מה זה רב-ערב?

אנו שמחים להציג את "רב-ערב" – יוזמה חדשה של כתב העת לאמנות, תרבות וחברה "ערב רב". "רב-ערב" הוא ניוזלטר שבועי וחינמי הכולל מידע על אירועי אמנות ותרבות נבחרים כתערוכות, הופעות, הצגות וכנסים, ונשלח מדי שבוע לאלפי מנויים. האירועים המופיעים ב"רב-ערב" ומפורסמים בתשלום,  נבחרים ומסוננים ע"י עורכי מגזין "ערב רב" רונן אידלמן ויונתן אמיר. במילים אחרות […]

אנו שמחים להציג את "רב-ערב" – יוזמה חדשה של כתב העת לאמנות, תרבות וחברה "ערב רב".

"רב-ערב" הוא ניוזלטר שבועי וחינמי הכולל מידע על אירועי אמנות ותרבות נבחרים כתערוכות, הופעות, הצגות וכנסים, ונשלח מדי שבוע לאלפי מנויים. האירועים המופיעים ב"רב-ערב" ומפורסמים בתשלום,  נבחרים ומסוננים ע"י עורכי מגזין "ערב רב" רונן אידלמן ויונתן אמיר. במילים אחרות "רב-ערב", הפועל במתכונת דומה למודל של האתר הבינ"ל אי-פלוקס, כולל מידע על תערוכות, אירועי תרבות ומופעים שאנשי המערכת חושבים שכדאי לבקר בהם. בנוסף למידע השבועי, תציע המערכת כרטיסים למופעים נבחרים במחירי מבצע למנויי האתר.

כיצד זה עובד?

אם ברצונכם/ן להירשם לרשימת התפוצה, כנסו לקישור והקלידו את כתובת הדוא"ל שלכם/ן. השירות למנויים ניתן בחינם, ובמידה ובעתיד תרצו להפסיק לקבל את המידע, תוכלו להסיר את כתובתכם/ן מרשימת התפוצה בלחיצת כפתור.

אם כתובתכם/ן כבר מופיעה ברשימת התפוצה של "ערב רב", תקבלו גם את עדכוני "רב-ערב". במידה ואינכם/ן מעוניינים/ות לקבל גם את הניוזלטר השבועי, כנסו לקישור עדכון מנוי ובחרו לאיזה מבין העדכונים תרצו להיות רשומים – מאמרים ב"ערב רב", מידע מ"רב-ערב" או שניהם.

"רב-ערב" פועל בשיתוף פעולה בין מגזין "ערב רב" למשרד יחסי הציבור אלה איתן, אולם חשוב להדגיש כי השירות אינו מיועד רק ללקוחות המשרד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.