קול קורא מ״לחם ושושנים״

קול קורא לאמנים להשתתפות בלחם ושושנים  9 – מכירת יצירות אמנות עבור פרויקט 'נשים ועבודה'. 26 בדצמבר 2014, קסטיאל As Is , תל אביב-יפו. לחם ושושנים, תערוכת מכירת האמנות למען פרויקט נשים ועבודה, היא הפגנה של סולידריות בין יהודים וערבים, עובדים ומובטלים, אמנים ופועלות חקלאות. הכנסות התערוכה כל ההכנסות מתערוכת לחם ושושנים יוקדשו להשמה במקומות עבודה של […]

קול קורא לאמנים להשתתפות בלחם ושושנים  9 – מכירת יצירות אמנות עבור פרויקט 'נשים ועבודה'. 26 בדצמבר 2014, קסטיאל As Is , תל אביב-יפו.

לחם ושושנים, תערוכת מכירת האמנות למען פרויקט נשים ועבודה, היא הפגנה של סולידריות בין יהודים וערבים, עובדים ומובטלים, אמנים ופועלות חקלאות.

הכנסות התערוכה

כל ההכנסות מתערוכת לחם ושושנים יוקדשו להשמה במקומות עבודה של נשים ערביות, וקידום פעילות כלכלית, חברתית ותרבותית במסגרת פרויקט נשים ועבודה שיזם ארגון העובדים מען. התערוכה האחרונה הצליחה בעזרתכם למכור יצירות אמנות בערך כולל של 170 אלף דולר.

מי אנחנו?

ארגון העובדים מען ועמותת סינדיאנת הגליל, פועלים משנת 2004 כדי לקדם תעסוקה הוגנת של נשים ערביות אל מול מדיניות ההזנחה של ממשלת ישראל. למעלה ממחצית מהאזרחים הערבים בישראל חיים מתחת לקו העוני והסיבה הראשית לכך היא היעדרותן של 75% מהנשים הערביות משוק העבודה. משום כך אנחנו מנהלים קמפיין להשמת נשים ערביות במקומות עבודה ומובילים את ההתנגדות למדיניות הממשלה המייבאת אלפי עובדים זרים לענף החקלאות במקום לאפשר לנשים ערביות להיקלט בענף.

אילו עבודות מתאימות לתערוכה?

כל יצירה שתאושר על ידי צוות התערוכה בכל מחיר נקוב.

בשל הרצון של רבים להשתתף בתערוכה לא נוכל להתחייב לקבל כל יצירה שתוצע.

תשלום לאמן, ביטוח, שימוש בעבודות והחזרה לאמן.

אנחנו מודים לאמנים שמוכנים לתרום מעבודתם לתערוכה. כמחווה על התרומה, 25% מערך המכירה יועבר לאמן שעבודתו נמכרה. העבודות שייתרמו יבוטחו. בסיום התערוכה יקבלו האמנים דיווח מלא על תוצאות המכירה. עבודות שלא יימכרו, יוחזרו לבעליהן.

כיצד להציע עבודה?

מועד אחרון להגשת עבודה – 13 בנובמבר 2014

שלחו מייל בצירוף חמישה דימויים בצירוף הפרטים – גודל, טכניקה, שנה ומחיר.

מייל התערוכה: [email protected]

קישור לאתר של ארגון העובדים מען 

 קישור לדף הפייסבוק של לחם ושושנים

קישור לאתר של סינדיאנת הגליל

בברכה, צוות התערוכה 'לחם ושושנים' 9 – ניר נאדר, שרון ליאור, גלי פבר ודני בן שמחון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *