קול קורא למענק עבור כתב יד מטעם בית לאמנות ישראלית

בית לאמנות ישראלית במכללה האקדמית תל אביב־יפו מכריז על מענק חדש עבור הוצאה לאור של כתב יד כספר בתחומי המחקר של אמנות ואוצרות בישראל. חוקרות וחוקרים ותיקים וצעירים מוזמנים להגיש מועמדותם לקבלת המענק לכתבי יד מבוססי מחקר.

בית לאמנות ישראלית במכללה האקדמית תל אביב־יפו מכריז על מענק חדש עבור הוצאה לאור של כתב יד כספר בתחומי המחקר של אמנות ואוצרות בישראל. חוקרות וחוקרים ותיקים וצעירים מוזמנים להגיש מועמדותם לקבלת המענק לכתבי יד מבוססי מחקר. יתקבלו אך ורק כתבי יד שנכתבו במקורם בעברית, עדיין לא ראו אור (בעברית או בשפה אחרת) ושהוסכם לפרסמם בהוצאת ספרים בישראל. עדיפות תינתן לכתבי יד שעוסקים בנושאים שנלמדים בבית לאמנות ישראלית.

כתב היד הנבחר יזכה במענק בסך 40 אלף שקלים שיוענק מטעם בית לאמנות ישראלית, במכללה האקדמית ת״א־יפו. המענק מעמיק את מחויבותו של בית לאמנות ישראלית לאוצרות ולאמנות בישראל וזאת בהמשך לפעילותו השוטפת לקידום הלימוד, המחקר וההצגה של אמנות ואוצרות ישראלית. הבחירה בפרויקט הזוכה תיעשה על ידי ועדה הכוללת יועצים מקצועיים ונציגי בית לאמנות ישראלית והמכללה האקדמית ת״א־יפו.

הנחיות למגישים:

יש להגיש את כתב היד במלואו בקובץ אחד (כולל שער, תוכן עניינים, טקסט הכולל את הערות השוליים, רשימה ביבליוגרפית ורשימת דימויים) לאחר שעבר עריכת לשון וסגנון.

היקף כתב היד: 100,000-60,000 מילים.

תקציר בעברית (עד 600 מילים).

קורות חיים ורשימת פרסומים של המחבר.ת.

מכתב מהוצאת ספרים המאשר את התחייבותה להוציא את כתב היד לאור.

אין להגיש קטלוגים. עבודות לתארים מתקדמים (תזה או דוקטורט) יש להגיש רק לאחר עיבודן מבחינת תוכן וסגנון לכתב יד המיועד לקהל קוראים רחב ולאחר שהוסכם לפרסמם בהוצאת ספרים בישראל. אין להגיש כתבי יד המבוססים על עבודות לתארים מתקדמים הנמצאות עדיין בשיפוט. הוועדה רשאית לפצל את המענק לשני זוכים.

לפרטים נוספים והגשת מועמדות >>>
מועד אחרון להגשת מועמדות: 28.2.24

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *