קול קורא Scribble it Down

הפרויקט הנוכחי  הינו שיתוף פעולה אמנותי  בינלאומי . בפרויקט זה המשתתפים מתבקשים לעבוד יחד עם מספר אמנים ממקומות שונים בעולם על אותו מצע ציור דיגיטאלי. כל אמן הינו חלק מתחילת יצירה או סופה, או לחילופין הוא חלק מציור שנעשה ע"י אמן אחר, ועליו להוסיף את נקודת מבטו ותרומתו האמנותית על המצע שבו כבר קיימים בו […]

הפרויקט הנוכחי  הינו שיתוף פעולה אמנותי  בינלאומי . בפרויקט זה המשתתפים מתבקשים לעבוד יחד עם מספר אמנים ממקומות שונים בעולם על אותו מצע ציור דיגיטאלי.
כל אמן הינו חלק מתחילת יצירה או סופה, או לחילופין הוא חלק מציור שנעשה ע"י אמן אחר, ועליו להוסיף את נקודת מבטו ותרומתו האמנותית על המצע שבו כבר קיימים בו יצירות של אמנים נוספים.
Scribble it Down הינו פרויקט המקבל השראה ממשחקי הילדות, משחק בו אדם עושה פעולה על ציור ואדם אחר ממשיך אותו באופן חדש ושונה. בפרויקט הזה אתם מוזמנים לרשום , לצייר להוסיף צילומים או כל דבר אחר אשר יכול להתקיים בתוך הפורמט הדיגיטאלי, בידיעה שאמנים אחרים יגיבו באמצעות יצירה משלהם על מעשיך האמנותיים.
אני מאמינה כי כיום המדיה ,הרשת ואמצעי התקשורת השונים מציבים בפנינו אתגר חדש של תקשורת ושיתופיות. ערכים אלו אשר מקבלים תפנים בחיינו המממשים צריכים לקבל גם תגובה ויחס מהאמנות ומהאופן בה יוצרים אותה. Scribble it Down! מבקש לבדוק את גבולות האינדיבידואליות והשיתוף של תקופתנו ולהתעלות מעל כל זה לדבר חדש .
זהו הסבב השני של הפרויקט . הפעם הפרויקט מתמקד  בחייהם האישיים ובנקודת מבטם האישית של האמנים מתוך אמונה כי האישי הינו הפוליטי .האמנים מוזמנים לשתף את זווית מבטם על החיים מתוך אמונה כי הפרויקט יכול ליצור תמונה ייחודית  בה החוויות השונות של המציאות העשירה של כל אמן יכולה להיות שלובה עם אמנים נוספים.
משתתפי הפרויקט יקבלו חשיפה ותצוגה באתר  אינטרנטי
Emergent Art Space שמוצאו בקליפורניה בתאריך  8/2014
מוזמנים לבקר בתערוכה האינטרנטית של הפרויקט
http://emergentartspace.org/forum/6695/

תנאים להשתתפות:
לשלוח מייל לעינת מוגלד einat.moglad@gmail,.com

במייל  יש לצרף קובץ PDF אחד הכולל:
•    5 דימויים של יצירתם (עדיפות עבודות שעוסקות במדיום הדיגיטאלי אך לא רק)
•    CV
•    הצהרת אמן קצרה (לא יותר מ 200 מילים)
•    פסקה קצרה שבה אתם מסבירים את המוטיבציה להשתתפות בפרויקט
תאריך אחרון להגשה.8.13  15

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *