קול קורא ליריד צבע טרי 7

נפתחה ההרשמה לחממת האמנים העצמאים ולחממת הווידיאו ביריד צבע טרי 7. היריד יהיה פתוח לקהל הרחב במשך חמישה ימים, במהלך חודש נובמבר. חממת האמנים מיועדת לאמנים עצמאים בתחומי הפיסול, הציור והצילום, הנמצאים בתחילת דרכם המקצועית, ואשר אינם מקיימים קשרי מסחר מחייבים עם גלריה ישראלית. חממת הווידיאו מיועדת לתצוגת עבודות וידיאו-ארט ומדיה חדשה של אמנים עצמאים […]

נפתחה ההרשמה לחממת האמנים העצמאים ולחממת הווידיאו ביריד צבע טרי 7. היריד יהיה פתוח לקהל הרחב במשך חמישה ימים, במהלך חודש נובמבר. חממת האמנים מיועדת לאמנים עצמאים בתחומי הפיסול, הציור והצילום, הנמצאים בתחילת דרכם המקצועית, ואשר אינם מקיימים קשרי מסחר מחייבים עם גלריה ישראלית. חממת הווידיאו מיועדת לתצוגת עבודות וידיאו-ארט ומדיה חדשה של אמנים עצמאים בתחומים אלו.

 דד ליין להגשות: 10.5.2014

החממה מאפשרת לכ-50 אמנים מבטיחים מובחרים לקבל את החשיפה הטובה ביותר עבור עבודותיהם, ליצור קשרים בעלי ערך בעולם האמנות, ולא פחות חשוב – להתפרנס מכשרונותיהם. כל אמן בחממה מציג כ-10 עבודות נבחרות, המוצעות למכירה במחירים מיוחדים ליריד, בטווח מחירים של בין 500 ל-14,000 ש"ח.

הליך הקבלה לחממת האמנים העצמאים מורכב משני שלבים: בשלב ראשון מגישים המועמדים תיק עבודות, הצהרת אמן ופרטים אישיים במערכת מקוונת. תיקי העבודות נסקרים על ידי 12 חברי ועדת קבלה, המורכבת מאוצרים, גלריסטים, מבקרי אמנות ואספנים מהארץ ומהעולם. הרכב ועדת הקבלה משתנה משנה לשנה, על מנת ליצור גיוון מרבי ולהעניק הזדמנות שווה למועמדים השונים. תיקי העבודות מוגשים לחברי הוועדה ללא ציון שמות המועמדים, על מנת למנוע העדפות וניגודי עניינים. כל חבר ועדה עובר לבדו על התיקים, ללא כל דיון עם החברים האחרים. בשלב השני, עורכים אוצרי היריד ראיונות אישיים לחלק מהמועמדים לצורך מעבר מקיף על עבודות האמנות על מנת לבחון התאמה הדדית. עם סיום תהליך הקבלה בהצלחה, מקיימים אוצרי היריד ביקורי סטודיו לבחירת עבודות ומתקיים מפגש אמנים כהכנה לקראת היריד.

חממת הווידיאו היא פלטפורמה ייחודית בתוך מתחם חממת האמנים, בה מוצגות עבודות וידיאו של אמנים עצמאים שונים. העבודות מוצגות בחללים יעודיים, במטרה להציג לקהל הרחב תחום אמנות זה ולהציע את העבודות למכירה במסגרת היריד. עבודות הווידיאו נבחרות על ידי ועדה מקצועית ייעודית לתחום הווידיאו. אמני הווידיאו נמנים בין אמני חממת האמנים העצמאים של יריד צבע טרי.

הליך בחירת עבודות הווידיאו לחממת הווידיאו יתקיים במקביל, על ידי ועדה נפרדת, לאחר מעבר שלב ראשון בהליך הקבלה הרגיל דרך אותה מערכת מקוונת.

הגשת המועמדות המקוונת בכתובת: www.freshpaint.co.il

ההגשה פתוחה עד יום שבת ה-10 במאי 2014 בחצות. לא ניתן להגיש מועמדות בכל דרך אחרת או בכל מועד אחר.

תשובות קבלה ואי קבלה תתקבלנה באמצעות דואר אלקטרוני במהלך חודש יולי 2014.

הגשת מועמדות לחממת האמנים קלה ונוחה: תחילה יש לבצע רישום ראשוני, הכולל פרטי זיהוי בלבד. לאחר מכן יש להכניס פרטי קורות חיים והצהרת אמן. בשלב שני, יש להעלות 10 דימויים של עבודות או לינקים לעבודות וידיאו (למסלול חממת הווידיאו). חשוב לקרוא ולפעול בדייקנות על פי ההנחיות להגשה. לאחר הרישום הראשוני, ניתן לגשת למערכת באופן חופשי באמצעות שם משתמש וסיסמה עד גמר מועד הרישום.

הגשת המועמדות כרוכה בתשלום 140 ש"ח. ההשתתפות בחממת האמנים כרוכה בתשלום דמי השתתפות בסך 1,000 ש"ח ובעמידה בכל תנאי התקנון, כפי שמופיע באתר ההרשמה.

לפניות בדבר ההרשמה: [email protected]

1 תגובות על “קול קורא ליריד צבע טרי 7”

    לא נורמלי שהם דורשים 140 שקל דמי הרשמה . לא נורמלי שהם דורשים 1000 שקל מאמנים. אם הם מוכרים עבודות כמו שהם טוענים שיממנו את הפרוייקט מהכסף
    שיגיע מהמכירות. ודי להונאת האמנים המסכנים .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *