מדריך תערוכות | עדכון תערוכות נפתחות ואירועים

תערוכות נפתחות:

חמישי 06.06.2024

  • בית בנימיני, העמל 17, תל אביב. אורזבצל / זיוה בן ערב רבינוביץ, אוצרת: טלי תמיר; רקמת זהות تطريز الهويه / זינב גריביע زينب جريبيع. אוצרות: רעות רבוח ושלי שביט
  • גלריה מאיה, שביל המרץ 2, תל אביב. האלבטרוס / אלסנדרה אצ'רנו; קו ותוהו / נועה ליבל. אוצרת: מאיה כהן לוי
  • מקום לאמנות בקריית המלאכה, שביל המרץ 6, תל אביב. הֶּזֶמר הּנָפֹוץ / מידן גיל ארוש, אוצרת: דנה חרס; שארים / שי כנעני, אוצרים: גסטון צבי איצקוביץ ומיכל בראור; עיר ועיניים / מלי דה-קאלו, אוצר: יאיר ברק
  • גלריה אלפרד, שביל המרץ 6, תל אביב. מערבולות / שרון אזגי. אוצרות: עידית קופסקי ובר מוסן לוי
  • גלריה אינדי, מיקום חדש בשביל התנופה 6, תל אביב. בראשית ברא – והארץ היתה תוהו ובוהו / אילן כרמי. ליווי אוצרותי: ג'ניפר בלוך
  • גלריה גורדון, הזרם 5, תל אביב. נוף ימי/ יעקב דורצ'ין
  • הלובי מקום לאמנות, ארלוזרוב 6, תל אביב. טרנזיט/ קבוצתית, אוצרות: אורית מור וסאהר מיארי
  • גלריה חזי כהן, לילינבלום 33, תל אביב. התכנסות/ ערן שקין

אירועים

מוז"א – מוזיאון ארץ ישראל: סיורים מודרכים בתערוכות. פרטים באתר המוזיאון.

ארטפורט: יריד ספרי אמן. העמל 8, תל אביב. ו' 7.6, 16:00-10:00, שבת 8.6, 18:00-10:00.

גלריה 51: שיח גלריה בתערוכה "ממורביליה". ו' 7.6, 11:00.

סטודיו משלך: שיח גלריה בתערוכות. ו' 7.6, 11:00.

נולובז: מיצגים בתערוכה של סיגל ניר – "ושוב". פופ-אפ. ו'-שבת 8.6-7.6, 11:30.

הגלריה לאמנות רמות מנשה: שיח גלריה בתערוכה "המקום הזה – הווה מתמשך". שבת 8.6, 11:30.

גלריה P8: הרצאה על אדריכלות, הנצחה ואידיאולוגיה בתערוכה של רוני בן פורת – "Don't Forget I Was Someone". ו' 7.6, 12:00.

בית ליבלינג: סיור אמן בנווה שאנן. 30 שקל. ו' 7.6, 13:30; סיורים בבית ליבלינג בעקבות סגנון הבאוהאוס ומשפחות העיר הלבנה. מדי שבת 12:00. בהרשמה מראש באתר. 30 שקל.

גלריה זוזו: שיח גלריה בתערוכה "הלך הרוח הסדרתי". שבת 8.6, 12:00.

מוזיאון ינקו-דאדא: סיור בעקבות מרסל ינקו בכפר האמנים. שבת 8.6, 12:00.

מנשר: שיח גלריה בתערוכה של ויקי סקנדריון ואניה קרופיאקוב – "מלקטות תקווה". שבת 8.6, 12:00.

מרכז עמיעד: אירועים בתערוכה "כאן. עכשיו": פאנל פסליות. ב'. 10.6, 19:00; סיור ושיח על מלחמה ושכול. ד' 12.6, 19:00.

רוטשילד אמנות: שיח גלריה בתערוכה של אסנת בן דב – "נור". ב' 10.6, 20:00.

משכן לאמנות עין חרוד: סיור בתערוכות מדי יום ה', 11:00.

רחבת היכל התרבות תל אביב: תערוכת "Incomplete" למען השבת החטופים. קבוצתית. תערוכת חוצות, פתוח 24/7. עד 29.6.

הגלריה השקופה בנימינה: אפרת סטרטינר – "זרעי קיץ". דרך הבורג', בנימינה גבעת עדה. ב'-ו' 14:00-9:00. עד 10.7.

הגן הבוטני ירושלים: אסנת רביד עמיר – "הרגע היפה ביותר". יהודה בורלא 1, ירושלים. כלול במחיר הכניסה לגן הבוטני (40-25 שקל) א' 13:00-10:00, ב'-ה' 15:30-10:00, ו' 14:00-9:00, שבת 15:00-9:00. עד 15.7.

גלריות לאמנות וחללי תצוגה

אגריפס 12

מירי שטראוס-טללים – "מטביעה עצמי לדעת". עד 15.6.

אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה' 19:30-16:30, ו'-שבת 14:00-11:00.

אחד העם 9 – מכללת סמינר הקיבוצים

"מחוץ לשדה הראייה". קבוצתית. עד 15.6.

אחד העם 9 (כניסה מרחוב השחר 5), תל אביב. א'-ה' 17:00-10:00, ו'-שבת 14:00-11:00.

אטליה שמי

יחיאל שמי – "שלושה פסלים בבארי"; גסטון צבי איצקוביץ – "מערבולת (2018)". עד 31.6.

קיבוץ כברי. ב'-ה' 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.

אלון שגב

סיגלית לנדאו ושיר מורן – "מעשיות רחוב". עד 21.6.

המנוע 7, תל אביב, טל' 03-6090769. א'-ה' 15:00-10:00, ו' 13:30-10:00.

אלפרד

שרון אזגי – "מערבולות". עד 29.6.

שביל המרץ 6, תל אביב. ד', ו'-שבת 14:00-10:00, ה' 20:00-16:00.

אנגל – ירושלים

חואן מירו, אריה ברקוביץ – "שדות מגנטיים". עד 11.7.

שלומציון המלכה 13, ירושלים. א'-ה' 19:00-11:00, ו' 13:30-11:00.

בידרמן חיפה

תערוכת אמנות מודרנית. קבוצתית. עד 30.6.

הנמל 39, חיפה, טל' 054-9954441. בתיאום מראש.

בידרמן כפר שמריהו

"אופקים חדשים". קבוצתית. עד 30.6.

הזורע 59, כפר שמריהו, טל' 058-7788011. א'-ה' 17:00-8:00, ו' 13:00-8:00, או בתיאום מראש.

בית אוסף קופפרמן

משה קופפרמן– "יחיאל שמי"; "רעשחור". קבוצתית. עד 18.6.

קיבוץ לוחמי הגטאות, טל' 054-4993851. ו'-שבת 15:00-10:00 או בתיאום מראש.

בית בנימיני – המרכז לקרמיקה עכשווית

זיוה בן ערב רבינוביץ – "אורזבצל"; זינב גריביע – "רקמת זהות"; עד 20.7.

העמל 17, תל אביב, טל'03-5182257. א', ו' 14:00-10:00; ב'-ה' 19:00-11:00, שבת 14:00-11:00.

בית האמנים ירושלים

"שורש רע". קבוצתית. עד 3.8.

שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. ב'-ה' 18:00-10:00, שבת 14:00-11:00.

בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי

יערה צח – "השמש שוקעת פעמיים"; "מי (עדיין מפחד מהזאב הרע". קבוצתית; דוד לנדסמן חמיאס – "לגו בלגו"; עמליה רובין – בין המסויט למכושף"; יהודית שרייבר – "אנטומיה של אי-ודאות"; מירה חרמוני לוין – "אחותי ואני"; דורית צינמן – "מסע הגוף, מסע הנפש"; איילה שמואלי – "גדר חדה". עד 22.6.

אלחריזי 9, תל אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה' 18:00-10:00; ו' 13:00-10:00; שבת 14:00-11:00.

בית האמנים ע"ש שאגאל

"רוח וחומר". קבוצתית; "לנשום… לחיות". קבוצתית. עד 14.6.

שד' הציונות 24, חיפה. א'-שבת 14:00-10:00.

בית הגפן

"פנים. גוף. בית". קבוצתית. עד 9.8.

הגפן 2, חיפה, טל' 04-8525252. א'-ה' 15:00-10:00. ו' 14:00-10:00.

בית הנסן – בית התה

אביבית סגל ויהודה רוט – "חוש קשב". עד 20.6; בבית התה: זוהר שפיר – "Cisterns of Mercy". עד 30.7.

גדליהו אלון 14, ירושלים. ב'-ה' 22:00-10:00, ו' 16:00-10:00, שבת 16:00-10:00.

בית הנסן – מעמותה

"ספורטיבו אוטופיה". קבוצתית. עד 5.7.

גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. ג'-ה' 18:00-13:00, ו' 14:00-10:00.

בית הסופר

גיא גלעד – "תמונה מחפשת שם". עד 20.6.

קפלן 6, תל אביב. א'-ג', ה' 18:00-9:00, ד' 18:00-13:00, שבת 22:20-18:00.

בית הראשונים

תמר ברניצקי – "האור הנודד". עד 10.8.

ביתן אהרון, עמק חפר. ב'-ה' 16:00-10:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

בית יגאל אלון

"שברון לב – אמני אשקלון, עוטף עזה והגליל בסימן טבח 7 באוקטובר". קבוצתית. עד 24.6.

קיבוץ גינוסר. א', ד' 16:00-8:00, ב', ג', ה' 13:00-80:00. בתיאום מראש בטל' 04-6727700.

בית ליבלינג

עברי באומגרטן – "הסדק". עד 14.9; חיים סוקול – "ציפור על אדן החלון"; "מטבח פרנקפורט – הצעת הגשה"; "יוצאת מהכלל: העיר הלבנה – מורשת יומיומית". תצוגות קבע.

אידלסון 29, תל אביב. א'-ה' 19:00-8:00, ו' 14:00-8:00, שבת 16:00-9:00.

בניין אורי ליפשיץ

אורי ליפשיץ – "שליפה". עד 9.6.

אברבנאל 2, תל אביב. ו'-שבת 14:00-11:00.

ברוורמן

אסף הינדן – "Figure of Work". עד 6.7.

אילת 33, תל אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה' 18:00-11:00, ו' 14:00-11:00.

גבעון

"חומרי סדרה". קבוצתית. עד 13.7.

גורדון 35, תל אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה' 16:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.

גבעון פורום לאמנות

"Backtrack Mode". קבוצתית. עד 29.6.

אלרואי 3 פינת שלוש 22, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-9490999. ו'-שבת 14:00-11:00.

גורדון (הזרם)

יעקב דורצ'ין – "נוף ימי – פסלים 2024-2023". עד 6.7.

הזרם 5, תל אביב, טל' 03-5240323. ב'-ה' 18:00-11:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-10:00.

גורדון (ירושלים)

דן אורימיאן – "באו העצים". עד 29.6.

מרכז ספיר, בניין 3, קומה 3, ירושלים, טל' 051-5057997. ג'-ה' 17:00-11:00, ו' -שבת 14:00-10:00 או בתיאום מראש.

גלריה אבשלום

עירא שליט – "עצרו את הסוסים של המהלך השירי". עד 21.6.

שדרות העצמאות 11, חיפה. ו' 14:00-11:00.

גלריה אורייתא

נינו הרמן – "מבעד למרחבי הלב". עד 30.6.

גני טל 16, הושעיה. בתיאום מראש בטל' 052-2618070.

גלריה אורית ושדי

אילן פלד – "התישא אותי רוח ותשיבני אל פתח בית?". עד 1.8.

בן יהודה 92, תל אביב. ג'-ה' 14:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.

גלריה בזל

"מאוסף הגלריה". עד 9.6.

בזל 34, תל אביב. א'-ה' 19:00-10:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

גלריה בנימין

יונתן לוי – "סודות שגילינו לכולם". עד 8.6.

שביל המרץ 5, בניין 7, קומה 3, תל אביב. ד' 15:00-11:00, ה' 19:00-15:00, ו'-שבת 15:00-11:00.

גלריה גבעת חביבה לאמנות

"רוחות פרקים". קבוצתית. פתיחה: שבת 8.6, 12:00. עד 20.7.

גבעת חביבה, טל' 04-6372824. א'-ה' 16:00-9:00, ו' 13:00-11:00, שבת 14:00-10:00.

גלריה ג'ינא

"השוני שבדמיון – הנאיביים של ברזיל וארגנטינה". עד 26.7.

דיזנגוף 255, תל אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה' 19:00-11:00, ו' 14:00-10:00.

גלריה גלובל ארט

רוז בר נור – "שירת הבטון וציפורים אחרות". עד 22.6.

בעלי מלאכה 13, תל אביב, טל' 050-2811710. ג'-ה' 18:00-11:00 ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש.

גלריה גן שמואל

דנה בהרב – "היספיקו החיים". עד 15.6.

קיבוץ גן שמואל, טל' 054-4973857. ו'-שבת 14:00-11:00. או בתיאום מראש.

גלריה העמקים

דותן מורנו וינאי קלנר – "גברא". עד 29.6.

קיבוץ שער העמקים. שבת 13:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-6088717.

גלריה זוזו

"הלך הרוח הסדרתי". קבוצתית. עד 15.6.

גשר העץ 46, פארק תעשיות עמק חפר, טל' 054-4278951. ג' 16:00-10:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש

גלריה חזי כהן

ערן שקין – "התכנסות". עד 13.7.

לילינבלום 33, תל אביב. טל' 03-6398788. ב'-ה' 18:00-11:00, ו' 14:00-10:00, שבת 14:00-11:00. או בתיאום מראש.

גלריה כורש 14

"חשיבותה של רצינות". קבוצתית. עד 30.7.

כורש 14, כניסה ד', ירושלים, טל' 054-5593714. א', ג' 18:00-12:00, ד'-ה' 20:00-16:00, ו' 15:00-11:00.

גלריה לאמנות גבעת חיים איחוד

משה מירסקי – "הר הבית". עד 22.6.

קיבוץ גבעת חיים איחוד, טל' 054-9039945. ו' 14:00-11:00, שבת 15:00-11:00.

גלריה לאמנות ישראלית – טבעון/גלריה אילו לאיור

"גוף הרגש". קבוצתית; באכסדרה: "שכבה חושפת". קבוצתית. עד 27.7; בגלריה אילו: איור ישראלי עכשווי. עד 8.6.

מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קרית טבעון, טל' 04-9835506. א', ג', ה' 19:00-10:00, ב' 16:00-10:00, ו' 12:00-9:00, שבת 13:00-11:00.

גלריה לוטן

"רישום. לזכר יונה לוטן". עד 13.6.

מזל אריה 19, יפו העתיקה. א'-ה' 16:00-10:00, ו' 12:00-9:00.

גלריה מאיה

אלסנדרה אצ'רנו – "האלבטרוס"; נועה ליבל – "קו ותוהו". עד 29.6.

שביל המרץ 2, קומה 2, תל אביב. ד'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.

גלריה מזו

יעל סעדי – "זאת למשל ציפור מתה". פתיחה: שבת 8.6. עד 6.7.

סירקין 3, חיפה, טל' 054-5888223. ד' 16:00-11:30, ה' 21:00-17:00, ו' 15:00-11:30 או בתיאום מראש.

גלריה מחניים

שרית אכטנברג – "בקו ההדק". פתיחה: שבת 8.6, 11:00. עד 27.7.

קיבוץ מחניים, טל' 052-6065026. ב', ד', ו'-שבת 13:00-10:00 או בתיאום מראש.

גלריה מרווח

דנה מנור כהן, רפאלה שיר – "בדרך הביתה". פתיחה: שבת 8.6, 12:00. עד 24.8.

קיבוץ הרדוף. א'-ה' 19:00-9:00, ו'-שבת 15:00-10:00. בתיאום בטל' 058-7696865.

גלריה מרי

רינה עזורני – "חליפת הלא מודע". פתיחה: ה' 13.6, 19:00. עד 13.7; חנה קרומר – "תלויה על בלי-מה". עד 8.6.

אגריפס 12, ירושלים. טל' 050-6206225. ב'-ה' 19:30-16:30, ו'-שבת 14:00-11:00.

גלריה עזריאלי

"אדמה חרוכה". עד 15.7.

הנביאים 39, ירושלים, טל' 02-6291950. א'-ה' 20:00-8:00.

גלריה עירונית כפר סבא

חן חפץ – "על הגשר", "ובא השמש". קבוצתית. עד 24.7.

גאולה 12, כפר סבא, טל' 09-7649303. א'-ה' 21:00-9:00.

גלריה על האגם

"אופטימיות. לזכרו של שגיא גולן". עד 8.6.

דרך הפארק 10, רעננה, טל' 09-7610469. א'-ה', שבת 19:00-10:00, ו' 14:30-10:00.

גלריה ציאורים

רון גנג – "ציורים חדשים 2024-2022". עד 22.6.

קיבוץ אורים, טל' 054-6786432. ו' 11:30-10:30, שבת 12:30-11:30. או בתיאום מראש.

גלריה ק'

סיון כהן – "נדודים". עד 5.7.

לוינסקי 71, תל אביב. ימי חול פתוח לצפייה 24 שעות. ו'-שבת 15:00-11:00.

גלריה קוביה 6

"תחריט הוא אהבה". קבוצתית. עד 22.6.

שביל המרץ 6, תל אביב. ד', ו'-שבת 14:00-11:00.

גלריה שלוש

טל שושן – "חניית לילה"; שי עיד אלוני – "דחק". עד 26.6.

הצורפים 15, תל אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.

גלריה תיאטרון תמונע

אופיר סופר – "טיול אחרי צבא". פתיחה: ו' 7.6. עד 24.10.

שונצינו 8, תל אביב. כל השבוע 24:00-10:00.

גלריה 51

שגית זלוף נמיר, רעות אסימיני – "ממורביליה". עד 31.7.

בנימין 51, מודיעין, טל' 08-9434002. א'-ד', שבת 13:00-10:00, ג' 19:00-16:00.

גלריה B.Y5

לילך וישנבסקי – "קו תנועה שפה"; אופיר הללי – "ניחוח מורשת". עד 15.6.

בר יוחאי 5, תל אביב. ב'-ד' 16:00-10:00, ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

גלריה P8

רוני בן פורת – "Don't Forget I Was Someone". עד 8.6.

הפטיש 1, תל אביב, טל' 050-5543485. ד'-ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש.

גלריית בית המשאבות

אמילי זומרפילד – "רוח". עד 7.6.

רשי"ף (לשבעבר פיין) 11, תל אביב. גלריית חלון, פתוח 24/7.

גלריית גינוסר

"בארץ אהבתי". קבוצתית. פתיחה: שבת 8.6, 11:00. עד 22.9; "מגן דוד שלי". קבוצתית. עד 22.9.

קיבוץ גינוסר. ב', ד' 12:00-10:30, ו' 13:00-10:00, שבת 13:00-11:00.

גלריית האוניברסיטה הפתוחה

אורן אליאב – "The Island Was a World". עד 30.9.

האוניברסיטה הפתוחה, רעננה. א'-ה' 17:00-9:00, ו' 13:00-9:00.

גלריית המשכן בית מאירוב

"הביתה – ירדנה ארזי". עד 31.7.

הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 13:00-10:00.

גלריית העלמות

"לא שרתי לך ארצי". קבוצתית. עד 15.6.

חצר כנרת. א'-ה' 16:00-9:00.

דביר

"גופי עצוב וקראתי את כל הספרים – לזכרו של דן דאור". קבוצתית. עד 29.6.

שוקן 27, קומה ג', תל אביב, טל' 03-6043003. ג'-ה' 17:00-10:00, ו'-שבת 14:00-11:00.

הגלריה החדשה – סדנאות האמנים איצטדיון טדי

"Girls Just Wanna". קבוצתית; יאיר חובב – "מי בחלון". עד 15.6.

אגודת הספורט בית"ר 1, איצטדיון טדי, שער 22, ירושלים, טל' 02-5834272. ב', ד', ו' 14:00-10:00, ג', ה' 19:00-15:00. או בתיאום מראש.

הגלריה הלבנה

זאב קרישר – "ידידי אפלטון ממליך הנשמות". עד 7.6.

קיבוץ חצור אשדוד, טל' 052-3923605. ו'-שבת 13:30-11:30. או בתיאום מראש.

הגלריה העירונית גבעתיים

שלווה הדר הוכשטט – "חלום בת ים". פתיחה: ו' 7.6, 12:00. עד 25.6.

מכון המים, השומר 7 , גבעתיים, טל' 03-6721734. ג'-ד', ו' 14:00-11:00.

הגלריה העירונית לאמנות רחובות

טלי רצקר – "מנוחת הלוחמות"; יוליאן סטופ – "חול וקודש". עד 28.6.

גולדין 2, רחובות, טל' 08-9390390. א'-ה' 19:00-8:00, ו' 12:00-8:00.

הגלריה לאמנות אום אל-פחם

לאה דיין – "מחוץ לזמן"; מאירה גרוסינגר – "פאטה-מורגנה"; נירוואנה אסדי דבאח – "בין המרחבים"; תמר לב-און – "מבוסס על סיפור"; סופי אבו שקרה – "קוד נוכחות נפקדת". עד 14.9.

חיפה 20, אום אל-פחם. א'-ה' 15:00-8:00, שבת 16:00-8:00.

הגלריה לאמנות בבית חנקין

"מה נשתנה?". קבוצתית. עד 17.8.

כפר יהושע (קומה ב' מעל הצרכנייה. ללא מעלית), טל' 054-5727133. ג', ה'-שבת 13:00-10:00.

הגלריה לאמנות עכשווית רמת השרון

T– "בורות נשברים"; אבנר כץ (2020-1939) – "קרנבל החיות של אבנר כץ". עד 31.8.

שדרות ויצמן 20, רמת השרון. ב'-ה' 17:00-9:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

הגלריה לאמנות רמות מנשה

"המקום הזה – הווה מתמשך". קבוצתית. עד 29.6.

קיבוץ רמות מנשה, טל' 052-3864955, 052-6261069. שבת 13:00-11:00. או בתיאום מראש.

הגלריה ע"ש אפטר-ברר – מעלות תרשיחא

יהודה ארמוני ואמנון מאור – "בארבע עיינים: מעלות-תרשיחא"; "מרחק נגיעה". קבוצתית. עד 20.7.

בן גוריון 15, מעלות, טל' 04-9977150. א, ב', ד' 14:00-10:00, 19:00-16:00, ה' 15:00-10:00, שבת 13:00-11:00.

החלל

"ביכורים 2024". קבוצתית. עד 30.6.

אוארבך 2, תל אביב. א'-ה' 18:30-10:30, ו' 14:00-9:30.

הלובי מקום לאמנות

נסרין אבו בכר, אירם אגבאריה, שמס הווארי זועבי – "טרנזיט". עד 13.7.

ארלוזורוב 6, תל אביב, טל' 054-5482482. ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.

המכללה ע"ש דוד ילין

יואב אפרתי – "כמעט הייתי". עד 13.6.

מעגל בית המדרש 7, ירושלים, טל' 02-6587525. ב'-ד' 17:00-10:00, ה' 16:00-10:00.

המקרר

ירדן ששון – "יש לי זבוב בראש". אורח: איתן בוגנים; "אפונה וגזר". קבוצתית. עד 14.6.

החשמונאים 90, כניסה אחורית, תל אביב. ב'-ה' 16:00-10:00, ו' 14:00-9:00.

המרכז לאמנות דיגיטלית

"מול מה את עומדת?". קבוצתית. עד 29.6.

האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג' 20:00-16:00, ד'-ה' 18:00-14:00; שבת 15:00-11:00.

המרכז לאמנות עכשווית – ערד

קרן רוסו – "תהומונים"; מרסל תהילה ביטון – "השמלה הגדולה". עד 31.8.

בן יאיר 28, כניסה ממתנ"ס ערד, טל' 08-9551502/7. ד', ה' 13:00-9:00, 20:00-16:00, שבת 14:00-11:00.

המרכז לחינוך סביבתי

"תחנת מעבר". קבוצתית. עד 15.7.

פארק המיחזור חירייה. א'-ה' 15:00-11:00, ו' 13:00-10:00. בהרשמה באתר חירייה https://www.hiriya.co.il (ביקור חופשי ללא תשלום, סיור מודרך 25 שקל)

הסדנה לאמנות

תערוכה שהיא היפוכה של תערוכה אחרת. לזכרה של ניהאד דביט". קבוצתית. עד 3.7.; סיגל עשת שפט – "הפצעים הקיומיים"; משה אלוס – "שורשי תקווה על קרקע נוקשה". עד 13.6.

שדרות דואני 25, יבנה, טל' 08-9422458. א'-ה' 13:00-8:00, ב', ד' 19:00-17:00.

הסטודיו

בתיה שני – "ג'יבריש אני מדברת אליך". עד 31.8.

הפלך 6, תל אביב. ה'-שבת 14:00-10:00.

הקונטיינר ART

"אל החלל ומעבר לו". קבוצתית. עד 31.7.

קריית החינוך מנשה. בזמן אירועים או בתיאום מראש בטל' 054-225277.

ויטרינה – מכון טכנולוגי חולון HIT

"עיצוב לרפואה". קבוצתית. עד 4.7; דנה אריאלי – "צל רודף". עד 7.7.

המכון הטכנולוגי, הופיין 63, בניין 6, חולון. א'-ה' , 17:00-10:00.

זומר

"זריחה. שקיעה". עד 3.9.

התנופה 6, קומה 4, תל אביב, טל' 03-5166400. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

זימאק

"Spring Show". עד 24.6.

ה' באייר 68, תל אביב, טל' 03-6915060. א'-ה' 17:00-10:00, ו' 15:00-10:00.

חנינא

"מנסה לתפוס מים". קבוצתית. עד 22.6.

שביל המרץ 5, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. ד'-ה' 19:00-13:00, ו'-שבת 15:00-11:00.

ליטבק קונטמפוררי

Brothers Of Light – "גליצ'". עד 6.7.

שביל המפעל 3, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. ג'-ה' 17:00-10:0, ו' 14:00-11:00, שבת 15:00-11:00.

מוסררה

"חורים נפערו בריתמוס הזמנים". קבוצתית. עד 27.6.

בית קנדה, שבטי ישראל 22, ירושלים. א'-ה' 17:00-10:00.

מנשר

ויקי סקנדריון ואניה קרופיאקוב – "מלקטות תקווה". עד 8.6.

דוד חכמי 18, תל אביב, טל' 03-6887090. א'-ה' 19:00-11:00, שבת 14:00-11:00.

מקום לאמנות

מידן גיל ארוש – "הזמר הנפוץ"; שי כנעני – "שארים", מלי דה-קאלו – "עיר ועיניים". עד 6.7.

שביל המרץ 6, תל אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

מרכז אדמונד דה רוטשילד

"סימן לבאות". קבוצתית. עד 5.7.

שדרות רוטשילד 104, תל אביב. ג'-ה' 19:00-15:00, ו' 14:00-10:00.

מרכז עמיעד

"כאן. עכשיו". קבוצתית. עד 18.6.

עמיעד 12, שוק הפשפשים, יפו. א'-ב' 16:00-11:00, ד'-ה' 20:00-11:00, ו'-שבת 16:00-10:00.

נגא

"מונוכרום". קבוצתית. עד 12.7.

אחד העם 60, תל אביב, טל' 03-5660123. ד', ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.

נולובז

סיגל ניר – "ושוב". פופ-אפ. עד 8.6.

זבולון 19, תל אביב. ד'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 16:00-11:00.

נסימה לנדאו

פרידריך קונאת' – "אני זקוק לבדידות, אבל זקוק גם לך"; גיא ינאי – "Threadsun". עד 21.6.

אחד העם 55, תל אביב. ב'-ה' 18:00-10:30, ו' 14:30-10:30.

סדנאות האמנים ירושלים

"האומן 26". קבוצתית. עד 22.6.

האומן 26, קומה 3, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ב'-ד' 16:00-10:00, ה' 20:00-12:00, ו' 14:00-10:00.

סדנאות האמנים תל אביב

עדן אורבך – "הטרילוגיה"; נעמה רוט – "Wishing Well". עד 20.7.

התבור 32, תל אביב. ד'-ה' 19:00-15:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

סטודיו משלך

זיוה ילין – "מה שנשאר"; עינת עריף-גלנטי – "אי-הוודאות שבוודאות". עד 6.9.

כ"ט בנובמבר 10 א', ירושלים, טל' 054-4836501. ג'-ד' 15:00-10:00, ה' 18:00-14:00, ו' 13:00-10:00.

סלון משותף לאמנות

לאה טופר – "צל מלאך". עד 15.6.

שביל המרץ 5, קומה 1, תל אביב. ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 050-9644091.

עודד שתיל

ענת מיכאליס לוי – "מודד הקרקעות". עד 29.6.

ליברמן 8, תל אביב, טל' 054-2815050. בתיאום טלפוני.

עינגע

שרון אתגר ורמי מימון – "אם רץ לבך שוב למקום". עד 15.6.

בר יוחאי 7, תל אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.

על הצוק

"על צוקים גבוהים". קבוצתית. פתיחה: ו' 7.6, 12:00. עד 31.7.

המעפילים 19, נתניה. ב', ד'-שבת 14:00-10:00.

פריסקופ

רוני גולוס – "נקלע בדרכי". עד 23.6.

בן יהודה 176, תל אביב, טל'03-5226815. ב'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 13:00-11:00.

קו 16

ציקי אייזנברג – "פאטריה". עד 5.7.

מרכז קהילתי נוה אליעזר, שד' ששת הימים 6, תל אביב, טל' 03-7300360. ג' 14:00-10:00, ד'-ה' 20:00-17:00.

רוזנפלד

נוי ותמיר – "בפרקים הקודמים". עד 15.6.

שביל המפעל 1, קומה 1, תל אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה' 18:00-12:00, ו' 14:00-11:00, שבת 13:00-11:00..

רוטשילד אמנות

אסנת בן דב – "נור". עד 15.6.

מאור משה 2, תל אביב. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

CCA תל אביב

"על מגש של כסף: אמנים למען ה-CCA". קבוצתית. עד 16.6.

צדק הכהן 2א' (ליד קלישר 5), תל אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה' 19:00-14:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

Parterre

"חלקנו בלילה". קבוצתית. עד 8.6.

פרישמן 37, פרטר, תל אביב. ד'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.

Raw Art

דורון ברכפלד – "חלודה לא נחה". פתיחה: ה' 13.6, 20:00. עד 20.7; אורי זמיר – "חברי הטוב הד". עד 8.6.

שביל המרץ 3, בניין 8, קומה 3, תל אביב, טל'03-6832559. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.או בתיאום מראש.

Room 25

יחזקאל רז ויוסף משיח – "וריאציות – מיצב אודיו-ויזואלי". עד 8.6.

הרצל 16, תל אביב. פתוח 24/7. לקבלת קוד כניסה יש לשלוח מייל לכתובת [email protected].

מוזיאונים

אנו – מוזיאון העם היהודי

"שבעה באוקטובר". קבוצתית. עד 1.11.

קמפוס אוניברסיטת תל אביב, טל' 03-5008080. א'-ה', שבת 17:00-10:00, ו' 14:00-10:00. כניסה: 52 שקל.

בית ביאליק

"אור וערגה". קבוצתית. עד ספטמבר.

ביאליק 22, תל אביב. ב', ד' 17:00-9:00, ג', ה' 19:00-9:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

בית טיכו

"אסופת אור: בעקבות אוסף הצילום של מוזיאון ישראל". קבוצתית. עד ספטמבר.

הרב אגן 10, ירושלים, טל' 02-645374. א'-ה' 22:00-17:00, ו' 14:00-10:00.

בית ראובן

ציורי ראובן מאסף המוזיאון. ללא מועד סיום.

ביאליק 14, טל' 5255961. ב', ד'-ו' 15:00-10:00; ג' 20:00-10:00; שבת 14:00-11:00. כניסה: 30-15 שקל.

ביתן איל עופר

"רואים ירוק רואים שקוף". קבוצתית. עד 26.10.

שדרות תרס"ט 6, תל אביב. ג', ה' 21:00-10:00, ו' 14:00-10:00, ד', שבת 18:00-10:00. כניסה: כלול בכרטיס למוזיאון תל אביב לאמנות (35-17 שקל לביתן בלבד).

מוז"א – מוזיאון ארץ ישראל

דפנה שלום – "כתבי לילה". עד 1.5.2025; "הספר צריך לעבוד". עד 12.10; "אסאנה לרגע, נשימה מדיטטיבית במציאות עכשווית". קבוצתית. עד 22.6; דניאל צ'צ'יק – "אבק ודמעות". עד 15.6; "פוווווווווּ כוח הנשיפה". לכל המשפחה. עד 26.10. הביתנים הפתוחים לביקור: תרבות יהודית ופולקלור, הדואר והבולאות; הזכוכית (תערוכת הקבע של הביאנלה); הקרמיקה (תערוכת הקבע של הביאנלה).

חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב, טל' 03-6415244. ב'-שבת 14:00-10:00. 52-26 שקל. תשלום נוסף לפלנטריום.

המוזיאון הימי

רמי קליין – "ים ומלואו". עד 2.11.

דרך אלנבי 198, חיפה. א', ג'-ד', שבת 16:00-10:00, ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00. כניסה: 35-17.5 שקל.

המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס

"השנה שהיתה 2023". קבוצתית; נעם נדב – "העולם בדרכי נעם – פרס עיפרון הזהב"; ניר מולד ועמוס אלנבוגן – "נירמו ואלנבוגן מזהים תהליכים". עד 31.8.

ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד' 13:00-10:00, ג', ה' 20:00-17:00, שבת 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל. יש להזמין כרטיס מראש באתר המוזיאון.

מגדל דוד מוזיאון ירושלים

"אסכולת ירושלים – 100 שנות אמנות בעיר". התערוכה מוצגת גם במבנה "המפעל". עד 15.7.

רחבת ממילא, ירושלים. א' 20:00-12:00, ב'-ה', שבת 17:00-9:00, ו' 15:00-9:00. המפעל: המערבים 3, ירושלים. א'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00.

מוזיאון אגם

"אמנות בתנועה". תצוגת קבע.

מיש"ר 1, ראשון לציון. ב'-שבת 14:30-10:00. כניסה: 25 שקל למשפחה.

מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן

אור הרץ – "אורות גבוהים"; רעות דפנא – "של מי את?". עד 14.9.

קיבוץ אשדות יעקב מאוחד, טל' 04-6757737. ב'-ד' 15:00-10:00, ה' 17:00-10:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

מוזיאון בת ים לאמנות

"על חלל". קבוצתית. עד 1.8; איתן בן משה – "שירי עולם". עד 15.6.

סטורמה 6, בת ים. ג', ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

מוזיאון הבאוהאוס

"מעשה באדריכל ואופניים: מרסל ברוייר והמצאת ריהוט צינורות הפלדה". ללא מועד סיום.

ביאליק 21, תל אביב, טל' 03-6204664. ד'-ה' 17:00-10:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

מוזיאון הנגב לאמנות

מתן בן כנען – "כל הסימנים מראים"; חווה מחותן – "חמש נשים". עד יוני.

העצמאות 60, באר שבע, טל' 08-6993535. ב'-ה' 14:00-10:00, ד' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-10:00. כניסה: 23 שקל.

מוזיאון העיצוב חולון

"שובר.ת שוויון". עד 15.6.

פנחס איילון 8, חולון. טל' 2151500 ־073. ב', ד' 17:00-10:00, ג', 20:00-10:00, ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 20:00-10:00. כניסה: 45-25 שקל.

מוזיאון העיר חיפה

אודין שדמי – "דרך נחל ראיתי עולם". עד 14.9.

שד' בן גוריון 11, חיפה. א, ג',ד', שבת 16:00-10:00, ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00, יש להזמין כרטיס מראש באתר המוזיאון.

מוזיאון העיר תל אביב יפו

תערוכות היסטוריות של העיר. ללא מועד סיום.

ביאליק 27, תל אביב. ב'-ה' 18:00-9:00, ו' 14:00-9:00, שבת 14:00-10:00.

מוזיאון הרמן שטרוק

"צל עץ תמר". קבוצתית. עד 31.1.

ארלוזורוב 23, חיפה. א', ג', ד', שבת 16:00-10:00, ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00.

מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית

יאיר גרבוז, אוזיאס הופשטטר – "ראשים וציור בתוכם"; חביב קפצון – "צער העולם"; איזבלה וולובניק – "שלוש שריטות ומכתב אהבה"; אירית חמו – "ובכן, הינה העולם, קטן וגדול כמו אב"; ראובן קופרמן – "צללים"; נועה תבורי – "צימאון"; להלי פרילינג – "Home". פרויקט מתארח: "ערוגת בארי". עד 29.6.

הבנים 4, הרצליה, טל' 09-9551011. ב', ד', ו'-שבת 14:00-10:00, ג', ה' 14:00-10:00, 20:00-16:00. כניסה: 30 שקל.

מוזיאון חיפה לאמנות

"סובבת שמש אדמתי: אוסף שוסטרמן במוזיאון". קבוצתית; "בבית: משכן האהבות והחרדות". קבוצתית; נטליה זורבובה – "חיה בציור". ג'ובאני בטיסטה פיראנזי – "מראות רומא". עד 30.6; בחממה (שבתאי לוי 24): ורוניקה ודניאל ברנרד – "שם וכתובת". עד 29.8.

שבתאי לוי 26, חיפה, טל' 04-6030800. א', ג', ד', שבת 16:00-10:00, ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00. כניסה: 35-15 שקל.

מוזיאון חצר הישוב הישן

משה שפירא – "בין הקווים – יומן מלחמה". עד 31.10.

אור החיים6, ירושלים, טל' 02-6276319. א'-ה' 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.

מוזיאון ינקו-דאדא

"העז הארץ-ישראלית של מרסל ינקו". עד 31.12; מקבץ "עין הוד – דור 4: 4 אמנים המייצגים 4 דורות". עד 31.7; "בא לדאדא דיאלוג מרסל ינקו-אריה ברקוביץ". תצוגת קבע.

כפר האמנים עין הוד, טל' 04-9842350. ב'-שבת 14:00-11:00. כניסה: 28-14 שקל. מומלץ לוודא מראש.

מוזיאון ישראל

תומר גניהר, פיליפ ג'ונסון – "סודות שקופים". ללא מועד סיום; "ככל הנראה". קבוצתית. ללא מועד סיום; "1+1=ביחד". קבוצתית; ללא מועד סיום; "לראות את האור: ביהדות, בנצרות ובאסלאם". ללא מועד סיום; "כלים שלובים". קבוצתית. עד אוקטובר; "שקיעתה של הזריחה". קבוצתית. עד 16.11; אלכסיס גרגורי– "טעם מלכותי". עד אוקטובר; אלכסיס גרגורי– "טעם מלכותי". עד אוקטובר; דוד טרטקובר, עלי מוהר, רמי הלפרין, רינו צרור – "שמש אוקטובר: ארבעה קולות ממלחמת יום כיפור". עד 15.6; "מעצבים בערבית". קבוצתית. עד 30.6.

שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. ב', ה' 16:00-10:00, ג' 20:00-16:00, ו' 14:00-10:00, שבת 16:00-10:00. כניסה: 54-27 שקל.

מוזיאון מורשת בבל

יהודית אנגלרד – "מהגרת". עד 30.7.

שדרות מרדכי בן פורת 83, אור יהודה. ב', ד'-ה' 15:00-9:00, ג' 19:00-9:00, ו' 13:00-10:00. כניסה: 25-15 שקל. בהתאם להנחיות פיקוד העורף.

מוזיאון ראלי

אדליו סארו – "תחנה בזמן". עד אוקטובר.

שדרות רוטשילד, ליד מגדל המים, קיסריה, טל' 04-6261013. ב'-ג', ה', שבת 17:00-10:30, ו' 15:00-10:30.

מוזיאון תל אביב לאמנות

מוחמד אבו סאלמה – "אֶשֶׁד". עד 28.12; "תיאטרון החיות". לכל המשפחה. עד 26.10; "אחוז בכל היקר". קבוצתית. עד 4.1; "לבנות את הים: ורנר יוסף ויטקובר ותכנון חוף הים של תל אביב". עד 26.10; נטע ליבר שפר – "על תקוות וחלופות אחרות". עד 24.10; נטע לאופר – "אורות רחוקים". עד 20.7; אורי גרשוני – "אל מקום אחד". עד 20.7; "דמיון חומרי: מרכז הכובד". קבוצתית; אלמגרין ודראגסט – "העתיד, 2014"; "היסטוריה של יופי: חדרי המיניאטורות של הלנה רובינשטיין". תצוגת קבע.

שד' שאול המלך 27, תל אביב, טל' 03-6077020. ג', ה' 21:00-10:00, ו' 14:00-10:00, ד', שבת 18:00-10:00. 50-25 שקל. כניסה חופשית לילדים. יש להזמין כרטיס מראש באתר המוזיאון.

משכן לאמנות עין חרוד

דב הלר – "קיבוץ לפעמים" עד 31.8; "טיש". קבוצתית. ללא מועד סיום; רלי דה פריס – "הקונצרט במחצבה ומישורי אי-התאמה"; בעז נוי – "שומר הגן"; מאיר אגסי – "חלון לחלום על יופי". עד סוף אוגוסט. "עבודה, מלאכה, פעולה". קבוצתית. תצוגת קבע.

עין חרוד מאוחד, טל' 04-6486038. ב'-ה 16:00-9:00, ו' 14:00-10:00, שבת 16:00-10:00.