מבחן בד לפרויקט כפילים לקבוצת Sala-Manca / לאה ודיאגו

שלב א׳ שבת 5.12.15 מ-18:30 – 20:30 תחנה מרכזית חדשה, קומה 4, תל אביב במסגרת פסטיבל זז, במת מיצג ״הכפילים ואנחנו״ הוא פרויקט העוסק בחיפוש ובחירה של מספר זוגות כפילים לקבוצת האמנים סלה-מנקה (לאה ודיאגו) לפעולות אמנותיות, ציבוריות ומשפחתיות. בשנים האחרונות, כתוצאה מהעידן המודרני בכלל וקצב החיים בישראל בפרט, קבוצת סלה-מנקה (לאה ודיאג) מצאו את […]

שלב א׳
שבת 5.12.15 מ-18:30 – 20:30
תחנה מרכזית חדשה, קומה 4, תל אביב
במסגרת פסטיבל זז, במת מיצג

״הכפילים ואנחנו״ הוא פרויקט העוסק בחיפוש ובחירה של מספר זוגות כפילים לקבוצת האמנים סלה-מנקה (לאה ודיאגו) לפעולות אמנותיות, ציבוריות ומשפחתיות.
בשנים האחרונות, כתוצאה מהעידן המודרני בכלל וקצב החיים בישראל בפרט, קבוצת סלה-מנקה (לאה ודיאג) מצאו את עצמם עסוקים בתפקידים חברתיים רביים המאתגרים את גבולותיהם הפיזיים והנפשיים: פרפורמנס, אוצרות, כתיבה, הרצאות, ניהול האדמיניסטרטיבי וניהול אמנותי של מרכז אמנות בין עיסוקיהם הרבים אחרים בחיים הלא מקצועיים כגון הורות וחברות.

כתוצאה מלחצים אלו, עלה בדעתנו הרצון לאתגר את גבולתינו דרך יצירת כפילים לסלה-מנקה או ללאה ודיאגו ובכך לאפשר קיום מקביל תוך התייחסות לאחת השאלות המרכזיות בתולדות האמנות על המתח שבין מקור ועותק.

אנו מזמינים את כל מי שמעוניין\ת לבדוק את האפשרות להיות כפיל שלנו (לא חייבת להיות התאמה פיזית או מגדרית) להגיע בשבת 5.12.15 מ18:30 – 20:30 , בתחנה מרכזית, תל אביב, שם יתקיימו מבחני בד. למתאימות/ים שיבחרו תשלום על תקופת האימון ומספר פעולות.
במידה ואין באפשרותך להגיע אך הינך מעוניין/ת נא לפנות אלינו למייל [email protected]

הפרויקט בתמיכת ארטיס

sala-2

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *