תערוכות נפתחות:
חמישי 04.04.24:
- גלריה אלון שגב, המנוע 7, תל אביב. מעשיות רחוב/ סיגלית לנדאו ומורן שיר
- גלריה המקרר, החשמונאים 90, תל אביב. ציפורים וציפורניים/ לירון חנה אוחיון, אוצרת: יעל גלעת
- הלובי, מקום לאמנות, ארלוזרוב 6, תל אביב. רווח/ ליאור גריידי וברוך רפיח, אוצרת: אורית מור
- פרטר, פרישמן 37, תל אביב. החלק שלנו בלילה/ קבוצתית, אוצר: לזלו האפרה
- גלריה רוטשילד, חלל חדש ברחוב משה מאור 2, תל אביב. ציפורים שרו/ דויד ניפו
- גלריה אלפרד, שביל המרץ 6, תל אביב. הדלת שבקיר/ קבוצתית, אוצרת: רויטל משעל
אירועים
מוז"א – מוזיאון ארץ ישראל: סיורים מודרכים בתערוכות. פרטים באתר המוזיאון.
מתחם התחנה, ירושלים: "כולנו רקמה אנושית – עבודות של תלמידות ובוגרות בית הספר סיעור מוחות". מתחם התחנה, ירושלים. 10.4-5.4.
קריית המלאכה: סיורים מודרכים באירועי סטודיו פתוח של מעצבים ישראלים. ו'-שבת 6.4-5.4, 15:00-10:00 (סיור יוצא כל חצי שעה).
איציק מאנגר, תל אביב: עבודות של יאיר טלמון מוצגות בדירה של יונה פישר ז"ל ונחמה קפלן. איציק מאנגר 3 פינת רחל 7, תל אביב. ו' 5.4, 12.4, 13:00-11:00, ה' 11.4, 19:00-16:00.
מוזיאון חצר הישוב הישן: סיור מודרך בתערוכות. ו' 5.4, 12.4, 11:00.
גלריה שלוש: שיח גלריה בתערוכה של אוריאל מירון – "עצמי ובשרי". ו' 5.4, 12:00.
מוזיאון רמת גן לאמנות ישראלית: סיור מודרך בתערוכה "בארץ אהבתי". מדי שבת 10:00, 11:30.
הגלריה לאמנות רמות מנשה: שיח גלריה בתערוכה "וחוזר חלילה". שבת 6.4, 11:00.
בית ליבלינג: סיורים בבית ליבלינג בעקבות סגנון הבאוהאוס ומשפחות העיר הלבנה. מדי שבת 12:00. בהרשמה מראש באתר. 30 שקל.
גלריה מאיה: שיח גלריה ואירוע נעילה בתערוכות של טסי כהן פפר – "מגדלי הזמן"; ינאי קלנר – "של מעלה | של מטה". שבת 6.4, 12:00.
מוזיאון פתח תקוה לאמנות: סיור בתערוכות. מדי שבת, 12:00. עד 18.5.
רוזנפלד: שיח גלריה בתערוכה של רועי רוזן – "איך להסתיר את כאביך מעצמך". שבת 6.4, 12:00.
גלריה בנימין: שיח גלריה בתערוכה של מיכל פרומר, נועה ספקטור– "שקר לבן". שבת 6.4, 13:00.
היכל התרבות תל אביב: פצ'ה קוצ'ה 24. א'-ב' 6.4-7.4, 18:15, 21:00.
בית ליבלינג: סדרת אירועים "מתרגלים חוסן עירוני" במסגרת פסטיבל הבאוהאוס. פרטים באתר www.lieblinghaus.org/pur-heb. ג'-ו' 12.4-9.4.
משכן לאמנות עין חרוד: סיור מודרך בתערוכות. מדי יום ה', 11:00.
בית הנסן: יריד עיצוב מקומי פרימוורה. ה' 11.4, 22:00-15:00, ו' 12.4, 15:00-10:00.
ביתא: אירוע הכולל הקרנת הסרט "סבוי" במסגרת התערוכה של שי עבאדי – "בומרנג בדרכי הנשימה". ה' 11.4, 19:00.
טירת כרמל: "אמנות מגיבה". גלריית רחוב, מלחמת ששת הימים 1, טירת כרמל. פתוח 24/7. עד 22.4.
חולון: " פֶמינינ-עׇל – נשים פנומנליות בעת מלחמה". קבוצתית. גן המוזיאון (כניסה מויצמן 61) וכיכר ויצמן, חולון. תערוכת חוצות, פתוח 24/7. עד 30.4.
גלריות לאמנות וחללי תצוגה
אגריפס 12
בתיה רוזנק – "פחות או יותר". התערוכה במקביל גם בסטודיו גבי יאיר. פתיחה: ה' 11.4, 20:00. עד 10.5; "כחוט השני". קבוצתית. עד 6.4.
אגריפס 12, ירושלים, טל' 077-5404897. ב'-ה' 19:30-16:30, ו'-שבת 14:00-11:00.
אטליה שמי
יחיאל שמי – "שלושה פסלים בבארי"; גסטון צבי איצקוביץ – "מערבולת (2018)". עד 4.5.
קיבוץ כברי. ב'-ה' 15:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-8840215.
אינדי – גלריה שיתופית לצילום
דוד פרנקל – "שושי". עד 6.4.
צלנוב 42, תל אביב. ג'-ד' 16:00-12:00, ה' 19:00-12:00, ו'-שבת 15:00-11:00.
אלון שגב
סיגלית לנדאו ושיר מורן – "מעשיות רחוב". עד 31.5.
המנוע 7, תל אביב, טל' 03-6090769. א'-ה' 15:00-10:00, ו' 13:30-10:00.
אלפרד
"הדלת שבקיר". קבוצתית. עד 4.5.
שביל המרץ 6, תל אביב. ד', ו'-שבת 14:00-10:00, ה' 20:00-16:00.
אנגל
"צאן ברזל ונכסים". קבוצתית. עד 10.5.
שלומציון המלכה 13, ירושלים. א'-ה' 19:00-11:00, ו' 13:30-11:00.
ארטורה
"שקר מתוק". קבוצתית. עד 30.4.
קמפוס רופין עמק חפר, טל' 09-7411552. א', ג', ה', ו'-שבת 14:00-10:00.
ארטפורט
עידו מיכאלי – "מלאכת תרגום". עד 18.5.
העמל 8, תל אביב. ד'-ה' 19:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
בידרמן חיפה
תערוכת אמנות מודרנית. קבוצתית. עד 30.6.
הנמל 39, חיפה, טל' 054-9954441. בתיאום מראש.
בידרמן כפר שמריהו
"אופקים חדשים". קבוצתית. עד 30.6.
הזורע 59, כפר שמריהו, טל' 058-7788011. א'-ה' 17:00-8:00, ו' 13:00-8:00, או בתיאום מראש.
בית בנימיני – המרכז לקרמיקה עכשווית
Marek Cecula – "Disintegration"; זיו גנל – "טקטוני". עד 13.4.
העמל 17, תל אביב, טל'03-5182257. א', ו' 14:00-10:00; ב'-ה' 19:00-11:00, שבת 14:00-11:00.
בית האמנים ירושלים
חנן שלונסקי – "ניגוד סימולטני"; אנסטסיה ניקולינה – "גן שעשועים"; "אורי שכנר, צייר 2022-1945"; מירב דביש בן משה – "אטרופיה קלה בחלל התת-עכבישי". עד 4.5.
שמואל הנגיד 12, ירושלים, טל' 02-6253653. ב'-ה' 18:00-10:00, שבת 14:00-11:00.
בית האמנים ע"ש יוסף זריצקי
עידו פדהצור – "כאן ובכל מקום"; נילי רז – "אגדת גן"; עפרי עקיבא – "לפתע היא הגיעה"; יואל גילון – "ציורים 2024-2014"; מלינה גברעם – "זכוך"; אביבה סונסינו – "מסע אופטימי"; אלישע בנוביץ – "תמיד מצייר – רטרוספקטיבה". פתיחה: שבת 6.4, 11:00. עד 27.4.
אלחריזי 9, תל אביב, טל' 03-5246685. ב'-ה' 18:00-10:00; ו' 13:00-10:00; שבת 14:00-11:00.
בית האמנים ע"ש שאגאל
תערוכה קבוצתית בנושא קולאז'; יוסי לובלסקי – "בין גלים לתלמים". עד 6.4.
שד' הציונות 24, חיפה. א'-שבת 14:00-10:00.
בית האמנים ראשון לציון
אולגה ארשינוב – "קווי גורל"; הקבוצה הקאמרית והעננים – "אצא לי השדה, ואשמע". בגלריית החלון: אורית קורן – "UHU". עד 20.4.
גבעתי 17, ראשון לציון. א', ד', ו' 12:00-10:00; ב', ג', ה' 13:00-10:00, ב', ד' 19:00-17:30, שבת 13:00-11:00.
בית הבאר
"אבודות בתרגום". קבוצתית. עד 18.4.
דרך שלמה 6, תל אביב, טל' 03-9662136. א'-ד' 17:00-10:00.
בית הנסן
"חצר פנימית". קבוצתית. עד 11.5.
גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. ב'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 16:00-10:00.
בית הנסן – מעמותה
קבוצת סלה-מנקה – "שמורה בעצמי: נוהל מלחמה – סיור קולי במוזיאון של העכשווי". עד 12.4.
גדליהו אלון 14, ירושלים, טל' 02-5793702. ג' 16:00-12:00, ד'-ה' 17:00-12:00, ו' 14:00-10:00.
בית הסופר
גיא גלעד – "תמונה מחפשת שם". עד 30.6.
קפלן 6, תל אביב. א'-ג', ה' 18:00-9:00, ד' 18:00-13:00, שבת 22:20-18:00.
בית הראשונים
"זמן תגובה". עד 12.4.
ביתן אהרון, עמק חפר. ב'-ה' 16:00-10:00.
בית יגאל אלון
"שברון לב – אמני אשקלון, עוטף עזה והגליל בסימן טבח 7 באוקטובר". קבוצתית. עד 24.6.
קיבוץ גינוסר. א', ד' 16:00-8:00, ב', ג', ה' 13:00-80:00. בתיאום מראש בטל' 04-6727700.
בית ליבלינג
חיים סוקול – "ציפור על אדן החלון"; יאשה רוזוב – "חדר בריחה". עד 25.5; "תוכנית המתאר מתעדכנת". קבוצתית. עד 4.5; "מטבח פרנקפורט – הצעת הגשה"; "יוצאת מהכלל: העיר הלבנה – מורשת יומיומית". תצוגות קבע.
אידלסון 29, תל אביב. א'-ה' 19:00-8:00, ו' 14:00-8:00, שבת 14:00-9:00.
בית תאו
"צייר לי תקווה". קבוצתית. עד 19.4.
וינגייט 168, הרצליה פיתוח. א'-ה' 20:00-9:00, ו' 13:00-9:00.
ביתא
שי עבאדי – "בומרנג בדרכי הנשימה". עד 30.4.
יפו 155, ירושלים, טל' 02-5953348. ב'-ד' 17:00-10:00, ה' 20:00-10:00, ו' 13:00-10:00.
בניין אורי ליפשיץ
אורי ליפשיץ – "שליפה". פתיחה: ו' 5.4. עד 1.6.
אברבנאל 2, תל אביב. ו'-שבת 14:00-11:00.
גבעון
נורית דוד – "קבר". עד 27.4.
גורדון 35, תל אביב, טל' 03-5225427. ב'-ה' 15:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
גורדון (הזרם)
לארי אברמסון – "חלקת שדה". עד 13.4.
הזרם 5, תל אביב, טל' 03-5240323. ב'-ה' 18:00-11:00, ו' 14:00-10:00, שבת 13:00-10:00.
גורדון (ירושלים)
פנינה רייכמן – "זמן. גוף. מילה". עד 13.4.
מרכז ספיר, בניין 3, קומה 3, ירושלים, טל' 051-5057997. ג'-ה' 17:00-11:00, ו' -שבת 14:00-10:00 או בתיאום מראש.
גלריה 10
אליסיה שחף – "התפוחים המוזהבים של השמש". עד 15.4.
בית מיכל, הגר"א 10, רחובות. א'-ג', ה' 19:00-16:00, ב', ד' 12:00-9:00.
גלריה אורית ושדי
דניאל שושן – "Collateral Damage". עד 13.4.
בן יהודה 92, תל אביב. ג'-ה' 17:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה בזל
צבי טולקובסקי – "דז'ה וו". עד 5.4.
בזל 34, תל אביב, טל' 052-5689497. א'-ה' 19:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
גלריה בנימין
מיכל פרומר, נועה ספקטור– "שקר לבן". עד 6.4.
שביל המרץ 5, בניין 7, קומה 3, תל אביב. ד'-ה' 16:00-12:00, ו'-שבת 15:00-11:00.
גלריה ג'ינא
"הבטחה נאיבית". עד 10.5.
דיזנגוף 255, תל אביב, טל' 03-5444150. ב'-ה' 19:00-11:00, ו' 14:00-10:00.
גלריה העמקים
דינה ניר – "חוזרת הביתה". עד 4.5.
קיבוץ שער העמקים. ו' 13:00-10:00, שבת 13:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 052-6088717.
גלריה זוזו
"מסע בין כוכביות". קבוצתית. עד 6.4.
גשר העץ 46, פארק תעשיות עמק חפר, טל' 054-4278951. ג' 16:00-10:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש
גלריה חזי כהן
אורי ריזמן – תערוכת יחיד. עד 13.4.
לילינבלום 33, תל אביב. טל' 03-6398788. ב'-ה' 17:00-11:00, ו' 14:00-10:00, שבת 14:00-11:00. או בתיאום מראש.
גלריה ימה
"מה עכשיו". עד 20.4.
הגעתון 3, נהריה. גלריית רחוב, פתוח ללא הפסקה.
גלריה לאמנות גבעת חיים איחוד
מיכל רכטר-לויט – "ענני אוקטובר". עד 11.5.
קיבוץ גבעת חיים איחוד, טל' 054-9039945. ו' 14:00-11:00, שבת 15:00-11:00.
גלריה לאמנות ישראלית – טבעון/גלריה אילו לאיור
בגלריה אילו: איור ישראלי עכשווי. עד 8.6.
מרכז ההנצחה, רחוב המגדל 2, קרית טבעון, טל' 04-9835506. א', ג', ה' 19:00-10:00, ב' 16:00-10:00, ו' 12:00-9:00, שבת 13:00-11:00.
גלריה לאמנות עין הוד
"שחקני נשמה – קולקטיבים באמנות הישראלית". קבוצתית. עד 5.6.
עין הוד, טל' 052-5477863. ב'-ו' 14:00-10:00, שבת 16:00-11:00.
גלריה מאיה
טסי כהן פפר – "מגדלי הזמן"; ינאי קלנר – "של מעלה | של מטה". עד 6.4.
שביל המרץ 2, קומה 2, תל אביב. ד'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה מזו
יעל אורן-סופר – "ילד, סנדוויץ'". עד 11.5.
סירקין 3, חיפה, טל' 054-5888223. א'-ו' 16:00-11:30.
גלריה מחניים
תמר גרעיני – "שביל ארץ אהבתי". פתיחה: שבת 6.4, 11:00. עד 18.5.
קיבוץ מחניים, טל' 052-6065026. ב', ד', ו'-שבת 13:00-10:00 או בתיאום מראש.
גלריה מרווח
"במעגל". קבוצתית. פתיחה: ו' 5.4, 12:00. עד 1.6.
קיבוץ הרדוף. א'-ה' 19:00-9:00, ו'-שבת 15:00-10:00. בתיאום בטל' 058-7696865.
גלריה מרי
"הנפשות הפועלות". קבוצתית. פתיחה: ו' 5.4, 12:00. עד 4.5.
אגריפס 12, ירושלים. טל' 050-6206225. ב'-ה' 19:30-16:30, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה עזריאלי
"אדמה חרוכה". עד 15.7.
הנביאים 39, ירושלים, טל' 02-6291950. א'-ה' 20:00-8:00.
גלריה עירונית כפר סבא
רז שעיבי, אתי יעקובי ליליאור, איריס גיטיק – "החוט המשולש". עד 3.5.
גאולה 12, כפר סבא, טל' 09-7649303. א'-ה' 21:00-9:00.
גלריה שטרית & וולף
"משפחה אחת". קבוצתית. התרמה למען משפחות המילואמניקים. עד 24.4.
שבזי 37-35, נוה צדק, תל אביב. א'-ה' 20:00-11:00, ו' 16:00-10:00, שבת 17:00-11:00.
גלריה שכטר
"אוא – רדיו תפילות וכמיהות הלב האנושי". עד 31.5.
מרכז שכטר, שלוש 42, נוה צדק, תל אביב, טל' 03-5170358 (שלוחה 4). ב'-ה' 14:00-9:00.
גלריה שלוש
אוריאל מירון – "עצמי ובשרי". עד 4.5.
הצורפים 15, תל אביב, טל' 03-6200068. ב'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
גלריה תיאטרון תמונע
סיון שלצר – "גוףנייר". עד 24.5.
שונצינו 8, תל אביב. כל השבוע 22:00-9:00.
גלריה B.Y5
נדיה גורנשטיין – "זיכרון צעצועים"; שלומי איגר – "סוכנים כפולים". עד 20.4.
בר יוחאי 5, תל אביב. ב'-ד' 16:00-10:00, ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
גלריה P8
צביקה קנטור – "שגגה". עד 27.4.
הפטיש 1, תל אביב, טל' 050-5543485. ד'-ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-10:00. או בתיאום מראש.
גלריית בית המשאבות
אנה ים – "חוץ לארץ". עד 12.4.
רשי"ף 13, נווה שאנן, תל אביב. גלריית חלון, פתוח 24/7.
גלריית גינוסר
"דרום אדום – אמנים מהצפון". עד 17.5.
קיבוץ גינוסר. ב', ד' 12:00-10:30, ו'-שבת 13:00-11:00. כניסה: 15 שקל.
גלריית המשכן בית מאירוב
"הביתה – ירדנה ארזי". עד 31.7.
הרצפלד 31, חולון, טל' 03-6516851. ג'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 13:00-10:00.
גלריית העלמות
"לא שרתי לך ארצי". קבוצתית. עד 15.6.
חצר כנרת. א'-ה' 16:00-9:00.
דביר
אורנה ברומברג, ורד נחמני – עבודות. עד 27.4.
שוקן 27, קומה ג', תל אביב, טל' 03-6043003. ג'-ה' 17:00-10:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
הגלריה החדשה – סדנאות האמנים איצטדיון טדי
"ביכורים 4". קבוצתית; בחלל הפרויקטים: יוליה אהרונסון – "תבניות". עד 30.4.
אגודת הספורט בית"ר 1, איצטדיון טדי, שער 22, ירושלים, טל' 02-5834272. ב', ד', ו' 14:00-10:00, ג', ה' 19:00-15:00. או בתיאום מראש.
הגלריה העירונית לאמנות ראשון לציון
רוני לנדה – "צוף"; אשר אלהרר – "בקתת הצייד בעידן האנתרופוקן"; רוני דוד – "נופי תהודה"; שיראל ספרא – "רוח שקטה במעלה ההר"; ניב גפני – "בני אדם". עד 10.5.
בית גורדון-לונדון, אחד העם 8, ראשון לציון. ב'-ה', שבת 14:00-10:00, ב' 18:00-16:00.
הגלריה העירונית לאמנות רחובות
אנט אמיר – "פנים אל מול פנים". עד 5.4.
גולדין 2, רחובות, טל' 08-9390390. א'-ה' 19:00-8:00, ו' 12:00-8:00.
הגלריה לאמנות אום אל-פחם
לאה דיין – "מחוץ לזמן"; מאירה גרוסינגר – "פאטה-מורגנה"; נירוואנה אסדי דבאח – "בין המרחבים"; תמר לב-און – "מבוסס על סיפור"; סופי אבו שקרה – "קוד נוכחות נפקדת". עד 14.9.
חיפה 20, אום אל-פחם. א'-ה' 15:00-8:00, שבת 16:00-8:00.
הגלריה לאמנות בבית חנקין
"הקול והטקסט – אלי שמיר עמיתים ותלמידים". קבוצתית. עד 6.4.
כפר יהושע (קומה ב' מעל הצרכנייה), טל' 054-5727133. ג', ה'-שבת 13:00-10:00.
הגלריה לאמנות עכשווית רמת השרון
T– "בורות נשברים"; אבנר כץ (2020-1939) – "קרנבל החיות של אבנר כץ". עד 31.8.
שדרות ויצמן 20, רמת השרון. ב'-ה' 17:00-9:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
הגלריה לאמנות רמות מנשה
"וחוזר חלילה". קבוצתית. עד 13.4.
קיבוץ רמות מנשה, טל' 052-3864955, 052-6261069. שבת 13:00-11:00. או בתיאום מראש.
הלובי מקום לאמנות
ליאור גריידי וברוך רפיח – "רווח". עד 11.5.
ארלוזורוב 6, תל אביב, טל' 054-5482482. ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש.
המכללה ע"ש דוד ילין
אירית בלוך, נטע זידל – "הבחוץ והבפנים שניהם פנימיים". עד 11.4.
מעגל בית המדרש 7, ירושלים, טל' 02-6587525. ב'-ד' 17:00-10:00; ה' 16:00-10:00.
המקרר
לירון חנה אוחיון – "ציפורים וציפורניים". פתיחה: ו' 5.4, 11:00. עד 10.5; בחלל מינוס 2: רות וינשטין פאפוריש ותמי רמות – "אין אוויר". עד 5.4.
החשמונאים 90, כניסה אחורית, תל אביב. ב'-ה' 16:00-10:00, ו' 14:00-9:00.
המרכז העירוני לאמנות חזותית ע"ש ג'ינוגלי
"גיבורות השעה – גרפיטי". קבוצתית. עד אפריל.
טוביה 3, ירושלים. א', ב', ד', ה' 18:00-8:00, ג' 16:00-8:00.
המרכז לאמנות דיגיטלית
"מול מה את עומדת?". קבוצתית. פתיחה: ו' 5.4, 12:00. עד 29.6.
האמוראים 4, חולון, טל' 03-5568792. ג' 20:00-16:00, ד'-ה' 18:00-14:00; שבת 15:00-11:00.
המרכז לאמנות עכשווית – רמלה
אלנה צ'רטי שטיין – "המקום בו שבילים נפגשים". בבריכת הקשתות: דניאל רוטברט – "רמלהאנתרופוקן". עד 17.5.
הרצל 112, רמלה, טל' 08-9292650. א'-ה' 15:00-9:00 או בתיאום מראש. כניסה חופשית; בריכת הקשתות: ההגנה 12, רמלה. א'-ה' 16:00-8:00, ו' 14:00-9:00, שבת 16:00-9:00. כניסה: 25-10 שקל.
המרכז לחינוך סביבתי
"תחנת מעבר". קבוצתית. עד 15.7.
פארק המיחזור חירייה. א'-ה' 15:00-11:00, ו' 13:00-10:00. בהרשמה באתר חירייה https://www.hiriya.co.il (ביקור חופשי ללא תשלום, סיור מודרך 25 שקל)
ויטרינה – מכון טכנולוגי חולון HIT
מריה זנדהאוז רפופורט, אורה קולמנובסקי – "דיאלוג בנייר"; מיכל סהר – "א-Z: עיצוב בזירה רב תרבותית". עד 16.5.
המכון הטכנולוגי, הופיין 63, בניין 6, חולון. א'-ה' , 17:00-10:00. הגלריה סגורה בפסח, כולל חול המועד.
זומר
ערן נוה – "זרים חיים". עד 12.5.
התנופה 6, קומה 4, תל אביב, טל' 03-5166400. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-19:00.
זימאק
שרון ברונשר – "Hipsters in Stone"; "I. Was. There.". עד 30.4.
ה' באייר 68, תל אביב, טל' 03-6915060. א'-ה' 17:00-10:00, ו' 15:00-10:00.
חנינא
ליאב מזרחי, שירה ריימן, ענבל מארי כהן – "מזל טוב". עד 13.4.
שביל המרץ 5, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. ד'-ה' 19:00-13:00, ו'-שבת 15:00-11:00.
טרקלין האמנות בבית עלמא
יעל סרלין – " ארץ אחרת". עד 17.5.
שד"ל 6, פינת שדרות רוטשילד, תל אביב, טל' 03-5663031. א'-ה' 17:00-9:00. או בתיאום מראש.
ליטבק קונטמפוררי
"דברי רוח". קבוצתית. עד 18.4.
שביל המפעל 3, קומה 1, קרית המלאכה, תל אביב. ג'-ה' 17:00-10:0.
מוסררה
"חורים נפערו בריתמוס הזמנים". קבוצתית. פתיחה: ה' 11.4, 19:30. עד 27.6.
בית קנדה, שבטי ישראל 22, ירושלים. א'-ה' 17:00-10:00.
מייקלסון
"אמנון מיכאלי מארח"; לנה ליברמן – "על גגות תל אביב". קיר אמנית. עד 7.4.
אברהם שטרן 4, תל אביב, טל' 054-2189614. א'-17:00-10:30, ו'-שבת 15:00-10:30.
מינוס 1
"הבלוק – מאוסף 'הארץ'". עד 25.5.
שוקן 18, תל אביב. ו'-שבת 14:00-11:00.
מנשר
יוסף הוכמן – "צלם, מצלמה, היסטוריה מקוטעת". עד 4.5.
דוד חכמי 18, תל אביב, טל' 03-6887090. א'-ה' 19:00-11:00, שבת 14:00-11:00.
מקום לאמנות
נינו הרמן – "לידיעת הזמן השברירי"; ורדי בוברוב ונגה יודקוביק עציוני – "קורות"; נגה גרינברג – "תכלת דומה לרקיע". עד 20.4.
שביל המרץ 6, תל אביב, טל' 03-6725124. ב'-ה' 17:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
משכן האמנים הרצליה
יסמין דייויס – "הרף עין". עד 30.4.
יודפת 7, הרצליה, טל' 09-951-0601. ב', ד', ו'-שבת 14:00-10:00, ג', ה' 19:00-15:00.
נגא
עידו מיכאלי – "על פני השטח". עד 17.5.
אחד העם 60, תל אביב, טל' 03-5660123. ד', ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
נולובז
אדוה דרורי – "הביתה!". עד 27.4.
זבולון 19, תל אביב. ג' 15:00-11:00, ד'-ה' 21:00-17:00, ו'-שבת 15:00-11:00.
נסימה לנדאו
"הסוד שבעיניים". עד 9.5.
אחד העם 55, תל אביב. ב'-ה' 18:00-10:30, ו' 14:30-10:30.
סדנאות האמנים תל אביב
אלי פטל – "דברים מלמעלה". עד 29.4.
התבור 32, תל אביב. ד'-ה' 19:00-15:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
סדנת ההדפס ירושלים
"הפרעות בקצב הלב". קבוצתית; "חלום צלול". קבוצתית. עד 23.5.
שבטי ישראל 38, ירושלים, טל' 02-6288614. א'-ה' 15:00-8:00 או בתיאום מראש.
סטודיו גבי יאיר
בתיה רוזנק – "פחות או יותר". התערוכה במקביל גם באגריפס 12. פתיחה: ו' 5.4, 11:00. עד 10.5.
מוסינזון 3, תל אביב. ה' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
סטודיו משלך
סופי ברזון מקאי – "מי כסף ואדמת כוכבים". עד 12.4.
כ"ט בנובמבר 10 א', ירושלים, טל' 054-483-6501. ג'-ד' 15:00-10:00, ה' 18:00-14:00, ו' 13:00-10:00.
סלון משותף לאמנות
"סלון האביב". קבוצתית. עד 20.4.
שביל המרץ 5, קומה 1, תל אביב. ו'-שבת 14:00-11:00 או בתיאום מראש בטל' 050-9644091.
עודד שתיל
ענת מיכאליס לוי – "מודד הקרקעות". עד 29.6.
ליברמן 8, תל אביב, טל' 054-2815050. בתיאום טלפוני.
עינגע
"Veni Vidi / באנו ראינו". קבוצתית. עד 4.5.
בר יוחאי 7, תל אביב, טל' 03-5181812. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-11:00. או בתיאום מראש.
פריסקופ
מרינה מוחין – "Camouflage". עד 13.4.
בן יהודה 176, תל אביב, טל'03-5226815. ב'-ה' 20:00-17:00, ו'-שבת 13:00-11:00.
רוזנפלד
רועי רוזן – "איך להסתיר את כאביך מעצמך". עד 13.4.
שביל המפעל 1, קומה 1, תל אביב, טל' 03-5229044. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 13:00-11:00.
רוטשילד אמנות
דוד ניפו – "ציפורים שרו". עד 4.5.
מאור משה 2, תל אביב. ג'-ה' 18:00-11:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
CCA תל אביב
דניאל מאיר – "kkkkkkhhhhhh". מיצב סאונד; עומר הלפרין – "תמונות". עד 11.5.
צדק הכהן 2א' (ליד קלישר 5), תל אביב, טל' 03-5106111. ב'-ה' 19:00-14:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
Parterre
"חלקנו בלילה". קבוצתית. עד 8.6.
פרישמן 37, פרטר, תל אביב. ד'-ה' 16:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.
Raw Art
אבי נבו – "סבך". עד 13.4.
שביל המרץ 3, בניין 8, קומה 3, תל אביב, טל'03-6832559. ג'-ה' 18:00-12:00, ו'-שבת 14:00-11:00.או בתיאום מראש.
Room 25
יחזקאל רז ויוסף משיח – "וריאציות – מיצב אודיו-ויזואלי". עד 8.6.
הרצל 16, תל אביב. פתוח 24/7. לקבלת קוד כניסה יש לשלוח מייל לכתובת [email protected].
מוזיאונים
אנו – מוזיאון העם היהודי
"שבעה באוקטובר". קבוצתית. עד 1.11.
קמפוס אוניברסיטת תל אביב, טל' 03-5008080. א'-ה', שבת 17:00-10:00, ו' 14:00-10:00. כניסה: 52 שקל.
בית טיכו
אורלי מיברג – "אינאיך הלאה, שוב הלאה"; "יוצרות מהבית". עד 9.4.
הרב אגן, ליד כיכר ציון, ירושלים, טל' 02-645374. א'-ה' 22:00-17:00, ו' 14:00-10:00. כניסה חופשית.
בית ראובן
ציורי ראובן מאסף המוזיאון. ללא מועד סיום.
ביאליק 14, טל' 5255961. ב', ד'-ו' 15:00-10:00; ג' 20:00-10:00; שבת 14:00-11:00. כניסה: 30-15 שקל.
מוז"א – מוזיאון ארץ ישראל
"אסאנה לרגע, נשימה מדיטטיבית במציאות עכשווית". קבוצתית. עד 15.6; דניאל צ'צ'יק – "אבק ודמעות". עד יוני; ישראל אולשטיין (אליצור) – "צלם – שעון". עד 13.4; הביתנים הפתוחים לביקור: הדואר והבולאות; הזכוכית (תערוכת הקבע של הביאנלה); הקרמיקה (תערוכת הקבע של הביאנלה).
חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב, טל' 03-6415244. ב'-שבת 14:00-10:00. 52-26 שקל. תשלום נוסף לפלנטריום.
המוזיאון הימי
רמי קליין – "ים ומלואו". עד 2.11.
דרך אלנבי 198, חיפה. א', ג'-ד', שבת 16:00-10:00, ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00. כניסה: 35-17.5 שקל.
המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס
"השנה שהיתה 2023". קבוצתית; נעם נדב – "העולם בדרכי נעם – פרס עיפרון הזהב"; ניר מולד ועמוס אלנבוגן – "נירמו ואלנבוגן מזהים תהליכים". עד 31.8.
ויצמן 61, חולון, טל' 03-6521849. ב', ד' 13:00-10:00, ג', ה' 20:00-17:00, שבת 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל. יש להזמין כרטיס מראש באתר המוזיאון.
המוזיאון לאמנות האסלאם
"סיפורי טעמים – המטבח הערבי יוצא מהצלחת". קבוצתית. עד 4.5.
הפלמ"ח 2, ירושלים, טל' 02-5661291. ב'-ד' 15:00-10:00, ה', שבת 16:00-10:00, ה' 14:00-10:00. כניסה: 44-25 שקל.
מגדל דוד מוזיאון ירושלים
"אסכולת ירושלים – 100 שנות אמנות בעיר". התערוכה מוצגת גם במבנה "המפעל". עד 15.7.
רחבת ממילא, ירושלים. א' 20:00-12:00, ב'-ה', שבת 17:00-9:00, ו' 15:00-9:00. המפעל: המערבים 3, ירושלים. א'-ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00.
מוזיאון אגם
"מוטל בספק". קבוצתית. עד 15.5; "אמנות בתנועה". תצוגת קבע.
מיש"ר 1, ראשון לציון. ב'-שבת 14:30-10:00. כניסה: 25 שקל למשפחה.
מוזיאון בת ים לאמנות
"על חלל". קבוצתית. עד 1.8; איתן בן משה – "שירי עולם". עד 15.6.
סטורמה 6, בת ים. ג', ה' 20:00-16:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
מוזיאון הבאוהאוס
"מעשה באדריכל ואופניים: מרסל ברוייר והמצאת ריהוט צינורות הפלדה". ללא מועד סיום.
ביאליק 21, תל אביב, טל' 03-6204664. ד'-ה' 17:00-10:00, ו'-שבת 14:00-10:00.
מוזיאון המזגגה
יאנה מיטניק, רימון אליגון דר, שירה גפן– "עפות ברוח"; תמר תיבון, מתן שמאי – "חיבור חיסור מיחזור". עד 1.6.
קיבוץ נחשולים, חוף הכרמל, טל' 04-6390950. א'-ה' 15:00-9:00, ו' 13:00-9:00. כניסה: 30-15 שקל.
מוזיאון הנגב לאמנות
מתן בן כנען – "כל הסימנים מראים"; חווה מחותן – "חמש נשים". עד יוני.
העצמאות 60, באר שבע, טל' 08-6993535. ב'-ה' 14:00-10:00, ד' 19:00-16:00, ו'-שבת 14:00-10:00. כניסה: 23 שקל.
מוזיאון העיצוב חולון
"שובר.ת שוויון". עד 29.6.
פנחס איילון 8, חולון. טל' 2151500 ־073. ב', ד' 17:00-10:00, ג', 20:00-10:00, ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 20:00-10:00. כניסה: 45-25 שקל.
מוזיאון העיר חיפה
"הפרח". קבוצתית. עד 18.5.
שד' בן גוריון 11, חיפה. א, ג',ד' 16:00-10:00, ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00, שבת 16:00-10:00. יש להזמין כרטיס מראש באתר המוזיאון.
מוזיאון הרמן שטרוק
"שעתוק והבעה". עד 30.4.
ארלוזורוב 23, חיפה. א', ג', ד' 16:00-10:00. ו' 14:00-10:00. בהזמנה מראש באתר המוזיאון.
מוזיאון וילפריד
אלה אמיתי – "אי שם"; חניתה אילן – "בסימן שבתאי"; משה רואס – "להרוג את הדרקון". עד 8.5.
קיבוץ הזורע, טל' 04-9899566. ב', ד'-ו' 14:00-9:00, ג' 17:00-12:00, שבת 14:00-10:00. כניסה: 30-15 שקל.
מוזיאון חיפה לאמנות
"סובבת שמש אדמתי: אוסף שוסטרמן במוזיאון". קבוצתית; "בבית: משכן האהבות והחרדות". קבוצתית; נטליה זורבובה – "חיה בציור". ג'ובאני בטיסטה פיראנזי – "מראות רומא". עד 30.6.
שבתאי לוי 26, חיפה, טל' 04-6030800. א', ג', ד' , שבת 16:00-10:00, ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00. כניסה: 35-15 שקל.
מוזיאון חצר הישוב הישן
משה שפירא – "בין הקווים – יומן מלחמה". עד 31.10.
אור החיים6, ירושלים, טל' 02-6276319. א'-ה' 15:00-10:00. כניסה: 20-10 שקל.
מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית
"צמדים". קבוצתית. עד 1.6.
שדרות הנשיא 89, חיפה. א', ג'-ד', שבת 16:00-10:00, ה' 18:00-10:00, ו' 14:00-10:00.כניסה: 35-17.5 שקל. כרטיסים באתר המוזיאון.
מוזיאון ינקו-דאדא
מקבץ "עין הוד – דור 4: 4 אמנים המייצגים 4 דורות". פתיחה: ו' 5.4. עד 31.7; "בא לדאדא דיאלוג מרסל ינקו-אריה ברקוביץ". תצוגת קבע.
כפר האמנים עין הוד, טל' 04-9842350. ב'-שבת 14:00-11:00. כניסה: 28-14 שקל. מומלץ לוודא מראש.
מוזיאון יפו העתיקה
אבנר שר – "אל עבר". עד 25.5.
טיילת מפרץ שלמה 10, יפו. ה'-שבת 14:00-11:00.
מוזיאון ישראל
"שקיעתה של הזריחה". קבוצתית. עד 16.11; אלכסיס גרגורי– "טעם מלכותי". עד אוקטובר; אלכסיס גרגורי– "טעם מלכותי". עד אוקטובר; דוד טרטקובר, עלי מוהר, רמי הלפרין, רינו צרור – "שמש אוקטובר: ארבעה קולות ממלחמת יום כיפור". עד 15.6; "שקל או שקר". עד 30.4; "מעצבים בערבית". קבוצתית. עד 30.6.
שדרות רופין 11, ירושלים, טל' 02-6708811. ב', ה' 16:00-10:00, ג' 20:00-16:00, ו' 14:00-10:00, שבת 16:00-10:00. כניסה: 54-27 שקל.
מוזיאון מורשת בבל
יהודית אנגלרד – "מהגרת". עד 30.7.
שדרות מרדכי בן פורת 83, אור יהודה. ב', ד'-ה' 15:00-9:00, ג' 19:00-9:00, ו' 13:00-10:00. כניסה: 25-15 שקל. בהתאם להנחיות פיקוד העורף.
מוזיאון על התפר
נלי אגסי – "Welcome Home/Come Home". עד החזרת כל החטופים; מרסל הנסלאר – "מורדות"; "אורייתא". קבוצתית; בינגיי – "הרי אומיי"; אסי משולם – "תפת". עד 31.5.
חיל הנדסה 4, ירושלים, טל' 02-6281278. ב', ד'-ה' 14:00-10:00, ג' 20:00-14:00, ו' 14:00-10:00. כניסה: 30 שקל.
מוזיאון פתח תקוה לאמנות
מוטי מזרחי – "הבהובי תודעה"; מתן גולן – "שיר האהבה ומגירות אחרות"; מאיה אטון – "קצה עובד קצה עומד"; תמר סימון – "ללא בסיס"; אלי קופלביץ' – "גשם אינסופי לתוך כוס נייר". עד 18.5.
ארלוזורוב 30, פתח תקוה, טל' 03-9286300. ב', ד', ו'-שבת 14:00-10:00; ה' 20:00-16:00.
מוזיאון ראלי
אדליו סארו – "תחנה בזמן". עד אוקטובר.
שדרות רוטשילד, ליד מגדל המים, קיסריה, טל' 04-6261013. ב'-ג', ה', שבת 17:00-10:30, ו' 15:00-10:30.
מוזיאון רמת גן לאמנות ישראלית
"בארץ אהבתי – מאוסף הפניקס". עד סוף יוני.
דרך אבא הלל 146, רמת גן. ב', ד', שבת 16:00-10:00, ג' 20:00-12:00, ה' 18:00-10:00, ו' 16:00-10:00. 40-25 שקל.
מוזיאון תל אביב לאמנות
"לבנות את הים: ורנר יוסף ויטקובר ותכנון חוף הים של תל אביב". עד 26.10; נטע ליבר שפר – "על תקוות וחלופות אחרות". עד 24.10; "אל הלא נודע – מסע מקומי דרך עבודות וידאו, 2022-1996". קבוצתית. עד 30.4; נטע לאופר – "אורות רחוקים". עד 20.7; אורי גרשוני – "אל מקום אחד". עד 20.7; שלום סֶבָּא – "לגופם של דברים". עד 29.4; איליה ואמיליה קבקוב – "מחר נמריא"; ליאור ווטרמן, שאיה חזן, "בשמים ראיתי קשת". לכל המשפחה. עד 30.4; "דמיון חומרי: מרכז הכובד". קבוצתית; אלמגרין ודראגסט – "העתיד, 2014"; "היסטוריה של יופי: חדרי המיניאטורות של הלנה רובינשטיין". תצוגת קבע.
שד' שאול המלך 27, תל אביב, טל' 03-6077020. ג'-ד' 18:00-12:00, ה' 21:00-12:00, ו' 14:00-10:00, שבת 18:00-10:00. 50-25 שקל. כניסה חופשית לילדים. יש להזמין כרטיס מראש באתר המוזיאון.
משכן לאמנות עין חרוד
רלי דה פריס – "הקונצרט במחצבה ומישורי אי-התאמה"; בעז נוי – "שומר הגן"; מאיר אגסי – "חלון לחלום על יופי". עד סוף אוגוסט. הרן כסלו – "חרדת הקיבוץ". עד 4.5; "מבט מקודש". עד 4.5; "מאוצרות המשכן". תצוגת קבע.
עין חרוד מאוחד, טל' 04-6486038. ב'-ה 16:00-9:00, ו' 14:00-10:00, שבת 16:00-10:00.