למחלקה לאמנויות, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב דרוש/ה מפיק/ה ומנהל/ת אדמיניסטרטיבי לגלריות לאמנות עכשווית

עבודה מיועדת לסטודנטים ו/או למועמדים הרואים עצמם מתאימים, לימודי אמנות או ניסיון קודם בתחום (יתרון), החוזה הראשוני דורש התחייבות לשנה עם אפשרות לחידוש שנה לאחר מכן

אם יש לך עניין בתפקיד מעניין בתחום ניהול גלריה, עבור שתי גלריות אמנות עכשווית שמפעילה המחלקה לאמנויות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, האחת ״גלריה הסנאט״ הממוקמת במתחם האוניברסיטה  והשנייה ״גלריה טרומפלדור״ בעיר העתיקה באר-שבע, דרוש/ה עובד/ת אוניברסיטה בחצי משרה (*שעות גמישות ויקבעו בתיאום עם המועמד/ת הנבחר/ת). תאריך תחילת העסקה ה-1 באוקטובר. קורות חיים יש לשלוח עד ל-11 בספטמבר למייל:art[email protected] . ראיונות למתאימים/מתאימות יתקיימו ב-15 בספטמבר.

תיאור התפקיד:

  1. תפעול שוטף של הגלריה:  פתיחת הגלריה בעיר העתיקה בשעות הפעילות, הפעלת הציוד הדיגיטלי, מתן הדרכה למבקרים/ות, תיאום הדרכות לקבוצות.
  2. ניהול אדמיניסטרטיבי של הגלריות: ניהול ושיווק הגלריות ברשתות החברתיות, עבודות משרד, ניהול תקציב ועבודה מול גורמים מנהליים וכלכליים באוניברסיטה לגבי ניהול תקין של כספי המרכז.
  3. הפקת תערוכות ואירועי אמנות: עבודה מול אמנים/אמניות, אוצרים/אוצרות, ואנשי מקצוע בתוך האוניברסיטה ומחוצה לה בכל הנוגע להצגת התערוכה, פיקוח על תלייה והורדה של התערוכות וכדומה.
  4. נטילת יוזמות להבאת קבוצות מבקרים מאורגנות לביקור מודרך ויצירת אירועי תרבות חד פעמיים בגלריות.

 

דרישות התפקיד:

  1. ניסיון קודם בהדרכה ו/או בניהול אדמיניסטרטיבי
  2. שליטה בתוכנות מחשב בסיסיות כגון word ו- excel
  3. נכונות לעבוד בעת הצורך בסופשבוע וימי וחג

עבודה מיועדת לסטודנטים ו/או למועמדים הרואים עצמם מתאימים, לימודי אמנות או ניסיון קודם בתחום (יתרון), החוזה הראשוני דורש התחייבות לשנה עם אפשרות לחידוש שנה לאחר מכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.