בית אבי חי וקרן גרינספון מייסדת ספריית פיג'מה מזמינים סופרים ומחזאים לחממת כתיבה ייחודית

בית אבי חי וקרן גרינספון מייסדת ספריית פיג'מה מזמינים סופרים ומחזאים לחממת כתיבה ייחודית חממה בת שלושה ימים לכתיבת סיפורים ומחזות לילדים על בסיס מקורות יהודיים תתקיים בבית אבי חי בירושלים ב-5-3 ביוני. החממה מיועדת לכותבים מנוסים שמעוניינים להצטרף לתהליך יצירה משמעותי הכולל ליווי מקצועי.

ארון הספרים היהודי גדוש בסיפורים מרתקים, בדמויות נפלאות, בחוכמה ובטוב לב.

איך הופכים סיפורים אלה לספרי ילדים לקהל הרחב?

בית אבי חי וקרן גרינספון מייסדת ספריית פיג'מה

מזמינים סופרים ומחזאים לחממת כתיבה ייחודית

חממה בת שלושה ימים לכתיבת סיפורים ומחזות לילדים על בסיס מקורות יהודיים תתקיים בבית אבי חי בירושלים ב-5-3 ביוני. החממה מיועדת לכותבים מנוסים שמעוניינים להצטרף לתהליך יצירה משמעותי הכולל ליווי מקצועי.

v     זמן שקט של כתיבה

v     סדנאות עריכה

v     לימוד מקורות השראה

v     אפשרות להתנתק מעמדת הכותב הבודד לטובת מפגש ושיח עם כותבים נוספים.

החממה כוללת אירוח מלא ב"משכנות שאננים" בירושלים.

ההשתתפות מותנית בעמידה בתנאי ההשתתפות ושליחת טופסי הרשמה עד 17 בפברואר 2019.

מספר המקומות בחממה מוגבל.

ספרים – בתוך חצי שנה מתום החממה יש להגיש כתב יד מוכן.  כתבי היד יעברו לבחינת וועדת הספרים של ספריית פיג'מה שתבחן את כתבי היד על פי שיקול הדעת המקצועי והעצמאי של חברי הוועדה במסגרת תהליך בחירת הספרים. כתב יד שייבחר להיכנס לתוכנית יחולק כנהוג בספריית פיג'מה בגנים או בבתי הספר ו/או בפלטפורמת WEB דיגיטלית שתקבע בהמשך.
מחזה סופי  – יש להגיש בתוך שלושה חודשים מתום החממה. מחזות שיאושרו על ידי ועדת התרבות של בית אבי חי – יכנסו למסלול הפקה ופיתוח במסגרת אירועי בית אבי חי.

*

ספריית פיג'מה היא תוכנית שמטרתה להנחיל לילדים אהבה לקריאה ולספרים ולעודד דיון על ערכים יהודיים- ישראליים ועל מורשת יהודית-ישראלית. מדי שנה מעניקה ספריית פיג'מה ספרים ליותר מ-350 אלף ילדים מגיל הגן ועד כיתה ב'. התוכנית נוסדה בידי קרן גרינספון ישראל, והיא פועלת בשיתוף פעולה עם משרד החינוך.

בית אבי חי הוא מרכז רב-תחומי לתרבות וליצירה יהודית-ישראלית העוסק בנושאים מרכזיים בתחומי התרבות, המחשבה והיצירה בחברה.

*

רוצים לדעת יותר? מעוניינים להשתתף בחממה ולכתוב את הספר הבא של ספריית פיג'מה אבל לא יודעים על מה? אתם מוזמנים לפתוח את קובץ המקורות להשראה המצ"ב.

*
יודגש כי בית אבי חי וקרן גרינספון ישראל  אינם מתחייבים לפרסם או להפיק את כתב היד והמחזות. כל כתבי היד יעברו לבחינת ועדת הספרים של ספריית פיג'מה. רק כתבי יד שיבחרו על ידי ועדת הספרים יחולקו במסגרת ספריית פיג'מה.
מחזות ייבחנו על ידי ועדת התרבות של בית אבי חי – וייתכן שיועברו למסלול פיתוח והפקה במסגרת אירועי בית אבי חי למשפחות וילדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *