קול קורא מהמחלקה לצילום במוסררה לקראת פסטיבל מוסררה mix 18 –"תפנית נשימה"

המחלקה לצילום במוסררה מזמינה ליצור פוטוגרמות (ציורי אור) בחדר החושך ולייצר מציאות של אי ודאות על גבי ניירות רגישים לאור. בטכניקה זו ניתן  ליצור דימויים מרוקנים של חפצים, טקסטים, חלקי גוף ועוד. אנחנו במחלקה לצילום נסרוק את הפוטוגרמות שתיצרו במעבדה האנלוגית,  ונדפיס על גבי ניירות גדלי ממדים  במעבדה הדיגיטלית.

 

מה יקרה מחר? מה עומד להשתבש? עד כמה ניתן לשלוט בחיים שלנו? במה ניתן להאמין או לבטוח ומה מנבא העתיד? לאן פניו של הצילום ומה תפקידו בעולם החדש והאם אי ודאות מקדמת אותנו?

המחלקה לצילום במוסררה, בית הספר הרב תחומי לאמנות וחברה בירושלים, מזמינה צלמים, מעצבים, אנשי עט, אמנים וגם סטודנטים, ליצור פוטוגרמות (ציורי אור) בחדר החושך ולייצר מציאות של אי ודאות על גבי ניירות רגישים לאור. בטכניקה זו ניתן  ליצור דימויים מרוקנים של חפצים, טקסטים, חלקי גוף ועוד. אנחנו במחלקה לצילום נסרוק את הפוטוגרמות שתיצרו במעבדה האנלוגית,  ונדפיס על גבי ניירות גדלי ממדים  במעבדה הדיגיטלית.

העבודות יודבקו על גבי גדר זמנית שהוקמה בשכונת מוסררה ויצרו עבודת רצף ארוכה. עבודת הגדר תוצג בפסטיבל מוסררה mix בסוף חודש מאי בשכונת מוסררה בירושלים.

בשכונת מוסררה חיים יחד חילוניים, דתיים, עולים חדשים, תושבים וותיקים וסטודנטים. ההצבה על הגדר, נועדה לעורר מחשבה ולחבר בין דעות ורעיונות ובין אמנים לסטודנטים , מתוך כבוד לתושבי השכונה.

פרטים למעוניינים

הרישום לפרויקט הוא עד 25.4.18

נא לכתוב את שמכם ואת מספר הטלפון שלכם לאיילת השחר כהן, ראש המחלקה לצילום ומנהלת הגלריות של מוסררה. [email protected]

 בנושא האימייל יש לכתוב הגדר  בפסטיבל מוסררה mix

בעלי ידע בעבודה בחדר החושך יוכלו להגיע למעבדה בתיאום, וליצור באופן עצמאי. אחרים מוזמנים להשתתף בסדנא קצרה, שתיתן את הכלים הטכניים ליצירת פוטוגרמה

1 תגובות על “קול קורא מהמחלקה לצילום במוסררה לקראת פסטיבל מוסררה mix 18 –"תפנית נשימה"”

    המייל כאן שגוי. שלחתי למייל הנכון. לא זכיתי להתייחסות. האוצרת מכירה אותי, אפילו אצרה אותי בעבר. מצער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *