קול קורא לאמנים ימנים ושמאלנים

קול קורא לאמנים ממחנה של שמאל וממחנה של ימין לתערוכה קבוצתית שתעסוק בזהות ישראלית ויהודית, בכיבוש, בהתנחלויות, במלחמה, בהתנתקות וגירוש, בדת ומדינה, לאום, רצח רבין, הסכמי אוסלו, אדמה, הקרבה וכל נושא אחר שמשקף עמדה פוליטית של שמאל ולהפך עמדת ימין.

״בעקבות ויכוח עם גדעון עפרת וטענתו שאין אמנים טובים מצד הימני של המפה הפוליטית, החלטתי ליזום ולאצור תערוכה שתעמת בין ההשקפות של שמאל לימין. קול קורא לאמנים ממחנה של שמאל וממחנה של ימין לתערוכה קבוצתית שתעסוק בזהות ישראלית ויהודית, בכיבוש, בהתנחלויות, במלחמה, בהתנתקות וגירוש, בדת ומדינה, לאום, רצח רבין, הסכמי אוסלו, אדמה, הקרבה וכל נושא אחר שמשקף עמדה פוליטית של שמאל ולהפך עמדת ימין.
מטרת התערוכה ליצור עימות אמנותי ושיח אמיתי וכנה, ללא חבישת מסכות והעמדת פנים. לפני שאנחנו יוצרים הדברות עם שכנינו, אנחנו צריכים ללמוד לדבר בינינו. יש לשלוח את העבודות עם דגש על הצד האמנותי וחשיבה מקורית וביקורתית״. יהודה רחנייב
הצעות לתערוכה לשלוח ל- [email protected] בכל מדיום וטכניקה: ציור, צילום, פיסול, וידאו ארט, מיצב. בפורמט PDF עד MGB 1 עם הסבר קצר על העבודה. התערוכה תפתח ב״גלריה מרכזית״ בתל אביב, 11.04.19 ביום חמישי.

1 תגובות על “קול קורא לאמנים ימנים ושמאלנים”

    עד מתי ניתן לשלוח הצעות? רק כעת ראיתי את הקול קורא??

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *