קול קורא מגלריה תפוז – תערוכות בשנת 2022

כן כן, לא טעינו בשנה, אמנם בעולם האמנות מקובל לסגור לו"ז לפחות לשנתיים קדימה, אבל אנחנו קוראים תיגר על לא מעט דברים בעולם הזה, אז למה שלא נמרוד בלוחות זמנים קשוחים

גלריה תפוז, גלריה שיתופית במרכז ירושלים, מזמינה את קהל האמנים.ות והאוצרים.ות הצעירים.ות (ללא הגבלת גיל) להגיש הצעות לתערוכות שיוצגו בגלריה במהלך שנת 2022.

כן כן, לא טעינו בשנה, אמנם בעולם האמנות מקובל לסגור לו"ז לפחות לשנתיים קדימה, אבל אנחנו קוראים תיגר על לא מעט דברים בעולם הזה, אז למה שלא נמרוד בלוחות זמנים קשוחים.

הגלריה היא גלריה שיתופית חדשה (בדיוק חגגנו שנה לקיומנו) שרוצה להציע קול חדש־ישן בעולם האמנות הישראלי, קול שמחדש ואומר דברים שלא נראו בעולם – אבל זוכר ומחובר כל הזמן אל העבר של העם הזה והארץ הזאת. הגלריה שוכנת בשני חללים בעלי תקרה גבוהה בתוך המבנה ההיסטורי והקסום של בית אליאנס (בצמוד לשוק מחנה יהודה) וההזמנה שלנו תקפה להצעות שיעשו שימוש באחד החללים או בשניהם.
ngr
מה אנחנו מציעים? יופי של חלל באמצע ירושלים, שותפות עם קהילת אמנים רצינית ומחויבת – שישמחו גם לתת יד בהקמות, שעות פתיחה נוחות והזדמנות נהדרת להציג בלב הסצנה הצעירה של ירושלים.

מה אין? אין חוקים קשוחים ותנאי סף לצורך הגשת ההצעות, אין נושא שצריכים להתיישר אליו בשביל התערוכות ואין תשלום מצד האמנים והאוצרים. אבל, גם אין תקציב (לפחות לא משהו שאפשר לבנות עליו) ואין ביטוח (אבל תמיד יש מישהו במשמרת בזמן הפתיחה).

מה עוד יש? דד ליין קשוח וקצר 22.8 וצורך להגיש הצעה מסודרת הכוללת דימויים והסבר טקסטואלי, קורות חיים של האוצר.ת והאמנים.ות ותיקי עבודות של האמנים.

את ההצעות והפרטים הנלווים יש לשלוח לכתובת [email protected] עד לתאריך 22.8

1 תגובות על “קול קורא מגלריה תפוז – תערוכות בשנת 2022”

    מה הכוונה "העם הזה"? האם הגלריה מציגה רק אמנים יהודים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *