • הגלריה העירונית כפר-סבא: מנשה קדישמן, "עמק העצבות, סיכום ביניים, 2014-2012". א' 23.11, 19:00.
  • בית הנסן: פסטיבל "קולה של המלה" 14. בעקבות הקשר בין הטקסט לאמנות הפרפורמנס. ב'-ד', 26.11-22.11, 20:00. 70-50 שקל.
  • מוזיאון ישראל: שיח גלריה בתערוכה "חומר מכושף באמנות אפריקאית". ג', 25.11, 19:00; אירוע בתערוכה "שפת הלבוש: ארון הבגדים היהודי", הרצאות. ג', 25.11, 20:00; שיח גלריה בתערוכה "שפת הלבוש: ארון הבגדים היהודי". ד', 26.11, 12:00.
  • הירקון 19 (המדרשה): יום עיון בעקבות התערוכה של מיכל נאמן, "מיקי-Mouth". ד', 26.11, 17:30.
  • מוזיאון העיר חיפה: מפגש בסדרה "היסטוריה וזיכרון". והפעם על צילום ואג'נדה. 20 שקל. ה', 27.11, 18:00.
  • נמל תל-אביב: תערוכת "סלון הסתיו". ו', 21.11, א', 23.11, 17:00-10:00, שבת, 22.11, 22:00-13:00. עד 23.11.
  • שנקר: "מורשת ארוגה". טקסטיל ארוג ידנית מתאילנד. גלריה לורבר בשנקר, ידע-עם 8, רמת-גן. פתיחה: ה', 27.11, 19:00. א'-ה', 20:00-16:00. עד 20.12.
  • גלריית הבית הירוק: בתיה באר, "דין הבתים לשקוע". ציור; זהר שחר, "אנחנו, והם. ג'אסר א-זרקא". צילום. ג'ורג' וייז 24, רמת-אביב, תל-אביב. א'-ה', 18:00-09:00. עד 30.11.
  • שדרות דב הוז, חולון: תערוכת חוצות "White Shirt Exhibition". החולצה הלבנה דרך עדשות המצלמה. עד 31.12.
  • הכיכר הרומית, מזרח ירושלים: "עשוי מאבן". סולטאן סולימן, מתחת לכיכר לשער שכם. עד ינואר.
  • מוזיאון אילנה גור: "מקרינים אמנות". עבודות וידיאו על הקיר החיצוני של המוזיאון. עד 31.12; א', ג'-ה', ו', 16:00-10:00, שבת, 18:00-10:00. מוזיאון אילנה גור, מזל דגים, יפו. טל' 03-6837676. 30-25 שקל (38 שקלים כולל סיור מודרך, 90 שקל כולל מופע מוזיקה).

 ***
גלריות לאמנות

  • אגריפס 12: "הבלתי תלויים: עשור לאגריפס 12". עד 31.12. אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה', 19:30-16:30, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • אלון שגב: אריק לוי, "רכיבים פרימיטיביים". עד 25.12. שדרות רוטשילד 6, תל-אביב, טל' 03-6090769. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 13:00-10:00.
  • אלפרד, מכון שיתופי לאמנות ולתרבות: ליליאנה פרבר ומיכל אורגיל, "When X and Y". עד 13.12; בחצר: ורד אהרונוביץ', "המזרקה". מיצב פיסולי. ללא מועד סיום. סמטת שלוש 5, תל-אביב, טל' 052-8014848. ג'-ה', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-11:00.
  • אנגל: תערוכת מכירה לרגל מעבר. עד 28.11. גורדון 26, תל-אביב, טל' 03-5225637. א'-ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00.
  • ארמנו טדסקי: "Foot Re Space". עיצוב נעליים, מגמת אופנה וצורפות, בצלאל. פתיחה: ה', 27.11, 19:00. עד 19.12; "אי האמנים e artist 2014". תערוכה קבוצתית בדינמיקה משתנה. עד 26.12. לילינבלום 3, טל' 03-5170344. א', 19:00-15:00, ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
  • ברוורמן: רובין רוד, "Anima". שילובי מדיומים. עד 1.1. השרון 12ב', תל-אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • גבעון: "תל-אביב > פריז > תל-אביב". התערוכה מוצגת גם בגבעון פורום לאמנות. עד 29.11. גורדון 35, תל-אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה', 18:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • גבעון פורום לאמנות: "תל-אביב > פריז > תל-אביב". התערוכה מוצגת גם בגלריה גבעון. עד 29.11. אלרואי 3 פינת שלוש 22, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-9490999. ה', 20:00-15:00, ו'-שבת, 15:00-11:00.
  • ג'ולי מ.: שי קרמר, "World Trade Center: Concrete Abstract". צילום. עד 29.11. בצלאל יפה 10, תל-אביב, טל' 03-5607005. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • גורדון: אסף בן-צבי, "עומד נהר". ציור. פתיחה: ה', 27.11, 19:30. עד 12.12. בן-יהודה 95, טל' 03-5240323. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.
  • גלריה בנימין: "מפגשים מיתולוגיים". בעקבות הידע האנושי. עד 22.11. צ'לנוב 28, תל-אביב. ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • גלריה חזי כהן: קארסטן ניקולאי, "frequenz". מולטימדיה וסאונד. עד 27.12. וולפסון 54, תל-אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה', 19:00-10:30, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • גלריה ליאונרדו: חיים ברקת, "אנרגיות". צילום. עד 30.11. בית-הקיבוצים, ליאונרדו דה-וינצ'י 13, קומה 2-, תל-אביב, טל' 054-6747446. א'-ה', 20:00-8:00, ו', 13:00-8:00.
  • גלריה משרד בתל-אביב: דפנה ערוד, "יומן מלחמה צוק איתן". פתיחה: ו', 21.11, 12:00. עד 19.12. זמנהוף 6, תל-אביב, טל' 03-5254191. ב'-ה', 18:00-11:00; ו', 14:00-11:00.
  • גלריה צדיק: חנן שלונסקי, "צעד נוסף". ציורי טמפרה על בד. עד 30.11. שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה', 17:00-10:00, ו', 14:00-10:00.
  • גלריה P8: "רוך וקושי – הגיל השלישי והמגדר הרביעי", חלק ב'. עד 27.11. יהודה הלוי 79 (בחצר), תל-אביב, טל' 8616001־050. ג', 15:00-11:00, ד'-ה', 19:00-15:00; ו'-שבת, 15:00-11:00.
  • גרשטיין: דוד גרשטיין, "Present Perfect". ללא מועד סיום. בן-יהודה 101, תל-אביב, טל' 03-5293826. א'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00.
  • דביר: "לכל איש יש שם". עד 29.11. ראשית-חוכמה 14, תל-אביב. ג'-ה', 18:00-11:00. ו'-שבת, 13:00-10:00.
  • הקיבוץ: בועז ברקני ועמי רביב, "נסיוני". אבסטרקט. פתיחה: ה', 27.11, 20:00. עד 26.12; גליה אורי, "נעורים בספרטה". ציור. עד 22.11. דב הוז 25, תל-אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה', 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו', 14:00-11:00. תערוכות אלה פתוחות גם בשבתות, 14:00-11:00.
  • זומר: תומאס זיפ, תערוכת יחיד. מיצבים. עד 6.12. שדרות רוטשילד 13, תל-אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-11:00.
  • זימאק: אילן ברוך, "מדבשו ומעוקצו". ציור; ליאוניד בלקלב, תערוכת יחיד. עד 20.12. ה' באייר 68, תל-אביב, טל' 03-6915060. א'-ה', 20:00-09:30, ו', 15:00-09:30.
  • טובה אוסמן: אבירו לילו, "מזכרונותיו של הולך רגל". ציור; בחלון: ריקי פוך, מיצב. עד 3.12. בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה', 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-11:00.
  • מינוס 1: "גם הפרופיל הוא אגרסיה". תערוכה קבוצתית מאוסף "הארץ". ללא מועד סיום. שוקן 18, תל-אביב, טל' 03-5121732. ו', 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
  • מקום לאמנות: אריה ברקוביץ, "24". פסלי עץ. עד 6.12. שביל-המרץ 6, תל-אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה', 19:00-12:00, ו'-שבת, 15:00-10:00.
  • נגא: יוסף קריספל, "עור ארכיב". עבודות על נייר. עד 20.12. אחד-העם 60, תל-אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • נ&נ אמן (נלי אמן): צילה בינדר, איורים ל"כטוב בעיניכם" לתיאטרון הקאמרי. ללא מועד סיום. גורדון 21, תל-אביב, טל' 03-5232003. ב'-ה', 14:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.
  • עינגע: "מיתוגרפיות". רותי אגסי, נועה בן-נון–מלמד, אתי שוורץ. עד 20.12. בר-יוחאי 7, תל-אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • פינברג פרוג'קטס: רקפת וינר-עומר, "יד הלשון". ציור ופיסול. עד 6.12. שביל-המפעל 3, בניין 5, קומה 2, טל' 077-3452115. ד'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • רוזנפלד: אנה לוקשבסקי, "הפרובינציאליים". ציור. עד 29.11. שביל-המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל-אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.
  • רוטשילד אמנות: יונתן פלס, ציורים. עד 6.12. יהודה לוי 48, תל-אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה', 18:30-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • שלוש: אסף רהט, "כימרה". עבודות בפורמט גדול ועבודות חוטים ודבק. עד 29.11. מזא"ה 7, תל-אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה', 19:00-11:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.
  • Contemporary by Golconda: בני אפרת, "היונה, קיץ 2062". הקרנת תיעוד של מיצב קרח ענק ועבודות חדשות וותיקות. עד 6.12. הרצל 117, תל-אביב, טל' 03-6822777. ב'-ה', 19:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • Tempo Rubato: אורן הופמן, "Event Horizon". עד 27.12. סגולה 9, תל-אביב, טל' 2150302־072. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • Raw Art: ג'יימס אנסוורת, "כולם רוצים להיות מאושרים". רישומים, קולאז'ים והדפסים. עד 6.12. שביל-המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל-אביב, טל' 03-6832559. ג'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. ו'-שבת, 10.10-11.10, ג'- ד', 14.10-15.10, 14:00-11:00.

***
חללי תצוגה

  • אטליה שמי: "מרחקיו המוזרים". גיא רז, יחיאל שמי, אלי שמיר ועודד הירש. עד 14.2. כברי, טל' 04-9952709. ג'-ד', שבת, 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.
  • בית אוסף קופפרמן: "חסימות ופתחים". ללא מועד סיום; משה קופפרמן, עבודות. תערוכת קבע. קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 04-9933792. ו'-שבת, 15:00-10:00.
  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית: מקס אפשטיין, "מסיגי גבול". 13 חתולים בחלל הגלריה; "גוף עבודות". פיסול קרמי עכשווי. עד 27.12. העמל 17, תל-אביב, טל' 03-5182257. ב'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב): ישראל רבינוביץ, "נמצא"; שרה פלד, "סיסמוגרפיה". עבודות על נייר; אמיל אשר, "ננוצ'קה". צילום; "אבנים טובות". צורפות; אברהם בלום, "שארית הכוונות הטובות". צילום; קבוצת אוהל, "על גבול המדבר"; נעמי טדסקי בלנקט, "ממעמקים". הדפס, רישום, ציור; סבסטיאן מולדובן, וידיאו; אילנה ירון, "פרויקט קיר"; ורדה רותם, סדרת "בראשית". פיסול חוץ. עד 29.11. אלחריזי 9, תל-אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה', 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.
  • בית הנסן: יצחק גולומבק, "פצע וחבורה ומכה טרייה". פיסול ורישום. עד 21.11. גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. א'-ה', 8:00-10:00, ו', 14:00-10:00.
  • בית יגאל אלון: גד פרנק, "ציפורים בראש". פסלי אבן של נשים-ציפורים; אצ'י ורנר-נירי, "יער חדש". מיצב של עצים וציפורים; תמי סואץ, "Father ; Feather". מעקב במצלמה אחר צוצלת. עד 29.11. קיבוץ גינוסר, טל' 04-6727700. א'-ה', שבת, 16:00-8:30, ו', 15:00-08:30.
  • בצלאל בהר-הצופים: קבוצת A5, "Aeon Profit, Piano Forte". תכשיטים. פתיחה: ב' 24.11, 15:00. עד 14.12; "האמת הפוטוגרפית אמת טבעית היא*". עד 27.11. גלריית המחלקה לצילום, קומה 8, קמפוס הר הצופים, בצלאל. א'-ה', 19:00-10:00.
  • גלריה דוויק: רותי הלביץ כהן ויהושע סובול, "חיות אדם". דיאלוג בין כתיבה לציור. עד 30.12. מרכז הכנסים ע"ש אדנאואר, משכנות-שאננים, ירושלים, טל' 02-6292220. כל השבוע 20:00-10:00.
  • גלריה דן: מישה רפופורט, "פלישה". עיצוב מוצר על בסיס רדי מייד. עד 18.12. בן-יהודה 107, תל-אביב. א'-ה', 19:00-10:30, ו', 14:30-10:30.
  • גלריה חנקין: נאזה קרמן, "שידור חוזר, באופנה". תכשיטנות ואמנות שימושית אקולוגית. עד 27.12. חנקין 109, חולון. א'-ה', 12:30-10:00, 19:00-16:00, ו', 12:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.
  • גלריה כברי: ירון אתר, "ארוחת צהריים עם התאומות". פתיחה: שבת, 22.11, 13:00. עד 20.12. כברי, טל' 04-9952252. ה', 19:00-16:00, ו', 14:00-11:00, שבת וחג, 15:00-11:00.
  • גלריה לאמנות ישראלית, טבעון: יורם אפק, "הולך אל עצמו". פיסול בחוט ברזל, יציקות וציור. עד 27.12. מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קריית-טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה', 13:00-8:00, 19:00-16:00, ו', 11:30-8:30, שבת, 13:00-11:00.
  • גלריית בית-הספר מוסררה: "פוטופואטיקה 4". שלוש תערוכות: "גזר דין גוף". הגוף ביחסי אדם-סביבה; איתי אייזנשטיין ותומר קאפ, "העצמי כרחוב, כמרחב מפוצל". צילום; "לכל מקום יש דרום". תערוכה חברתית. עד 25.12. הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה', 17:00-10:00.
  • גלריית החווה: "White T". בעקבות הטי שירט הלבנה. עד 29.11. הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ב' 16:00-13:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • גלריית משונע: אבינועם שטרנהיים, "Home Defender". פסל גדול ממדים וסדרת ציורי שמן. עד 11.12. הרצל 112, תל-אביב. ג', ה', 22:00-18:00, ו', 16:00-12:00.
  • גלריית עין-הוד: "ארבעה אמנים, ארבעה מבטים". פתיחה: שבת, 22.11, 12:00. עד 10.12; "שקט". עד 27.12. עין-הוד, טל' 04-9842548. א', ג', ד'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-11:00.
  • הגלריה במכללת אורנים: "שלום שלום בלון אדום". איורים בהשראת "חמישה בלונים" במלאות 40 שנה לספר. עד 21.1. מכללת אורנים, קריית-טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה', 15:00-8:00.
  • הגלריה העירונית כפר-סבא: מנשה קדישמן, "עמק העצבות, סיכום ביניים 2014-2012". רישומים. עד 15.1. גאולה 12, כפר-סבא, טל' 09-7649303. א'-ה', 12:00-09:00, 20:00-16:00, ו', 12:00-09:00.
  • הגלריה העירונית לאמנות, עפולה: חיה גרץ-רן, "על חלוצות ודובים בעפולה". ציור; "מקרוב ומרחוק". עד 31.12. חטיבה תשע 15, עפולה, טל' 04-6591677. ב', ג', ו'-שבת, 13:00-11:00, ד'-ה', 19:00-17:00.
  • הגלריה העירונית לאמנות ראשון-לציון: אלכס טוביס, "התיישבות תחילה"; נורית גור-לביא, "פריחה מקומית". עד 17.12. רוטשילד 7, ראשון-לציון. ב'-שבת, 13:00-10:00, ג', 18:30-16:30.
  • הגלריה העירונית לאמנות, רחובות: "תך נסתר". עד 14.11. יעקב 32, רחובות, טל' 08-9390390. א', ה', 13:00-09:00, 19:00-17:00, ב'-ד', 13:00-09:00.
  • הגלריה לאמנות אום אל-פחם: "העץ הנדיב". סמליותו של עץ הזית. עד 13.12. אום אל-פחם, טל' 04-6315257. א'-ה', שבת, 16:00-09:00.
  • הגלריה לאמנות רמות-מנשה: רינה חייקין, "בים העתיק שלנו". עד 17.1. רמות-מנשה, טל' 052-3864955, 052-6261069. שבת, 13:00-11:00.
  • הגלריה ע"ש מורל דרפלר, ויצו חיפה: יוליה מרקמן, "פני הזרים לי". צילום. עד 7.12. הגנים 21, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-8562540. א'-ה', 17:00-10:00.
  • החנות: אמנדה מל, "טפו טפו טפו". עד 17.12. העלייה 31, תל-אביב, טל' 5341223־052. כל השבוע 24 שעות (התצוגה בחלון הראווה).
  • הירקון 19 (המדרשה): מיכל נאמן, "מיקי-Mouth". פתיחה: ה', 25.11. עד 26.12. הירקון 19, תל-אביב, טל' 03-6203129. א'-ה', 20:00-13:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.
  • המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית: "מכניקה עדינה"; בקי מיינר, "התנאים 11/6". עד 17.1. האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג'- ד', 20:00-16:00, ה', 14:00-10:00, ו'-שבת, 15:00-10:00.
  • המרכז לאמנות עכשווית: דרור דאום, "Scared to Die"; "Scared to Live". עד 4.12. קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל-אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה', 19:00-14:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.
  • המקלט לאמנות: רונן סימן-טוב, "קומי צאי מתוך ההפיכה". עד 27.11. יהודה המכבי 7, מקור-ברוך, ירושלים. א'-ה', 22:00-19:30.
  • המשכן לאמנות בית מאירוב: "ספורט אלגנט". פתיחה: שבת, 22.11. עד 3.1. הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה', 20:00-17:00; ו'-שבת, 13:00-10:00.
  • הקצה: אברהם אילת, "מצבי צבירה". עד 20.12. לוחמי-הגטאות 34, נהריה, טל' 04-9926819. ב', 19:00-16:30, ה', 13:00-10:30, ו', 15:00-12:00, שבת, 13:00-11:00.
  • זהזהזה: אדריכל יוסי קורי / סטודיו גאוטקטורה, "אדוות אקולוגיות". עד 27.12. מבנה 21, נמל תל-אביב, טל' 03-5444261. ב'-ה', 18:00-12:00, ו', 15:00-10:00, שבת, 19:00-12:00.
  • מכללת דוד ילין: "סבל". עד 15.12. המעגל 7 בית הכרם, ירושלים, טל' 054-4874684. ב'-ד', 14:00-10:00.
  • מנשר: "סטנדרט כפול". פרשנות למושג "צילום". עד 11.12. דוד חכמי 18, תל-אביב, טל' 03-6887090. א'-ה', 19:00-11:00.
  • מרחב לאמנות: "Deadline". עד 30.11. כיכר קדומים 8, יפו, טל' 2353898־052. א'-ה', 18:00-09:00 או בתיאום מראש.
  • מרכז באוהאוס תל-אביב: "כרמל, בנייה בסגנון הבינלאומי בחיפה". עד 13.1. דיזנגוף 99, תל-אביב, טל' 03-5220249. א'-ה', 19:30-10:00, ו', 14:30-10:00, שבת, 19:30-12:00.
  • מרכז גוטסמן לתחריט: "קירות פורחים". הדפסים. ללא מועד סיום. קיבוץ כברי, טל' 04-9952713. א'-ה', 16:00-7:30 (מומלץ לתאם), שבת וחג, 15:00-10:30 או בתיאום מראש.
  • סדנאות האמנים: ליז חג'ג' וצחי בוחבוט, "Domino Dancing"; הראל לוז, תערוכת יחיד. שתי התערוכות בוחנות התייחסות לדימויים בעלי פוטנציאל איקוני. עד 22.11. קלישר 5, תל-אביב, טל' 03-6830505. ג'-ה', 19:00-15:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.
  • סדנת ההדפס ירושלים: הילה לולו לין, "נו ששש מת". תצריבים, הדפסי רשת, ספרי אמנית ומיצב; "בגוף המקום". עד 1.12. שבטי-ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה', 15:00-8:00 או בתיאום מראש.
  • פוריה 1: "פולחן אביב". פתיחה: ה', 27.11, 20:00. עד 25.12. פוריה 1, שכונת נגה, יפו, טל' 052-3601556; ג'-ד', ו', 13:00-11:00, ה', 20:00-18:00.
  • פלורנטין 45: "2 בסולם ריכטר". דימויים וסיטואציות מתוך מרחב מוכר שעובר טלטלה. ללא מועד סיום. פלורנטין 45 פינת השוק, תל-אביב, טל' 050-2763249. ג'-ה', 13:00-11:00, 18:00-16:00, ב', ו'-שבת, 13:00-11:00.
  • פריסקופ: אנטון אדלשטיין, "OMTURA". תיקים. פתיחה: ה', 27.11, 19:30. ללא מועד סיום; רינה פלג, "חלומות קלועים ברשת". עד 22.11. בן-יהודה 176, תל-אביב, טל' 03-5226815. ב'-ה', 20:00-17:00, ו'-שבת, 13:00-11:00.

***
מוזיאונים לאמנות

  • בית העיר: "אימרסיה בבית העיר". גיימינג והגבול בין אמיתי לווירטואלי. ללא מועד סיום. ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20 שקל.
  • בית התפוצות: "מזל וברכה". מיתוסים ואמונות תפלות באמנות ישראלית עכשווית. עד 31.12; "2,500 שנות חיים יהודיים בגולה". תצוגת קבע. אוניברסיטת תל-אביב, רמת אביב, טל' 03-7457800. א'-ג' 16:00-10:00; ד'-ה', 19:00-10:00; ו', 13:00-09:00. כניסה: 40 שקל לתצוגת קבע, 15 שקל לתערוכות מתחלפות.
  • בית ראובן: ציורי ראובן מאוסף המוזיאון. תצוגת קבע. ביאליק 14, תל-אביב, טל' 03-5255961. ב', ד'-ו' 15:00-10:00; ג', 20:00-10:00; שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לילדים, כניסה חופשית בימי שלישי 20:00-16:00 (במסגרת שנת ראובן).
  • ביתן הלנה רובינשטיין: "פורצלן מייסן"; "אירוסים, נרקיסים, פרפרים: כלי הזכוכית של אמיל גאלה". תצוגת קבע. שדרות תרס"ט 6, תל-אביב, טל' 03-5287146. ב', ד', שבת, 16:00-10:00; ג', ה', 22:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.
  • המוזיאון הימי הלאומי: רועי קופר, "ים שקט". צילום. עד 7.3; "אלים, אלות וגיבורים מהמיתולוגיה: בפיסול היווני-רומי". עד 1.5. דרך אלנבי 198, חיפה, טל' 04-8536622. א'-ה', שבת, 15:00-10:00, ו', 13:00-10:00.
  • המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס: מישל קישקה, "קומיקס קוֹם איל פוֹ". עולם הקומיקס של קישקה לילדים; "הטיול הגדול של דובי קייך". מסע של קומיקס מעיתון לספר; איזה הרשקוביץ, "מאיירת". עד 14.2; "פצעי בגרות". קומיקס בעברית 1995-1975; "קריקטוריסט פובליציסט עברי"; "מה, למה, איפה ואיך". תצוגות קבע. ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד', ו', 13:00-10:00, ג', ה', 20:00-17:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 15 שקל.
  • המוזיאון לאדריכלות ע"ש מוניו גיתאי וינרויב: "בזכות האיפוק: הבזקים של ברוטליזם חיפאי". ללא מועד סיום. שדרות הנשיא 135, חיפה, טל' 054-5831597. ג'- ד', 13:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל.
  • המוזיאון לאמנות ישראלית רמת-גן: נועם עומר, "מתחת לכר". ציור ורישום. עד 1.12; פסי מרגוליס, "ביקור מולדת/זמן אחר". ציור; רותי סגל, "האמנות שמאחורי הנוף"; ג'ון בייל, ציור. ללא מועד סיום; רוני סומק, "שריטה במרפק השירה". ציור; מרים גמבורד, "אמת בדויה". רישום. ללא מועד סיום. עבודות מאוסף המוזיאון, עבודות של אוזיאש הופשטטר וליאון אנגלסברג. ללא מועד סיום. דרך אבא הלל סילבר 146, רמת-גן, טל' 03-7521876. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 13:00-09:00; שבת, 15:00-09:00. כניסה: 20 שקל.
  • מובי מוזיאוני בת-ים: חיים דעואל לוסקי, "צילום אופקי". גוף עבודות מארבעה עשורים. התערוכה בנויה סביב 12 מצלמות שלוסקי בנה. עד 10.1; תערוכה היסטורית לתולדות בת ים. תצוגות קבע. סטרומה 6, בת-ים, טל' 03-6591140. ג', ה', 20:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון ארץ ישראל: נפתלי אופנהיים, אנשי הכנרת". צילום. עד 28.2; "פורחים בגיל". מיצב פרחי קרמיקה. עד 27.12; מירי דוידוביץ, "רוק בשחור". צילום. תרבות המועדונים בשנות ה-80. עד 28.2; מינדי וייזל, "חוצה קווים". אמנות בזכוכית. עד 31.12; "הגרסה המאוירת". עד 30.12. חיים לבנון 2, רמת-אביב, תל-אביב, טל' 03-6415244. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 48-24 שקל, כניסה חופשית עד גיל 18 (כניסה לפלנטריום בתוספת תשלום).
  • מוזיאון אשדוד לאמנות: "עד שתצא מקולי". עבודות המשלבות בין דפוסים מערביים לזיקה פרטית למקורות תרבותיים שנמחקו תחת מנגנוני "כור ההיתוך". עד דצמבר 2014; "שעת הקסם-אור וצבע כחומר". לכל המשפחה. ללא מועד סיום. דרך-ארץ 8, אשדוד, טל' 08-8545180/1. א', ג'-ה', 16:00-09:00, ב' 20:00-09:00, ו'-שבת, 13:30-10:30. כניסה: 30-15 שקל (15 שקל עד 31.12).
  • מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן: "מגשר לאשדותיים, 90 שנה". עד 13.12. קיבוץ אשדות-יעקב מאוחד, טל' 04-6757737. ב'-ה', 15:00-10:00, ו', וערבי חג 13:00-10:00, שבת וחג, 14:00-10:00.
  • מוזיאון בר דוד לאמנות ויודאיקה: אבנר שר ודיויד אייזקס, "ציפור על תיל". ללא מועד סיום; "ציור ואות". עד 30.11; גן פסלים של יגאל תומרקין. תערוכת קבע; אוסף היודאיקה. תערוכת קבע. קיבוץ ברעם, טל' 04-6988295. א'-ה', 16:00-10:00; ו', וערבי חג 14:00-10:00; שבת, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.
  • מוזיאון האסלאם: "יומנו של חמור". בעקבות דמות החמור. עד מרץ 2015. הפלמ"ח 2, ירושלים, טל' 02-5661291/2. ב'-ד', 15:00-10:00, ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון הכט: עבודות של סטודנטים בהשראת אוספי המוזיאון. ללא מועד סיום; תערוכות קבע: ציור צרפתי, אמנות יהודית (אמצע המאה ה-19 עד תחילת המאה ה-20), ארכיאולוגיה. אוניברסיטת חיפה, שדרות אבא חושי 199, חיפה, טל' 04-8240308. א'-ב', ד'-ה', 16:00-10:00, ג', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00. כניסה חופשית.
  • מוזיאון הנגב לאמנות: "חמישים שנים לאנדרטת הנגב/חמישים שנים לפיסול הציבורי של דני קרוון". עד 31.1. העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.
  • מוזיאון העיצוב חולון: "קוטור חדש, איריס ואן הרפן". השפעת הטבע על עיצוב בגדים. פתיחה: ג', 25.11. עד 7.3. פנחס אילון 8, חולון. טל' 073-2151500. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 20:00-10:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 18:00-10:00. כניסה: 35 שקל.
  • מוזיאון העיר חיפה: "בין חיפה ליריחו" צילומים של זאב אלכסנדרוביץ'. עד 1.3. שדרות בן-גוריון 11, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-9115888. א'-ד'16:00-10:00, ה', 19:00-16:00, ו', 13:0-10:00, שבת, 15:00-10:00.
  • מוזיאון הרמן שטרוק: פרנסיסקו גויה, "יצירות מופת על נייר". עד 25.1; הרמן שטרוק, "רומנטיקן על הכרמל". ללא מועד סיום. ארלוזורוב 23, חיפה, טל' 04-6359962. א'- ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00.
  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית: "בחזרה לברלין". הקבץ תערוכות: עילית אזולאי, "הכמוס הגמור בגלוי". מיצב צילום וקול; "מכתב ממר פאוסטוס, שבע קריאות מברלין". וידיאו וקול; אֵריק שימן, "ספר מבקרים: תצלומים מתוך ארכיון אישי". עד 17.1; תערוכות במסגרת "אוסף+": צבי לחמן, "עמודים"; "מאוסף יעקב אלקוב". ללא מועד סיום. הבנים 4, הרצליה, טל' 09-9551011. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 10 שקלים.
  • מוזיאון וילפריד: ז'אנג שיאטאו, "שלושה אלפי עולמות". וידיאו; כרמל אילן, "שדה של נייר". בין ציור לפיסול. עד 31.3. קיבוץ הזורע, טל' 04-9899566. ב',ד'-ו' 14:00-09:00, ג', 18:00-12:00, שבת וחג, 16:00-10:00.
  • מוזיאון חיפה לאמנות: אולף ברוינינג, "קבוצות". צילום וסרט; שרי כראל, "אי הסימנים". הדפס רשת וצבע על זכוכית; "שימוש משני". עבודות של יאיר ברק, אסף עברון וטליה קינן; "פווקוס, מאוסף מוזיאון חיפה לאמנות". עד 8.3; "שושלות, מאוסף מוזיאון חיפה". עד 25.7; במרכז האמנויות: "חם-קר-נוזל-מוצק". לכל המשפחה. עד 8.2.2015. שבתאי לוי 26, חיפה, טל' 04-9115991. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל; מרכז האמנויות: שבתאי לוי 24. שבת וחג, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 25 שקל לילד כולל סדנה.
  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית: יאמאגוצ'י קארה ונישימוטו אקיאו, "מאניושו". בעקבות יפן הקדומה; טאמוזו, "תיבת אוצר החלומות". עיצוב; "קרוב ורחוק, פרספקטיבה יפנית". רישומים והדפסי עץ. עד 27.12. שדרות הנשיא 89, חיפה, טל' 04-8383554. א'-ה', 16:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.
  • מוזיאון יפו: "מיני ארט". מיניאטורות. עד 31.1. טיילת מפרד שלמה 10, יפו. א'-ה', שבת, 18:00-10:00, ו', 14:00-10:0 (מספטמבר סגור בימי א'). 50 שקל למבוגר, 45 שקל לילד.
  • מוזיאון ינקו-דאדא: רעיה טרינקר ובות'ינה אבו-מלחם, עבודות רקמה ותפירה; דניז רונה וחליל בלבין, עבודות מאתגרות ומטרידות; דורון פישביין ודורון וולף, מודלים קלאסיים שעברו תהליך פוסט-מודרניסטי; אלינת שורץ וורוניק ענבר, עבודות. עד 15.1. כפר האמנים עין-הוד, טל' 04-9842350. א'-ה', 15:30-09:30, ו' וערבי חג, 14:00-09:30, שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.
  • מוזיאון ישראל: "ג'אקומנטי בשני ממדים". רישום, הדפס ופיסול. עד 9.2; "האמן והסטודיו". עד 2.8.2015; "אי שקט" חדש באמנות העכשווית. עד 3.1; ג'יימס טורל, "מקום לאור". עד 3.1; "שפת הלבוש: ארון הבגדים היהודי". עד 3.1; "מאחורי הפרגוד היפני". עד 27.11; "חומר מכושף באמנות אפריקאית". עד 17.1; דאג ומייק סטארן, "ביג במבו". עד 30.4; "הידור נשים: תשמישי קדושה מאת מעצבות עכשוויות". עד 10.2; פנים אל פנים". עד 31.1. באגף הנוער: "מסעות". ההתרגשות בגילוי ארץ לא נודעת. עד 28.2. שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. א'-ב', ד'-ה', 17:00-10:00, ג', 21:00-16:00, ו' וערב חג, 14:00-10:00, שבת, 17:00-10:00. מיוחד לקיץ (עד 31.8): ג'-ה', עד 21:00. כניסה: 50-25 שקל; כניסה חופשית לילדים בימים ג', ושבת, ובאוגוסט.
  • מוזיאון מאנה כץ: "המאסטרים הגדולים: אמנות יהודית במאה ה-19 ומקורותיה". עד נובמבר. שדרות יפה-נוף 89, חיפה, טל' 04-9119372. א'- ד', 16:00-10:00, 22:00-19:00, ה', 22:00-10:00, ו', 13:00-10:00, 22:00-19:00, שבת, 22:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.
  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות: "דיוקן עצמנו במבט לאחור"; "מעשה בענק, בגמד ובנסיכה". לכל המשפחה. ללא מועד סיום. רוקח 21, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5161970. ב'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18, כניסה מוזלת בשישי).
  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות: "מחשב מסלול מחדש". המעבר לעולם פוסט-גלובלי; דנה לוי, "תצוגה ארעית". וידיאו. עד 24.1. ארלוזורוב 30, פתח-תקווה, טל' 03-9286300. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 10 שקלים, בשבת, חינם.
  • מוזיאון תל-אביב לאמנות: אוהד מטלון, "פוטו אופ". עד 17.1; טום פרידמן, "למעלה באוויר". מיצב. עד 15.3; "צורות חיות". ז׳ואן מירו, מקס ארנסט: הדפסים מהאוסף. עד 7.3; דוד ינאי, "אדריכלות וגנטיקה". עד 21.2; יאיר ברק, "מתרחק ממשהו, נועץ בו את עיניו". צילום. עד 7.2; מיכאל בורמנס, "אין מתוק מזה". עבודות על נייר, ציורים וסרטים. עד 31.1; ראידה אדון, "אשה ללא בית". וידיאו. עד 29.11; מרינה אברמוביץ', "Rhythm 0, 1974". מיצב המשחזר את המיצג של אברמוביץ' בנאפולי. עד 14.2; דוד ריב, "300-60-48". ציור, וידיאו. עד 29.11; "בשיחה". מבחר יצירות עכשוויות. ללא מועד סיום; "אנדי וורהול: ציור של צעצוע". תערוכה לכל המשפחה. ללא מועד סיום; חדרים מיניאטוריים מאוסף הלנה רובינשטיין; אימפרסיוניזם, פוסט-אימפרסיוניזם ואסכולת פריז; אמנות המאה ה-20; אמנות עכשווית: מאוסף המוזיאון ושאילות. תצוגות קבע. שדרות שאול המלך 27, תל-אביב, טל' 03-6077020. ב', ד', שבת, 18:00-10:00; ג', ה', 21:00-10:00; ו', 14:00-10:00. כניסה: 48-24 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).
  • משכן לאמנות עין-חרוד: חנה דיין, "פנים". עד 20.1; חיים מאור, "יהודי טוב". עד 20.12; דוד וקשטיין, "דוד וקשטיין ציור, 2014-1975". עד 20.12; "אוסף המוזאון, דיוקנאות", עד 20.12; הסטודיו לזכרו של דודו גבע. תערוכת קבע. עין-חרוד מאוחד, טל' 04-6485701. א'-ה', 16:30-09:00, ו', וערבי חג 13:30-09:00, שבת וחג, 16:30-10:00. כניסה: 26-13 שקל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.