מפת האמנות של ישראל ועדכון תערוכות נפתחות

להודעות על תערוכות נפתחות ואירועים: [email protected]

תערוכות נפתחות

חמישי, 14.12.17

  • גבירול, אבן-גבירול 106, תל-אביב. "עשן טבעות", תערוכה זוגית ליותם מנדה-לוי ויסמין ורדי.
  • גלריה חזי כהן, וולפסון 54, תל-אביב. תערוכת יחיד לטל ירושלמי. אוצרת: עפרה חרנ"ם.
  • בית קנדינוף, הצורפים 1, יפו. "ציורים קצרים", תערוכת יחיד לדן אלון. אוצרת: עדיה פורת.
  • הגדה השמאלית, אחד-העם 70, תל-אביב. "ציור*4", תערוכה קבוצתית בהשתתפות גיא ליב, שירי לס, אור פירסט ושירה קמרד.
  • קומה שלישית משמאל, המערכה 31, תל-אביב. "דונה ויקטוריה", תערוכה קבוצתית בהשתתפות עומר הלפרין, אליאב לייבוביץ', שיר מורן, דניאל ניברון, ליאור שחר. אוצרת: מיטל אבירם.

שישי, 15.12.17

  • הגלריה בבארי, קיבוץ בארי. "הדרך לאל-בורייג'", תערוכת יחיד להרן כסלו. פתיחה בשעה 19:30.

נסגרות

  • ברוורמן: סאמר ויט, "מתכת אצילה". עד 12.
  • גורדון: פאטמה אבו-רומי, "ונוס פלסטינה". עד 12.
  • עינגע: אביב קלר, רונית גולדשמידט, "כל הירוק הזה". עד 12.
  • אטליה שמי: "גב הנייר". עד 2.
  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית: "ברצף". עד 12; גליה ארמלנד, "המרבה לשאול מעמיק לו שאול". עד 23.12.
  • גלריה לאמנות גבעת-חיים איחוד: נגה יודקוביק-עציוני, תמר שפר, "אינסוףאינמוצא". עד 12.
  • גלריה שרה ארמן: "זמן הווה". עד 16
  • עודד שתיל ליברמן 8: טלי בן-בסט, "יתר". עד 12.
  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות: "חנוכייה לי יש". עד 12.
  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות: מקבץ "אתר, Site". עד 12.
  • מוזיאון תל-אביב לאמנות: תמיר צדוק, "אמנות, סיפור כיסוי". עד 12.

אירועים

  • גלריה צדיק: שיח גלריה בתערוכה של הגר קדימה, "כשאת". ו', 12, 11:00.
  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית: בוקר הרצאות במסגרת התערוכה "ברצף". שבת, 12, 11:00.
  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב): שיח גלריה בתערוכה של שי-לי עוזיאל, "רכבת תחתית". שבת, 12, 11:30.
  • בית האמנים ראשון-לציון: שיח גלריה בתערוכות של תמר לדרברג, "מתחת להר"; נינו הרמן, "עובר אורח". שבת, 12, 11:30.
  • גלריה שרה ארמן: שיח גלריה בתערוכה "זמן הווה". שבת, 12, 11:30.
  • גלריה לאמנות גבעת-חיים איחוד: שיח גלריה בתערוכה של נגה יודקוביק-עציוני, תמר שפר, "אינסוףאינמוצא". שבת, 12, 12:00.
  • נולובז: שיח גלריה בתערוכה של רקפת וינר עומר, "ג'ף ואבא". שבת, 12, 12:00.
  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית: סיור מודרך במקבץ התערוכות "קו לקו, דיוקן המוזיאון". מדי שבת, 12:00; הרצאה מאת פיליפ רנצר במסגרת "מוזיאון החלומות". ג', 12, 19:00.
  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות: אירוע נעילה של מקבץ "אתר, Site" בנושא "נדודים ונהרות, מושג הבית בתרבות סין המסורתית". שבת, 12, 12:00.
  • מקום לאמנות: שיח גלריה בתערוכה של לילי כהן-פרח-יה, "בלונדיניות גם בוכות". שבת, 12, 12:00.
  • גלריה 4: מכירת תצלומים מ"עדות מקומית", תרומה לעמותת א.ס.ף למען מבקשי מקלט בישראל. פלורנטין 4, תל-אביב. ג', 12, 22:00-12:00.
  • מוזיאון ישראל: "מחול בתערוכה". ג', 12, 21:15.
  • גלריה לאמנות ישראלית, טבעון: שיח גלריה בתערוכה של שי אזולאי, "קרוב יותר לשמש"; איתמר פרנס, "ילד שלי מוצלח". ה', 12, 19:00.
  • מכללת לוינסקי: איתן דור-שב, "אני קהלת, גוונים במחול מקראי". ציור. שושנה פרסיץ 15, תל-אביב. א'-ה', 21:00-08:00, ו', 13:00-08:00. עד 1.
  • תל-אביב: פרויקט "Third Floor on the Left". המערכה 31, תל-אביב. בתיאום מראש, טל' 054-6738523.
  • גלריה בגליל: גידי גילעם, "פועל חריג". האקדמית גליל מערבי, עכו. א'-ו', בתיאום מראש, טל' 04-9015103. עד 1.
  • גלריית האמנים אילת: "שחור, לבן, בצבע". יותם 2, אילת. ב'-ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 20:00-12:00. עד 1.
  • סמטאות יפו העתיקה: "מיטב שבוע האיור". עד סוף דצמבר.
  • דב הוז, חולון: "בזוקה ג'ו", "המין השלישי", "אבולוציה". תערוכת חוצות. פופ-ארט. עד 12.

גלריות לאמנות

  • אגריפס 12

מיכאל יחילביץ', "המשוטט". ציור. עד 23.12.

אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה', 19:30-16:30, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • אינדי, גלריה שיתופית לצילום

ברוך רפיח, "מיטה". עד 30.12.

שביל-המרץ 5, בניין 7, קומה 3, תל-אביב. ג'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 17:00-11:00.

  • אלון שגב

גדעון רובין, "If this not be". ציור. פתיחה: שבת, 16.12, 18:00. עד 26.1.

שדרות רוטשילד 6, תל-אביב, טל' 03-6090769. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • אלפרד

ציקי אייזנברג, ורה קורמן, "דווקא עכשיו". סטילס והצבת וידיאו. עד 30.12.

סמטת שלוש 5, תל-אביב. ג'-ה', 21:00-17:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-11:00.

  • ברוורמן

סאמר ויט, "מתכת אצילה". ציור ואובייקטים פיסוליים. עד 15.12.

השרון 12ב', תל-אביב. טל' 03-5666162. ג'-ה', 19:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גבעון

תערוכת מכירה. עד 6.1.

גורדון 35, תל-אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גורדון

פאטמה אבו-רומי, "ונוס פלסטינה". ציור. עד 16.12.

בן-יהודה 95, טל' 03-5240323. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.

  • גורדון, הפלך

פיליפ רנצר, "ציון יוני הדרך". פסלים. ללא מועד סיום.

הפלך 6, תל-אביב. ג'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-10:00.

  • גלריה בנימין

שרית אכטנברג, "מהלכות השנים". ציור. עד 23.12.

שביל-המרץ 5, תל-אביב. ד', 14:00-11:00, ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית

"שירת הלב: סופיה מאזארקי קאלוירופולו". עד 5.1.

דיזנגוף 255, תל-אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה', 21:00-12:00, ו', 14:00-10:00.

  • גלריה חזי כהן

טל ירושלמי, "חול בעין". מיצב ועבודות נוספות. עד 20.1.

וולפסון 54, תל-אביב, טל' 03-6398788. ב'-ה', 19:00-10:30, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • גלריה טרומפלדור

חווה מחותן, "מלאכים ומפלצות". רב-תחומי. עד 26.12.

טרומפלדור 19, העיר העתיקה באר-שבע, טל' 08-6247706. ד', 17:00-10:00, ה', 18:00-11:00, ו', 13:00-09:00.

  • גלריה ליאונרדו

רון גנג, "חידת המדבר". עד 8.1.

בית-הקיבוצים, ליאונרדו דה-וינצ'י 13, קומה 2-, תל-אביב, טל' 054-6747446. א'-ה', 20:00-08:00, ו', 13:00-08:00.

  • גלריה צדיק

הגר קדימה, "כשאת". ציור וקליגרפיה על עץ, נייר ובד. עד 22.12.

שמעון הצדיק 16, יפו, טל' 054-5956981. ב'-ה', 17:00-11:00, ו', 14:00-11:00.

  • גלריה P8

גליה פסטרנק, "אופנת הנמר". ציור. עד 30.12.

הפטיש 1, תל-אביב. ה', 20:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00. או בתיאום מראש.

  • דביר

עדי פלומן, "The Perfect Lamina"; תערוכה קבוצתית. פתיחה: שבת, 16.12. עד 28.1.

ראשית-חוכמה 14, תל-אביב. ג'-ה', 18:00-11:00. ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • דנה, גלריה לאמנות

רותי דה-פריז ולוסיאנה קפלון, "חזרות לקרב". ללא מועד סיום.

יד-מרדכי. ד', 15:00-10:00, שבת, 16:00-11:00.

  • הקיבוץ

מיכל גלבוע-דוד, "Null". עד 30.12.

דב הוז 25, תל-אביב, טל' 03-5232533. ב'-ה', 15:00-11:00, 18:00-16:00; ו', 14:00-11:00. בתערוכה של גלבוע דוד הגלריה פתוחה גם בשבת, 14:00-11:00.

  • זומר

כריס מרטין, ציורים חדשים; S2: ג'וליאן סטאלבום, עבודות. עד 24.2.

שדרות רוטשילד 13, תל-אביב, טל' 03-5166400. ב'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 13:00-11:00.

  • זימאק

שירלי שור, "CryptoMania". ניו מדיה. עד 1.1.

ה', באייר 68, תל-אביב, טל' 03-6915060. א'-ה', 20:00-09:30, ו', 15:00-09:30.

  • טובה אוסמן

פנינה גלאון, עבודות. ללא מועד סיום.

בן-יהודה 100, תל-אביב, טל' 03-5227687. ג'-ה', 13:00-11:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-11:00.

  • יאיר

איריס נדל, "אחרי שכולם הולכים". עד 29.12.

אבן-גבירול 6, תל-אביב, טל' 03-6956927. ב'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00.

  • מקום לאמנות

לילי כהן פרח-יה, "בלונדיניות גם בוכות". רישום, ציור. עד 23.12.

שביל-המרץ 6, תל-אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-10:30.

  • נגא

אורלי מיברג, "תלוי בנוף". מיצב ציורי. עד 5.1.

אחד-העם 60, תל-אביב, טל' 03-5660123. ב'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • נולובז

רקפת וינר עומר, "ג'ף ואבא". ציור ותחריטים. עד 27.12.

זבולון 17, תל-אביב. ד', 15:00-11:00, ה', 22:00-17:00, ו'-שבת, 15:00-11:00.

  • עינגע

אביב קלר, רונית גולדשמידט, "כל הירוק הזה". עד 16.12.

בר-יוחאי 7, תל-אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה', 18:00-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • רוזנפלד

בועז ארד, "2=1+0+1". ציור, פיסול, וידיאו. עד 13.1.

שביל-המפעל 1, בניין 6, קומה 1, תל-אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה', 19:00-12:00, ו', 14:00-11:00, שבת, 13:00-11:00.

  • רוטשילד אמנות

עידו מרקוס, "רכילות". ציור. עד 6.1.

יהודה לוי 48, תל-אביב, טל' 052-8729490. ב'-ה', 18:30-11:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • שלוש

תומר ספיר, "משהו קרה לנו, אבא". מיצב תלוי מקום. עד 27.1. במסגרת הפרויקט "שלוש מגלה בקפה" (תולעת-ספרים, מאז"ה 7) ספיר מגלה את האמנית שי גונן.

מזא"ה 7, תל-אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה', 19:00-11:00; ו', 14:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • Raw Art

ג'יימס אנסוורת, "דובים עליזים". עד 30.12.

שביל-המרץ 3, בניין 8, קומה 4, תל-אביב, טל' 03-6832559. ג'-ה', 18:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

חללי תצוגה

  • אטליה שמי

"גב הנייר". קו התפר הדפס/אובייקט. קבוצתית. עד 17.2.

כברי, טל' 04-9952709. ב'-ה', שבת, 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.

  • אטליה code2hope

"תמיד זאת אישה, אך היא מצונזרת היסטורית". עד 15.1.

בוסתנאי 22, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 052-8576401. א'- שבת, 13:00-10:00, 22:00-19:30. כניסה: 10 שקלים.

  • אידריס

גיא און, "עדיין מוקדם לשקיעה". עד 3.1.

מנדלי מוכר ספרים 8, תל-אביב. א'-ה', 19:00-10:00, ו', 16:00-10:00.

  • בית אוסף קופפרמן

תערוכת גמר של בוגרי תואר שני בבצלאל. ללא מועד סיום; משה קופפרמן, עבודות. תערוכת קבע.

קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 054-4993851. ו'-שבת, 15:00-10:00 או בתיאום מראש.

  • בית בנימיני, המרכז לקרמיקה עכשווית

"ברצף". קבוצתית. עד 16.12; גליה ארמלנד, "המרבה לשאול מעמיק לו שאול". עד 23.12.

העמל 17, תל-אביב, טל' 03-5182257. ב'-ה', 19:00-11:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים בנגב

חיים ביידא, "נגיעות אור". צילום. עד 12.1; חוה מחותן, "נופי נפש". עד 27.12.

האבות 55, באר-שבע, טל' 08-6273828. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 19:00-12:00, ו', 13:30-10:00, שבת, 14:00-11:00. סגור בערבי חג.

  • בית האמנים ירושלים

"דיוקן חלקי: פרגמנטציה של זהות". קבוצתית; הדסה וולמן, "אינסומניה". ציור, קולאז'; מורן אסרף, "עונג שבת". תערוכה בסדרה "נדבך 21". צילום, מיצב. עד 27.1.

שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. ב', ד-ה', 18:00-10:00, ג', 20:00-14:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים כפר-סבא

"xs XL". קבוצתית. עד 6.1.

גלר 4, כפר-סבא. ו', 13:0-10:00, שבת, 14:00-10:00, 19:00-17:00.

  • בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי (תל-אביב)

שי-לי עוזיאל, "רכבת תחתית"; איתמר גלבוע, "שרשרת המזון"; אביבה וקשלק וייזר, "בדים חשופים"; אלינה רום-כהן, חומר בלתי שתיל"; אאידה סטולר, "טכניקות הדפס"; ג'קי ונונו, "קימוטים"; שירלי גולדשטיין, "גם זו וגם זו"; שלומי נחמני, "רשמים משיטוט עירוני". גד אפוטקר, "פוגה". קיר אמן. עד 23.12.

אלחריזי 9, תל-אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה', 13:00-10:00, 19:00-17:00; ו', 13:00-10:00; שבת, 14:00-11:00.

  • בית האמנים ע"ש שאגאל (חיפה)

"פתוח, הכנסת אורחים מכאן ומשם". קבוצתית. עד 31.12.

שדרות הציונות 24, חיפה. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • בית האמנים ראשון-לציון

תמר לדרברג, "מתחת להר"; נינו הרמן, "עובר אורח". עד 30.12.

גבעתי 17, ראשון-לציון. א'-ד', 12:30-10:30, ב'-ד', 19:00-17:30, ו'-שבת, 13:00-11:00.

  • בית הגפן

"איסוף עצמי". קבוצתית. עד 7.1.

הגפן 2, חיפה, טל' 04-8525252. א'-שבת, 14:00-10:00. פתיחה במסגרת החג של החגים (23.12-14.12): א'-ג', שבת, 17:00-10:00, ד'-ה', 19:00-10:00, ו', 16:00-10:00.

  • גבעון פורום לאמנות

"מעקב צמוד". קבוצתית; ישראל קבלה, "אוהב עכבר וצב ידמו לו כשני מאורות". חפצים, אובייקטים ורישומים". עד 4.3.

אלרואי 3 פינת שלוש 22, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-9490999, א', בתיאום מראש, ו'-שבת, 15:00-11:00.

  • גלריה 4

דבורה וורגון, "פרמטה: הרחבות בשחור חלק 2". מגזרות נייר והצבה. עד 23.12.

פלורנטין 4, תל-אביב. א'-שבת, 19:00-10:00.

  • גלריה אלמסן

שיינה שזלמקה, "פנורמה פנימית". שירה ורישום. עד 31.12.

הפנינים 1, תל-אביב-יפו. ב'-ה', 18:00-14:00, ו'-שבת, 16:00-12:00.

  • גלריה בזל

יואב אפרתי, "toi toi toi". עד 21.12.

רח' השל"ה 1, תל-אביב, 03-6024957. א'-ה', 19:00-11:00, ו', 14:00-11:00.

  • גלריה בסיס

עירית תמרי, "לנוכח פסל". עד 17.2.

המדע 14, הרצליה פיתוח. ג'-ד', 18:00-12:00, ה', 20:00-12:00, ו', 14:00-10:00 (סגור בערבי חג).

  • גלריה המבואה

עלאא ערמון, "טביעות אצבע מהגולן". ציור. עד 23.12.

מחניים, טל' 052-6065026. א'-ג', ה'-שבת, 14:00-10:00 או בתיאום מראש.

  • גלריה העמקים

יעל ניר פלנגן, "מלאכת החיים". עד דצמבר.

קיבוץ שער-העמקים. שבת, 14:00-10:00 או בתיאום מראש בטל' 052-6088717, 052-8702642.

  • גלריה הראל

דניאל ריכטר, "When The Hit Shits The Fan". הדפסי רשת. ללא מועד סיום.

אליזבת ברגנר 8, יפו. טל' 03-6816834. א'-ה', 18:00-10:30, ו', 14:00-11:00.

  • גלריה זוזו

"פלוריוגרפיה". קבוצתית. עד 6.1.

גשר-העץ 46, פארק תעשיות עמק חפר, טל' 054-4278951. ג', 16:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. או בתיאום מראש

  • גלריה חנקין

נימה אשר, "עיצוב באור". גופי תאורה. עד 20.1.

חנקין 109, חולון. א'-ה', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 14:00-10:00.

  • גלריה טל

"טבע הדברים". קבוצתית. פתיחה: שבת, 16.12, 12:00. עד 3.2.

חצב 74, כפר ורדים, טל' 054-7542699. ג', 19:00-17:00, שבת וחג, 14:00-11:00 ובתיאום מראש.

  • גלריה כברי

אמירה זיאן, רמי טריף, "הונא והונאק". עיצוב, אמנות וצילום. עד 30.12.

כברי, טל' 04-9952537. ה', 18:30-15:30, ו', 14:00-11:00, שבת וחג, 15:00-11:00.

  • גלריה לאמנות אום אל פחם

רלי דה פריס, "קמר"; אשרף פואחרי, "Selfie: אני הייתי כאן". עד 3.2.

אום אל פחם. א'-ה', שבת, 16:00-09:00.

  • גלריה לאמנות גבעת-חיים איחוד

נגה יודקוביק-עציוני, תמר שפר, "אינסוףאינמוצא". עד 16.12.

גבעת-חיים איחוד, טל' 054-9039945. ו', 15:30-10:30, שבת, 16:00-10:30.

  • גלריה לאמנות ישראלית, טבעון

שי אזולאי, "קרוב יותר לשמש". ציור; איתמר פרנס, "ילד שלי מוצלח". ציור. עד 21.12.

מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קריית-טבעון, טל' 04-9835506. א'-ה', 13:00-08:00, 19:00-16:00, ו', 12:00-08:00 (בתיאום מראש), שבת, 13:00-11:00.

  • גלריה מחניים

אחמד כנעאן, "נשים, שבכות ומעגלים חברתיים"; עלאא ערמון, "טביעות אצבע מהגולן". ציור. עד 23.12.

מחניים, טל' 052-6065026. א'-ג', ה'-שבת, 14:00-10:00 או בתיאום מראש.

  • גלריה מרס

לירון כהן, "You Could Have Come by Elephant". ציור. ללא מועד סיום.

רוחמה 16, יפו, טל' 052-4816661. ה', 18:30-10:30, ו', 16:00-10:30 או בתיאום מראש.

  • גלריה שרה ארמן

"זמן הווה". קבוצתית. עד 16.12.

גורדון 29, תל-אביב, טל' 050-3740020. ו'-שבת, 13:00-11:00.

  • גלריית החווה

"כמו נוצה". עיצוב אופנה בהשראת נוצות, ללא שימוש בהן. פתיחה: ד', 20.12. עד 28.2.

הנחושת פינת המלאכה, אזור התעשייה חולון, טל' 03-5596590. ד'-ה', 20:00-17:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • גלריית השלום

שמחה שירמן, ראניה עקל, נועה שיזף, "ים-יבשה: ארכיאולוגיה של העתיד". עד 11.1.

גבעת-חביבה. א'-ה', 16:00-09:00 או בתיאום בטל' 04-6372824.

  • גלריית לוחמי-הגטאות

אדוה קרני, ליאת יניב, מאירה שמש, "אם, בת, אם". עד 29.12.

קיבוץ לוחמי-הגטאות, טל' 054-4993737. ו', 15:00-10:00, שבת, 14:00-09:00 או בתיאום טלפוני.

  • גלריית עין-הוד

"בעין המכבש". הדפס. עד 27.12; "אמנים אורחים 3". עד 23.12; מאירה טורמן, "פוקוס". ללא מועד סיום.

עין-הוד, טל' 04-9842548. א', ג'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-11:00.

  • גלריית שכטר

"סיבה ומסובב". קבוצתית. עד 2.2.

מרכז שכט, שלוש 42, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5170358 (שלוחה 4). א'-ה', 17:00-09:00.

  • דנה, גלריה לאמנות בקיבוץ יד מרדכי

רועי מרדכי, "מעשה נדודים". ציור, מיצב תלוי מקום. עד ינואר.

יד-מרדכי. ג', 15:00-10:00, שבת, 16:00-11:00.

  • הגלריה בבארי

הרן כסלו, "הדרך לאל בורייג'". פתיחה: ו', 15.12. עד 6.1; דונדי שוורץ, "ימי תרבות". עד 30.6.

בארי, טל' 054-7918049, 054-7918464. ה', 20:00-17:00, ו', 13:00-09:00, שבת, 14:30-11:30 או בתיאום מראש.

  • הגלריה במכללת אורנים

דליה מאירי, "סטודיו פתוח". על יצירה והוראה. עד 21.12.

מכללת אורנים, קריית-טבעון, טל' 04-9838751. א'-ה', 17:00-08:00, ו'-שבת, 14:00-11:00.

  • הגלריה הלבנה, חצור

איתן הול, "לוח שנה". עד 22.12.

קיבוץ חצור. ו', 21:00-20:00, שבת, 14:00-12:00.

  • הגלריה העירונית גבעתיים

"טעימות מאמנות אילת". עד 27.12.

מכון המים, השומר 7, גבעתיים, טל' 03-6721734. ג'-ד', ו', 14:00-11:00.

  • הגלריה העירונית כפר-סבא

רענן חרל"פ, "דבר אל העץ". מיצב, רישום, ציור. עד 28.12.

גאולה 12, כפר-סבא, טל' 09-7649303. א'-ה', 20:00-09:00, ו', 12:00-09:00.

  • הגלריה לאמנות רמות-מנשה

מיכל רום-מורד, "Anyma". עד 23.12.

רמות-מנשה, טל' 052-3864955, 052-6261069. שבת, 13:00-11:00.

  • הגלריה ע"ש אפטר

חיים מאור, "הצפה"; רות קסטנבאום-בן-דב, "חלומות בסטודיו". עד 12.3.

בן-גוריון 15, מעלות, טל' 04-9977150. א'-ב', ד', 13:00-10:00, 19:00-16:00, ג', ה', 15:00-10:30, שבת, 13:00-11:00.

  • הגלריה ע"ש מורל דרפלר, ויצו חיפה

מתי אלמליח, "מסתכל לאחור מביט אל ההווה". תצלומים מטופלים. עד 16.1.

הגנים 21, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-8562540. א'-ה', 18:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • הירקון 19 (המדרשה)

אלעד מרום, "מת לחיות" ציור; ליהי שני, "Available in Pink". עד 23.12.

הירקון 19, תל-אביב, טל' 03-6203129. ב'-ה', 20:00-13:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 14:00-11:00.

  • הלובי

"העתקת שמש II". מודלים. קבוצתית.ללא מועד סיום.

ארלוזורוב 6, תל-אביב, טל' 052-8330675. ו'-שבת, 14:00-11:00 או בתיאום מראש.

  • המרכז האקדמי ויצו חיפה

"מה יש לך בצלחת?". קבוצתית. עד 15.1; "שלמה כהן מסביר פנים". דיוקנים סאטיריים. עד 22.1.

הגנים 21, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-8562555. א'-ה', 18:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • המרכז לאמנות עכשווית

מיכל בראור, "שודדים". מיצב; טרבור פגלן, "Behold These Glorious Times!". וידיאו. עד 6.1.

קלישר 5 פינת צדוק הכהן 2, תל-אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה', 19:00-14:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • המשכן לאמנות בית מאירוב

"גלוקלי: בין גלובלי ללוקלי". השפעות בעיצוב הישראלי. עד 31.1.

הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה', 20:00-17:00; ו'-שבת, 13:00-10:00.

  • הפירמידה

"מחווה למייסדים". קבוצתית. פתיחה: ה', 21.12. עד 26.2.

קיבוץ-גלויות 26, חיפה. א'-ה', 20:00-17:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • הקוביה

"סלון הקוביה 2017". ציור. עד 25.1.

יהושע יבין 13, עמק המצלבה, ירושלים. א'-ה', 17:00-09:00.

  • ויטרינה, המכון הטכנולוגי חולון

יעל ארגוב חכמון, "שמורה". צילום. עד 22.1.

גולומב 52, בניין 6, חולון, טל' 03-5026666. א'-ה', 17:00-10:00.

  • זוכרות

"כאן בלא-כאן". על שכונת קטמון. ללא מועד סיום.

יצחק שדה 34, קומה 4, חדר 400, תל-אביב, טל' 03-6953155. א'-ב', ד'-ה', 16:00-11:00. בתיאום מראש.

  • מוסררה, הגלריה החברתית

"התנגדות". קבוצתית. עד 25.1.

הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה', 17:00-10:00.

  • מוסררה, הגלריה החדשה

"רדיקלים חופשיים ואנטי-אוקסידנטים". קבוצתית. 30 שנה למוסררה. מציג גם בגלריה ע"ש דרפלר במוסררה. עד 25.1.

הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה', 17:00-10:00.

  • מוסררה, הגלריה ע"ש דרפלר

"רדיקלים חופשיים ואנטי-אוקסידנטים". קבוצתית. 30 שנה למוסררה. מציג גם בגלריה החדשה במוסררה. עד 25.1.

הע"ח 9, מוסררה, ירושלים. א'-ה', 17:00-10:00.

  • מינוס אחת

"אותו דבר אבל אחר". קבוצתית. ללא מועד סיום.

שוקן 18, תל-אביב, טל' 03-5121732. ו'-שבת, 14:00-11:00 או בתיאום מראש.

  • מכללת הדסה, החוג לתקשורת צילומית

רונה יפמן, "תיק מודח". פתיחה: ב', 18.12, 15:00. עד 18.1.

הנביאים 37, ירושלים, טל' 02-6291950. א'-ה', 17:00-10:00.

  • מנשר

שחר אפק, "בסופו של דבר בים". פתיחה: ה', 21.12, 20:00. עד 20.1; "עקבות בצבע". עבודות של אמנים עם אוטיזם. עד 26.1.

דוד חכמי 18, תל-אביב, טל' 03-6887090. א'-ה', 19:00-11:00.

  • מרכז אדמונד דה רוטשילד

"חפץ". קבוצתית. עד 16.12.

שדרות רוטשילד 104, תל-אביב. א'-ה', 20:00-16:00, ו', 13:00-09:00.

  • מרכז גוטסמן לתחריט

"טרי מהמכבש". הדפסים של אמני הסדנה; לאה ניקל, "הרהורים". ללא מועד סיום.

כברי, טל' 04-9952713. א'-ה', 16:00-07:30 (מומלץ לתאם), שבת וחג, 15:00-10:30 או בתיאום מראש.

  • סדנאות האמנים ירושלים

הדסה גולדויכט, "ים בתוך ים". עד 5.1.

האומן 26, קומה 4, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים, טל' 02-6797508. ב', ד', 16:00-10:00, ה', 20:00-12:00, ו', 14:00-10:00.

  • סדנת ההדפס ירושלים

שרון פוליאקין, "הנביאים פינת שבטי ישראל". עד 31.12.

שבטי-ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה', 15:00-08:00 או בתיאום מראש.

  • עודד שתיל ליברמן 8

טלי בן-בסט, "יתר". הדפס, תחריטים בעלי חזות גיאומטרית, אדריכלית. עד 16.12.

ליברמן 8, תל-אביב (דירה 8, קומה 2), טל' 054-2815050. ה', 19:00-16:00, ו'-שבת, 14:00-11:00 או בתיאום טלפוני.

  • פריסקופ

רועי מעין, "חליבה". מיצג. עד 23.12.

בן-יהודה 176, תל-אביב, טל' 03-5226815. ב'-ה', 20:00-17:00, שבת, 13:00-11:00.

מוזיאונים לאמנות

  • בית העיר

קולקטיב KLUB7, משתלטים על מרחב המוזיאון במסגרת פרויקט מיוחד. עד ינואר.

ביאליק 27, תל-אביב, טל' 03-7240311. ב'-ה', 17:00-09:00, ו'-שבת, 14:00-10:00, כניסה: 20-10 שקל.

  • בית טיכו

רונית אגסי, "הדייר החדש". מיצב. ללא מועד סיום.

הרב קוק 7, ירושלים. א'-ג', ה', 17:00-10:00, ד', 22:00-10:00, ו', 14:00-10:00.

  • בית ראובן

מתי גרינברג, "צמחים בלילה, הפלורה של ירושלים". רישומי הכנה והדפסים. עד 30.12.

ביאליק 14, תל-אביב, טל' 03-5255961. ב', ד'-ו', 15:00-10:00; ג', 20:00-10:00; שבת, 14:00-11:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לילדים.

  • ביתן הלנה רובינשטיין

"בעיות השעה". קבוצתית. עד 10.3.

שדרות תרס"ט 6, תל-אביב, טל' 03-5287146. ב', ד', שבת, 16:00-10:00; ג', ה', 22:00-10:00; ו' וערבי חג, 14:00-10:00. כניסה: 10 שקלים.

  • המוזיאון הימי הלאומי

"אטלסים ותור הזהב של הקרטוגרפיה ההולנדית". עד 17.2; "הפסיפס מלוד". ללא מועד סיום.

דרך-אלנבי 198, חיפה, טל' 04-8536622. א'-ה', 16:00-10:00, שבת, 15:00-10:00, ו', 13:00-10:00.

  • המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס

"רץ לצייר לחבר'ה". מחווה לנסים חזקיהו; דורית מיה-גור, "אקשן מציירים". עד 10.3.

ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד', ו', 13:00-10:00, ג', ה', 20:00-17:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 15 שקל.

  • המוזיאון הפתוח בעומר

עפרה צימבליסטה, "המופע הגדול". פיסול. עד 30.4.

עומר, טל' 08-9908121/5. ב'-ה', 16:00-09:00, שבת, ראשונה בחודש 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון הפתוח בתפן

מולי בן-ששון, "ספרים מלאים חדרים". פסלי עץ, הדמיות מחשב והדפסים דיגיטליים. עד 1.1.

תפן, טל' 04-9109600. ב'-ה', 16:00-08:00, שבת, 14:00-11:00. כניסה: 35-25 שקל.

  • המוזיאון הפתוח לצילום

נטליה רובלין וכורש והדטי, "אהבה בין ציפורים"; זאב ברקן, "טבע רחוק טבע קרוב"; "קסם הטבע". קבוצתית. פתיחה: שבת, 16.12, 13:00. עד 28.2.

גן התעשייה תל-חי, טל' 04-6816702. ב'-ה', 16:00-08:00; שבת וחג, 16:00-10:00. כניסה: 22-13 שקל, כניסה חופשית לחיילים.

  • המוזיאון לאמנות האסלאם

"חילוף חומרים: זהות מזרחית וערבית בעיצוב צעיר עכשווי". עד 7.4; תערוכות קבע: אמנות האסלאם, שעונים עתיקים.

הפלמ"ח 2, ירושלים, טל' 02-5661291. ב'-ד', 15:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-10:00. כניסה: 40 שקל למבוגר, 20 שקל לילד.

  • המוזיאון לאמנות רוסית ע"ש צטלין

ארנסט ארנוב, "In the Spotlight". דיוקנאות. ללא מועד סיום.

חיבת-ציון 18, רמת-גן, טל' 6188243. ב', ד', 16:00-10:00; ג', ה', 19:00-11:00; שבת, 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.

  • מוז"א, מוזיאון ארץ ישראל

"עדות מקומית 2017", "World Press Photo". צילום עיתונות, זווית בינלאומיות וזווית מקומית. עד 20.1; "קפריסין, אמנות החיים, תחנות המעצר 1949-1946". ללא מועד סיום; "גינת בר". איורים של רפאלה שיר. ללא מועד סיום; דרור גלילי, "עונת הציפורים". צילום. עד 31.12; "ציפורי גיל". מיצב. עד 31.12; "גנזים נחשפים". עד 31.12; "נאום תשובה לרב חובלים איטלקי". עד 15.2; פתיחה מחודשת של התערוכה "הבית הישראלי".

חיים לבנון 2, רמת-אביב, תל-אביב, טל' 03-6415244. ב', ד', 16:00-10:00, ג', 20:00-10:00, ה', 20:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 52-26 שקל, כניסה חופשית עד גיל 18 (כניסה לפלנטריום ולחלק מהתערוכות בתשלום).

  • מוזיאון אשדוד לאמנות

"זמר בודד הוא הלב". סיפורה של המוזיקה המזרחית מקום המדינה ועד סוף שנות ה-90. עד 30.12; "חולות הזמן". עד 4.3.

דרך-ארץ 8, אשדוד, טל' 08-8545180/1. א', ג'-ה', 16:00-09:00, ב', 20:00-09:00, ו'-שבת, 13:30-10:30.

  • מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן

אלעד לרום, "מערת המכפלה"; שלמה קורז'ק, "תורת ההפרעות או עם יוחנן סימון על הדשא בקיבוץ". עד 23.12; ציונה שמשי, "עולם האישה". מיצב קבע בגן הפסלים.

קיבוץ אשדות-יעקב מאוחד, טל' 04-6757737. ב'-ה', 15:00-10:00, ו', שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון בר-דוד לאמנות ויודאיקה

עידו בראל, "באמצע המרק". עד מרץ; שוש גרץ, "Out of focus". עד נובמבר; יובל עציוני, "שדות פרומים". עד דצמבר; "אבן, נייר ומספרים, אמנות ומשחק". לכל המשפחה. עד אוקטובר 2018; "מסורת והמשכיות"; גן פסלים של יגאל תומרקין. תערוכות קבע.

קיבוץ ברעם, טל' 04-6988295. א'-ה', שבת, 16:00-10:00; ו', 14:00-10:00. כניסה: 26-13 שקל.

  • מוזיאון האסלאם

אניסה אשקר, "זהב שחור". ציור, מיצב, צילום ועוד. עד 3.3.

העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ד', 15:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון הכט

גרשון קניספל, "דפוסי יצירה". עבודות על נייר. ללא מועד סיום.

אוניברסיטת חיפה, שדרות אבא חושי 199, חיפה, טל' 04-8240308. א'-ה', 20:00-08:00, ו', 12:00-08:00, שבת, 14:00-10:00. כניסה חופשית.

  • מוזיאון הנגב לאמנות

"נתיבים ועקבות: אמנות עכשווית מאוסטרליה". עד 10.2.

העצמאות 60, באר-שבע, טל' 08-6993535. ב'-ג', ה', 16:00-10:00, ד', 20:00-12:00, ו'-שבת, 14:00-10:00.

  • מוזיאון העיר חיפה

מקבץ תערוכות העוסקות באיסוף ואספנות: "לאסוף את חיפה"; "בחזרה לפלאות"; "מזכרות היומיום". עד אפריל 2018.

שדרות בן-גוריון 11, המושבה הגרמנית, חיפה, טל' 04-9115888. א'-ד'16:00-10:00, ה', 19:00-16:00, ו', 13:0-10:00, שבת, 15:00-10:00.

  • מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית

"קו לקו, דיוקן המוזיאון": הדס עפרת, "לה רוטונדה ואני, רמיקס"; אסף עברון, "רחוב בזל 54"; גיא גולדשטיין, "Freigedank (החופשי במחשבותיו); דנה יואלי, "אולימפיה"; אוזיאש הופשטטר, "דו-פרצופין"; נועה גור, "דרכי נראות"; יעל בורשטיין, "מוטות"; יאיר ברק, "לאחר מעשה"; טל סלוצקו, "עכשיו"; עפרי כנעני, "התערבויות שימושיות במוזיאון". ללא מועד סיום.

הבנים 4, הרצליה, טל' 09-9551011. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 20 שקל.

  • מוזיאון וילפריד

עבודות נבחרות מאוסף המוזיאון. תערוכת קבע.

קיבוץ הזורע, טל' 04-9899566. ב',ד'-ו', 14:00-09:00, ג', 18:00-12:00, שבת, 16:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון חיפה לאמנות

"אמנות מסוכנת". אשכול תערוכות: Dede, ניצן מינץ, "אין מקום". אמנות רחוב מגיעה למוזיאון; אורן זיו, "מבקשי המקלט בישראל, המאבק נגד כליאה ללא הגבלה". צילום; איי ויי ויי, "אודיסאה"; "אנו הפליטים". קבוצתית; גיל יפמן, "שיתופי פעולה". רב-תחומי; "המופע הקווירי: מגילברט וג'ורג', ועד היום". קבוצתית; "המחאה הנשית: חושפות ומסתירות". קבוצתית; ויק מוניז, "למפדוזה"; "מצב חירום, חיים שקופים". קבוצתית; חן שיש, "סוף שבוע טרופי". מיצב; "מאבק, מחאה, אביר, מסכה". קבוצתית; Ame72, "חוק וסדר". מיצב; "חוף מבטחים, מצב חירום". קבוצתית; מריה מריה אחא-קוצ'ר, ".Indignadas (Outraged Women)". עד 14.4. במרכז אמנויות: "היה היו". ציורי ילדים יהודים בגרמניה, ערב מלחמת העולם השנייה. עד 14.4.

שבתאי לוי 26, חיפה. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-16:00, ו', 13:00-10:00. מרכז האמנויות: שבתאי לוי 24. שבת, 14:00-10:00. כניסה: 20 שקל למבוגר, 25 שקל לילד, כולל סדנה.

  • מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית

"עפיפוני קרב מיפן". בהשתתפות אנדו הירומי וקאזאמה מאסאו. עד 31.12.

שדרות הנשיא 89, חיפה, טל' 04-8383554. א'-ה', 16:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון ינקו-דאדא

"מה נ(מ)שתנה". 100 שנה ל"מזרקה" של דושאן. עד 30.3; "50 שנה לספר 'מסדר לוחמים'". עד 30.3.

כפר האמנים עין-הוד, טל' 04-9842350. א'-ה', 15:00-10:00, ו' וערבי חג, 14:00-10:00, שבת וחג, 15:30-10:00. כניסה: 24-12 שקל.

  • מוזיאון יפו העתיקה

"Paper Heroes". גיבורים באמנות נייר. עד 30.12.

טיילת מפרץ שלמה 10, יפו. ה', 17:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 18:00-10:00. בסוכות המוזיאון פתוח כל השבוע, 18:00-10:00. כניסה: 30-25 שקל.

  • מוזיאון ישראל

"טור אישי". ללא מועד סיום; "ירושלים של פרטים". מוטיביים עיצוביים ברחובות ובבתי העיר. עד אפריל; רוברט מדרוול, "סוויטה לירית". עבודות על נייר. עד דצמבר;."הון שלטון: מטבעות זהב רומיים". ללא מועד סיום; איי וייויי, "אולי, אולי לא". פיסול, צילום, וידיאו ומיצבים. עד 3.3; "ממשיכי הדאדא: גבולות החומר נמתחים". עד 28.7; "מוצגים: סדר חדש באוסף העיצוב". עד 17.2; "סימני דרך: 60 שנות עיצוב של דן ריזינגר. עד 3.3; "כלבים וחתולים"; "כלב אהוב". לכל המשפחה. עד 7.4; "רישיון לצייר". אמנות אקדמית צרפתית במאה ה-19. עד 30.12; "אמנות ישראלית". תערוכת קבע.

שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. א'-ב', ד'-ה', 17:00-10:00, ג', 21:00-16:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 17:00-10:00. כניסה: 54-27 שקל.

  • מוזיאון מאנה כץ

"פיסול פמיניסטי בישראל". בהשתתפות חנה אורלוף ואמניות נוספות. ללא מועד סיום.

שדרות יפה-נוף 89, חיפה, טל' 04-9119372. א'-ד', 16:00-10:00, ה', 19:00-10:00, ו', 13:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.

  • מוזיאון משה שק

יצירות של משה שק. ללא מועד סיום.

קיבוץ בית-ניר. כל השבוע, 17:00-11:00, יש לתאם מראש בטל' 054-6874701 או 08-6874368.

  • מוזיאון נחום גוטמן לאמנות

"חנוכייה לי יש". אוסף חנוכיות. עד 20.12; אלעד קופלר, "עונג ואימה". ציור. עד 29.4; "עיניים, התערוכה". מחווה לגיליונות "עיניים". לכל המשפחה. ללא מועד סיום.

רוקח 21, נווה-צדק, תל-אביב, טל' 03-5161970. ב'-ה', 16:00-10:00, ו', 14:00-10:00, שבת, 15:00-10:00. כניסה: 24-12 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).

  • מוזיאון על התפר

"לא תעשה לך". קבוצתית. עד 31.12.

חיל הנדסה 4, ירושלים, טל' 02-6281278. א'-ב', ד'-ה', 17:00-10:00, ג', 20:00-14:00, ו', 14:00-10:00. כניסה: 30 שקל.

  • מוזיאון פתח-תקווה לאמנות

"אתר, Site". מקבץ תערוכות. יופאן ויוג'ון צ'ן, "נהר מולאן, בית". מיצב פיסולי; אורן פנחסי, "נביעות". מיצב; אלה ליטביץ, "קפיצת הדרך". מיצב; ארנון רבין, "מת מס. 57". וידיאו; טל שוחט, "ימים אחרים". וידיאו. עד 16.12.

ארלוזורוב 30, פתח-תקווה, טל' 03-9286300. ב', ד', ו'-שבת, 14:00-10:00; ג', ה', 20:00-16:00. כניסה: 20 שקל, בשבת, חינם.

  • מוזיאון תל-אביב לאמנות

"פמלה לוי, 2004-1949". רטרוספקטיבה. עד 7.4; רישומי גרפיט בשילוב וידיאו. עד 2.2; יפעת בצלאל, "תהלה". רישומי גרפיט בשילוב וידיאו. עד 2.2; צבי גולדשטיין, "1978". עבודות מוקדמות. עד 7.4; ריי נאיטו, "שני חיים". מיצב. עד 28.4; שון גלדוול, "1,000 סוסים". עד 24.2; "Total Red". צילום סובייטי. עד 10.2; רובין רוד, "תחת השמש". בין רישום, ציור, צילום, פיסול, וידיאו ומיצג. עד 3.2; תמיר צדוק, "אמנות, סיפור כיסוי". וידיאו. עד 16.12; לואיז בורז'ואה, "שניים". פסלים, עבודות טקסטיל ורישומים. עד 20.1; "בתוך הים". תערוכת קיץ לכל המשפחה. ללא מועד סיום; זוהר גוטסמן, "Dog Dish". סביבה פיסולית (בגן הפסלים). ללא מועד סיום; "Dead End". מאוספי המוזיאון. ללא מועד סיום; תצוגת אוסף סוזן ואנטון רולנד-רוזנברג. ללא מועד סיום.

שדרות שאול המלך 27, תל-אביב, טל'03-6077020 . ב', ד', שבת, 18:00-10:00; ג', ה', 21:00-10:00; ו', 14:00-10:00. כניסה: 50-25 שקל (כניסה חופשית עד גיל 18).

  • משכן לאמנות עין-חרוד

תמר גטר, " הליוטרופיון". עד 3.3; "צאנה וראינה". קבוצתית. עד 28.2. הסטודיו לזכרו של דודו גבע. תערוכת קבע.

עין-חרוד מאוחד, טל' 04-6485701. א'-ה', 16:30-09:00, ו' וערבי חג, 13:30-09:00, שבת וחג, 16:30-10:00. כניסה: 40-20 שקל.

  • Amoca, המוזיאון הערבי לאמנות עכשווית

"Hiwar, חיוואר". שיח חזותי ותוכני. ללא מועד סיום.

דוחא 100, סחנין, טל' 04-8235789. א'-ה', 16:00-10:00.

 

 

 

*****

 

***

כיצד לעדכן את מפת האמנות?

המפה ניתנת לעדכון עצמאי בקלות על-ידי כל גוף אמנות המעוניין בכך ומאפשרת להכניס למאגר מידע על תערוכות חדשות, להוסיף דימויים, לעדכן שעות פעילות, כתובות וכיו"ב. כדי לעדכן את המפה כנסו לקישור ובדקו אם חלל התצוגה שלכם כבר מופיע.

אם הוא מופיע, לחצו על כפתור "עוד מידע". בחלון שייפתח בצד שמאל לחצו על כפתור הזיהוי "זה המקום שלי". בקשת הזיהוי תישלח אלינו ותאושר בהקדם האפשרי. אחרי האישור תוכלו לעדכן את פרטי המקום, להחליף תערוכות בעתיד ועוד.

אם חלל התצוגה עדיין אינו נמצא במאגר, לחצו על כפתור "הוספת מקום" בראש העמודה השמאלית שלצד המפה והכניסו את הפרטים. בקשת אישור המקום החדש תאושר בהקדם האפשרי. לאחר האישור תוכלו לערוך את פרטי המקום, התערוכות ועוד כרצונכם.

מומלץ להכניס למאגר מה שיותר פרטים, כמו קישורים לעמודי פייסבוק ואתרים אישיים, מספרי טלפון, תמונות וכיו"ב. ככל שהמידע על חלל התצוגה יהיה מפורט ומדויק יותר, יהיה קל יותר להתמצא במפה ולקבל ממנה את המידע הדרוש.

עדכון המפה אינו דורש הבנה מיוחדת במחשבים. יחד עם זאת, בשלב זה המפה פועלת בגרסת בטא. מדובר ביישום חדש, ולכן ההתאמה לעברית אינה מושלמת עדיין. אנו מקווים שעם הזמן הדברים יסתדרו, ולשם כך אנו זקוקים לפידבק של המשתמשים.

אם נתקלתם בקשיים או שיש לכם הצעות שיפור, פנו אל הדס גולן במייל [email protected]